DJ Loutka - vznik pietního místa a rozloučení

Cílem sbírky je vytvoření pietního místa zakladateli české taneční scény a pokrytí nákladů spojených s obřadem v Krematoriu Strašnice.

ROZESÍLÁNÍ ODMĚN A INFORMACE KE VZNIKU PIETNÍHO MÍSTA

Dec 5, 2018

Vážení, 

velice se omlouváme za zdržení při doručení Vaší odměny z projektu: DJ Loutka - vznik pietního místa a rozloučení. Přecenili jsme náročnost připrav, zprodukování, rozeslání a hlavně naše časové možnosti. Vaše odměny, flashka "Goodbye solo setu dje Dimitriho" z rozlučkové party ve Futuru a unikátní velkoformátový plakát jsou již vyrobeny a rozeslány. Pokud jste ještě Vaší zásilku neobdrželi, kontaktujte Vaši poštu, v případě potíží s doručením Vaší odměny nás kontaktujte na email info.lastsessiondjl@gmail.com.
Následně bychom Vás rádi informovali o vývoji přprav a realizaci pietního místa.
Vytvoření náhrobku ve tvaru vinylové desky a další nutné stavební úpravy hrobu jsou v současné době v procesu návrhu a nacenění. Vzhledem k vytíženosti poptaných umělců a s ohledem na zimní povětrnostní podmínky, které narušují požadovanou kvalitu stavebních prací, jsme se rozhodli stanovit termín dokončení a  uložení urny do hrobu na 8.května 2019, přičemž si tímto symbolicky připomeneme Michalovy nedožité 52. narozeniny.
Z prostředků, které jsou již převedeny na transparentní účet  https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/loutka_forewer-nikola-skondrojani-czk a byly vybrané na Hithitu, na Last Session Party i jinde, se již zafinancovalo zakoupení a pronájem místa spočinutí na Vinohradském hřbitově na 20 let. Další finanční prostředky zůstanou k dispozici na tomto účtu a pokryjí pronájem i údržbu hrobu na dalších 60 let. Uhradily se veškeré náklady spojené s konáním smutečního obřadu ve Strašnickém krematoriu a ve Futuru, uhradila se rovněž výroba a rozeslání odměn z Hithitu.
Děkujeme za pochopení a trpělivost
S pozdravem 
Za "produkční" tým Karel Šilhan a Nikola Skondrojani (Míchalova sestra)

“DĚKUJEME VŠEM ZA VYJÁDŘENOU PODPORU A SYNERGII!

Sep 20, 2018

Vazeni prispevatele,

radi bychom Vam timto podekovali za podporu projektu, kterou jste projevili svymi prispevky a za to jak jste se spolecne dokazali semknout a dosahnout cilove castky projektu na Hithitu ve stanovenem terminu. S ohledem na vcasne dosazeni cilove castky jsme se rozhodli pro prispevovatele jako bonus poptat vyrobu a tisk unikatniho oboustranneho plakatu velikeho ctvercoveho formatu v limitovane edici evokujici obal vinylove desky, pricemz kazdy tim ziska volbu visualu pri svem umisteni plakatu, nebo je to vyzva mit plakaty dva a umistit je diky shodnemu ctvercovemu formatu kamkoli vedle sebe. Nyni cekame na vyjadreni ohledne naceneni a technicke proveditelnosti tohoto zameru. O vysledku jednani Vas budeme bez odkladu informovat, nicmene pro ty, kteri doposud vahaji s prispevkem a navrhy plakatu je oslovi maji poslednich 24 hodin moznost prostrednictvim Hithitu tento limitovany plakat “LOUTKA FOREVER” ziskat. Dekuje timto BIMBOphotography za podklady pro vyrobu. Zaroven jsme pro Vas pripravili designovou flashku tvaru a velikosti platebni karty se zaznamem “Goodbye solo setu dje Dimitri” z klubu Futurum music bar.

Zde muzete videt navrh visualu plakatu v zakladnim formatu pred upravami a orientacni model upominkove flashky.

Loutkovi přátelé podporují pořádání benefičních akcí!

Aug 25, 2018

Loutkovi přátelé podporují pořádání benefičních akcí!

Zde v článku je odkaz ke staženî promo packu s manuálem pro promotéry, kteří by měli zájem a chuť pořádat párty a přispět do sbírky na transparentní účet. Žádáme tímto o šíření této informace, díky!

https://protisedi.cz/loutka-forever/

HUDEBNÍ SVĚT SE NAPOSLEDY ROZLOUČÍ S LEGENDOU ČESKÉ HOUSE MUSIC

Aug 22, 2018

Dne 18. srpna 2018 se nás rozhodl opustit ve věku 51 let Michal Maudr, známý zejména pod přezdívkou DJ LOUTKA. Jako DJ a producent naplňoval téměř tři dekády kluby i srdce návštěvníků pozitivními vibracemi, při svých euforických vystoupeních. Skutečné důvody, proč se jeho citlivá duše rozhodla pro tento nevratný krok, znal jen on sám.

Faktem však je, že ještě dlouho bude žít ve vzpomínkách desítek tisíc lidí několika generací, pro které zůstává legendou taneční klubové scény a synonymem slova DJ. Pravidelně na víkendy nastupoval za djský pult pozitivně naladěn a těžce nesl, když ho zdravotní problémy krátkodobě vyřadily z jeho prakticky celoživotního djského maratónu.

Hudbu miloval a dokázal prostřednictvím ní vyjádřit veškeré své emoce tak, jako v ČR nikdo jiný. A právě tato jeho schopnost ho brzy proslavila i v zahraničí. 

Mezi akcemi a vystoupeními vyhledával klid a inspiraci v přírodě. Ve svém srdci měl prostor pro mnoho přátel, kterým vždy více dával, než si od nich bral.

DJ LOUTKA začal kariéru na počátku 90. let v klubu Futurum na Smíchově. Zde svoji kariéru i symbolicky zakončí na oficiální rozlučkové party 29. srpna 2018 od 20:00, kde vystoupí LOUTKŮV velký vzor a přítel Dimitri from Amsterdam. Hudební rozloučení naváže na smuteční obřad ve Strašnické obřadní síni, který se zde uskuteční od 18:00

Výtěžek z rozlučkové party a následné sbírky bude použit nejen na pokrytí nákladů spojených se smutečním obřadem, ale i na pronájem místa spočinutí na Vinohradském hřbitově a vytvoření náhrobku ve tvaru vinylové desky. 

Bližší informace vám poskytneme na adrese: info.lastsessiondjl@gmail.com

EUR 11,813
pledged of EUR 11,488

102%

102% completed

495 contributors pledged

Community, Music

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Choose reward for your contribution

 • 242 Shake DJ set

  Digitálně remasterovaný záznam vybraného setu z jedné z ranných party Shake. Ve formátu MP3 ke stažení.

  Reward delivery: In a month

  EUR 7.66
  (CZK 200)
 • 194 Dimitri from Amsterdam

  Památeční flash disk s kódem na stažení unikátního „Good-Bye sólo setu“ od dje Dimitri from Amsterdam. Odměnu doručíme poštou na vaší adresu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 19.15
  (CZK 500)
 • 141 from 200 Limitovaná edice plakátu

  Upomínkový plakát s DJ Loutkou velikosti A1 vydaný v limitované edici. Odměnu doručíme poštou na vaší adresu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 45.95
  (CZK 1,200)
 • 1 from 1 „One only“ večírek

  Soukromý exkluzivní vzpomínkový „One only“ večírek s předními českými DJ’s (jejich jména budou postupně upřesňována) na místě podle přání objednavatele.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 3,829.22
  (CZK 100,000)