DJ Loutka - vznik pietního místa a rozloučení

Cílem sbírky je vytvoření pietního místa zakladateli české taneční scény a pokrytí nákladů spojených s obřadem v Krematoriu Strašnice.

“DĚKUJEME VŠEM ZA VYJÁDŘENOU PODPORU A SYNERGII!

Sep 20, 2018

Vazeni prispevatele,

radi bychom Vam timto podekovali za podporu projektu, kterou jste projevili svymi prispevky a za to jak jste se spolecne dokazali semknout a dosahnout cilove castky projektu na Hithitu ve stanovenem terminu. S ohledem na vcasne dosazeni cilove castky jsme se rozhodli pro prispevovatele jako bonus poptat vyrobu a tisk unikatniho oboustranneho plakatu velikeho ctvercoveho formatu v limitovane edici evokujici obal vinylove desky, pricemz kazdy tim ziska volbu visualu pri svem umisteni plakatu, nebo je to vyzva mit plakaty dva a umistit je diky shodnemu ctvercovemu formatu kamkoli vedle sebe. Nyni cekame na vyjadreni ohledne naceneni a technicke proveditelnosti tohoto zameru. O vysledku jednani Vas budeme bez odkladu informovat, nicmene pro ty, kteri doposud vahaji s prispevkem a navrhy plakatu je oslovi maji poslednich 24 hodin moznost prostrednictvim Hithitu tento limitovany plakat “LOUTKA FOREVER” ziskat. Dekuje timto BIMBOphotography za podklady pro vyrobu. Zaroven jsme pro Vas pripravili designovou flashku tvaru a velikosti platebni karty se zaznamem “Goodbye solo setu dje Dimitri” z klubu Futurum music bar.

Zde muzete videt navrh visualu plakatu v zakladnim formatu pred upravami a orientacni model upominkove flashky.

EUR 11,563
pledged of EUR 11,244

102%

102% completed

495 contributors pledged

Community, Music

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Choose reward for your contribution

 • 242 Shake DJ set

  Digitálně remasterovaný záznam vybraného setu z jedné z ranných party Shake. Ve formátu MP3 ke stažení.

  Reward delivery: In a month

  EUR 7.50
  (CZK 200)
 • 194 Dimitri from Amsterdam

  Památeční flash disk s kódem na stažení unikátního „Good-Bye sólo setu“ od dje Dimitri from Amsterdam. Odměnu doručíme poštou na vaší adresu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 18.74
  (CZK 500)
 • 141 from 200 Limitovaná edice plakátu

  Upomínkový plakát s DJ Loutkou velikosti A1 vydaný v limitované edici. Odměnu doručíme poštou na vaší adresu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 44.98
  (CZK 1,200)
 • 1 from 1 „One only“ večírek

  Soukromý exkluzivní vzpomínkový „One only“ večírek s předními českými DJ’s (jejich jména budou postupně upřesňována) na místě podle přání objednavatele.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 3,748.13
  (CZK 100,000)