DJ Loutka - vznik pietního místa a rozloučení

Cílem sbírky je vytvoření pietního místa zakladateli české taneční scény a pokrytí nákladů spojených s obřadem v Krematoriu Strašnice.

ROZESÍLÁNÍ ODMĚN A INFORMACE KE VZNIKU PIETNÍHO MÍSTA

Dec 5, 2018

Vážení, 

velice se omlouváme za zdržení při doručení Vaší odměny z projektu: DJ Loutka - vznik pietního místa a rozloučení. Přecenili jsme náročnost připrav, zprodukování, rozeslání a hlavně naše časové možnosti. Vaše odměny, flashka "Goodbye solo setu dje Dimitriho" z rozlučkové party ve Futuru a unikátní velkoformátový plakát jsou již vyrobeny a rozeslány. Pokud jste ještě Vaší zásilku neobdrželi, kontaktujte Vaši poštu, v případě potíží s doručením Vaší odměny nás kontaktujte na email info.lastsessiondjl@gmail.com.
Následně bychom Vás rádi informovali o vývoji přprav a realizaci pietního místa.
Vytvoření náhrobku ve tvaru vinylové desky a další nutné stavební úpravy hrobu jsou v současné době v procesu návrhu a nacenění. Vzhledem k vytíženosti poptaných umělců a s ohledem na zimní povětrnostní podmínky, které narušují požadovanou kvalitu stavebních prací, jsme se rozhodli stanovit termín dokončení a  uložení urny do hrobu na 8.května 2019, přičemž si tímto symbolicky připomeneme Michalovy nedožité 52. narozeniny.
Z prostředků, které jsou již převedeny na transparentní účet  https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/loutka_forewer-nikola-skondrojani-czk a byly vybrané na Hithitu, na Last Session Party i jinde, se již zafinancovalo zakoupení a pronájem místa spočinutí na Vinohradském hřbitově na 20 let. Další finanční prostředky zůstanou k dispozici na tomto účtu a pokryjí pronájem i údržbu hrobu na dalších 60 let. Uhradily se veškeré náklady spojené s konáním smutečního obřadu ve Strašnickém krematoriu a ve Futuru, uhradila se rovněž výroba a rozeslání odměn z Hithitu.
Děkujeme za pochopení a trpělivost
S pozdravem 
Za "produkční" tým Karel Šilhan a Nikola Skondrojani (Míchalova sestra)

EUR 11,535
pledged of EUR 11,217

102%

102% completed

495 contributors pledged

Community, Music

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Choose reward for your contribution

 • 242 Shake DJ set

  Digitálně remasterovaný záznam vybraného setu z jedné z ranných party Shake. Ve formátu MP3 ke stažení.

  Reward delivery: In a month

  EUR 7.48
  (CZK 200)
 • 194 Dimitri from Amsterdam

  Památeční flash disk s kódem na stažení unikátního „Good-Bye sólo setu“ od dje Dimitri from Amsterdam. Odměnu doručíme poštou na vaší adresu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 18.70
  (CZK 500)
 • 141 from 200 Limitovaná edice plakátu

  Upomínkový plakát s DJ Loutkou velikosti A1 vydaný v limitované edici. Odměnu doručíme poštou na vaší adresu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 44.87
  (CZK 1,200)
 • 1 from 1 „One only“ večírek

  Soukromý exkluzivní vzpomínkový „One only“ večírek s předními českými DJ’s (jejich jména budou postupně upřesňována) na místě podle přání objednavatele.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 3,739.02
  (CZK 100,000)