50metrová duhová vlajka pro Prague Pride 2013

V sobotu 17. srpna nás čeká nejteplejší den v roce. Prahou projde průvod Prague Pride, který bude velkolepým završením festivalu s gay, lesbickou, bi a transgender tematikou. A takový průvod potřebuje vlajku!

DĚKUJEME!

Jul 29, 2013

Děkujeme všem, kteří podpořili duhovost pochodu Prague Pride 2013. Právě díky vám se 17.8. městem rozvlní 50metrová duhová vlajka a podpoří skvělou atmosféru průvodu. Těšíme se na všechny, kteří se stali vlajkonoši, a doufáme, že si všichni vaši odměnu za podporu vlajky opravdu užijete! Váš Prague Pride tým.

Tajemná plavba po Vltavě/A Mystic Boat Trip

Jul 7, 2013

Množí se nám dotazy na grilovací plavbu, kterou získá ten, kdo na duhovou vlajku přispěje částkou 7000 Kč. Abychom případné mecenáše více nalákali, upřesňujeme, že se jedná o pětihodinovou vyjížďku pro partičku deseti osob, během které se bude podávat pivo a maso z grilu. Na palubě bude bečka o objemu 30 litrů, každý účastník dostane 300 gramů masa dle vlastního výběru (kuřecí, vepřové, hovězí), k tomu pečivo a dochucovadla (hořčice, kečupy, švestkové omáčky...). Takže kdo zavelí lodní sirénou k vyplutí? We’ve received several questions regarding the boat trip on Moldau river, which will be awarded to those who contribute 7000 CZK for the Prague Pride flag. Let’s make clear that it is a 5-hour boat trip for a group of 10 people with grill and beer party. A beer barrel of 30 litres will be available as well as 300 grams for each person (chicken, pork, beef), bread and sauces (ketchup, plum sauce, mustard...). So who is to pull the boat siren to set off?

Jak se šije 50metrová vlajka/How a 50-metre flag is made

Jul 3, 2013

Už nyní zajišťujeme dodavatele monstrózní 50m vlajky. Není to jen tak. Šička musí mít nejen výkonný šicí stroj, ale i prostor v dílně. Je nutné zvolit vhodný steh a lemování, aby se vlajka různými tlaky v průvodu nerozložila na jednotlivé barevné proužky. A začínáme také shánět brigádníky, kteří budou pruhy látky při šití držet, aby se pod jehlu dostala bez skrčení. Uznejte, že při padesáti metrech to šička s pouhýma dvěma rukama nemůže sama zvládnout. We’ve already started arranging a supplier who is able to make a gigantic 50m rainbow flag. And that is not an easy task. The sewer must have an efficient sewing machine, as well as enough space in their workshop. It is necessary to use an appropriate type of stitch and trimming in order to prevent the flag from breaking into a number of colourful pieces during the parade. We’re also looking for volunteers who will hold the stripes of flag while sewing to ensure that the flag comes unwrinkled under the needle.

Novinka: Festivalové městečko na piazzetě/News: A festival town on piazzetta

Jul 1, 2013

Novinkou 3. ročníku Prague Pride bude festivalové městečko na piazzetě Národního divadla, které se na celý teplý týden stane centrem dění, diskusí a setkávání hostů festivalu i kolemjdoucích. Na každý den je připraven rozmanitý program včetně tanečního představení, projekcí filmů nebo "čaje do páté". na piazzetě bude opět k vidění fotografická výstava, letos na téma coming-outu.

This year’s novelty is a little festival town on the National Theatre piazzetta. During the whole gay week the piazzetta will be the centre of the events, discussions and meetings of guests and passers-by. Each day there will be a rich program including dance performances, film screenings and the “five o’clock tea”. And again, the piazzetta will feature a photography exhibition; coming out is the topic of this year’s exhibition.

Letošní průvod půjde na Letnou/This year the procession is headed to Letna

Jun 29, 2013

Ačkoli Prague Pride je týdenní festival plný kulturních, společenských a debatních událostí, průvod Prahou je přeci jen jeho nejostřeji sledovanou částí. Letos průvod v sobotu 17. srpna vyjde od Stavovského divadla a centrem města projde až na Letnou. Na místě, které zbylo po někdejší Letenské pláni, budou připravena dvě pódia a tradiční jarmark neziskových organizací a dalších subjektů. Užijeme si to spolu!

Although Prague Pride is a week-long festival full of cultural, social and discussions events, the parade is the most closely watched event of all. This year the parade will start at the Estates Theatre, then it will continue through the centre of Prague and finish at the Letna Hill. On the former Letna Plain there will be two stages and a traditional fair with stands of non-profit and other organisations. We’ll all have fun together!

EUR 1,939
pledged of EUR 1,838

105%

105% completed

102 contributors pledged

Music, Dance

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

Choose reward for your contribution

 • 31

  VLAJKONOŠ V PRŮVODU PRAGUE PRIDE

  Již za drobný příspěvek se stáváte významnou součástí průvodu. Získáváte možnost nést 50metrovou duhovou vlajku při pohybu průvodu městem. Budete nejen na fotkách, ale samozřejmě vám poděkujeme také na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 7.35
  (CZK 200)
 • 29

  VÝBAVA ÚČASTNÍKA PRŮVODU

  Váš milý příspěvek oceníme balíčkem, který vám pomůže si průvod pořádně užít. Obsahuje papírovou duhovou vlaječku, píšťalku, placku Prague Pride 2013 a plechovku s alko či nealko nápojem. Samozřejmě taky poděkujeme na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 12.86
  (CZK 350)
 • 22

  SBĚRATELSKÁ KOLEKCE PLACEK PRAGUE PRIDE 2011 – 2013

  Poděkujeme vám kompletní sadou DVANÁCTI placek ze všech tří ročníků Prague Pride, kterou nemá jen tak někdo! A taky vás samozřejmě uvedeme na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 18.38
  (CZK 500)
 • 25 from 30

  VSTUP DO VIP ZÓNY Za vaši významnou podporu pro vás máme exkluzivní místo ve VIP zóně na sobotním koncertě. Užijete si skvělou hudbu, příjemnou atmosféru a tři drinky zdarma. Samozřejmě vám poděkujeme také na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 29.40
  (CZK 800)
 • 3 from 10

  VÝBAVA ÚČASTNÍKA PRŮVODU + VSTUP DO VIP ZÓNY

  Za vaši velkorysou podporu vás nejen vybavíme do průvodu balíčkem (viz odměna za 350,- Kč), ale zároveň vás pozveme do VIP zóny na sobotním koncertě. Zároveň vám poděkujeme na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 36.75
  (CZK 1,000)
 • 5 from 10

  POZVÁNKA PRO DVA NA ZAHAJOVACÍ RECEPCI + 2x VSTUP DO VIP ZÓNY

  Jste naším významným partnerem, proto pro vás máme pozvánku pro dvě osoby na zahajovací recepci festivalu v pondělí 12. srpna 2013 v Praze. Zároveň získáte dvě vstupenky do VIP zóny na sobotním koncertě. Samozřejmostí je poděkování na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 73.50
  (CZK 2,000)
 • 9 from 10

  VSTUP PRO DVA NA ZAHAJOVACÍ RECEPCI + 2x VIP VSTUP NA ZÁVĚREČNOU PARTY

  Jako našeho VIP partnera vás s doprovodem zveme na slavnostní zahajovací recepci Prague Pride v pondělí 12. srpna v Praze. Zároveň pro vás máme dvě VIP vstupenky na závěrečnou party a vstup do VIP zóny na sobotním koncertě. Poděkujeme vám také na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 183.76
  (CZK 5,000)
 • 1 from 1

  GRILOVÁNÍ NA LODI PRO PARTU PŘÁTEL

  VIP partneři si mohou raději zvolit pětihodinovou vyjížďku na lodi pro 10 lidí s grilováním a bečkou piva. Užijete si příjemný večer plný dobrého jídla a pití. Samozřejmě vám také na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 257.26
  (CZK 7,000)
 • 5 from 5

  METROVÝ PRUH DUHOVÉ VLAJKY

  Unikátní památkou na Prague Pride 2013, vhodnou např. jako dekorace do baru či klubu, je metrový pruh duhové vlajky s podpisy účinkujících na odpoledním koncertě. Pokud získáme partnery v této kategorii, pořídíme vlajku o to delší, abychom po jejím stříhání skončili na 50 metrech, které si schováme na příští ročník. Samozřejmě vás nezapomeneme s vřelými díky zmínit na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 367.51
  (CZK 10,000)