50metrová duhová vlajka pro Prague Pride 2013

V sobotu 17. srpna nás čeká nejteplejší den v roce. Prahou projde průvod Prague Pride, který bude velkolepým završením festivalu s gay, lesbickou, bi a transgender tematikou. A takový průvod potřebuje vlajku!

Tajemná plavba po Vltavě/A Mystic Boat Trip

Jul 7, 2013

Množí se nám dotazy na grilovací plavbu, kterou získá ten, kdo na duhovou vlajku přispěje částkou 7000 Kč. Abychom případné mecenáše více nalákali, upřesňujeme, že se jedná o pětihodinovou vyjížďku pro partičku deseti osob, během které se bude podávat pivo a maso z grilu. Na palubě bude bečka o objemu 30 litrů, každý účastník dostane 300 gramů masa dle vlastního výběru (kuřecí, vepřové, hovězí), k tomu pečivo a dochucovadla (hořčice, kečupy, švestkové omáčky...). Takže kdo zavelí lodní sirénou k vyplutí? We’ve received several questions regarding the boat trip on Moldau river, which will be awarded to those who contribute 7000 CZK for the Prague Pride flag. Let’s make clear that it is a 5-hour boat trip for a group of 10 people with grill and beer party. A beer barrel of 30 litres will be available as well as 300 grams for each person (chicken, pork, beef), bread and sauces (ketchup, plum sauce, mustard...). So who is to pull the boat siren to set off?

EUR 1,939
pledged of EUR 1,838

105%

105% completed

102 contributors pledged

Music, Dance

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

Choose reward for your contribution

 • 31

  VLAJKONOŠ V PRŮVODU PRAGUE PRIDE

  Již za drobný příspěvek se stáváte významnou součástí průvodu. Získáváte možnost nést 50metrovou duhovou vlajku při pohybu průvodu městem. Budete nejen na fotkách, ale samozřejmě vám poděkujeme také na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 7.35
  (CZK 200)
 • 29

  VÝBAVA ÚČASTNÍKA PRŮVODU

  Váš milý příspěvek oceníme balíčkem, který vám pomůže si průvod pořádně užít. Obsahuje papírovou duhovou vlaječku, píšťalku, placku Prague Pride 2013 a plechovku s alko či nealko nápojem. Samozřejmě taky poděkujeme na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 12.86
  (CZK 350)
 • 22

  SBĚRATELSKÁ KOLEKCE PLACEK PRAGUE PRIDE 2011 – 2013

  Poděkujeme vám kompletní sadou DVANÁCTI placek ze všech tří ročníků Prague Pride, kterou nemá jen tak někdo! A taky vás samozřejmě uvedeme na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 18.38
  (CZK 500)
 • 25 from 30

  VSTUP DO VIP ZÓNY Za vaši významnou podporu pro vás máme exkluzivní místo ve VIP zóně na sobotním koncertě. Užijete si skvělou hudbu, příjemnou atmosféru a tři drinky zdarma. Samozřejmě vám poděkujeme také na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 29.40
  (CZK 800)
 • 3 from 10

  VÝBAVA ÚČASTNÍKA PRŮVODU + VSTUP DO VIP ZÓNY

  Za vaši velkorysou podporu vás nejen vybavíme do průvodu balíčkem (viz odměna za 350,- Kč), ale zároveň vás pozveme do VIP zóny na sobotním koncertě. Zároveň vám poděkujeme na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 36.75
  (CZK 1,000)
 • 5 from 10

  POZVÁNKA PRO DVA NA ZAHAJOVACÍ RECEPCI + 2x VSTUP DO VIP ZÓNY

  Jste naším významným partnerem, proto pro vás máme pozvánku pro dvě osoby na zahajovací recepci festivalu v pondělí 12. srpna 2013 v Praze. Zároveň získáte dvě vstupenky do VIP zóny na sobotním koncertě. Samozřejmostí je poděkování na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 73.50
  (CZK 2,000)
 • 9 from 10

  VSTUP PRO DVA NA ZAHAJOVACÍ RECEPCI + 2x VIP VSTUP NA ZÁVĚREČNOU PARTY

  Jako našeho VIP partnera vás s doprovodem zveme na slavnostní zahajovací recepci Prague Pride v pondělí 12. srpna v Praze. Zároveň pro vás máme dvě VIP vstupenky na závěrečnou party a vstup do VIP zóny na sobotním koncertě. Poděkujeme vám také na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 183.76
  (CZK 5,000)
 • 1 from 1

  GRILOVÁNÍ NA LODI PRO PARTU PŘÁTEL

  VIP partneři si mohou raději zvolit pětihodinovou vyjížďku na lodi pro 10 lidí s grilováním a bečkou piva. Užijete si příjemný večer plný dobrého jídla a pití. Samozřejmě vám také na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 257.26
  (CZK 7,000)
 • 5 from 5

  METROVÝ PRUH DUHOVÉ VLAJKY

  Unikátní památkou na Prague Pride 2013, vhodnou např. jako dekorace do baru či klubu, je metrový pruh duhové vlajky s podpisy účinkujících na odpoledním koncertě. Pokud získáme partnery v této kategorii, pořídíme vlajku o to delší, abychom po jejím stříhání skončili na 50 metrech, které si schováme na příští ročník. Samozřejmě vás nezapomeneme s vřelými díky zmínit na webu Prague Pride.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 367.51
  (CZK 10,000)