Kniha fotografií Jindřicha Štreita a CD Věřím na zázraky

Přátelé, pomozte nám vydat knihu s fotografiemi legendárního fotografa Jindřicha Štreita a CD s písničkami k jeho fotografiím. S vaší pomocí knihu vydáme, natočíme CD a dorazíme k vám s komponovaným pořadem Věřím na zázraky, kde se společně setkáme.

Zpráva pro podporovatele v Šumperku a Brně

May 29, 2023

Milí příznivci, zítra 30.5.2023 se uvidíme v Šumperku a pozítří 31.5.2023 v Brně.

30. května 2023, Šumperk, Knihovna T.G Masaryka od 19.00

31. května 2023, Brno, Café Práh, začátek 19.00

Těšíme se na Vás. Standa a Jindra

Máme podepsané knihy a polovina je poslaná

May 5, 2023

Přátelé, děkujeme za trpělivost. Polovinu knih jsme poslali, ale pak jsme čekali na podpisy. Dnes máme podepsaný i zbytek knih a v týdnu od 8.5.2023 dopošleme i zbytek. Těšíme se také na setkání na našich pořadech Věřím na zázraky. Zatím jsme byli ve Zlíně a v Olomouci a bylo to skvělé. Děkujeme.

 

Rozesíláme knihy a další odměny

Apr 18, 2023

Milí příznivci, konečně dorazila kniha z výroby a postupně se k vám všem, co jste si ji vybrali, dostane. Postupně vyřizujeme, balíme, posíláme. Pokud by vám nedorazila do konce dubna, ozvěte se. Moc děkujeme. Zde jsou první termíny pořadu Věřím na zázraky:

26. dubna 2023, Olomouc, Divadlo na Šantovce od 19.00

31. května 2023, Brno, Café Práh, začátek 19.00

8. června 2023, Bohuňovice, Kino Bohuňovice, začátek 19.00

Těšíme se na vás, Standa a Jindra

Univerzální vstupenka na pořad Věřím na zázraky

Mar 31, 2023

Přátelé, posíláme vstupenku na pořad Věřím na zázraky. Můžete si ji vytisknout, ale nemusíte. Stačí když před vstupem do sálu sdělíte své jméno a příjmení. První pořad je v Olomouci 26.4.2023 ... Věřím na zázraky ⋆ Divadlo na Šantovce (divadlonasantovce.cz). Vaše vstupenka platí, ať jste z jakéhokoli místa v ČR. S pořadem potom navštívíme řadu jiných měst a tak si určitě vyberete vám nejbližší.  

S pozdravem Jindra a Standa

Ps. Kniha už je hotová v úterý 4.4.2023 si ji budeme vyzvedávat z výroby a postupně expedovat.

 

Představujeme CD na radiu Proglas

Mar 17, 2023

Přátelé, dnes v pátek 17.3.2023 od 19,15 představuji CD Věřím na zázraky na celostátním Radiu Proglas Rádio pro vlídný domov - Radio Proglas. Písničky na něm jsou nedílnou součástí našeho projektu. Kniha je ve výrobě, hned jak bude hotová, začneme ji posílat + ostatní zbývající odměny. Nejbližší pořady uvedeme zde: 

22. dubna 2023, Zlín, Czech Art Photo, začátek 19,30 (nejsme pořadatelé, nelze uplatnit vstupenky z Hithit)

26. dubna 2023, Olomouc, Divadlo na Šantovce od 19,00 (jsme pořadatelé, lze uplatnit vstupenky z Hithit)

31. května 2023, Brno, Café Práh, začátek 19,00 (jsme pořadatelé, lze uplatnit vstupenky z Hithit)

Těšíme se na Vás.

Standa

 

CD je na světě, čekáme na knihu z výroby

Mar 11, 2023

Přátelé, jsme moc rádi, že máme CD "doma" a kniha Věřím na zázraky se dokončuje ve výrobě. Zvláště kniha nám zamotala hlavu, mnohokrát putovala mezi grafikem, editorem, výrobou, vždy se něco objevilo a výroba se nemohla spustit. Ale jsme na dosah cíle, počítáme, že v nejbližších dnech ji budeme mít a hned ji budeme expedovat k vám.

Co se týká pořadu Věřím na zázraky, tak vyrážíme v dubnu. Termíny sledujte na Facebooku Věřím na zázraky | Facebook. Před zahájením vystoupení vám pošleme vstupenky v elektronické podobě, ty platí na všechny naše pořady po celé ČR.

Upozornění: Naše vstupenky neplatí na pořady pokud nejsme pořadatelé, ale takových je minimum, jeden z takových je CZECH ART PHOTO ve Zlíně 22.4.2023. Ve Zlíně ale bude náš pořad pro vás a to v červnu.

Srdečně zdravíme, Standa a Jindra

Děkujeme za trpělivost

Feb 13, 2023

Přátelé a podporovatelé, děkujeme za Vaši trpělivost. Většinu odměn jsme sice odeslali, ale na hlavní odměnu ještě čekáte. Podcenili jsme výrobní termíny. Měli jsme dát na zaslání odměny (kniha Věřím na zázraky + odměny s knihou spojené) 6 měsíců a vše by bylo v pořádku. Jenže jsme dali tři měsíce a to byla chyba. Omlouváme se všem a věřte, že na knize Jindřicha Štreita velmi intenzivně pracujeme. To samé platí o CD Věřím na zázraky, které je nahrané, už se jen vylisuje a zabalí. Kdy kniha vyjde? Pevně věříme, že v druhé polovině března. Kniha jde tento týden do tisku a nic vydání nebrání. Máme z ní velkou radost, protože obsahuje fotografie Jindřicha Štreita z jeho padesátiletého fotografování, které ještě publikovány nebyly. A v tom je unikátní. Také jeho úvodní texty a úvahy ke kapitolám jsou úplnou novinkou. Děkujeme ještě jednou za přízeň a pochopení a těšíme se na setkání na našich pořadech Věřím na zázraky. 

Stanislav a Jindra ze Sovince

PF 2023

Dec 31, 2022

Přátelé, všem Vám přejeme pohodový, zdravý a inspirativní rok 2023.

Jindra a Standa

 

Další odměny jsou na cestě

Nov 16, 2022

Přátelé, další odměny jsou na cestě, desítky balíčků Vám dorazí nebo už dorazily. Současně řešíme i některé nedoručené zásilky, nepřesné údaje na adresách apod. Omlouváme se, že jsme kousek ve skluzu s termíny dodání. Jak se ukázalo, tak některé okolnosti neovlivníme. Jedná se hlavně o nové nacenění tisku knih a výroby CD, zařazení do výroby apod. Podmínky a ceny se výrazně změnily a nás to stojí hodně času a vyřizování. Většinu odměn ale vyexpedujeme a budete je mít do vánoc. V odměnách, kde je kniha Věřím na zázraky a CD tam bude odesílání až v lednu/ únoru 2023, z důvodů jak jsme uvedli. Děkujeme za pochopení. Cokoli bude potřeba, pište na: abilityspolek@seznam.cz. Děkujeme.

Srdečně zdraví Jindra a Standa 

Vstupenky pošleme online

Oct 20, 2022

Jen krátce - vstupenky na pořad Věřím na zázraky v balíčcích nehledejte, budeme je posílat online a navíc budete na seznamu volného vstupu.

Hezký den

Jindra a Standa

První várka odměn míří k vám

Oct 20, 2022

Přátelé, poslali  jsme první odměny (fotografie) cca 70 balíčků, některé fotografie se ještě tisknou a půjdou příští týden, omlouváme se za malé opoždění u těchto dotisků (technický problém). K fotografiím přidal navíc Standa (Nosláva) i své starší CD, tak si je poslechněte nebo pošlete dál. Na všem ostatním pracujeme. Pokud bude cokoli potřeba pište na email: abilityspolek@seznam.cz

Mějte se skvěle.

Jindra a Standa

Pracujeme na odměnách

Oct 5, 2022

Přátelé, jsme v plném pracovním procesu na odměnách (ne jako ti dole :-), příští týden budeme posílat fotografie, chystají se trička a kalendáře, pracujeme na dokončení knihy a natáčíme CD. Práce jak na kostele, ale máme z ní velkou radost. Pokud bude cokoli potřeba pište na email: abilityspolek@seznam.cz

Mějte se skvěle.

Jindra a Standa

Hledá se Partner Tour 2023

Sep 14, 2022

Přátelé, generálního partnera naší Tour 2023 už asi neseženeme. Ale zbývá poslední odměna pro Partnera a to by snad šlo. Odměna je to zajímavá, reklama a propagace je smysluplná a trvá celý rok. Určitě je někde firma nebo podnikatel, kteří by se ještě přidali a stali se partnerem projektu Věřím na zázraky. Jen ho najít. Pokud by vás někdo napadl, pošlete mu prosím na projekt odkaz. Co víme, možné je vše. Moc děkujeme.

S úctou Jindra a Standa   

Děkujeme a těšíme se

Sep 13, 2022

Přátelé, děkujeme co to jenom jde. Spadla nám ze srdce podobná kláda, jako je ta na fotografii od Jindřicha, někde z Kavkazu. Doba je prostě složitá. Proto jsme rádi, že jste nás našli, podpořili a dali jste možnost vzniknou sociálně kulturnímu projektu Věřím na zázraky. Projekt ještě 4 dny poběží, pokud vybereme více, tak vznikne video s Jindřichem a realizujeme navíc pořady pro domovy seniorů nebo osoby se zdravotním postižením, samozřejmě zcela dobročinně. Děkujeme a těšíme se.

S úctou Jindra a Standa     

Workshop plný inspirace a pohody

Sep 12, 2022

Přátelé, ještě bychom Vám rádi přiblížili odměnu - dvoudenní Fotografický workshop s písničkami + kniha + CD, který bude v Olomouci. Co účastníky čeká? Ubytování bude báječné, rozhodně nadstandardní s veškerým komfortem, aby účastníci měli tu největší pohodu. Snídaně bude na hotelu, na ostatní jídla vyrazíme spolu do podniků, které osobně známe a máme je rádi. Přes den budeme fotit, k večeru bude společný program, do fotografování vložíme hudební workshop o tvoření textů, melodií a zpěvu. Každý si odveze osobní fotografický portrét s věnováním od mistra Jindřicha Štreita a album svých fotografií z workshopu + knihu Věřím na zázraky a CD. A navíc vám ukážeme místa, která jsou spjatá s našimi životy v Olomouci a věřte, že to bude stát za to. 

S úctou Jindra a Standa

Všechno a nebo nic

Sep 9, 2022

Přátelé, přejeme krásné páteční ráno - právě je pátek 7,00. "Všechno a nebo nic", je základní pravidlo platformy Hithit. Buď se vybere vše a projekt žije nebo se celá částka nevybere a projekt končí. I kdyby chybělo jen kousek do cílové částky. Toto heslo ctíme. Proto nám něco říká, že tento víkend rozhodne. Budeme volat na všechny strany, psát emaily scházet se s lidmi. Pokud ještě o někom víte a můžete, pozvěte ho do "našeho klubu", aby byl/byla s námi. Máme to přece na tričkách Tour 2023 (na fotografii je jiné tričko z našeho předcházejícího pořadu). Na tom novém se píše:

Je lepší nebýt sám, věřit na zázraky, být milován tebou a inspirací taky.

S úctou Jindra a Standa 

Deset dní do konce kampaně

Sep 7, 2022

Přátelé, deset dnů zbývá do konce kampaně a bylo to zatím ze všech stran krásné. Máme skvělé ohlasy na projekt a velmi slušnou finanční podporu. Těšíte se na knihu, CD i pořady a to je naše motivace vytrvat. Velmi rádi bychom měli stejnou pohodu jako pánové na fotografii, ale nejde to. Musíme se pokusit nashromáždit celou částku, jinak by projekt skončil. Jdeme do toho naplno. Děkujeme a přejeme krásné dny.

S úctou Jindra a Standa      Foto: Jindřich Štreit 

  

Výjimečné okamžiky

Sep 3, 2022

Zcela výjimečné okamžiky při pořadu Věřím na zázraky pramení z toho, že Jindřich Štreit netěží z minulosti, z toho, že poznal s fotoaparátem celý svět, že je zastoupen v mnoha světových galeriích a je uznávanou osobností, ale proto, že stále dnes a denně fotografuje a je schopen realizovat ročně několik autorských výstav.  Je to pár týdnů, kdy proběhla jeho skvělá vernisáž a výstava v Přerově. Proto bude pořad Věřím na zázraky opět plný nových, krásných a inspirativních myšlenek. Děkujeme za podporu a šíření povědomí o našem projektu a těšíme se na setkání s Vámi. 

S úctou Standa

  

V jakém ohledu je projekt Věřím na zázraky sociální?

Aug 30, 2022

Sociální problematika je pro Jindřicha Štreita nesmírně důležitá věc. Jindřich podporuje sociální projekty celý život, snaží se osobně poznat ty, kterým pomáhá a nezřídka je také fotografuje. Často mi vypráví příběhy konkrétních lidí a jejich pohnuté osudy. Jsem moc rád, že Jindra podporuje také náš Spolek Ability. My se věnujeme podpoře zaměstnanosti osob se specifickými potřebami a poradenství pro ty, kdo chtějí dát práci například osobám se zdravotním postižením. Sociální poradenství realizujeme pro všechny bez rozdílu. Projekt Věřím na zázraky je proto kulturně sociální počin a my Vám ze srdce děkujeme za podporu.

S úctou Standa

 

Tlačíme projekt do druhé poloviny - viz foto

Aug 26, 2022

Přátelé, tlačíme projekt do druhé poloviny a jsme vděční za každou podporu. Děkujeme vám, budoucím dárcům, těm kdo o projektu referují a firmám, které zvažují podporu našeho projektu v rámci partnerství TOUR 2023. Ty nyní potřebujeme nejvíce, společně s řadou drobných dárců. Jsme z vás nadšení.

S úctou

Jindra a Standa ... foto Jindřich Štreit

PŘED A PO - přidali jsme novou odměnu

Aug 25, 2022

Milí přátelé, PŘED A PO, to je naše nová odměna pro vás. Před svatbou a mnoho let po svatbě, odměnu tvoří dvě ikonické fotografie na stěnu ve formátu A4 na výšku a šířku, od Jindřicha Štreita s jeho originálním podpisem. Dále dvě vstupenky na pořad Věřím na zázraky. Děkujeme za podporu.

S úctou Jindra a Standa

Jsme téměř v polovině - děkujeme!!!

Aug 23, 2022

Přátelé, moc děkujeme za vaši podporu, jsme téměř v polovině projektu a máme vybranou necelou polovinu. Jen díky vám. Jste skvělí. Pokud by to tak šlo dále, tak budeme úspěšní a vydáme knihu a dodáme vám ostatní odměny. Druhá polovina nám zatím chybí. Pokud o někom víte a můžete, tak mu prosím dejte o projektu vědět. Hledáme i podnikatele, kteří by projekt podpořili za celoroční propagaci na Tour 2023. Nevíte o někom? Odměny pro podnikatele v projektu máme. Ještě jednou velké díky a držte nám palce. Děkujeme.

S úctou Jindra a Standa

Fotografický workshop s písničkami + kniha + CD

Aug 19, 2022

Přátelé, přidali jsme novou odměnu, abychom napravili naše opomenutí. Všichni účastníci workshopu obdrží také knihu Věřím na zázraky a CD.  Platí to samozřejmě i pro ty, co si již workshop zakoupili. Jinak to technicky nejde udělat, a tak to řešíme tímto způsobem. Kdo si objedná workshop, dostane navíc knihu a CD. Dnes jsme to dojednali a tak to platí. Těšíme se na setkání. 

S úctou Jindra a Standa 

Děkujeme za podporu ve třetině projektu

Aug 18, 2022

Přátelé, moc děkujeme za podporu v mezičasu našeho projektu. Dnes projekt běží 15 dní a finanční podpora je zhruba na třetině. Jste skvělí a těšíme se na další dvě třetiny. Nic ale není vyhráno, proto se i v tomto horku nadechujeme a jedeme dál. Posíláme vám jako poděkování písničku z našeho minulého projektu. Tak jsme si to rozdělili, já píšu písničky a zpívám (Nosláva) a Jindřich fotografuje. Dnes jsme video našli a vložili na You Tube.

S úctou Jindřich a Standa

Písnička Stokrát: https://youtu.be/5cRLt-7-_UA

Přidali jsme odměnu - nová trika Věřím na zázraky

Aug 17, 2022

Toto kvalitní a krásné triko nás bude doprovázet po celou dobu našeho projektu, vyrazíme v něm na TOUR 2023. Triko můžete mít v bílé a černé variantě, dámský nebo pánský střih. Velikosti M,L,XL, XXL. K tomu dvě vstupenky na náš pořad Věřím na zázraky, kde vám triko rádi podepíšeme. Děkujeme za podporu.

S úctou Jindra a Standa

Přidali jsme dvě nové odměny - pro podnikatele a firmy

Aug 15, 2022

Přátelé, přidali jsme dvě nové odměny Partner TOUR 2023 a Generální partner TOUR 2023. Je to příležitost pro solidní podnikatele a firmy. Hledáme takové podnikatele, kteří chtějí podporovat kulturní projekty se sociálním rozměrem a mít možnost se na projektu propagačně podílet. Pokud o někom takovém víte, upozorněte ho na náš projekt. Moc děkujeme za vaši aktivitu. Více o plnění pro firmy si přečtěte v odměnách.

S úctou Jindra a Standa

Představení workshopu a knihy

Aug 13, 2022

Přátelé, dnes je 10 den projektu a překročili jsme 20 procent cílové částky. To je skvělé, je to především díky vám. Někdo si zakoupil i první workshop a to nás těší obrovsky, protože to budou dva dny společného toulání po Olomouci, fotografování s Jindřichem Štreitem, kdo bude chtít, tak se zapojí do hudební workshopové části, večer budeme probírat celodenní zážitky a tvoření, prostě paráda. Tak to je workshop. A jaká bude kniha, jedna z hlavních odměn? Bude obsahovat skvělé fotografie mistra a co je jiné, tak i jeho osobní texty, více osobní, než by jste čekali, jeho vidění pojmů, jako jsou např. víra, zázraky, inspirace, naděje, ... Něco výjimečného. Jste skvělí, moc děkujeme a těšíme se na setkání s Vámi. 

S úctou Jindra a Standa

Foto jak jinak, Jindřich Štreit.

Přidali jsme odměnu - Kalendář, CD a vstupenky

Aug 10, 2022

Kalendář s nadčasovými fotografiemi Jindřicha Štreita, to je naše další odměna pro vás. Celý rok 2023 se můžete radovat z fotografií na kalendáři, který si doma pověsíte na stěnu. K tomu si můžete pustit CD Věřím na zázraky a užívat si domácí pohodu. Dále obdržíte dvě vstupenky na pořad Věřím na zázraky, kde se společně uvidíme. Děkujeme za podporu.

S úctou Jindřich a Standa

Den pátý - radost a pokora

Aug 8, 2022

Náš projekt Věřím na zázraky běží pátý den a podpořilo nás 50 lidí. To je skvělé. Ještě tak 250 lidí a můžeme tisknout knihu a vydat CD. Proto máme velkou radost, ale také velkou pokoru, protože nic není jisté. Pokud cílovou částku nenasbíráme, tak se peníze vrací vám a projekt se neuskuteční. Proto se snažíme využít každou propagaci a intenzivně pracujeme na přípravě knihy a CD. Od příště, přesně v 10 dnu projektu představíme koncept unikátní knihy, potom CD, náš pořad, workshop a vše co s projektem souvisí. Dnes vám přátelé posíláme Jindřichovu fotografii. Také my to vidíme v 3D a pozitivně.   

S úctou Jindřich a Standa     

Srdečně zdravíme v projektu Věřím na zázraky

Aug 6, 2022

Přátelé, nesmírně si vážíme vaší podpory, bez které by kniha, písničky a pořad nespatřily světlo světa. Děkujeme, že jste naši první podporovatelé. Jsme ale na začátku projektu, a tak máme prosbu, ať o nás mluvíte a píšete, kde to jenom jde. To nám pomůže naplnit náš záměr, kterému jsme dali již rok práce. S úctou.

Jindřich a Standa    

EUR 16,958
pledged of EUR 14,159

119%

119% completed

271 contributors pledged

Art, Photography

Česko

All or nothing. Project finished on Sep 17, 2022 at 19:17.

Choose reward for your contribution

 • sold 60
  Pro dobrý pocit

  Pro ty, kdo chtějí jen tak nezištně přispět, velmi si vaší podpory vážíme. Částku lze  při placení dobrovolně navýšit. Pošleme Vám emailem poděkování s vybranou fotografií Jindřicha Štreita.

  Děkujeme.

   

  Reward delivery: not specified

  EUR 7.87
  (CZK 200)
 • remaining 9 from 30
  Fotografie č. 3 od Jindřicha Štreita + vstupenky

  Skvělá fotografie na stěnu ve formátu A4 na šířku, od Jindřicha Štreita s jeho originálním podpisem. Fotografii si můžete prohlédnout v popisu projektu s označením Fotografie č. 3. Dále dvě vstupenky na pořad Věřím na zázraky. Doručení je v ceně odměny.

  Děkujeme.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 19.67
  (CZK 500)
 • remaining 81 from 100
  Nástěnný kalendář 2023 JŠ + CD + vstupenky

  Celý rok 2023 se můžete radovat z kalendáře fotografií Jindřicha Štreita, který si doma pověsíte na stěnu. K tomu si můžete pustit CD Věřím na zázraky a užívat si domácí pohodu. Ke kalendáři obdržíte dvě vstupenky na pořad Věřím na zázraky, kde se budete moci osobně setkat s Jindřichem Štreitem.  Doručení je v ceně odměny.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 31.47
  (CZK 800)
 • remaining 295 from 300
  Triko Věřím na zázraky + vstupenky

  Toto kvalitní a krásné triko nás bude doprovázet po celou dobu našeho projektu, vyrazíme v něm na TOUR 2023. Triko můžete mít v bílé a černé variantě, dámský nebo pánský střih. Velikosti M,L,XL, XXL. K tomu dvě vstupenky na náš pořad Věřím na zázraky, kde vám triko rádi podepíšeme. Děkujeme a těšíme se na setkání. Doručení je v ceně odměny. 

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 35.40
  (CZK 900)
 • remaining 34 from 50
  PŘED A PO - dvě ikonické fotografie + vstupenky

  Před svatbou a mnoho let po svatbě, to je další naše odměna pro vás. Dvě již ikonické fotografie na stěnu ve formátu A4 na výšku a šířku, od Jindřicha Štreita s jeho originálním podpisem. Fotografie si můžete prohlédnout v Aktualitě projektu s označením PŘED A PO. Dále dvě vstupenky na pořad Věřím na zázraky. Doručení je v ceně odměny.

  Děkujeme.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 39.33
  (CZK 1,000)
 • remaining 254 from 300
  Nová kniha fotografií Jindřicha Štreita + vstupenky

  Kniha Věřím na zázraky obsahuje fotografie Jindřicha Štreita, které jsme vybrali podle životních etap autora. V knize bude věnování s vlastnoručním podpisem JŠ. K této knize obdržíte také dvě vstupenky na pořad Věřím na zázraky, kde se budete moci osobně setkat s Jindřichem Štreitem.  Doručení je v ceně odměny.

  Děkujeme.
   

  Reward delivery: Zásilkovna, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 59.00
  (CZK 1,500)
 • remaining 299 from 300
  Nová Kniha + nové CD + vstupenky

  Kniha fotografií Jindřicha Štreita Věřím na zázraky a CD s písničkami písničkáře Nosláva. V knize bude věnování s vlastnoručním podpisem JŠ. K tomu obdržíte také vstupenku na pořad Věřím na zázraky, kde se budete moci osobně setkat s Jindřichem Štreitem. Doručení je v ceně odměny. 

  Děkujeme.
   

  Reward delivery: Zásilkovna, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 70.80
  (CZK 1,800)
 • remaining 84 from 100
  Všechno v krabici

  V této odměně jsou úplně všechny naše výtvory položené pěkně do krabice. Nová kniha Věřím na zázraky a nové CD Věřím na zázraky + dvě vstupenky na náš NOVÝ pořad. Dále CD Zastavit čas a kniha Zastavit čas, kterou jsme vydali v roce 2019. Na knihu zastavit čas a CD Zastavit čas se můžete podívat v popisu projektu v části Všechno v krabici.

  Děkujeme.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 98.33
  (CZK 2,500)
 • remaining 27 from 30
  Fotografický workshop s písničkami v Olomouci

  Dvoudenní workshop s Jindřichem Štreitem a písničkářem Nosláva. Fotografování, zpívání, tvoření a poznávání krás Olomouce. Každý si odveze osobní fotografický portrét s věnováním od mistra Jindřicha Štreita a album svých fotografií z workshopu. Realizace jaro 2023. Workshop proběhne pro dvě skupiny po 15 lidech, aby byl zajištěný osobní přístup. Ubytování, stravování, portrét je v ceně odměny. Těšíme se na setkání.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 393.31
  (CZK 10,000)
 • remaining 25 from 27
  Fotografický workshop s písničkami + kniha + CD

  Dvoudenní workshop s Jindřichem Štreitem a písničkářem Nosláva. Fotografování, zpívání, tvoření a poznávání krás Olomouce. Každý si odveze osobní fotografický portrét s věnováním od mistra Jindřicha Štreita a album svých fotografií z workshopu + knihu Věřím na zázraky a CD. Realizace jaro 2023. Workshop proběhne pro dvě skupiny po 15 lidech, aby byl zajištěný osobní přístup. Ubytování, stravování, portrét je v ceně odměny. Těšíme se na setkání.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 393.31
  (CZK 10,000)
 • remaining 1 from 5
  Partner TOUR 2023 - Věřím na zázraky

  V příštím roce vyrazíme s Jindřichem Štreitem na TOUR 2023. Budeme uvádět po celé ČR pořad Věřím na zázraky a novou knihu. Vaše firma se může stát naším partnerem. Logo vaší firmy bude na všech plakátech, pozvánkách, v knize která vyjde, na banneru při uvedení pořadu a promo videu. Na pořadech budeme prezentovat vaše dodané propagační materiály. Navíc obdržíte podepsanou knihu, CD, kalendář, a trojici fotografií. Na jeden pořad vás vezmeme do zákulisí, aby jste si užili celodenní atmosféru TOUR 2023. Děkujeme a těšíme se.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 983.28
  (CZK 25,000)
 • remaining 1 from 1
  Generální partner TOUR 2023 - Věřím na zázraky

  Generální partner s námi bude na TOUR 2023, na kterém uvedeme po celé ČR pořad Věřím na zázraky a novou knihu. Speciálně pro tohoto partnera zrealizujeme komponovaný pořad s Jindřichem Štreitem, besedu, autogramiádu (podle přání partnera i v tomto roce - 2022). Na pořadech konaných po celé ČR představíme vaši firmu před vystoupením a budeme prezentovat vaše dodané propagační materiály. Firma generálního partnera bude mít své logo na všech plakátech, vstupenkách, pozvánkách, v knize která vyjde, na banneru při uvedení pořadu a promo videu. Generální partner obdrží podepsanou knihu, CD, kalendář, a trojici fotografií. Také vás vezmeme na jeden pořad do zákulisí, aby jste si užili celodenní atmosféru TOUR 2023. Děkujeme a těšíme se.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 1,966.57
  (CZK 50,000)
 • Sold out!!
  Fotografie č. 1 od Jindřicha Štreita + vstupenky

  Skvělá fotografie na stěnu ve formátu A4 na šířku, od Jindřicha Štreita s jeho originálním podpisem. Fotografii si můžete prohlédnout v popisu projektu s označením Fotografie č. 1. Dále dvě vstupenky na pořad Věřím na zázraky. Doručení je v ceně odměny.

  Děkujeme.
   

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 19.67
  (CZK 500)
 • Sold out!!
  Fotografie č. 2 od Jindřicha Štreita + vstupenky

  Skvělá fotografie na stěnu ve formátu A4 na šířku, od Jindřicha Štreita s jeho originálním podpisem. Fotografii si můžete prohlédnout v popisu projektu s označením Fotografie č. 2. Dále dvě vstupenky na pořad Věřím na zázraky. Doručení je v ceně odměny.

  Děkujeme.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 19.67
  (CZK 500)
 • Sold out!!
  Soubor fotografií č. 1,2,3 + vstupenky

  Tři skvělé fotografie na stěnu ve formátu A4 na šířku, od Jindřicha Štreita s jeho originálním podpisem. Fotografie si můžete prohlédnout v popisu projektu s označením Fotografie č. 1,2,3. Dále dvě vstupenky na pořad Věřím na zázraky. Doručení je v ceně odměny.

  Děkujeme.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 47.20
  (CZK 1,200)