Patentované záchranné a bezpečnostné plavky

Podporte ma v realizácii a následnej výrobe nového produktu na celosvetovom trhu. Patentované záchranné a bezpečnostné plavky v Slovenskej republike pod novou značkou eMSky, Cenovo dostupné pre každého. Buďme prví vo svete!!!!!

Je možné plavky opätovne použiť aj po nafúknutí záchranného vankúša?

Áno, plavky je možné použiť aj po nafúknutí záchranného vankúša a to po následnej výmene bombičky co2 aj niekoľko krát po správnom vložení celého systému do zadnej časti plaviek.

Je možné plavky vyprať po ich použití?

Áno samozrejme je to možné ako aj u klasických typov plaviek bez záchranného systému bez ich možného poškodenia.

Z akej látky sú plavky vyrobené?

Plavky sú vyrábané z kvalitnej látky, ktoré bude vyrábať firma Atak zaoberajúca sa výrobou kvalitného športového oblečenia pre slovenské športové kluby. Počas kampane na hithitu budú postupne pridávané plavky vyrobené v rôznych farbách a ktoré si budete môcť zakúpiť na hithitu do ukončenia kampane.

Je potrebné zadať veľkosť čísla plaviek ktoré si objednám? ?

Áno určite.

0 Kč
vybráno z 370 650 Kč

0%

0% splněno

0 lidí přispělo

Technologie, Sport

Prešov, Prešovský kraj, Slovensko

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 0 Chcem Vás podporiť!

  Zapáčil sa Vám môj nový patentovaný produkt záchranné a bezpečnostné plavky a chcete ho podporiť?

  Ďakujem!!!

  Veľmi si vážim každého láskavého darcu, ktorý tak pomôže môjmu novému patentovanému  produktu na svete dostať do povedomia ľudí a verím, že tento môj produkt pomôže znížiť úmrtnosť osôb v dôsledku utopenia sa vo vode, či už v prímorských krajinách ako aj v tuzemsku za pomoci takéhoto novo vyvinutého systému. Taktiež ma svojím príspevkom podporíte aj v motivácii, že o takýto produkt bude vo svete vážny záujem, v dôsledku čoho budem ďalej pracovať na zdokonaľovaní a inovácii produktu, preto že nikdy nevieme, kedy budeme takúto pomoc my sami, alebo naši blízky potrebovať v kritickej situácii, či to už na dovolenkách, alebo pri rekreačnom kúpaní niekde na vodnej ploche.

  Sumu je možné aj navýšiť.

  Ešte raz ďakujem!!!

  Doručení odměny: nespecifikováno

  123,55 Kč
  (5 €)
 • 1000 z 1000 1 ks záchranných a bezpečnostných plaviek za zvýhodnenú cenu

  Poďme spoločne tento projekt dotiahnuť do úspešného konca!!!!     

  Za Vaše príspevky Vám ponúkam hotový produkt záchranných a bezpečnostných plaviek v tejto kampani na Hithitu za zvýhodnenú cenu 30.- eur v rôznych farbách a veľkostiach podľa vlastného výberu z môjho sortimentu, ktorý budem postupne zverejňovať na mojej internetovej a facebookovej stránke. 

  V cene nie je zahrnuté poštovné.

  Doručení odměny: do půl roku po ukončení projektu

  741,30 Kč
  (30 €)
 • 1000 z 1000 Plavky s náhradnou bombičkou co2

  Poďme spoločne tento projekt dotiahnuť do úspešného konca!!!!     

  Za Vaše príspevky Vám ponúkam hotový produkt záchranných a bezpečnostných plaviek v tejto kampani na Hithitu za zvýhodnenú cenu 31.- eur v rôznych farbách a veľkostiach podľa vlastného výberu z môjho sortimentu, ktorý budem postupne zverejňovať na mojej internetovej a facebookovej stránke počas kampane a taktiež k plavkám obdržíte aj jeden kus náhradnej bombičky co2 na výmenu po požití plaviek, ktorú je možné po použití vymeniť a plavky znova použiť.

  V cene nie je zahrnuté poštovné.

  Doručení odměny: do půl roku po ukončení projektu

  766,01 Kč
  (31 €)
 • 1000 z 1000 Desať kusov plaviek za cenu deviatich

       
  Ako odmenu za príspevok Vám ponúkam kúpu 10 kusov záchranných a bezpečnostných plaviek za cenu 9 kusov a to za cenu 270.- Eur. Je to zvýhodnená cena jedine v tejto kampani na Hithitu. Vhodné predovšetkým pre podnikateľov, budúcich veľkoodberateľov a firmy po celom svete pri odbere väčšieho množstva kusov na predaj a ďalšiu distribúciu záchranných a bezpečnostných plaviek v rôznych farbách a moderných vzoroch z môjho sortimentu záchranných a bezpečnostných plaviek, ktoré budú postupne pridávané na moju internetovú a facebookovú stránku.

  V cene nie je zahrnuté poštovné.  

  Doručení odměny: do půl roku po ukončení projektu

  6 671,70 Kč
  (270 €)