Patentované záchranné a bezpečnostné plavky

Podporte ma v realizácii a následnej výrobe nového produktu na celosvetovom trhu. Patentované záchranné a bezpečnostné plavky v Slovenskej republike pod novou značkou eMSky, Cenovo dostupné pre každého. Buďme prví vo svete!!!!!

0 Kč
vybráno z 370 650 Kč

0%

0% splněno

0 lidí přispělo

Technologie, Sport

Prešov, Prešovský kraj, Slovensko

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 0 Chcem Vás podporiť!

  Zapáčil sa Vám môj nový patentovaný produkt záchranné a bezpečnostné plavky a chcete ho podporiť?

  Ďakujem!!!

  Veľmi si vážim každého láskavého darcu, ktorý tak pomôže môjmu novému patentovanému  produktu na svete dostať do povedomia ľudí a verím, že tento môj produkt pomôže znížiť úmrtnosť osôb v dôsledku utopenia sa vo vode, či už v prímorských krajinách ako aj v tuzemsku za pomoci takéhoto novo vyvinutého systému. Taktiež ma svojím príspevkom podporíte aj v motivácii, že o takýto produkt bude vo svete vážny záujem, v dôsledku čoho budem ďalej pracovať na zdokonaľovaní a inovácii produktu, preto že nikdy nevieme, kedy budeme takúto pomoc my sami, alebo naši blízky potrebovať v kritickej situácii, či to už na dovolenkách, alebo pri rekreačnom kúpaní niekde na vodnej ploche.

  Sumu je možné aj navýšiť.

  Ešte raz ďakujem!!!

  Doručení odměny: nespecifikováno

  123,55 Kč
  (5 €)
 • 1000 z 1000 1 ks záchranných a bezpečnostných plaviek za zvýhodnenú cenu

  Poďme spoločne tento projekt dotiahnuť do úspešného konca!!!!     

  Za Vaše príspevky Vám ponúkam hotový produkt záchranných a bezpečnostných plaviek v tejto kampani na Hithitu za zvýhodnenú cenu 30.- eur v rôznych farbách a veľkostiach podľa vlastného výberu z môjho sortimentu, ktorý budem postupne zverejňovať na mojej internetovej a facebookovej stránke. 

  V cene nie je zahrnuté poštovné.

  Doručení odměny: do půl roku po ukončení projektu

  741,30 Kč
  (30 €)
 • 1000 z 1000 Plavky s náhradnou bombičkou co2

  Poďme spoločne tento projekt dotiahnuť do úspešného konca!!!!     

  Za Vaše príspevky Vám ponúkam hotový produkt záchranných a bezpečnostných plaviek v tejto kampani na Hithitu za zvýhodnenú cenu 31.- eur v rôznych farbách a veľkostiach podľa vlastného výberu z môjho sortimentu, ktorý budem postupne zverejňovať na mojej internetovej a facebookovej stránke počas kampane a taktiež k plavkám obdržíte aj jeden kus náhradnej bombičky co2 na výmenu po požití plaviek, ktorú je možné po použití vymeniť a plavky znova použiť.

  V cene nie je zahrnuté poštovné.

  Doručení odměny: do půl roku po ukončení projektu

  766,01 Kč
  (31 €)
 • 1000 z 1000 Desať kusov plaviek za cenu deviatich

       
  Ako odmenu za príspevok Vám ponúkam kúpu 10 kusov záchranných a bezpečnostných plaviek za cenu 9 kusov a to za cenu 270.- Eur. Je to zvýhodnená cena jedine v tejto kampani na Hithitu. Vhodné predovšetkým pre podnikateľov, budúcich veľkoodberateľov a firmy po celom svete pri odbere väčšieho množstva kusov na predaj a ďalšiu distribúciu záchranných a bezpečnostných plaviek v rôznych farbách a moderných vzoroch z môjho sortimentu záchranných a bezpečnostných plaviek, ktoré budú postupne pridávané na moju internetovú a facebookovú stránku.

  V cene nie je zahrnuté poštovné.  

  Doručení odměny: do půl roku po ukončení projektu

  6 671,70 Kč
  (270 €)