Kniha Zpověď bodyguarda

Osobní zpověď člověka, který strávil víc než deset let jako bodyguard velkých světových hvězd. Arnold Schwarzenegger, Michael Jackson, Tina Turner atd. Knihu mám rozepsanou, ale na její dokončení, tisk a propagaci bych rád získal prostředky zde.

Autor: Roman Anton

 • Arnold a já.

 • Arnold Schwarzenegger se svým stínem...

 • Ukázka výcviku

 • Michael Jackson. Právě odjíždíme od hotelu.

 • Bodyguard by neměl být extra vidět...ten vzadu :)

267 €
vybrané z 9 196 €

2%

2% splnené

14 dní do konca

12 ľudí prispelo

Literatúra

Česko

Prispieť
Zobraziť všetky odmeny

 

V úvodu je potřeba napsat, že v knize vyprávím svůj vlastní životní příběh z období devadesátých let a přelomu století, kdy jsem pracoval jako bodyguard pro mnoho světových hvězd. Arnold Schwarzenegger, Michael Jackson, Tina Turner, Jean Claude Van Damme, Scooter, to jsou někteří z mých klientů. Měl jsem to štěstí poznat je z blízka a být s nimi ve chvílích a situacích, které se naskytnou jen hrstce lidí na světě.

Co je cílem?

Cílem knihy je přinést čtenáři v dnešní zvláštní době něco málo z těch živočišných let, kterými 90. léta rozhodně byla. Nejen u nás, ale i jinde ve světě byla znát “devadesátková” atmosféra, svět se nám měnil takřka pod nohama a děly se neuvěřitelné věci. A to i v životech slavných, do jejichž zákulisí nechám čtenáře nahlédnout prostřednictvím příběhu o práci, kterou jsem dělal opravdu rád a snad i dobře.

Detaily

Rád bych v knize odvyprávěl svůj příběh osobního strážce nejznámějších světových hvězd druhé poloviny devadesátých let, pro které jsem měl možnost pracovat. 

Strávil jsem s nimi mnoho času, zažil spoustu zajímavých příběhů, z nichž některé jsem kvůli mlčenlivosti dříve ani vyprávět nemohl. Mými klienty byli například Arnold Schwarzenegger, Michael Jackson, Tina Turner, Jean Claude Van Damme, Scooter, ale i řada dalších. 

Kromě slavných hvězd jsem pracoval i pro CEO banky Lehman brothers, která spustila měnovou krizi v USA v roce 2008, nebo na zasedání Mezinárodního měnového fondu v roce 2000 v Praze. Mezi mými klienty byli i někteří čeští podnikatelé, jejichž pracovní metody jsem tak viděl z blízka. 

Čtenář tak bude mít možnost nahlédnout do každodenního života herců, zpěváků a vlivných lidí trošku jinak než jen prostřednictvím bulvárních časopisů. Zároveň má kniha svým způsobem podat svěděctví o době, v níž se můj příběh odehrával. 90. léta byla divokým obdobím nejen u nás, ale i jinde ve světě, a téměř nic nebylo nemožné.

... a ještě něco navíc

Určitě vás zajímá, jestli se v knize objeví i nějaké perličky a drby ze života VIP osobností, o kterých budu vyprávět. Ano, i na ty se dostane. Ale nezapomenu ani na některé svoje chyby, protože těm se asi nikdo neubrání, a také trapasy, kterých jsem při své práci pár zažil.

Kdo jsem?

Jmenuji se Roman Anton, kdysi mne zájem o bojová umění a zbraně přivedl až k práci osobního strážce. Prošel jsem si výcvikem v několika zahraničních kempech pro osobní strážce a shodou šťastných náhod dostal možnost pracovat pro tehdejší největší světové hvězdy, ale i bohaté české podnikatele.

Proč Hithit?

Nejsem spisovatel, přesto si myslím, že přináším příběh, který může čtenáře zaujmout a zároveň přinést zajímavé informace o době, v níž se odehrává. Crowdfunding je pro mě jakýsi lakmusový papírek reálného zájmu o to, co píšu.

Prostřednictvím kampaně na Hithit bych rád získal finance na dokončení projektu a vydání knihy. 

Aktuality

19.10.2020 Napsali o knize...

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/656957/roman-otevrene-promluvil-o-praci-hlidace-slavnych-karel-gott-ho-vzal-do-strip-clubu-na-lesbi-show.html

Viacej

14.10.2020 Fotka dětského pokoje Arnolda Schwarzeneggera.

Vážení a milí, dnes Vám jako aktualitku předkládám fotku, která byla pořízena při návštěvě muzea Arnolda Schwarzeneggera v Thalu, kde se v roce 1947 narodil a žil až do svého odchodu do armády. I Arnoldově cestě na vrchol jsem věnoval kapitolku v knize Zpověď Bodyguarda.

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 7 Kniha s věnováním

  Nárok na jedno vydání knihy s osobním věnováním, s cenou o 100 ,-Kč nižší, než bude prodejní cena.
  Doručení přes Zásilkovnu za 65,-Kč, nebo osobně v Praze a okolí.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 9,20 €
  (250 Kč)
 • 3 Kniha + foto

  V této odměně dostanete knihu Zpověď bodyguarda s věnováním a dále fotografii, kterou vidíte v náhledu (Já a Arnold) také s mým podpisem a věnováním.
  Doručení přes Zásilkovnu za 65,-Kč, nebo osobně v Praze a okolí.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 18,39 €
  (500 Kč)
 • 0 VIP vstup na křest knihy

  Za tuto částku získáte jako odměnu VIP vstup na slavnostní křest knihy za účasti známých osobností, se kterými jsem se díky své profesi osobně setkal. Křest proběhne v březnu 2021 v Praze. O přesném místě a čase budete včas informováni.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 27,59 €
  (750 Kč)
 • 2 2x VIP vstup na křest a 2x kniha s věnováním

  Za tuto částku získáte jako odměnu 2x VIP vstup na slavnostní křest knihy za účasti známých osobností, se kterými jsem se díky své profesi osobně setkal a k tomu také dvě knihy Zpověď bodyguarda i s věnováním. Křest proběhne v březnu 2021 v Praze. O přesném místě a čase budete včas informováni.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 73,57 €
  (2 000 Kč)
 • 0 Přednáška

  V této odměně získáte zajímavou přednášku, ve které vám poutavou formou budu vyprávět o práci tělesného strážce VIP osobností, s video ukázkami některých technik nácviku ochrany VIP osob, zároveň můžete získat výtisky knihy za zvýhodněnou cenu s věnováním. Přednáška v délce cca 90 minut je určena pro skupinu do 30 osob ve Vámi vybraném místě v ČR.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 183,92 €
  (5 000 Kč)
 • 0 Den s bodyguardem

  Jeden den být VIP? Proč ne? Za tuto částku získáte jeden den s veškerým VIP servisem. Budete mít svého vlastního bodyguarda, který pro Vás přijede limuzínou a celý den bude s Vámi pro Vaše bezpečí a pocit výjimečnosti. Dopředu mi dáte svoje požadavky na denní program a pak už se o Vás starám já.
  Platí pro území ČR.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 367,85 €
  (10 000 Kč)