ÝBRKÝBL :: Fashion bazar

S vaší pomocí vylepšíme systém, který usnadní organizaci recyklace oblečení ve veřejném prostoru. Otevřeme ho všem, kteří chtějí pořádat vlastní fashion akce. Lidé tak budou mít víc příležitostí, jak efektivně a za rozumné peníze obměňovat svůj šatník.

Autor: ÝBRKÝBL

A proč potřebujete novou aplikaci?

Stávající aplikace je sice funkční, ale stále plná chyb. Během celého procesu ÝBRKÝBLu, tedy během 5ti dní nám třikrát projde rukama až 3 000ks oblečení, přičemž pokaždé musíme zapsat 4 místné číslo u každého kusu, což dělá dohromady 36 000 čísel za 5 dní, no zkuste si to někdy zvládnout a nebýt z toho zčíslovaní ;) Nová aplikace by byla schopná zaznamenávat pomocí elektronických čteček, které bychom nakoupili za doposud naspořený výdělek z uplynulých čtyř ročníků. Čtečky by celý proces zefektivnily, urychlily a usnadnily. Co je ale hlavní účelem nové aplikace je rozšíření platformy ÝBRKÝBLu i do jiných měst. Umožnili bychom tak lidem i jinde než v Praze recyklovat své oblečení. ÝBRKÝBL se snaží poskytovat prostor pro komunitní výměnu oblečení, tedy ne mezi firmou a zákazníkem, jak fungují běžné second-handy, ale mezi prodávajícím a zákazníkem, kterým můžete být právě Vy.

358 €
vybrané z 2 294 €

15%

15% splnené

36 ľudí prispelo

Komunita, Móda

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 3

  Virtuální high five s organizátory ÝBRKÝBLu.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  1,91 €
  (50 Kč)
 • 12

  Virtuální high five s organizátory ÝBRKÝBLu a origoš placka k tomu.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  3,82 €
  (100 Kč)
 • 14

  Plátěná taška s designem ÝBRKÝBLu a origoš placka k tomu.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  9,56 €
  (250 Kč)
 • 4

  Týmová fotka podepsaná od všech kýblheroes, plátěná taška s designem ÝBRKÝBLu a placka k tomu.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  19,12 €
  (500 Kč)
 • 2

  Týmová fotka podepsaná od všech kýblheroes, kýbl s originálním designem ÝBRKÝBLu a placka k tomu.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  38,24 €
  (1 000 Kč)
 • 0

  Piknik s organizátory ÝBRKÝBLu s příhodami ze zákulisí fashion bazaru a společenskou hrou Stojkový král, podepsaná týmová fotka... a k tomu originální plátěná taška a 3 placky.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  76,48 €
  (2 000 Kč)
 • 10 z 10

  Piknik s organizátory ÝBRKÝBLu s příhodami ze zákulisí fashion bazaru, společenskou hrou Stojkový král a s workshopem bubnování na kýble. A ještě speciální balíček "ÝBRKÝBL v pohodě" (porce jídla a pití na fashion bazaru, sleva 25% na 3 zakoupené kusy oblečení).

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  152,96 €
  (4 000 Kč)
 • 5 z 5

  Velepiknik s organizátory ÝBRKÝBLu ve Vámi zvoleném pražském parku, kýbl plný Mojita a workshop bubnování na kýble. K tomu originální plátěná ÝBRtaška s překvapením, 3 placky... a skutečný high five ;) A ještě speciální balíček "ÝBRKÝBL v pohodě" (porce jídla a pití na fashion bazaru + sleva 25% na 3 zakoupené kusy oblečení).

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  382,41 €
  (10 000 Kč)
 • 3 z 3

  Gigapiknik s organizátory ÝBRKÝBLu ve Vámi zvoleném pražském parku, kýbl Mojita, workshop bubnování na kýble, navždy rezervované prodejní místo v každém pražském ÝBRKÝBLu, originální plátěná taška s překvapením a 3 placky. A navíc "pozlacený" kýbl (plný) slávy s vaší podobiznou a vyrytým jménem :)

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  1 147,23 €
  (30 000 Kč)