DUŠANOVO KOLO PRO EMILA

Staň se součástí legendy! Oživíme příběh o Brněnském kole a vybereme při tom peníze pro handikepované sportovce z Nadačního fondu EMIL. Vše oslavíme open air koncertem a pověšením nového "hithit" kola, čímž se zapíšeme na věky věků do dějin města Brna.

Dušanovo kolo pro Emila - film

19.10.2018

Děkuju všem za podporu a účast. Podívejte se na klip, jak se to stalo :-) Naše kolo od dnešního dne zdobí prostor u Galerie Vaňkovka v Brně . :-) https://youtu.be/H2CYkMLP21c

Monika Absolonová

6.6.2018

Monika Absolonová podpořila náš projekt. Moc děkujeme!

Monika Absolonová: "Dobrý den, vážení a milí. Prosím Vás abyste podpořili Dušana Vitázka v jeho snažení, protože on vždycky vymyslí nějakou bejkárnu, která stojí za to. Tentokrát je to Dušanovo kolo a podpora nadačního fondu Emil. Já doufám, že ho podpoříte na hithitu. Já určitě. Mějte se moc hezky a děkuju moc i za něj."

Lukáš "Hiro" Hirka

3.6.2018

Tak tohle přesahuje všechny mé představy o podpoře mého projektu. Lukáš Hiro Hirka, válečný hrdina, který utrpěl v Afghánistánu vážná zranění, se kterými se pere jak lev a díky svému optimizmu se postupně znovu staví na nohy, podporuje náš projekt. Video, které natočil mě dojímá a vyráží mi dech. Děkuju. Moc. Věřím, že se potkáme u kutálení. 

https://www.facebook.com/627565233949466/videos/1837193166319994/?q=luk%C3%A1%C5%A1%20hiro%20hirka

Vašek Vašák

1.6.2018

Umělec, herec a sportovec Vašek Vašák, člen Divadla Na Zábradlí, podporuje náš projekt! Děkujeme a moc si toho vážíme. ...... a Nevyměknem :-)

Vašek Vašák: "Já vás všechny zdravím a chci vás upozornit na jednu věc. Dušan Vitázek, herec, zpěvák, brňák, slovák, prostě chlapák...vymyslel super věc. Zopakuje Legendu o Brněnském Kole a dělá to proto aby podpořil hendikepované mladé sportovce z nadace Emil a to je nejdůležitější. Je to obrosvká makačka a velký výkon, takže....Podporujte Dušanovo kolo pro Emila. Já ho podporuju!"

Autosalon ROS, a.s.

28.5.2018

Náš projekt nadchl brněnský autosalon ROS. Pro náš projekt zajistí doprovodný elektromobil, který mě bude doprovázet počas kutálení na cestě z Lednice do Brna. To je hned o starost míň a o radost navíc! Děkujeme a moc si toho ceníme. Náš projekt aktivně zapojuje všechny, kteří chtějí být u znovuzrození legendy a pomoct při tom nadaci Emil. Ještě jednou děkujeme a těšíme se. 

PLACKA/ODZNAK

27.5.2018

Máme hotovou grafiku placky/odznaku. Děkujeme všem, kteří si ji zatím pořídili i těm, kteří si ji ještě pořídí. Jste součástí legendy. 

Česká televize

21.5.2018

Česká televize chce zdokumentovat náš projekt! Chce být u toho, chce ho sdílet na sociálních sítích, chce streamovat vše co se bude dít 2.9.2018. Moc si toho ceníme a bereme to jako důkaz toho, že náš projekt má velký smysl. Děkujeme a těšíme! Staňte se součástí legendy. ​

4 855 €
vybrané z 4 587 €

105%

105% splnené

215 ľudí prispelo

Umenie, Šport

Brno, Jihomoravský kraj, Česko

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 22 Příspěvek na projekt

  Příspěvek na podporu projektu od stokoruny až do výšky Vašeho chtíče. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  3,82 €
  (100 Kč)
 • 30 Odznak

  Připni si hrdě na hruď placku (odznak) s grafikou hithit kampaně Dušanovokolo a měj tak památku na historickou chvíli znovuzrození legendy o brněnském kole. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  5,73 €
  (150 Kč)
 • 7 Kutálení kola + odznak

  Zůčastni se závěrečného společného kutálení kola ze Zelného rynku centrem města Brna přímo na koncert do Galerie Vaňkovka. Start 2.9.2018 18:00 od Staré radnice Brno. Happening, procházka, kutálení, oslava. Není nutný žádný sportovní dres ani speciální vybavení - mimo ůčastníků handikepovaných sportovců z Nadačního fondu Emil :-). Každý účastník tohoto pochodu obdrží placku (odznak) s grafikou hithit kampaně.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  7,65 €
  (200 Kč)
 • 6 DIPLOM

  Diplom s gratulací, s Vašim jménem, poděkováním a podpisem. GRATULUJEME... Jseš součástí legendy a pomohl si handikepovaným mladým sportovcům s nadace EMIL.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  9,56 €
  (250 Kč)
 • 27 Dřevo z legendárního jasanu z Lednice + odznak

  Památný kus třísky z jasanu, ze kterého se bude vyrábět nové legendární Brněnské  kolo.  S datem a podpisem Dušana Vitázka + dobrovolná účast na závěrečném kutálení z Radnice k Vaňkovce.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,09 €
  (290 Kč)
 • 57 VIP řada na koncertu + odznak

  VIP řada na závěrečném koncertu 2. 9. 2018 v Galerii Vaňkova. Vstup do off stage a foto s Dušanem Vitázkem a novým kolem + dobrovolná účast na závěrečném kutálení z Radnice k Vaňkovce.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  14,91 €
  (390 Kč)
 • 38 HITHIT Triko

  Triko s grafikou hithit kampaně + dobrovolná účast na závěrečném kutálení z Radnice k Vaňkovce.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  22,55 €
  (590 Kč)
 • 8 Kalendář

  Kalendář na rok 2019 složený z fotografií z památného dne 2. září 2018, kdy vznikne nový příběh legendy. S věnováním od Dušana Vitázka. + dobrovolná účast na závěrečném kutálení z Radnice k Vaňkovce.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  22,55 €
  (590 Kč)
 • 18 Kniha

  Fotokniha s příběhem Dušanovo kolo. Osobní zápisky, cesta celého projektu, rozhovory... Kup si památku na celý život s příběhem, který pohne celým Brnem a staň se součástí opravdové legendy. S osobním věnováním Dušana Vitázka + dobrovolná účast na závěrečném kutálení z Radnice k Vaňkovce.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  37,84 €
  (990 Kč)
 • 2 Bannery + chci být vidět

  Firma nebo kdokoliv, kdo přispěje minimální stanovenou částku, si může umístit své reklamní bannery 2.9.2018 kolem startu, cíle, či u závěrečného koncertu charitativní akce Dušanovo kolo. Součastí je i umístění loga do kalendáře a knihy. Jmenovité poděkováni za příspěvek při závěrečném koncertu. ZVIDITELNĚTE SE! Staňte se součástí dobrého projektu, na který budete moci být hrdi a se kterým se rádi pochlubíte  partnerům a všem lidem + dobrovolná účast na závěrečném kutálení z Radnice k Vaňkovce.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  305,81 €
  (8 000 Kč)