Reklama na Podbabskou Kachnu - Přispěj na náš šílený nápad!!

Využíváme Hithit, ke spáchání billboardové reklamní kampaně u přívozu pro občasník Podbabská Kachna vydávaný převozníky za 1 Kč v Praze Podbabě. Přispějte na reklamu, která bude další fórek do portfolia blbin, jež tu realizujeme a náš občasník zviditelní.

Autor: Petr Spurný

 • Varianta billboardu 1

 • Varianta billboardu 2

 • Varianta billboardu 3

 • Ukázka našeho občasníku

1 364 €
vybrané z 810 €

168%

168% splnené

63 ľudí prispelo

Média, Literatúra

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 18.8.2023 v 14:24.

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

Občasník jsme začali vydávat před osmi lety, když už jsme my převozníci měli plné zuby stále stejných otázek a vtipů od pasažérů na přívozu. Zábavnou formou tedy na jeho stránkách glosujeme každodenní příběhy, které se na podbabském přívozu odehrávají. Vychází dvakrát až čtyřikrát ročně stále za jednotnou cenu 1 Kč za výtisk. Proto jsme se rozhodli, že ač jeho prodej funguje v řádu několika set výtisků, bylo by zajímavé rozšířit jeho prodej mezi širší obec čtenářů v Praze i jinde. Proto by mohla reklamní kampaň na toto lokální médium prospět v jeho rozšíření mezi další čtenáře.

Co je náš cíl?

Podbabská Kachna je občasník, vydávaný tudíž jen občas, abychom nebyli limitováni termíny vydání. Jde o jeden až pět listů A4 textů, fotografií a obrázků, které ironicky a zábavně popisují život na podbabském přívozu a občas se otřou i o společenské dění kolem nás. Reklamní kampaň má za cíl zviditelnit náš občasník mezi lidmi a dobře se u toho pobavit. Crowdfunding jsme zkusili proto, že tento způsob donátorství je pro nás pole neorané a chceme vyzkoušet tuto platformu, díky níž zjistíme, kde jsou naše (hlavně finanční) limity.

Detaily

Jedná se o plakátovou reklamní kampaň na převoznický občasník Podbabská Kachna, vydávaný převozníky na přívozu v Praze Podbabě. Jde o tiskovinu, vydávanou za symbolickou 1 Kč, která je v prodeji pouze na tomto přívozu. Celá akce je pokus o zviditelnění tohoto občasníku, ideálně na billboardech v Praze Podbabě a možná i jinde, podle toho, kolik se vybere. 

... a ještě něco navíc

Každý přispěvatel nad 500 Kč bude mít nárok na kompletní portfolio čísel Podbabské Kachny (vydaných i těch teprve připravovaných). Dosud vyšlo 23 čísel. Ostatní odměny - viz sekce odměny.

Kdo jsme?

Jsme členové redakce a převozníci Karel (šéfredaktor) a Petr (novinářská ficka) z přívozu P2 v Praze Podbabě, nedosáhli jsme ničeho zásadního, ani nejsme ničím výjimeční, ale jsme pyšní na náš občasník, který baví pasažéry nejen v Praze, ale je jimi přeposílán i do dalších měst v ČR i zahraničí. 

Proč to děláme?

Protože sranda prostě musí bejt i bez finančního prospěchu.

TAKŽE LIDI:

PŘISPĚJTE NA NÁŠ NAPROSTO PRAŠTĚNEJ NÁPAD UDĚLAT REKLAMU JEN TAK. NA BILLBOARDECH BUDE PRO ZMĚNU ZBOŽÍ, KTERÉ SICE REKLAMU NEPOTŘEBUJE, ALE MŮŽEME SE U TOHO VŠICHNI DOBŘE POBAVIT!!!

Aktuality

10.8.2023 Díky Vám všem!!!

Tak už zbejvá jenom tejden a my jsme nadšený z příspěvků, který jste nám poskytli. Vybral se dosud jeden a půl násobek toho, co jsme si stanovili jako limit. Tudíž oznamujeme láskám Vašim, že už je billboard zaplacenej na měsíc listopad a prosinec (dřívější měsíce už obsadili rychlejší reklamní…

Viacej

6.7.2023 To je neuvěřitelný!

Lidi, to jsme nečekali! Že se už druhej den povede vybrat skoro všechno, to je pro nás šok! Jsme Vám všem strašně vděčný, ale zkuste se víc přihlašovat ke svejm finančním darům. Je pro nás jednodušší Vás dohledat kvůli našim recipročním dárečkům. Každopádně asi budeme muset natočit nějaký…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 30
  Pro dobrej pocit?

  Jsou i tací z Vás, kteří za svůj dar nic nechtějí. To obzvláště kvitujeme. Možná pro Vás bude dárkem alespoň pohled na naše pruhovaně - pupkatá těla na billboardech a trocha smíchu při čtení úderného sloganu popřípadě nad stránkami našeho občasníku. I Vám jsme velice vděční za jakýkoli příspěvek!

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  4,05 €
  (100 Kč)
 • predané 15
  Podbabská Kachna

  Děkujeme za Váš příspěvek! Odměnou jsou: Všechna čísla našeho převoznického občasníku. Bude možné si je vyzvednout na přívozu P2 v Praze Podbabě u jakéhokoli převozníka. Odměna je vždy pouze jedna dle konkrétní výše částky (tzn. za např. 1500 Kč nedostanete několik různých odměn odlišné hodnoty), to bychom se z toho zbláznili.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  20,24 €
  (500 Kč)
 • predané 6
  Originální přívěsek na klíče

  Děkujeme za Váš příspěvek! Odměnou je: Unikátní přívěsek na klíče vytvořený vlastnoručně šéfredaktorem Podbabské Kachny. K vyzvednutí na přívozu v Podbabě u jakéhokoli převozníka. Odměna je vždy pouze jedna dle konkrétní výše částky (tzn. za např. 1500 Kč nedostanete několik různých odměn odlišné hodnoty), to bychom se z toho zbláznili.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  32,39 €
  (800 Kč)
 • predané 7
  Posezení s převozníky (členy redakce)

  Děkujeme za Váš příspěvek! Odměnou je: Pokec u piva v místním podbabském stánku Útulna s redaktory občasníku. Útrata jde za redakcí. Domluva termínu je možná na přívozu v Podbabě u převozníka Kyselého Xichta (kolegové vědí, kdo to je a dají Vám kontakt). Odměna je vždy pouze jedna dle konkrétní výše částky (tzn. za např. 1500 Kč nedostanete několik různých odměn odlišné hodnoty), to bychom se z toho zbláznili.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,49 €
  (1 000 Kč)
 • predané 5
  CD převozníkovy kapely V Kruhu - Přesto děkujem...

  Děkujeme za Váš příspěvek! Odměnou je: Nově vydané CD kytarové kapely V Kruhu, v níž aktivně dělá hluk jeden ze členů redakce Podbabské Kachny. K vyzvednutí na přívozu v Podbabě u převozníka. Odměna je vždy pouze jedna dle konkrétní výše částky (tzn. za např. 1500 Kč nedostanete několik různých odměn odlišné hodnoty), to bychom se z toho zbláznili.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  60,73 €
  (1 500 Kč)
 • predané 0
  Výlet lodí s převozníky (členy redakce)

  Děkujeme za Váš příspěvek! Odměnou je: Projížďka soukromou lodí s redakcí po Vltavě cca 1-2hod. Domluva termínu je možná na na přívozu v Podbabě u převozníka Kyselého Xichta (kolegové vědí, kdo to je a dají Vám kontakt). Odměna je vždy pouze jedna dle konkrétní výše částky (tzn. za např. 1500 Kč nedostanete několik různých odměn odlišné hodnoty), to bychom se z toho zbláznili.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  202,43 €
  (5 000 Kč)