První kamenná Opravárna

Opravárna bude mít konečně vlastní prostory. Dílny, půjčovna nářadí, workshopy, coworking, servis, bazar, dětský koutek a kavárnička. Vše na jednom místě. Buďte u toho už od začátku a pomozte nám s vybavením prostoru nákupem zajímavých odměn.

Author: Opravárna

Moc děkujeme :)

Apr 22, 2021

Dobrý den všem,

díky všem přispěvatelům jak z řad veřejnosti, tak z řad firem.  Z firem bych rád poděkoval především našemu dlouholetému partnerovi Asekol, která se stará o recyklaci výrobků a stavební firmě Geoindustrie. Díky vám všem se nám podařilo vybrat 261 250 Kč. Čili máme splněno a všechny odměny tak určitě dostanete. 

Pokud nám epidemiologická situace dovolí, slavnostní otevření první kamenné Opravárny se bude konat 20. května 2021. Případně o pár týdnů později. Od té doby bude naše pobočka otevřená minimálně každý všední den od 10-16hodin, dále dle zájmu. Součástní bude i malá kavárna na terase. Během této doby bude možné si samozřejmě vybrat odměny ve formě půjčení nářadí. 

Odměny ve formě servisu našich techniků bude nejlepší konzultovat s námi přes mail: zakazky@opravarna.cz.

Na místě budou po otvíračce k výdeji i věcné odměny jako je nářadí, běhací pás apod. Workshopy připravíme opět dle covidu pravděpodobně buď v červnu nebo pak na podzim 2021 a budete o nich samozřejmě informováni mailem i na našich webech a Facebooku.

Pokud máte jakékoliv dotazy, pište je na: zakazky@opravarna.cz a do předmětu dejte: hithit

Ještě jednou díky všem, kteří nám pomáhají otevřít v Česku, a nejspíš i v Evropě zcela unikátní prostor kloubící profesionální servis, coworking, půjčovnu nářadí, showroom kvalitních výrobků, školící centrum, kavárnu a mnoho dalšího.

Honza Charvát, CEO Opravárna

EUR 10,585
pledged of EUR 8,104

130%

130% completed

153 contributors pledged

Technology, Ecology

Praha, Hlavní město Praha, Česko

All or nothing. Project finished on Apr 22, 2021 at 17:12.

Choose reward for your contribution

 • sold 36
  Podpořím vás jen tak

  Chceš nám přispět jen tak? Budeme rádi. 

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 4.05
  (CZK 100)
 • sold 9
  Jednorázový vstup s půjčením nářadí

  Ať už budeš chtít v klidu pracovat v coworkingové místnosti nebo si půjčit nářadí a opravovat si, tahle odměna je pro tebe jak dělaná. Vyzkoušíš jak to u nás chodí a časově tě nebudeme omezovat. Budeme mít místa k sezení u stolu i barové stoly na stání pro zdravá záda.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 8.10
  (CZK 200)
 • sold 37
  Pozvánka na kafe nebo čaj

  Jakmile otevřeme, budeš se moct u nás zastavit na kafe, čaj nebo něco jiného k pití.

  Reward delivery: not specified

  EUR 8.10
  (CZK 200)
 • sold 18
  Jednorázový vstup s půjčením nářadí a nápojem

  Ať už budeš chtít v klidu pracovat v coworkingové místnosti nebo si půjčit nářadí a opravovat si, tahle odměna je pro tebe jak dělaná. Vyzkoušíš jak to u nás chodí a časově tě nebudeme omezovat. Budeme mít místa k sezení u stolu i barové stoly na stání pro zdravá záda. K tomu dostaneš libovolný nápoj. 

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 10.13
  (CZK 250)
 • sold 6
  Měsíční členství

  Po jeden měsíc budeš moct chodit, půjčit si libovolné nářadí a opravovat si nebo pobývat v coworkingové místnosti s extra rychlým internetem. Sleva 50% oproti běžné ceně.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 20.26
  (CZK 500)
 • sold 4
  Oprava s naším technikem

  Budeš si moct přinést libovolný výrobek na opravu a náš technik ti pomůže ho opravit, max.2 hodiny.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 26.34
  (CZK 650)
 • sold 1
  Pronájem plně vybavené zasedací místnosti nebo dílny na 2 hodiny

  Plánuješ pracovní setkání, ať už online nebo offline? Případně by se ti hodila naše dílna? Na dvě hoďky si některou z našich místností můžeš pronajmout. V dílně je samozřejmostí nářadí, v coworkingu velkoplošná obrazovka, rychlý internet a uspořádání stolů dle potřeby. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 38.49
  (CZK 950)
 • remaining 10 from 25
  Workshop opravování elektro

  Chceš se naučit základy opravování jako je diagnostika, pájení apod.? A možná se k nám jednou přidat? Pojď na náš workshop vedený našimi nejzkušenějšími profesionálními techniky. Doba trvání 2 hodiny, drobné občerstvení v ceně.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 38.49
  (CZK 950)
 • sold 7
  Servis na doma

  Kdekoliv po republice vám pošleme domů našeho technika a ten vám opraví doma váš výrobek, pokud to půjde. V ceně diagnostika a servis do 2 hodin, náhradní díl a doprava není v ceně.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 40.52
  (CZK 1,000)
 • remaining 44 from 50
  Vstup na slavnostní otevření

  Přijď na slavnostní otevření Pražské Opravárny. Pokud nás covid do otvíračky neopustí, přesuneme párty na příznivější dobu, určitě o ni nepřijdete. V ceně vstup, občerstvení a nápoje.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 48.62
  (CZK 1,200)
 • sold 0
  NOVĚ: Workshop 3D tisku

  Opravování a 3D tisk jdou dost dobře dohromady.y Proto chceme pořídit na pobočku 3D tiskárnu. Je na ní totiž možné vytisknout chybějící náhradní díly. Workshop i vás provede základy 3D tisku a vytisknutý výrobek si odnesete s sebou.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 50.65
  (CZK 1,250)
 • remaining 19 from 20
  Sada na opravy elektro

  Páječka s kompletním příslušenstvím a multimetrem, zabalené v praktickém pouzdře. Pokud s tím budeš chtít naučit, přikup si náš workshop nebo obojí dohromady.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 81.04
  (CZK 2,000)
 • sold 1
  Půlroční členství

  Půl roku budeš moct chodit, půjčit si libovolné nářadí a opravovat si nebo pracovat v naší coworkingové místnosti s extra rychlým internetem. Sleva 50% oproti běžné ceně.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 101.30
  (CZK 2,500)
 • sold 5
  Workshop opravování elektro + nářadí

  Chceš se naučit základy opravování jako je diagnostika, pájení apod.? A možná se k nám jednou přidat? Pojď na náš workshop vedený našimi nejzkušenějšími profesionálními techniky. Doba trvání 2 hodiny, drobné občerstvení v ceně. K tomu si domů odneseš sadu nářadí na opravování, páječku a multimetr. S tím tě samozřejmě naši technici naučí.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 121.56
  (CZK 3,000)
 • sold 1
  Roční členství

  Po celý rok budeš moct chodit, půjčit si libovolné nářadí a opravovat si nebo pracovat v naší coworkingové místnosti s extra rychlým internetem. Sleva 50% oproti běžné ceně.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 162.07
  (CZK 4,000)
 • sold 2
  Workshop na míru

  Chcete pro skupinku max.10 lidí uspořádat workshop na míru? Třeba jako zajímavý firemní benefit nebo dárek? Přizpůsobíme vám datum i program a 2 hodiny se vám budeme všem věnovat. V ceně občerstvení.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 202.59
  (CZK 5,000)
 • remaining 5 from 5
  Sleva na elektrokolo + příslušenství a servis

  Vyberte si elekktrokolo jaké se vám líbí na eshopu našeho našeho partnera www.ebikepartners.cz. Dáme vám na něj slevu 5000 Kč, za 5000 Kč si budete moct vybrat také příslušenství a u nás v v kamenné Opravárně vám ještě uděláme garanční servis. Balíček v hodnotě 13 000 Kč máte za polovinu.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 263.37
  (CZK 6,500)
 • sold 1
  Sponzor Pražské Opravárny

  Chceš zviditelnit sebe nebo svou firmu? Můžeš  projekt jednorázově (či pravidelně) podpořit. Na podmínkách propagace se domluvíme a jsme v tom dobří. Je lepší záměr předem diskutovat, nechceme peníze od nikoho, kdo je v přímém rozporu s našimi hodnotami, především v oblasti životního prostředí. Částku můžeš libovolně navýšit.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 2,025.93
  (CZK 50,000)
 • sold 1
  Patron Pražské Opravárny

  Chceš být opravdový Pražský Opravárník tělem i duší? A máš na to? Staň se patronem projektu. Je lepší záměr předem diskutovat, nechceme peníze od nikoho, kdo je v přímém rozporu s našimi hodnotami, především v oblasti životního prostředí. Částku můžeš libovolně navýšit.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 4,051.86
  (CZK 100,000)
 • Sold out!!
  Běhací pás T540C

  Odměna od našeho partnera Decathlonu. Pás byl rozbitý, naši technici ho opravili a dáváme na něj půl roku záruku. Původní cena 13999 Kč. 

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 283.63
  (CZK 7,000)