Moje teta - Tvoje teta, vychází závěrečná část knižní řady

Čtvrtý díl série Když se kruh uzavřel spatří světlo světa v dubnu 2021 v papírové i elektronické verzi. V románu Moje teta - Tvoje teta na scénu znovu vystoupí Prokop Falk alias Profa, aby odvyprávěl zbytek svého dramatického příběhu.

Author: Kamil Pešťák

Začínáme rozesílat...

Jun 23, 2021

Vážení přátelé a čtenáři. Počínaje zítřkem zaćínáme rozesílat a rozvážet objednané knihy a bonusové dárky. Je toho celkem dost a tak prosíme o trpělivost. Ještě jednou všem děkujeme za účast. Mějte se krásně. Kamil Pešťák

PS: Křest knihy se koná 30.6.2021 na zahradě Bikeheart centrum cyklistiky Plzeň od 18:00 Těšíme se na vás. 


 

Už to jede Moje teta - tvoje teta, se narodí 10.6. 2021

Jun 5, 2021

Vážení přátelé, čtenáři. 10.6. vyrazí z tiskárny do distribuce poslední část série Když se kruh uzavřel, román Moje teta - tvoje teta. Hned v následujícím týdnu vám přijde informace o doručení vaší odměny. Ta bude doplněná audioknihou kterou nám věnovalo vydavatelství Tebenas. Velmi rád bych vám, když to bude možné předal knihy osobně. To by bylo skvělé. Ještě jednou všem děkuji za účast na realizaci a doufám že se knížka bude líbit.

Přeji krásný den. Kamil Pešťák

Poděkování všem zúčastněným.

May 12, 2021

Děkujeme, děkujeme a ještě jednou děkujeme. Díky vám se podařilo tento projekt dotáhnout do konce. Teď už je míč na naší straně hřiště. V nejbližší době provedeme poslední kontrolu a korekturu sazby a hned následovně ji odešleme do tiskárny a k výrobě e-knihy. Přední strana obálky je už ve finální verzi připravená a zadní která bude obsahovat tiráž a anotaci v přípravě. Pravděpodobně na přelomu května a června můžete očekávat zásilku s vaší odměnou. Přejeme vám krásný zážitek s románem Moje teta – tvoje teta. Mějte se báječně. Díky. Kamil Pešťák a kolektiv.

PS Za zpětnou vazbu na Databazeknih.cz budeme moc vděční.

Začíná další fáze realizace knihy Moje teta - tvoje teta.

May 6, 2021

Vážení přátelé a čtenáři. Chtěl bych vám i jménem mých spolupracovníků poděkovat za zájem a podporu. Jste skvělí. Vstoupili jsme do závěrečné části projektu a také do další fáze realizace. Odeslali jsme finální text do tiskové přípravy a také vznikla definitivní verze přední strany obálky. Myslím že všechno běží i za pomoci nového partnera kterým se stal pivovar Krušnohor správným směrem. V polovině května jdeme do tiskárny. Ještě jednou vám děkuji. Kamil Pešťák

Projekt Moje teta - tvoje teta, Český rozhlas Plzeň.

Apr 30, 2021

Vážení přátelé a čtenáři. Všem děkuji za účast v našem projektu a přikládám odkaz na pořad Náš host. Ve studiu Českého rozhlasu Plzeň jsem ve středu moudře pohovořil o hudbě, knihách a audioknihách s Karolínou Koreckou pod skvělým vedením Veroniky Albrechtové. Děkuji za příležitost. K.P.

https://plzen.rozhlas.cz/ctvrta-kniha-kamila-pestaka-vychazi-v-kvetnu-8478723

Rozhovor v Českém rozhlase Plzeň - pořad Náš host - 28.4. 10:10

Apr 27, 2021

Vážení přátelé. Už jen 14 dní zbývá do konce projektu Moje teta – tvoje teta na stránkách Hithit. Trochu se nám to přibrzdilo ale já přesto věřím že věc dokážeme dotáhnout do konce. Možná tomu pomůže zítřejší pořad v Českém rozhlasu Plzeň kde budeme o knize a nejen o ní mluvit s Veronikou Albrechtovou. Jako další host se ve studiu zůčastní Karolína Korecká která nám nazpívala písničky do audioknihy A nad tím vším je slunce. V 10:10 začínáme – poslouchejte a podporujte nás. Děkujeme. Kamil Pešťák a spol.

https://plzen.rozhlas.cz/program#/2021-04-28.

Jsme v polovině

Apr 20, 2021

Vážení přátelé. Ocitli jsme se v polovině našeho projektu. Jsme nesmírně vděční za vaši účast a ještě jednou děkujeme. Pro ty kteří nemohli sledovat přímý přenos hudebního streamu z Pivotečky, při kterém jsme pokřtili audioknihy - A nad tím vším je slunce a Když se kruh uzavřel, přidáváme odkaz. Díky laskavosti vydavatelství Tebenas máme pro prvních 40 přispěvatelů ještě jako překvapení dárek navíc. Zatím je vás 31. Díky. Mějte se krásně. Kamil Pešťák

https://www.youtube.com/watch?v=NRz-kE6ZoZQ

Poděkování - odkaz na dnešní koncert a křest audioknih

Apr 16, 2021

Vážení přátelé. Znovu chci poděkovat všem přispěvatelům, moc si vaší aktivity vážím. Dnešní koncert na streamu Pivotěčky bude mimo plzeňské ZOO věnovaný hlavně Vám. Představíme při něm také náš projekt, připravovanou knihu a pokřtíme obě audioknihy. Nezapomeňte si v 19:00 naladit Youtube Pivotečka - https://www.youtube.com/watch?v=NRz-kE6ZoZQ  Jako překvapení a host večera s námi vystoupí Karolína Korecká. Ještě jednou díky a přeji krásný večer. K.P.

Koncert a křest audioknihy A nad tím vším je slunce - You tube stream Pivotečka

Apr 13, 2021

Vážení přátelé. Jako poděkování za vaši účast v kampani Hithit - Moje teta - Tvoje teta - vám zahrajeme při streamovaném koncertu z plzeňské Pivotečky. Akce bude zároveň jako křest audioknih A nad tím vším je slunce a Když se kruh uzavřel. Výtěžek koncertu je určen plzeňské ZOO. V pátek 16.4. - 19:00 se na vás těšíme na - https://www.youtube.com/watch?v=NRz-kE6ZoZQ   Ještě jednou díky za váš příspěvek. Krásný den vám přeje - Kamil Pešťák

 

Knihovna města Plzně sdílela projekt Moje teta - Tvoje Teta

Apr 7, 2021

Vážení přátelé. Včera náš projekt na svém FB profilu podpořila i Knihovna města Plzně. Mám z toho radost a věřím že Moje teta - Tvoje teta se znovu zařadí mezi často vypůjčované tituly stejně jako předchozí části série Když se kruh uzavřel. Plzeňská tématika knihy tomu nahrává i když příběh paradoxně začíná ve Vysokých Tatrách. Mějte se krásně a všem budoucím čtenářům ještě jednou díky. K.P.

Pomsta - A nad tím vším je slunce - Kamil Pešťák / Martin Stránský - booktrailer

Apr 4, 2021

Vážení přátelé od prvního dubna je oficiálně na trhu audiokniha "A nad tím vším je slunce" kterou můžete také najít v odměnách naší kampaně. Máme velkou radost z prvních reakcí posluchačů a přidáváme do odkazů video ukázku. Martin Stránský je opět excelentní stejně jako Karolína Korecká v písničce Pomsta. Kolážový klip pro nás vytvořila Kateřina Kosová. Pevné Mp3 disky budou na světě v polovině dubna. Ještě jednou děkujeme všem kteří již přispěli na realizaci knihy Moje teta – Tvoje Teta a přejeme vám krásné Velikonoce.

Test zásilkovny proběhl skvěle

Mar 31, 2021

Otestovali jsme možnosti zásilkovny. To aby objednané odměny z Hithitu dorazily bez problémů a včas🙂. Zkušební várka knih zatím bez nového titulu do dalekého Regensburgu dorzila perfektně. Přejeme pěkné počtení🙂.

EUR 3,174
pledged of EUR 2,830

112%

112% completed

52 contributors pledged

Art, Literature

All or nothing. Project finished on May 12, 2021 at 17:55.

Choose reward for your contribution

 • sold 1
  E-kniha - Moje teta - Tvoje teta - ePUB, Mobi

  Moje teta - Tvoje teta - román v elektronické podobě ve formátech ePUB, Mobi - zašleme přes email s osobním poděkováním.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 8.09
  (CZK 200)
 • remaining 274 from 300
  Moje teta - Tvoje teta - papírová kniha s věnováním

  Výtisk románu Moje teta - Tvoje teta s osobním věnováním a poděkováním autora. Doručíme až k vám. Poštovné v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 14.15
  (CZK 350)
 • remaining 193 from 200
  Moje teta - Tvoje teta s věnováním a jedna kniha k tomu (2 knihy)

  Výtisk románu Moje teta - Tvoje teta s osobním věnováním a poděkováním autora plus libovolná kniha Kamila Pešťáka k tomu.
  Máte na výběr.
  Když se kruh uzavřel
  A nad tím vším je slunce
  Co se do vás vejde
  Následuj mne
  Doručíme až k vám. Poštovné v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 22.24
  (CZK 550)
 • sold 4
  E-kniha - Moje teta - Tvoje teta a celá série Když se kruh uzavřel - ePUB, Mobi (4 knihy)

  Moje teta - Tvoje teta a celá série Když se kruh uzavřel (4 E-knihy) - romány v elektronické podobě ve formátech ePUB, Mobi - zašleme přes email s osobním poděkováním.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 24.26
  (CZK 600)
 • remaining 198 from 200
  Moje teta - Tvoje teta s věnováním a nová audio kniha - A nad tím vším je slunce

  Výtisk Moje teta - Tvoje teta s věnováním a poděkováním autora plus nová audiokniha - A nad tím vším je slunce. Audioknihu ve formátu CD mp3 namluvil skvěle Martin Stránský.
  Doručíme až k vám. Poštovné v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 26.28
  (CZK 650)
 • remaining 193 from 200
  Moje teta - Tvoje teta a celá série Když se kruh uzavřel, papírové knihy s věnováním (4 knihy)

  Výtisky Moje teta - Tvoje teta a celá série Když se kruh uzavřel. 4 knihy s věnováním a osobním poděkováním autora. Celý příběh pěkně pohromadě.
  Doručíme až k vám. Poštovné v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 40.43
  (CZK 1,000)
 • remaining 98 from 100
  Moje teta - Tvoje teta s věnováním a všechny ostatní knihy Kamila Pešťáka (5 knih)

  Výtisk Moje teta - Tvoje teta s věnováním a poděkováním autora plus všechny ostatní knihy Kamila Pešťáka. Kompletní serie Když se kruh uzavřel doplněná o román Následuj mne (2019) tedy 5 knih.
  Doručíme až k vám. Poštovné v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 52.56
  (CZK 1,300)
 • remaining 50 from 50
  Moje teta - Tvoje teta s věnováním plus ostatní knihy a audio kniha - Když se kruh uzavřel

  Výtisk Moje teta - Tvoje teta s věnováním a poděkováním autora k tomu všechny knihy Kamila Pešťáka (5knih) plus audiokniha - Když se kruh uzavřel, CDmp3 namluvil Martin Stránský.
  Doručíme až k vám. Poštovné v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 60.64
  (CZK 1,500)
 • remaining 29 from 30
  Moje teta - Tvoje teta s věnováním plus všechno plus audio knihy

  Za tuto cenu dostanete všechny knihy Kamila Pešťáka s poděkováním a věnováním a také obě audioknihy - (Když se kruh uzavřel, A nad tím vším je slunce) namluvené skvělým Martinem Stránským.
  Doručíme až k vám. Poštovné v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 80.86
  (CZK 2,000)
 • remaining 20 from 20
  Moje teta - Tvoje teta s věnováním plus úplně všechno a VIP vstupenka na křest knihy

  Dostanete všechny knihy Kamila Pešťáka s poděkováním a věnováním a také obě audio knihy - (Když se kruh uzavřel, A nad tím vším je slunce) namluvené skvělým Martinem Stránským. K tomu vám věnujeme VIP vstupenku na křest knihy s koncertem a zprostředkujeme osobní setkání s autorem. Termín akce v Plzni předběžně 4.6. 2021
  Doručíme až k vám. Poštovné v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 101.07
  (CZK 2,500)
 • remaining 9 from 10
  Moje teta - Tvoje teta s vytištěným věnováním a poděkováním v knize plus osobní setkání

  Poděkování bude uvedeno v knize a zorganizujeme společnou cyklistickou vyjíždku, golfovou hru nebo jen posezení u piva či vína s autorem. Dle přání. Také Dostanete všechny knihy Kamila Pešťáka s poděkováním a věnováním plus obě audioknihy - (Když se kruh uzavřel, A nad tím vším je slunce) namluvené skvělým Martinem Stránským. K tomu vám věnujeme VIP vstupenku na křest knihy s koncertem.
  Termín akce v Plzni předběžně 4.6. 2021
  Doručíme až k vám. Poštovné v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 404.29
  (CZK 10,000)
 • Sold out!!
  Hlavní partner projektu

  Partner bude uveden s poděkováním na zvláštní straně výtisků a ve všech propagačních materiálech. Dostanete samozřejmě všechny odměny při osobním setkání.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 1,617.14
  (CZK 40,000)