EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem

Pomozte nám získat prostředky na vydání knihy "EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem", nového dobrodružství malého myšáka, a my Vám jako poděkování přidáme navíc bonus zdarma: myšákův časopis s aktivitami pro rozvoj dětské tvořivosti.

Author: Dynastie

Nový myšák? Kdy?

Dec 13, 2023

Také stále vyhlížíte, zda už vyjde nový myšák a na jaké dobrodružství se vydá?

Kdo bude tentokrát ona slavná osobnost, které se dostane pocty a malý myšák ji a její dobrodružství představí k již existujícímu LINDBERGHovi, ARMSTRONGovi, EDISONu a EINSTEINovi?

5. díl vyhlížíme stejně netrpělivě jako Vy a předběžně Vám můžeme prozradit, že snad, snad v příštím roce, tedy již brzy v roce 2024, budeme moci všichni společně nahlédnout do nové knihy. Doufáme, věříme, držíme si palce.

Stále nemáte kompletní sérii všech 4 dobrodružství malého myšáka? Pak vězte, že nyní je ten nejlepší čas potěšit sebe (dobře, tak hlavně děti) dílem, který Vám chybí. 

A nebo se pusťte do tvoření a luštění v Časopise Myšák, který jsme ke knihám vydali.

       

Vše najdete i u nás na www.dynastie.cz, dodání do Vánoc garantujeme dle dopravců (Zásilkovna, PPL), odesíláme do posledního okamžiku :-) a děkujeme za důvěru, neb není nad čtení.

Už jen 6 dní! Máte svou knihu?

Nov 24, 2022

Krásný den,

ještě zbývá 6 dní a pár hodin v předprodeji knihy nejen pro děti HELLO RUBY - Robot jde do školy z úspěšné série knih HELLO RUBY finské programátorky a autorky Lindy Liukas.

Stihli jste si již knihu předobjednat? Získáte totiž navíc dárkem pracovní sešit plný tvoření a luštění pro děti.

Jestli ještě ne, mrkněte na www.hithit.cz/helloruby a podpořte vznik dobrodružné knihy zaměřené na umělou inteligenci.

Děkujeme za jakoukoliv podporu.

Anna a Michal Brzákovi

rodinné nakladatelství Dynastie

HELLO RUBY - Robot jde do školy      

Nová kniha z Dynastie: HELLO RUBY - Robot jde do školy

Nov 1, 2022

Milí příznivci knih (nejen) pro děti,

hlásíme, že MY ZDRAŽOVAT NEBUDEME!

Knihy mají být dostupné co největšímu plénu čtenářů. A tak jsme se rozhodli, že pro nový díl úspěšné série HELLO RUBY připravíme Hithitovou kampaň a udržíme cenu kvalitní knihy. Díky předobjednávce knihy před jejím vydáním získané prostředky poslouží k udržení kvality tisku i papíru - i přes to, že ceny rapidně (ve všech oborech a vstupech na výrobu knihy) rostou.

HELLO RUBY je série knih finské programátorky a autorky Lindy Liukas zaměřená na rozvoj digitální gramotnosti, analytických dovedností a schopnosti porozumět technologiím bez technologií. Děti se v předchozích dílech dozvěděly, jak si v dnešní době umět poradit, jak rozkládat složité úkoly na jednodušší, jak tvořit plány a postupovat krok za krokem. Objevily, z čeho se skládá počítač a jak jednotlivé komponenty spolupracují nebo jak funguje internet a jak se na síti máme bezpečně pohybovat.

V nově chystaném díle HELLO RUBY - Robot jde do školy pak nahlédnou do budoucnosti - Ruby je provede světem umělé inteligence, poznají její přínos, výhody nebo i to, co například umělá inteligence nahradit nedokáže.

Podívejte se na novinku na www.hithit.cz/helloruby a podpořte tak vznik další úžasné knihy nejen pro děti a při objednávce knihy získejte navíc dárkem pracovní sešit plný tvoření, luštění a dodatečných aktivit.

Děkujeme i za případné sdílení.

Anna a Michal

Vaše rodinné nakladatelství Dynastie

NOVINKA: Šišky a klásky pro nejmenší

Sep 21, 2021

Milí,

rádi bychom Vám touto cestou představili naši nejnovější knihu Šišky a klásky - Veršované bajky nejen pro děti české autorky Evy Červeňákové.

Kniha je určena dětem od 3 let, obsahuje 17 rýmovaných bajek s kapkou ponaučení, které až budete s dětmi číst, pobaví i Vás. Bajky vycházejí z nešvarů povahových rysů nás lidí, ale jsou zasazeny do zvířecího světa, se kterým se dítě nejlépe ztotožňuje. Zvířata v knize najdete v české krajině, ať už to jsou ta známá a oblíbená (koník, medvěd, liška, veverka, čápi aj., tak i méně známá či oblíbená: ovád, moli).

Bajky doprovází autorské ilustrace Kristiny Cigrové.

Knihu můžete objednat  u nás na e-shopu a ke každé objednávce do konce září (či vyprodání zásob) navíc získáte knihu Laura a Klement - V městské džungli (autora Radka Malého, ilustrátorky Kateřiny Hikadové) navíc ZDARMA dárkem.

Děkujeme za přízeň a přejeme Vám krásné babí léto.

Anna a Michal

nakladatelství Dynastie

Knihy nejen pro děti

WEBFacebookInstagram

Nový e-shop + DÁREK k tomu

Jun 23, 2021

Milé a milí,

máte už pro Vaše děti dárek za vysvědčení? A co třeba kniha od nás navíc ZDARMA?

Spustili jsme zbrusu nový e-shop Dynastie a tak v červnu přibalíme ke každé objednávce nad 399,- Kč navíc DÁREKknihu pro děti Laura a Klement - V městské džungli od autora Radka Malého.

Poštovné je od 399,- Kč automaticky zdarma, na e-shopu přijímáme platbu kartou, online bankovním převodem, bankovním převodem a platit můžete i při převzetí.

Teď už Vám vážně nic nebrání v tom udělat radost nejen svým dětem krásnou knihou.

Pěkný den Vám přeje,

Anna a Michal Brzákovi

nakladatelství Dynastie

Knihy nejen pro děti

www.dynastie.cz

https://www.facebook.com/nakladatelstvidynastie

https://www.instagram.com/dynastie_nakladatelstvi/

VŠE ODESLÁNO k VÁM!

Dec 17, 2020

Milí,

myšák již všechny své zásilky EINSTEINa vyslal na cestu k Vám.

Prosíme Vás, pokud jste ještě nebyli informováni Českou poštou (věříme, že u Zásilkovny je vše v pořádku), a balíček stále nedorazil, dojděte se, prosím Vás, zeptat na Vaši poštu. Je možné, že v tomto předvánočním shonu Vám bohužel nevhodili do schránky upozornění na vyzvednutí zásilky.

Vše jsme odesílali doporučeným psaním či balíkem do ruky, takže v případě potíží, nás prosíme, kontaktujte na emailu: info@dynastie.cz s uvedením Vašeho jména ať můžeme včas prověřit.

Děkujeme Vám za spolupráci.

Ostatně věříme, že Myšákova zásilka již čeká připravena u Vás doma na rozbalení.

Krásný adventní čas, ať se kniha/y, časopis či kalendář pod stromečkem (nebo i mimo něj) dětem i Vám všem líbí.

Děkujeme Vám za podporu našeho rodinného nakladatelství Dynastie.

Anna a Michal

Knihy nejen pro děti

nakladatelství Dynastie 

MYŠÁK - ODESLÁN!

Dec 9, 2020

Milí myšákovi příznivci,

rádi bychom Vás informovali, že všechny Myšákovy zásilky z hithit kampaně byly odeslány k Vám.

Prosím Vás, sledujte nyní zprávy od Zásilkovny k převzetí či od České pošty k vyzvednutí (raději se případně na Vaší poště poptejte), ať jsou všechny myšákovy knihy, časopisy a kalendáře u Vás a Vašich dětí před Vánoci.

V případě jakýchkoliv potřeb nás samozřejmě můžete kontaktovat na info@dynastie.cz.

Přejeme Vám pohodový vánoční čas s Vašimi nejbližšími, užijte si vánoční období ve zdraví a v poklidu a hlavně, ať se Vám nové myšákovo dobrodružství líbí stejně tak, a nebo možná ještě o kousek více, než ta předchozí.

Děkujeme Vám za přízeň a budeme s Vámi rádi v kontaktu na našem Facebooku či Instagramu.

Krásný adventní čas,

Anna a Michal Brzákovi

nakladatelství Dynastie

Knihy nejen pro děti

Myšák - stav odesílání zásilek

Dec 3, 2020

Milí myšákovi příznivci,

v těchto dnech jsme předali všechny zásilky, které jste si přáli odeslat přes Českou poštu, právě tam s odesláním na Vámi uvedenou adresu jako doporučené psaní (menší zásilky) nebo jako balík do ruky (větší zásilky).

Dále máme téměř 1/2 všech zásilek zabalených a připravených na předání do depa Zásilkovny (tím bude balíček u Vás dříve). Ty bychom chtěli předat zítra a v pondělí příští týden, aby u Vás všech byly myšáci včas před svátky vánočními, tedy v průběhu příštího týdne.

Prosíme Vás tedy tímto, abyste v následujících dnech zpozorněli, pokud Vás bude kontaktovat pošta či dostanete SMS zprávu s kódem k vyzvednutí zásilky na pobočce Zásilkovny.

Děkujeme za spolupráci a věříme, že k Vám myšákova zásilka dorazí co nejdříve.

Krásný adventní čas,

Anna a Michal 

nakladatelství Dynastie

knihy nejen pro děti

www.dynastie.cz

Myšákova zásilka - zvolte,prosím, možnost doručení!

Nov 23, 2020

Milí příznivci myšákova dobrodružství,

prosíme Vás, abyste vyplnili krátký formulář k doručení myšákovi zásilky, a to přímo ZDE.

Kniha EINSTEIN je již na skladě, nyní ještě očekáváme Myšákův časopis, který by měl tento týden také dorazit, poté ihned zásilky kompletujeme a odesíláme za Vámi.

Možnosti odeslání jsou:

1) OSOBNÍ ODBĚR: v nakladatelství Dynastie, Gercenova 858/7, 102 00 Praha 10 Hostivař (spojíme se s Vámi, abychom domluvili nejvhodnější termín)

2) ZÁSILKOVNA: ve formuláři prosím, uveďte u této možnosti níže číslo (identifikátor) a název pobočky, kterou jste zvolili a pokud můžete, tak též Vaše mobilní telefonní číslo (viz formulář).

3) ČESKÁ POŠTA: prosíme, uveďte přesnou adresu doručení (viz formulář).

Děkujeme za spolupráci.

Krásný den,

Anna a Michal Brzákovi

nakladatelství Dynastie

Knihy nejen pro děti

www.dynastie.cz

DĚKUJEME za podporu úspěšného projektu EINSTEIN!!!

Nov 18, 2020

Milí fanoušci kvalitní (nejen) dětské literatury, myšákova dobrodružství obvzlášť,

z celého srdce Vám děkujeme za nesmírnou podporu v projektu EINSTEIN na hithitu, kde jsme zase zažívali rekordní výsledky.

 • 137 % z cílové částky bylo dosaženo díky
 • 295 z Vás!

Vážíme si Vaší podpory.

Nyní již tedy kampaň na hithitu skončila a kniha EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem vyšla právě 17.11.2020 na český trh. K dostání již bude též na www.dynastie.cz

My nyní čekáme na dokončení procesu s Hithitem, tedy získání Vašich údajů a předobjednávek (adres, emailů, odměny atd.), abychom si udělali ve všem pořádek a mohli s Vámi již komunikovat přes email.

Knihy budeme odesílat jakmile bude na skladě i Myšákův časopis, který od nás máte všichni ZDARMA dárkem, poděkováním za podporu! O všem Vás budeme informovat formou emailu či přímo na Instagramu či Facebooku nakladatelství Dynastie.

Také se s Vámi v následujících dnech (jakmile získáme vše potřebné od organizátorů hithit) spojíme, abychom upřesnili možnosti dodání. Knihy budeme balit a připravovat na osobní vyzvednutí (Praha 10 Hostivař), na odeslání Zásilkovnou (doporučujeme) či na odeslání Českou poštou. Vše se včas dozvíte emailem.

Děkujeme a budeme ve spojení, zatím Vám všem posíláme velký DÍK a přejeme krásný, sluneční podzimní den,

Anna a Michal

nakladatelství Dynastie

Knihy nejen pro děti

www.dynastie.cz

FACEBOOK

INSTAGRAM

23 hodin do konce! SDÍLEJTE a VYHRAJTE KALENDÁŔ!!!

Nov 16, 2020

Milí,

děkujeme, jsme vděční za obrovskou podporu!

Kniha EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem vychází zítra, 17.11.2020 ihned po ukončení hithit kampaně!

AKTUÁLNÍ STAV: 190.205 Kč, tedy 126 % z cílové částky splněno.

Pokud se nám do konce kampaně (zbývá již jenom 23 hodin) podaří získat podporu ve výši 200.000 Kč, tedy 133 % a více, pak 3 z Vás pošleme navíc Myšákův měsíčnní kalendář na rok 2021 DÁRKEM

JEN TAK, PRO RADOST.

Sdílejte, prosím, ještě dnes naši kampaň na www.hithit.cz/einstein mezi své přátele, známé, lidi, které by myšákova kniha a hlavně Myšákův časopis navíc zdarma k tomu potěšil před Vánoci!

DĚKUJEME z celého srdce!!!

Anna a Michal

nakladatelství Dynastie

Myšákův časopis - letí do tisku!

Nov 10, 2020

Milí,

jako velké poděkování za Vaši dosavadní podporu na www.hithit.cz/einstein dostanete právě tento MYŠÁKŮV ČASOPIS od nás, každý z Vás, kdo zakoupil knihu EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem!

Navíc jako dárek! Jen tak, pro radost, ale hlavně na podporu dětské čtenářské gramotnosti, kreativity, fantazie, chuti pracovat s tužkou, papírem, protože to je nejvíc!

DĚKUJEME!

Ještě ale nekončíme, zbývá 7 dní, 103% z cílové částky vybráno a tak ještě moc prosíme a děkujeme za sdílení dál.

Anna a Michal

nakladatelství Dynastie

www.dynastie.cz

Myšákův měsíční kalendář 2021

Oct 31, 2020

Jak bude vypadat myšákův měsíční kalendář 2021, který můžete získat právě nyní zde na www.hithit.cz/einstein a obdržet ještě před Vánoci pro Vaše děti, pro sebe, rodiče, přátele či známé?

Mrkněte se přímo na Instagram či Facebook našeho rodinného nakladatelství Dynastie.

Najdete zde plno informací nejen o novince EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem, ale i o dalších našich knihách. Zůstaňte s námi ve spojení a nenechte si ujít žádnou zajímavost ze světa knih nejen pro děti.

Vaše malé rodinné nakladatelství, které dělá velké věci.

Anna a Michal 

nakladatelství Dynastie

Knihy NEJEN pro děti!

www.dynastie.cz

EINSTEIN - děkujeme za SDÍLENÍ!

Oct 26, 2020

Milí,

děkujeme, že naši hithitovou kampaň sdílíte mezi své přátele, známé, třeba i na sociálních sítí mezi své fanoušky. Moc si toho vážíme.

Hlásíme, že po 1. týdnu jsme téměř na 40% vybrané cílové částky, což je skvělý výkon a my Vám moc děkujeme za Vaši podporu.

Pokud můžete, sdílejte link: www.hithit.cz/einstein, ať si co nejvíce dětí může pustit video trailer: Myšákův pozdrav dětem!

Krásné podzimní dny a s díky,

Anna a Michal

nakladatelství Dynastie

www.dynastie.cz

https://www.facebook.com/nakladatelstvidynastie

https://www.instagram.com/dynastie_nakladatelstvi/

EUR 8,162
pledged of EUR 5,934

137%

137% completed

295 contributors pledged

Literature, Education

Česko

All or nothing. Project finished on Nov 17, 2020 at 19:10.

Choose reward for your contribution

 • sold 1
  Pro dobrý pocit!

  Mám rád dobrodružného myšáka a tak podpořím skvělý projekt a přeji vydání knihy EINSTEIN hodně zdaru.

  Reward delivery: not specified

  EUR 3.96
  (CZK 100)
 • sold 2
  Pohled od myšáka

  Chci podpořit skvělý projekt a rád za to dostanu myšákův pohled a myšákovo osobní přání k Vánocům.

  Pohled Vám myšák odešle do Vánoc!

  V ceně již zahrnuto poštovné v ČR.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 5.93
  (CZK 150)
 • remaining 95 from 100
  Myšákův kalendář pro rok 2021

  Vybírám myšákův měsíční kalendář pro rok 2021 plný ojedinělých ilustrací.

  Kalendář velikosti A3, visací, měsíční, obsahuje pečlivě vybrané ilustrace ze všech 4 knih o dobrodružném myšákovi.

  Dodáme do Vánoc!

  Osobní odběr možný v Praze.
  V ceně již zahrnuto poštovné v ČR.

  V případě zájmu odeslat balíček na  Slovensko, prosíme, při platbě ještě přidejte  100,- Kč na poštovné (odesíláme Zásilkovnou).

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 15.78
  (CZK 399)
 • remaining 138 from 300
  Nová kniha EINSTEIN + myšákův časopis

  Musím mít nové dobrodružství malého myšáka!

  Vybírám a podporuji  knihu  EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem a navíc získám exkluzivní bonus  myšákův časopis plný her, zábavy a tvoření jako poděkování za podporu.

  Knihu s časopisem dodáme do Vánoc!

  Osobní odběr možný v Praze.
  V ceně již zahrnuto poštovné v ČR.

  V případě zájmu odeslat balíček na  Slovensko, prosíme, při platbě ještě přidejte  100,- Kč na poštovné (odesíláme Zásilkovnou).

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 17.76
  (CZK 449)
 • remaining 296 from 300
  EINSTEIN + LINDBERGH + myšákův časopis (2 knihy)

  Potřebuji 2 knihy, jak novou knihu EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem, tak i tu o letectví.

  Přibalte tedy knihu  LINDBERGH - Dobrodružství létajícího myšáka a navíc jako bonus myšákův časopis plný her, zábavy a tvoření jako poděkování za podporu.

  Knihy včetně časopisu dodáme do Vánoc!

  Osobní odběr možný v Praze.
  V ceně již zahrnuto poštovné v ČR.

  V případě zájmu odeslat balíček na  Slovensko, prosíme, při platbě ještě přidejte  100,- Kč na poštovné (odesíláme Zásilkovnou).
   

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 31.61
  (CZK 799)
 • remaining 36 from 50
  EINSTEIN + ARMSTRONG + myšákův časopis (2 knihy)

  Potřebuji 2 knihy, jak novou knihu  EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem, tak i tu vesmírnou o letu na Měsíc.

  Přibalte tedy knihu  ARMSTRONG - Dobrodružná cesta myšáka na Měsíc a navíc jako bonus myšákův časopis plný her, zábavy a tvoření jako poděkování za podporu.

  Knihy včetně časopisu dodáme do Vánoc!

  Osobní odběr možný v Praze.
  V ceně již zahrnuto poštovné v ČR.

  V případě zájmu odeslat balíček na  Slovensko, prosíme, při platbě ještě přidejte  100,- Kč na poštovné (odesíláme Zásilkovnou).

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 31.61
  (CZK 799)
 • remaining 268 from 300
  EINSTEIN + EDISON + myšákův časopis (2 knihy)

  Potřebuji 2 knihy, jak novou knihu  EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem, tak i tu o vynálezci.

  Přibalte tedy knihu  EDISON - Záhada ztraceného myšího pokladu a navíc jako bonus  myšákův časopis plný her, zábavy a tvoření jako poděkování za podporu.

  Knihy včetně časopisu dodáme do Vánoc!

  Osobní odběr možný v Praze.
  V ceně již zahrnuto poštovné v ČR.

  V případě zájmu odeslat balíček na  Slovensko, prosíme, při platbě ještě přidejte  100,- Kč na poštovné (odesíláme Zásilkovnou).

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 31.61
  (CZK 799)
 • remaining 69 from 100
  EINSTEIN + kalendář + myšákův časopis

  Musím mít nové dobrodružství malého myšáka, knihu EINSTEIN spolu s kalendářem od myšáka na rok 2021!

  Vybírám a podporuji  knihu  EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem spolu s myšákovým kalendářem (měsíční, velikost A3, pro rok 2021).
  Navíc získám exkluzivní bonus v podobě myšákova časopisu plnýho her, zábavy a tvoření jako poděkování za podporu.

  Knihu, kalendář a časopis dodáme do Vánoc!

  Osobní odběr možný v Praze.
  V ceně již zahrnuto poštovné v ČR.

  V případě zájmu odeslat balíček na  Slovensko, prosíme, při platbě ještě přidejte  100,- Kč na poštovné (odesíláme Zásilkovnou).

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 31.61
  (CZK 799)
 • sold 4
  3 x EINSTEIN + 3 x myšákův časopis (3 knihy)

  Chci udělat radost sobě a svým nejbližším. Potřebuji základní balíček hned 3x.

  Získávám  3x knihu EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem3x exkluzivní bonus myšákův časopis jako poděkování za podporu.

  Knihy a časopisy dodáme do Vánoc!

  Osobní odběr možný v Praze.
  V ceně již zahrnuto poštovné v ČR.

  V případě zájmu odeslat balíček na  Slovensko, prosíme, při platbě ještě přidejte  150,- Kč na poštovné (odesíláme Zásilkovnou).

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 47.43
  (CZK 1,199)
 • remaining 60 from 100
  Dynastie myšáků + myšákův časopis (4 knihy)

  Potřebuji celou Dynastii myšáků.

  Vybírám odměnu všech 4 knih o dobrodružném myšákovi a získávám tak:
  • EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem
  • EDISON - Záhada ztraceného myšího pokladu,
  • ARMSTRONG - Dobrodružná cesta myšáka na Měsíc
  • LINDBERGH - Dobrodružství létajícího myšáka.
  A navíc exkluzivní bonus myšákův časopis  pro děti plný her, zábavy a luštění jako poděkování za podporu.

  Knihy dodáme do Vánoc!

  Osobní odběr možný v Praze.
  V ceně již zahrnuto poštovné v ČR.

  V případě zájmu odeslat balíček na  Slovensko, prosíme, při platbě ještě přidejte 150,- Kč na poštovné (odesíláme Zásilkovnou).

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 59.30
  (CZK 1,499)
 • sold 0
  10 x EINSTEIN + 10 x myšákův časopis (10 knih)

  Chci udělat radost spoustě dětem a tak objednávám základní balíček EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem a k tomu myšákův časopis.

  Získávám  10 x knihu EINSTEIN10 x bonus myšákův dobrodružný časopis nejen pro děti plný zábavy, her a luštění jako poděkování za podporu.

  Knihy spolu s časopisy dodáme do Vánoc!

  Osobní odběr možný v Praze.
  V ceně již zahrnuto poštovné v ČR.

  V případě zájmu odeslat balíček na  Slovensko, prosíme, při platbě ještě přidejte 200,- Kč na poštovné (odesíláme Zásilkovnou).

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 153.88
  (CZK 3,890)
 • remaining 3 from 3
  VIP: 10 x Dynastie myšáků + 10 x myšákův časopis (40 knih)

  Potřebuji zásoby pro své zákazníky na Vánoce celé dynastie myšáků.

  Získávám:
  • 10 x EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem
  • 10 x EDISON - Záhada ztraceného myšího pokladu
  • 10 x ARMSTRONG - Dobrodružná cesta myšáka na Měsíc
  • 10 x LINDBERGH - Dobrodružství létajícího myšáka
  • 10 x myšákův časopis nejen pro děti jako odměnu a poděkování za podporu.

  Knihy dodáme do Vánoc!

  Osobní odběr možný v Praze.
  V ceně již zahrnuto poštovné v ČR.

  V případě zájmu odeslat balíček na Slovensko, prosíme, při platbě ještě přidejte 200,- Kč na poštovné (odesíláme Zásilkovnou).

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 474.64
  (CZK 11,999)