Vypravěčský festival Kolotoč příběhů - roztočte to s námi!

Kolotoč příběhů je jediný mezinárodní vypravěčský festival v České republice. Letos se na něm roztočí vypravěči z Čech, Norska, Francie, Polska nebo Ruska. Pořiďte si některou z odměn a pomozte nám představit jejich příběhy zdejším divákům.

Co je to vlastně vyprávění?

O tom, co je vyprávění skvěle vypráví Martin Hak, jeden z hostů letošního festivalu, poslechněte si zde: https://www.youtube.com/watch?v=vzrrGOD7tII

Bude možné koupit vstupenky na místě?

Ano, přímo v Horké vaně v Českých Budějovicích anebo v Městském kulturním středisku ve Vodňanech. Ideální je ale koupit si vstupenky výhodně a v předstihu na Hit-hit-u!

Je vhodné brát na vystoupení děti?

Odpolední vystoupení jsou určená všem věkovým kategoriím.

EUR 787
pledged of EUR 779

101%

101% completed

24 contributors pledged

Community, Theater

České Budějovice, Jihočeský kraj, Česko

Choose reward for your contribution

 • 2 Držíme palce

  Odměna pro ty, kteří festivalu fandí, ale žádnou z námi nabízených odměn nemůžou nebo nechtějí využít.

  Reward delivery: In a week

  EUR 3.51
  (CZK 90)
 • 3 2 v 1

  Nákupem v hodnotě jedné vstupenky na festivalové vystoupení v Českých Budějovicích získáte vstupenky pro dvě osoby. Vstupenky si můžete vyzvednout během festivalu v kulturním klubu Horká vana v České ulici v Českých Budějovicích.

  Reward delivery: In a week

  EUR 3.90
  (CZK 100)
 • 10 Festivalová taška

  Plátěná taška s vizuálem festivalu od grafičky Lucky Kacrové. Celý krásný festivalový plakát, který můžete vidět ve fotogalerii bude obrazovým motivem na tašce. Na místě budou tašky k mání za 250 Kč. Neváhejte, ušetřete a podpořte festival. S taškou s Kolotočem příběhů ostudu neuděláte! Tašky si můžete vyzvednout buď během festivalu v kulturním klubu Horká vana, nebo vám je můžeme poslat. Poštovné je v ceně.

  Reward delivery: In a week

  EUR 7.79
  (CZK 200)
 • 1 Vstupenka na vystoupení ve Vodňanech

  Vstupenka na nedělní blok vypravěčských vystoupení ve Vodňanech, ve kterém se představí všichni zahraniční festivaloví hosté. Jako bonus získáte vstupenku na následný koncert kapely Naked Professors a zajistíme vám dopravu z Budějovic do Vodňan a zpět. Vstupenku si můžete vyzvednout v místě konání akce, v městském kulturním středisku Vodňany nebo v kulturním klubu Horká vana v čase konání festivalu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 11.69
  (CZK 300)
 • 6 Permice na festival

  Permanentka na všechna vystoupení Kolotoče příběhů a taška s festivalovým vizuálem od grafičky Lucky Kacrové k tomu. Odměna bude k vyzvednutí na místě v kulturním klubu Horká vana v České ulici v Českých Budějovicích.

  Reward delivery: In a week

  EUR 38.96
  (CZK 1,000)
 • 5 from 5 Vyprávění pro školní třídu

  Vyprávění je skvělý nástroj neformálního vzdělávání. Děti příběhy milují a vyprávění přitom může poskytnout vhodnou platformu pro otevření  složitějšího tématu, pro které je příběh jen odrazovým můstkem. Vypravěčka Michala Piskačová po dohodě s dárcem osloví pedagogy na základních a středních školách v Jihočeském kraji a na základě nakoupených odměn návštěvu s vypravěčským vystoupením ve třídách také realizuje. Anebo si dárce může přímo vybrat konkrétní třídu, kterou má vypravěčka navštívit. Děti už pak za akci nebudou platit. Produkci zajišťuje vypravěčka v komunikaci s dárcem. Z návštěvy bude pořízen videozáznam a fotodokumentace. Vyprávění se může odehrát kdekoli na území ČR a doprava je v ceně.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 58.45
  (CZK 1,500)
 • 3 from 4 Vypravěčské vystoupení na klíč

  60 - 90 minut vyprávění v místě a pro společnost, jakou určíte. Dramaturgie - výběr příběhů je na společné dohodě. Příběhy na klíč si pro dárce připraví Michala Piskačová, vypravěčka a koordinátorka festivalu. Vystoupení se může odehrát kdekoli v České republice, doprava je v ceně.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 136.37
  (CZK 3,500)
 • 1 from 2 Partnerství festivalu

  Dárce se stane partnerem festivalu. V místě festivalu a na on-line materiálech uvedeme jeho jméno, název,  slogan nebo logo, před vystoupeními zazní poděkování. Součástí plnění budou také dvě permice na festival a osobní setkání s festivalovými hosty.

  Reward delivery: In a week

  EUR 194.82
  (CZK 5,000)