NEWBORN – unikátní fotografická kniha s rozšířenou realitou

Fotograf Tomáš Vrana a Koki nafotili pořádnej trip a je čas to s vaší pomocí vydat v podobě interaktivní fotografický knihy. Je to příběh o cestě k velký změně vyprávěný pomocí hýbajících se fotek. Bude to limitovaná edice a hodně velká barevná jízda.

Author: Tomáš Vrana

 • Odměna 3 printy na archivním papíru + kniha.

 • Odměna 6 printů na archivním papíru + kniha

 • Odměna plakát A2

 • Skateboardové desky

EUR 2,774
pledged of EUR 2,571

107%

107% completed

60 contributors pledged

Literature, Photography

Show all rewards

O čem je kniha NEWBORN?

Je to vlastně fotostory, ale trochu lepší než z Bravíčka. NEWBORN vypráví pomocí hýbajících se fotografií příběh o apatii a nechuti začít něco novýho, o náhlý změně, která může v mysli nastat, o cestě za snem nebo za lepším já a o jeho nalezení a smíření se se sebou na fyzický i psychický úrovni.

Co v knize najdu a jak bude vypadat?

Nejdůležitější jsou ty fotky – budou se fakt hejbat. Stačí si stáhnout aplikaci Artivive do telefonu nebo tabletu. A protože to bylo velký, náročný ale zároveň hodně zábavný focení, budou tam i fotky z backstage, skici z příprav, interview Tomáše s Koki a interview Koki s Tomášem. Kniha bude mít tvrdý desky, čtvercovej formát a rozměr 32 × 32 cm.

Proč potřebujeme tvoji pomoc?

S knihou jsme si dali už strašně moc práce a je vlastně v elektronický podobě hotová. Bez finanční pomoci ji ale nezvládneme vytisknout. Takže tohle je jedinečná možnost si ji předplatit, mít ji jako první a zároveň za hodně dobrou cenu!

Kdy knihu dostanu?

Plán je vytisknout knihu během října a mít ji ready na její křest 5. listopadu v 19.00 v galerii Hala C v Praze na adrese je Lihovarská 12. Vstup je zdarma. Zároveň bude v galerii zahájena i velká výstava nástěnných fotografií z knihy. O všem vás budeme včas informovat.

Jak vypadají další odměny?

Skateboardové desky. V poznámce odměny nezapomeňte uvést číslo 1 až 4 podle vybraného designu. Ohledně velikosti desky vás budeme kontaktovat.

Plakát A2

Tři printy na archivním papíru. ​Rozměr fotografií je 30 cm po delší straně a kolem tisku je bílý bílý okraj 4 cm.

Šest printů na archivním papíru. Rozměr fotografií je 30 cm po delší straně a kolem tisku je bílý bílý okraj 4 cm.

A kdo vlastně jsme?

Napíšu to ve třetí osobě, bude to znít víc seriózně – Tomáš Vrana je fotograf. Pro jeho fotky jsou typický divoký barvy a výrazná stylizace. Za svoji práci získává pravidelně mezinárodní ocenění a ve svojí tvorbě obecně řeší kontrast mezi pořádkem a nepořádkem ať už ve stavu věcí nebo mysli. NEWBORN je jeho poslední velká práce. Koukni na Instagram.

Kateřina Koki Mlejnková je vizážistka, modelka, portrétní fotografka a influencerka. V knize NEWBORN ztvárnila hlavní postavu a je autorkou kreativního makeupu napříč celou fotografickou sérií. Její nápady, originální pohled na věc a schopnost měnit svůj vzhled jako chameleon vtiskly celýmu projektu jedinečnej charakter. A tady je její Instagram.

Pokud jste dočetli až sem, znamená to, že jsme vás pravděpodobně zaujali. Vyberte si prosím odměnu a pojďme tuhle unikátní knihu vytisknout! Budeme taky moc rádi za sdílení. Čím více lidí bude o projektu vědět, tím větší je šance na jeho úspěšný dokončení. Díky!

News

Oct 15, 2020 NewBorn jde do tisku!

Akce na Hithitu úspěšně skončila! Mockrát vám děkuju, že jste do toho se mnou šli a umožnili mi knihu NewBorn vytisknout. Skutečně vznikne jenom díky vám a já si toho strašně moc vážím! Právě teď dolaďujeme v tiskárně poslední detaily. Kniha bude moc krásná a vznikne jenom 100 kusů, takže se můžet…

More

Oct 6, 2020 Kniha bude!

Máme vybráno!! Týden před koncem! Mám obrovskou radost a děkuju za pomoc, bez vás by to nešlo! Za týden jdeme do tisku!

More

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • 0 Elektronická verze knihy

  Nemůžete-li si dovolit tištěnou knihu, elektronická verze je alternativou přesně pro vás. Obsahuje všechno podstatné a nic neváží. Navíc i koupí elektronické knihy podpoříte vznik té tištěné.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 10.65
  (CZK 290)
 • 0 Plakát na zeď velikosti A2 s rozšířenou realitou zaslaný poštou

  Plakát s fotografií z knihy. Jak vypadá, se můžete podívat v doprovodné galerii. Pověste si ho na zeď a pomocí speciální aplikace na tabletu nebo smartphonu a rozšířené reality jej rozhýbejte. Přijde vám poštou nebo ho najdete v nejbližší pobočce Zásilkovny. Poštovné je v ceně!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 14.32
  (CZK 390)
 • Sold out!! Kniha s podpisem za mimořádnou cenu

  Tady to začíná bejt konečně zajímavý. Získejte knihu za tu nejnižší možnou cenu, navíc s podpisem a osobním předáním v Praze.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 17.99
  (CZK 490)
 • 15 Kniha za pořád hodně skvělou cenu s podpisem a věnováním poslaná poštou

  Kdo se nevešel do první třicítky, může mít knihu pořád za hodně výhodnou cenu. Do knihy vám navíc kromě podpisu napíšeme osobní věnování. Přijde vám poštou nebo ji najdete v nejbližší pobočce Zásilkovny. Pokud kupujete knihu jako dárek, nezapomeňte napsat do poznámky jméno obdarovaného.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 23.87
  (CZK 650)
 • 4 Kniha s podpisem, osobním věnováním a plakátem A2

  Podepsaná kniha s věnováním a pohyblivým plakátem. Pověste si ho na zeď a pomocí speciální aplikace na tabletu nebo smartphonu a rozšířené reality jej rozhýbejte. Jak plakát vypadá, se můžete podívat v doprovodné galerii. Tento speciální balíček vám přijde poštou nebo jej najdete v nejbližší pobočce Zásilkovny. Poštovné je na nás.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 31.22
  (CZK 850)
 • 1 Dvě knihy za zvýhodněnou cenu

  Chcete udělat radost sobě i někomu dalšímu? Kupte si jednu knihu a druhou dostanete se slevou! Obě podepsané a poštovné je v ceně.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 40.03
  (CZK 1,090)
 • 1 Kniha do zahraničí

  Podepsaná kniha vám přijde kamkoli na světe budete chtít.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 42.23
  (CZK 1,150)
 • Sold out!! Kurz barevného tónování a vytváření presetů v programu Lightroom + presety a kniha zdarma

  Intenzivní čtyřhodinový kurz jeden na jednoho – jen Tomáš a vy – za exkluzivní cenu je určen pro všechny fotografy, instagrammery a content managery, kteří se chtějí zlepšit v barevných úpravách, naučit se pracovat s presety a vytvořit si vlastní originální styl. Kurz nejvíc pomůže začátečníkům a středně pokročilým uživatelům. K tomu zdarma sada originálních presetů a kniha NewBorn s podpisem a věnováním! Kurz proběhne v Praze a k jeho absolvování je nutné mít notebook s nainstalovanou aktuální verzí programu Adobe Lightroom.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 55.09
  (CZK 1,500)
 • 2 from 4 Skateboard NewBorn z limitované edice + kniha s podpisem a věnováním za zvýhodněnou cenu

  Získejte naprosto unikátní sběratelský kousek z malé série skateboardových desek na motivy NewBorn vzniklý ve spolupráci s českými Ambassadors! Za tuto cenu je možné společně s knihou získat pouze čtyři kusy a jenom tady na HitHitu! Jak desky vypadají, se můžete podívat v doprovodné galerii. Do poznámky nezapomeňte napsat číslo 1 až 4 podle toho, jaký design si z obrázku vyberete! Ohledně velikosti desky vás budeme kontaktovat. Předání může proběhnout osobně v Praze, případně za vámi balík poletí zdarma poštou.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 58.76
  (CZK 1,600)
 • 2 from 2 Kurz fotografie s obsahem na přání + kniha s podpisem a věnováním

  Kurz jeden na jednoho – jen Tomáš a vy – o čemkoli, co vás bude zajímat: nastavení a ovládání foťáku, svícení, retuše, Lightroom, Photoshop… Na tématu se předem dohodneme. K tomu kniha NewBorn s podpisem a věnováním zdarma! Kurz proběhne v Praze, bude trvat přibližně 4 hodiny a je určen začátečníkům a mírně pokročilým. Pokud bude vaše přání zahrnovat např. lekci portrétní fotografie v ateliéru, počítejte prosím s příplatkem za pronájem ateliéru a honorář modela/modelky.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 73.45
  (CZK 2,000)
 • 8 from 10 Kniha a tři fotky na archivním papíru

  Společně s podepsanou knihou dostanete tři fotky ze série NEWBORN vytisknuté pigmentovým inkoustem na archivní papír. Každý fine art print pochází z malé limitované edice a je podepsaný a číslovaný. Jaké fotky to budou, se můžete podívat v doprovodné galerii. Rozměr fotografií je 30 cm po delší straně a kolem tisku je bílý okraj 4 cm.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 91.81
  (CZK 2,500)
 • 8 from 10 Kniha a šest fotek na archivním papíru

  S podepsanou knihou i šest fotek ze série NEWBORN  na archivním papíru. Každý tento fine art print pochází z malé limitované edice a je podepsaný a číslovaný. Podívejte se na fotky v doprovodné galerii. Rozměr fotografií je 30 cm po delší straně a kolem tisku je bílý okraj 4 cm.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 165.26
  (CZK 4,500)
 • 2 from 3 Staňte se sponzorem

  Ve všech knihách, které vzniknou, bude logo vaší společnosti a odkaz na váš web nebo vložená reklama na váš produkt. Můžete si samozřejmě navolit i jakoukoli vyšší částku příspěvku, tomu se nebráníme. K tomu dostanete navíc 30 knih.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 550.86
  (CZK 15,000)
 • 1 from 1 Staňte se hlavním sponzorem

  Získáte 60 knih. Teda pokud budete chtít. Podstatné je, že ve všech knihách, které vzniknou, bude logo vaší společnosti a odkaz na váš web, případně vložená reklama na váš produkt.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 1,101.73
  (CZK 30,000)
 • 3 from 3 Sběratel

  Tato unikátní a speciální odměna zahrnuje poděkování a Vaše jméno, případně odkaz na váš web ve všech knihách, podepsanou knihu s osobním věnováním a hlavně zarámovanou a zasklenou fotografii z limitované edice tří kusů série NEWBORN dle vlastního výběru o rozměru 120 × 80 cm, vytisknutou pigmentovým inkoustem na archivní papír té nejvyšší kvality. Osobní předání v rámci České republiky je samozřejmostí.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 1,468.97
  (CZK 40,000)