#premyslivasezona ONLINE by Elegantní Česko

Exkluzivní rozhovory se vzdělanými a moudrými osobnostmi - podpořte nás a pojďte společně přemýšlet. Kvalitní veřejná debata bez emocí bude teď potřeba víc než kdykoli jindy!

Přístupové údaje pro hosty ONLINE speciálu s Tomášem Sedláčkem

Apr 7, 2020

Vážení přátelé, 

pokud jste pořizovali dnešní online speciál s Tomášem Sedláčkem a zatím nemáte přístupové údaje, 

prosím pošlete svou emailovou adresu na elegantnicesko@gmail.com 

obratem Vám pošleme link a heslo 

děkujeme a moc se těšíme! :-)

s úctou 

Váš tým Elegantní Česko 

DNES SPECIÁL S EKONOMEM A FILOSOFEM TOMÁŠEM SEDLÁČKEM!

Apr 7, 2020

Drazí přátelé, dnes se odehraje speciální vydání, které nahrazuje akci původně plánovanou naživo. 

Jde o náš populární program DOBRO A ZLO 2020 - NA PRAHU NOVÉ DEKÁDY s nepřehlédnutelnými ekonomem a filosofem Tomášem SEDLÁČKEM. 

Přídat se lze pořízením balíčku Tomáš Sedláček + 1 host naživo až bude po koroně (590 Kč). 

Pokud jste už pořídili, prosíme, abyste nám poslali na email elegantnicesko@gmail.com pro jistotu svou emailovou adresu, kam budete chtít zaslat přístupové údaje. 

Vysílat budeme živě a samozřejmě se budete moct ptát, Vaše dotazy rádi zařadíme. 

Děkujeme všem za přízeň a MOC SE TĚŠÍME! 

Volně k dispozici v plné verzi: Jak bojuje s koronavirem Slovinsko - Dr. Slaven Bajic

Apr 4, 2020

Chcete se trochu uklidnit při vší místní hysterii? 😊

V tomto dílu #premyslivasezona online se vypravíme do země, která je možná trochu stranou zájmu zpravodajství, ale zato je krásná a také tam nejen v létě jezdí hodně Čechů - do SLOVINSKA. Z Pirana, malebného přístavu hned vedle luxusního resortu Portorož reportuje pro Elegantní Česko Dr. Slaven BAJIC - specialista na urgentní medicínu. Ano, situace tam taky samozřejmě není lehká, nicméně:

- lékaři mají ochranných pomůcek dost 

- hranice nejsou zavřené ze všech stran jako pro nás, platí doporučení je nepřekračovat a jsou dány přesné specifikace, takže každý může použít vlastní rozum, rozhodně autority nehrozí tím, že se 2 roky nebude moct nikam jezdit 

- pobřeží, jakkoli je těsně blízko Itálie není překvapivě nejvíc postižené

- na konci ledna rezignoval premiér Šarec a jeho vláda, takže se to sešlo s politickým chaosem - nicméně koronavirus odbavuje nový ministerský předseda Jansa - soustředí se na krizi a přes změny v leadershipu je koncentrace na řešení

- Slaven toho má samozřejmě taky občas plný brejle, protože lékaři jsou plně k dispozici a v maximálním nasazení a nemůžou si brát dovolenou, ale jak uvidíte, přesto neztrácí klid, sílu a víru, že to všichni brzy zvládneme - a to je znát ii přes dálku 727 km 🌎

VÍC V INTERVIEW Litomyšl - Piran, je v angličtině 😉 - poskytujeme tentokrát celé všem volně, takže se do předplacených balíčků nezapočítává 

Najdete ho zde: https://slideslive.com/38925340/jak-bojuje-s-koronakalamitou-slovinsko

Heslo: ElegantniCesko 

 

EUR 2,652
pledged of EUR 2,545

104%

104% completed

76 contributors pledged

Media, Antivir

Choose reward for your contribution

 • 13 #premyslivasezona na zkoušku

  Vyberte si jeden díl a tím symbolicky podpořte naši snahu. Dostanete přístup k plné verzi. Rozhovory mají obvykle 40 - 60 minut, abychom stihli dané dané téma řádně probrat. Chceme, aby hosté nebyli zbytečně přerušováni kvůli stopáži a aby mohli souvisle vyjadřovat i složitější myšlenky. 

  Pokud vám to bude vyhovovat, můžete později přidat další balíček. 

  Reward delivery: In a week

  EUR 6.91
  (CZK 190)
 • 17 Oslava života - party, až to přejde #celebratinglife

  Sejdeme se poté, co se to všechno přežene a oslavíme spolu život. Party, na kterou opět nachystáme elegantní program, který ukáže, že život může být krásný #lavitaebella #lifeisgood 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 10.55
  (CZK 290)
 • 4 Česká mediální scéna v době oligarchické - přednáška Pavlíny a společná diskusní seance

  Jak vypadá v současné době mediální krajina v Česku? Od roku 2013 doznala zásadních změn ve vlastnictví. Komu co patří a jak se to (ne)projevuje? Jak číst i číst mezi řádky? Kam se posunuly nezávislé projekty? Jak se v tom všem vyznat a nepřijít o zdravý rozum? 

  Doba trvání: 3 hodiny 
  Akce se odehraje naživo ve druhé polovině roku v Praze. Pokud se nebudete moct zúčastnit osobně, dostanete záznam. V případě vládních opatření podobných těm současným proběhne online.

  A k tomu 1 rozhovor z cyklu #premyslivasezona online v plné verzi na zkoušku. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 14.18
  (CZK 390)
 • 7 Média 2020 - globální i domácí trendy - přednáška Pavlíny a společná diskusní seance

  Chcete více pochopit současný mediální prostor? Co se děje, jak fungují redakce, jak vlastně putuje informace? Jak vznikají hoaxy a jaké jsou metody ověřování? Jak vypadá současná mediální krajina v době oligarchické a co z toho pro nás plyne? Jak funguje vizuální obsah? Jaké jsou nejnovější trendy v zahraničí i u nás? To všechno probereme s Pavlínou.

  Doba trvání: 3 hodiny 
  Akce se odehraje naživo ve druhé polovině roku v Praze. Pokud se nebudete moct zúčastnit osobně, dostanete záznam. V případě vládních opatření podobných těm současným proběhne online.

  A k tomu 2 rozhovory z cyklu #premyslivasezona ONLINE v plné verzi podle vašeho výběru. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 17.82
  (CZK 490)
 • 0 S Tomášem Sedláčkem "doma" + 1 host naživo až bude po koroně

  Chcete pořídit záznam dalšího dílu série Dobro a zlo 2020 - Na prahu nové dekády? 7.4. jsme ho kvůli okolnostem převedli do online podoby a věnovali samozřejmě hlavně korona-krizi. Tomáš doma na pražské Malé Straně, Pavlína v Litomyšli na Zámeckém návrší a skoro dvě a půl hodiny společného přemýšlení, včetně odpovědí na otázky, které posílali diváci. Díky této odměně získáte přístup na PLNOU VERZI. 

  Zároveň je.v balíčku vstup na jednoho hosta z cyklu Setkání s osobností #premyslivasezona. Akce naživo obnovíme hned jak to vládní rozhodnutí umožní. Voucher bude platný rok. 

   

  Reward delivery: In a year

  EUR 20.00
  (CZK 550)
 • 7 Balíček 5 rozhovorů do hloubky

  Dostanete přístup k plné verzi 5 rozhovorů. Mají obvykle 40 - 60 minut, abychom stihli dané dané téma řádně probrat. Chceme, aby hosté nebyli zbytečně přerušováni kvůli stopáži a aby mohli souvisle vyjadřovat i složitější myšlenky. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 21.45
  (CZK 590)
 • Sold out!! Tomáš Sedláček ONLINE (Dobro a zlo 2020) + 1 host naživo až bude po koroně

  Dobro a zlo 2020 - na prahu nové dekády. Tak se jmenuje náš oblíbený program s nepřehlédnutelným ekonomem a filosofem Tomášem Sedláčkem, který jsme plánovali opět na 7.4. Vzhledem k okolnostem bude ONLINE, samozřejmě bude možné se zapojit otázkami, interaktivní zůstaneme.

  Pořiďte si přístup na přenos a k němu jako bonus vstup na jednu akci s cyklu Setkání s osobností s hostem podle Vašeho výběru, až budou opět možné akce naživo. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 21.45
  (CZK 590)
 • 9 Balíček 10 rozhovorů do hloubky

  Dostanete přístup k plné verzi 10 rozhovorů. Mají obvykle 40 - 60 minut, abychom stihli dané dané téma řádně probrat. Chceme, aby hosté nebyli zbytečně přerušováni kvůli stopáži a aby mohli souvisle vyjadřovat i složitější myšlenky. Pokud už víte, že vám připadají tyto rozhovory užitečné, budete mít rovnou pořízenou celou porci.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 36.00
  (CZK 990)
 • 7 from 10 Být editorem

  Chcete se víc zapojit do přípravy obsahu? Zvote tuto variantu a buďte ještě víc blízko přípravě. Pokud vás novinářská práce baví a zajímají vás zkušenosti Pavlíny, která působila dvě desítky let ve veřejných médiích na novinářských i manažerských pozicích a byla činná i v rámci EBU (Evropské vysílací unie), je to pro vás příležitost vše víc probrat. 

  Jak to proběhne? Budeme s Vámi online konzultovat výběr hostů, přípravu otázek, rozebereme si, jak vypadá příprava i zpětně zhodnotíme. 

  A až se všechno přežene, dámě si společně sklenku vína, kde si popovídáme i osobně. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 46.91
  (CZK 1,290)
 • 4 Zásoba rozhovorů až do léta - čtvrtletní abonmá

  Zatím nevíme, jak dlouho to vše potrvá. Pokud si chcete čas doma pravidelně oživit i sledováním #premyslivasezona ONLiNE, je to ta pravá volba pro vás. Až do konce června budete mít přistup ke všem plným verzím. Plánujeme, že jich během čtvrt roku bude minimálně 20.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 69.09
  (CZK 1,900)
 • 1 Voucher - Elegantní Česko žije

  Chcete nás podpořit víc a chystáte se na naše akce jen co to bude možné? V této verzi dostanete  přístup ke všem plným verzím rozhovorů v roce 2020. Zároveň si budete moci vybrat z akcí naživo v rámci #premyslivasezona i populárních zážitkových dnů v hodnotě 3000 Kč, jen co se vše znovu rozběhne. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 178.18
  (CZK 4,900)
 • 29 from 30 Mediální trénink

  Potřebujete se pro svou práci naučit vystupovat v médiích? Tak, aby vaše dobré myšlenky měly váhu a zároveň jste je uměli dobře tlumočit i obhajovat a vést diskusi? Pavlína vám předá své bohaté zkušenosti. Pracovala dvě dekády ve velkých médiích, byla mimojiné zpravodajkou Českého rozhlasu při EU v Bruselu, šéfkou speciálů ČT24 či ředitelkou divize ČT Nová média. Dozvíte se nejen nejnovější trendy, abyste více porozuměli tomu, jak informace dnes putují, ale také dojde na řadu velmi praktických cvičení, včetně těch před kamerou.

  Tento trénink je celodenní, ve skupince do maximálně 10 účastníků na jeden termín. 
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 214.55
  (CZK 5,900)
 • 2 Voucher - Elegantní mecenáš

  Pokud máte volné zdroje a chcete nám pomoct v této situaci, můžete se stát Elegantním mecenášem. V takovém případě dostanete k dispozici plné verze všech rozhovorů, které vzniknou v roce 2020 a navíc vstup na jakékoli akce, které budeme mít naživo, jakmile vše odezní. Tedy na zážitkové dny, Setkání s osobností i Exkluzivní fotoseance či cokoli dalšího, co budeme organizovat. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 360.00
  (CZK 9,900)