#premyslivasezona ONLINE by Elegantní Česko

Exkluzivní rozhovory se vzdělanými a moudrými osobnostmi - podpořte nás a pojďte společně přemýšlet. Kvalitní veřejná debata bez emocí bude teď potřeba víc než kdykoli jindy!

 • Hostem už byl např. etnolog Mnislav Zelený Atapana

 • Vysíláme ze Zámeckého návrší v Litomyšli

EUR 2,982
pledged of EUR 2,862

104%

104% completed

76 contributors pledged

Media, Antivir

Show all rewards

Bezprecedentní přerovnání světa je před námi v roce 2020 a dalšich letech. Bude zásadní společně přemýšlet o tom, co se děje a jak vše nově přeskládat. Pavlína Kvapilová pracovala dlouho v Českém rozhlase a České televizi, moderovala Hyde Park, vedla speciály ČT24 či divizi ČT Nová média. Náš tým a celá úžasná komunita už pět let buduje projekt Elegantní Česko. Jeho běžné aktivity, které spočívají z drtivé části v setkávání naživo, koronavirus zastavil. A to přesně ve chvíli, kdy nebývale bobtnal. Ovšem věříme, že naši společnou kooperující energii nezničí - pomůžete nám překlenout toto náročné období podporou nově spuštěné části #premyslivasezona ONLINE? 

Bezprostředně po vypuknutí korona-krize jsme se rozhodli, že je potřeba reagovat a přehodit výhybku. Během chvilky vznikla myšlenka převést úspěšný cyklus Setkání s osobností - #premyslivasezona do online prostředí. Za pár dní jsme díky Zámeckému návrší v Litomyšli a SlidesLive odstartovali první interview. Jsou to rozhovory dlouhé - mají 40 minut až hodinu, abychom mohli jít do hloubky. Zkratkovitost dnešní komunikace není to, by pomáhalo si rozumět a věci řešit. Samozřejmě nás neustále zajímají vaše podněty a otázky, které průběžně stále sbíráme.

Mezi hosty byl třeba špičkový klinický farmakolog MUDr. Jan STROJIL, PhD. (Medikamenty a takové to domácí léčení + vývoj léků), etnolog a cestovatel Mnislav Zelený ATAPANA (Krize - aneb příležitost přerovnat hodnoty?) či investiční bankéř, který pracoval i pro americký FED Ondřej JONÁŠ (Role peněz v budoucnosti a globální ekonomická kalamita 2020). Na seznamu jsou také jména jako královna českého byznysu Simona KIJONKOVÁ, která vede Zásilkovnu a v současné době řídí nebývalou logistickou operaci nebo Dr. Tomáš CVRČEK, absolvent Yale, toho času přednášející na University College London (Historie vyučuje - jaké informace má pro nás v době koro-nové?). S Ivetou CLARKE, která coby mentorka a inspirativní řečník sjezdila kontinenty, se podíváme na téma niterné - Pochybnosti o sobě násobené krizí - Co když nebudu dost?​

Máme samozřejmě v jednání řadu dalších. Pokud nás podpoříte touto cestou, budeme moct pokračovat v práci, jakkoli bude tato situace znemožňovat akce naživo, které s vámi máme tak rádi. Věříme, že až se to přežene, budou myšlenky, které se roky snažíme zvedat, ještě více na stole. Pokud budeme stát při sobě, vzejde z toho Elegantní Česko ještě silnější než kdykoli předtím.

DĚKUJEME! ❤️

____

O Pavlíně Kvapilové: 

Má za sebou 20 let zkušeností z velkých mediálních domů (Český rozhlas, Česká televize), a to na nejrůznějších pozicích - od redaktorských přes moderátorské a editoriální až po manažerské. Byla například zpravodajkou Radiožurnálu pro EU v Bruselu, šéfkou speciálů ČT24, zástupkyní šéfredaktora ČT24 či ředitelkou divize ČT Nová média, kde se intenzivně věnovala i technologickému rozvoji. Působila aktivně i na mezinárodní scéně, zejména v rámci European Broadcasting Union a globální News Xchange. Přednášela též na Karlově universitě a Anglo-American University v Praze. V posledních 5 letech má své vlastní aktivity.           

Moderuje, konzultuje, jako producentka řídí tvorbu videa a dalších výstupů v rámci obsahových projektů, pracuje na strategiích pro sociální sítě či školí -  klienty jsou státní úřady, instituce, velké korporace i střední a malé firmy. Velkou část času věnuje právě společenskému projektu Elegantní Česko, který rozpohybovala v roce 2015.

News

Apr 7, 2020 Přístupové údaje pro hosty ONLINE speciálu s Tomášem Sedláčkem

Vážení přátelé,  pokud jste pořizovali dnešní online speciál s Tomášem Sedláčkem a zatím nemáte přístupové údaje,  prosím pošlete svou emailovou adresu na elegantnicesko@gmail.com  obratem Vám pošleme link a heslo  děkujeme a moc se těšíme! :-) s úctou  Váš tým Elegantní Česko 

More

Apr 7, 2020 DNES SPECIÁL S EKONOMEM A FILOSOFEM TOMÁŠEM SEDLÁČKEM!

Drazí přátelé, dnes se odehraje speciální vydání, které nahrazuje akci původně plánovanou naživo.  Jde o náš populární program DOBRO A ZLO 2020 - NA PRAHU NOVÉ DEKÁDY s nepřehlédnutelnými ekonomem a filosofem Tomášem SEDLÁČKEM.  Přídat se lze pořízením balíčku Tomáš Sedláček + 1 host naživo až bud…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 13
  #premyslivasezona na zkoušku

  Vyberte si jeden díl a tím symbolicky podpořte naši snahu. Dostanete přístup k plné verzi. Rozhovory mají obvykle 40 - 60 minut, abychom stihli dané dané téma řádně probrat. Chceme, aby hosté nebyli zbytečně přerušováni kvůli stopáži a aby mohli souvisle vyjadřovat i složitější myšlenky. 

  Pokud vám to bude vyhovovat, můžete později přidat další balíček. 

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 7.77
  (CZK 190)
 • sold 17
  Oslava života - party, až to přejde #celebratinglife

  Sejdeme se poté, co se to všechno přežene a oslavíme spolu život. Party, na kterou opět nachystáme elegantní program, který ukáže, že život může být krásný #lavitaebella #lifeisgood 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 11.86
  (CZK 290)
 • sold 4
  Česká mediální scéna v době oligarchické - přednáška Pavlíny a společná diskusní seance

  Jak vypadá v současné době mediální krajina v Česku? Od roku 2013 doznala zásadních změn ve vlastnictví. Komu co patří a jak se to (ne)projevuje? Jak číst i číst mezi řádky? Kam se posunuly nezávislé projekty? Jak se v tom všem vyznat a nepřijít o zdravý rozum? 

  Doba trvání: 3 hodiny 
  Akce se odehraje naživo ve druhé polovině roku v Praze. Pokud se nebudete moct zúčastnit osobně, dostanete záznam. V případě vládních opatření podobných těm současným proběhne online.

  A k tomu 1 rozhovor z cyklu #premyslivasezona online v plné verzi na zkoušku. 

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 15.94
  (CZK 390)
 • sold 7
  Média 2020 - globální i domácí trendy - přednáška Pavlíny a společná diskusní seance

  Chcete více pochopit současný mediální prostor? Co se děje, jak fungují redakce, jak vlastně putuje informace? Jak vznikají hoaxy a jaké jsou metody ověřování? Jak vypadá současná mediální krajina v době oligarchické a co z toho pro nás plyne? Jak funguje vizuální obsah? Jaké jsou nejnovější trendy v zahraničí i u nás? To všechno probereme s Pavlínou.

  Doba trvání: 3 hodiny 
  Akce se odehraje naživo ve druhé polovině roku v Praze. Pokud se nebudete moct zúčastnit osobně, dostanete záznam. V případě vládních opatření podobných těm současným proběhne online.

  A k tomu 2 rozhovory z cyklu #premyslivasezona ONLINE v plné verzi podle vašeho výběru. 

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 20.03
  (CZK 490)
 • sold 0
  S Tomášem Sedláčkem "doma" + 1 host naživo až bude po koroně

  Chcete pořídit záznam dalšího dílu série Dobro a zlo 2020 - Na prahu nové dekády? 7.4. jsme ho kvůli okolnostem převedli do online podoby a věnovali samozřejmě hlavně korona-krizi. Tomáš doma na pražské Malé Straně, Pavlína v Litomyšli na Zámeckém návrší a skoro dvě a půl hodiny společného přemýšlení, včetně odpovědí na otázky, které posílali diváci. Díky této odměně získáte přístup na PLNOU VERZI. 

  Zároveň je.v balíčku vstup na jednoho hosta z cyklu Setkání s osobností #premyslivasezona. Akce naživo obnovíme hned jak to vládní rozhodnutí umožní. Voucher bude platný rok. 

   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 22.49
  (CZK 550)
 • sold 7
  Balíček 5 rozhovorů do hloubky

  Dostanete přístup k plné verzi 5 rozhovorů. Mají obvykle 40 - 60 minut, abychom stihli dané dané téma řádně probrat. Chceme, aby hosté nebyli zbytečně přerušováni kvůli stopáži a aby mohli souvisle vyjadřovat i složitější myšlenky. 

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 24.12
  (CZK 590)
 • sold 9
  Balíček 10 rozhovorů do hloubky

  Dostanete přístup k plné verzi 10 rozhovorů. Mají obvykle 40 - 60 minut, abychom stihli dané dané téma řádně probrat. Chceme, aby hosté nebyli zbytečně přerušováni kvůli stopáži a aby mohli souvisle vyjadřovat i složitější myšlenky. Pokud už víte, že vám připadají tyto rozhovory užitečné, budete mít rovnou pořízenou celou porci.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 40.47
  (CZK 990)
 • remaining 7 from 10
  Být editorem

  Chcete se víc zapojit do přípravy obsahu? Zvote tuto variantu a buďte ještě víc blízko přípravě. Pokud vás novinářská práce baví a zajímají vás zkušenosti Pavlíny, která působila dvě desítky let ve veřejných médiích na novinářských i manažerských pozicích a byla činná i v rámci EBU (Evropské vysílací unie), je to pro vás příležitost vše víc probrat. 

  Jak to proběhne? Budeme s Vámi online konzultovat výběr hostů, přípravu otázek, rozebereme si, jak vypadá příprava i zpětně zhodnotíme. 

  A až se všechno přežene, dámě si společně sklenku vína, kde si popovídáme i osobně. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 52.74
  (CZK 1,290)
 • sold 4
  Zásoba rozhovorů až do léta - čtvrtletní abonmá

  Zatím nevíme, jak dlouho to vše potrvá. Pokud si chcete čas doma pravidelně oživit i sledováním #premyslivasezona ONLiNE, je to ta pravá volba pro vás. Až do konce června budete mít přistup ke všem plným verzím. Plánujeme, že jich během čtvrt roku bude minimálně 20.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 77.68
  (CZK 1,900)
 • sold 1
  Voucher - Elegantní Česko žije

  Chcete nás podpořit víc a chystáte se na naše akce jen co to bude možné? V této verzi dostanete  přístup ke všem plným verzím rozhovorů v roce 2020. Zároveň si budete moci vybrat z akcí naživo v rámci #premyslivasezona i populárních zážitkových dnů v hodnotě 3000 Kč, jen co se vše znovu rozběhne. 

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 200.33
  (CZK 4,900)
 • remaining 29 from 30
  Mediální trénink

  Potřebujete se pro svou práci naučit vystupovat v médiích? Tak, aby vaše dobré myšlenky měly váhu a zároveň jste je uměli dobře tlumočit i obhajovat a vést diskusi? Pavlína vám předá své bohaté zkušenosti. Pracovala dvě dekády ve velkých médiích, byla mimojiné zpravodajkou Českého rozhlasu při EU v Bruselu, šéfkou speciálů ČT24 či ředitelkou divize ČT Nová média. Dozvíte se nejen nejnovější trendy, abyste více porozuměli tomu, jak informace dnes putují, ale také dojde na řadu velmi praktických cvičení, včetně těch před kamerou.

  Tento trénink je celodenní, ve skupince do maximálně 10 účastníků na jeden termín. 
   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 241.21
  (CZK 5,900)
 • sold 2
  Voucher - Elegantní mecenáš

  Pokud máte volné zdroje a chcete nám pomoct v této situaci, můžete se stát Elegantním mecenášem. V takovém případě dostanete k dispozici plné verze všech rozhovorů, které vzniknou v roce 2020 a navíc vstup na jakékoli akce, které budeme mít naživo, jakmile vše odezní. Tedy na zážitkové dny, Setkání s osobností i Exkluzivní fotoseance či cokoli dalšího, co budeme organizovat. 

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 404.74
  (CZK 9,900)
 • Sold out!!
  Tomáš Sedláček ONLINE (Dobro a zlo 2020) + 1 host naživo až bude po koroně

  Dobro a zlo 2020 - na prahu nové dekády. Tak se jmenuje náš oblíbený program s nepřehlédnutelným ekonomem a filosofem Tomášem Sedláčkem, který jsme plánovali opět na 7.4. Vzhledem k okolnostem bude ONLINE, samozřejmě bude možné se zapojit otázkami, interaktivní zůstaneme.

  Pořiďte si přístup na přenos a k němu jako bonus vstup na jednu akci s cyklu Setkání s osobností s hostem podle Vašeho výběru, až budou opět možné akce naživo. 

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 24.12
  (CZK 590)