Hlasování o společenských tématech na webu

Pojďte prosím přispět na vznik webu, jehož cílem je umožnit nám všem občanům ČR vyjádřit jednoduše a rychle názor na jedno aktuální celospolečenské téma. Věříme, že čím více lidí bude hlasovat, tím více můžeme ovlivnit dění v naší zemi.

The author haven't filled any FAQ yet. If you have any doubts, do not hesitate to ask! You don't have to publish your question, it will only be sent to the authors' e-mail and they will get back to you with the answer.

EUR 266
pledged of EUR 3,918

6%

6% completed

3 contributors pledged

Technology

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Choose reward for your contribution

 • 1 Tohle chci podpořit za každou cenu

  Podpořte tuhle celospolečenskou myšlenku, ze které může mít užitek mnoho z nás. Pokud vám to celé dává smysl, budeme rádi za tento váš nemalý vklad a podporu. DĚKUJEME.

  Částku můžete navýšit dle svého uvážení v dalším kroku.

   

  Reward delivery: Not specified

  EUR 7.84
  (CZK 200)
 • 30 from 30 Dobrý pocit se samolepkou

  Touto odměnou k vám zamíří snad dobrý pocit z podpory tohoto skromného, ale třeba v budoucnu velkého projektu. Součástí odměny je 10 kulatých samolepek s logem a motem -
  " Máme možnost to ovlivnit". Pojďte do toho s námi a buďte mezi prvními, kdo propaguje a zná tuto myšlenku:) Výše odměny včetně poštovného.
   

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 15.67
  (CZK 400)
 • 30 from 30 Tričko s logem projetu

  Před námi léto a s ním i možnost na tričkách sdílet podporu něčeho, co vám dává smysl a je vám to myšlenkově blízké. Pokud se vám tento projekt líbí a máte rádi zelenou, pojďte si koupit tričko s logem - Máme možnost to ovlivnit (ulázka v detailu v projektu). Poštovné součástí odměny.

  Prosím uveďte do poznámky svou velikost.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 23.51
  (CZK 600)
 • 0 Poděkování na webu

  Za tuto odměnu bych vám/vaší firmě jmenovitě moc ráda poděkovala na právě se rodícím webu - www.mamemoznost.cz

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 35.27
  (CZK 900)
 • 29 from 30 Pojďte se setkat a podebatovat

  Zvu vás v rámci této odměny na společné setkání a debatu o tomto projektu, i celé jeho vizi, která nekončí jen tímto webem. Ráda se vámi nechám inspirovat, ráda posdílím víc osobně. Přijďte, nealko i malé občerstvení v ceně. Praha a okolí.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 58.78
  (CZK 1,500)
 • 4 from 5 Buďte první :)

  Nabízím vám za tuto krásnou částku možnost vstupu na tento web jako prvním "astronautům" - hlasujícím. Dostanete jako první pozvánku na první hlasovací téma, ale hlavně budete moci kdykoli do roka přijít s jednou VLASTNÍ OTÁZKOU, o které budou ostatní občané rozhodovat. Pojďte být u toho hned od začátku a pojďte být aktivní součástí.

  Reward delivery: In a year

  EUR 195.92
  (CZK 5,000)
 • 3 from 3 Pronájem banneru

  Devizou této odměny může být hojně navštěvovaný web, proto za tuto krásnou odměnu nabízím pronájem banneru 250x250 na jeden měsíc s vhodnou (nikoli protizákonnou tématikou) v období, které si sami vyberete.

  Reward delivery: In a year

  EUR 274.29
  (CZK 7,000)
 • 5 from 5 Superior MIX

  Nabízím královský mix všech odměn dohromady pro fajnšmekry, kterým tato celá myšlenka přijde bez okolků "podpořeníhodná" takovouto větší částkou. Děkujeme Vám za štědrost!

  Reward delivery: In a year

  EUR 587.77
  (CZK 15,000)