Kukuchařka — Čas na hraní v kuchyni

Kukuchařka? Tady se snad někdo zakoktal? Ale kdeže! Tuhle hravou dětskou kuchařku vám totiž přináší hladový kukaččí kluk. Ten už nějakou dobu létá po světě a hledá svoje nejoblíbenější recepty – a nejlepší na tom je, že je všechny zvládnou i děti!

Nový KUKURZ PEČENÍ PRO DĚTI v krásném profi studiu! 🥧 🍌

Apr 27, 2021

Naši nejmilejší kukuchaři a kukuchařky 👨‍🍳👩‍🍳

tak tu pro vás máme velkou letošní novinku
➡️ Hravý kurz pečení pro děti ve Studiu Metlička!

Banánový koláč pro opičáky

Spojily jsme síly s profíky a připravily pro děti zábavný kurz pečení se sympatickou cukrářkou Lucií v jejím krásném profi studiu na Letné, zakončený s námi, autorkami knížky, kdy malým pekařům ukážeme, jak si čerstvě upečenou dobrotu na talíři naaranžovat a lákavě nafotografovat 📸 Tak, aby se na ni rodičům sbíhaly sliny 😋To pro případ, že by děti celé své dílo na místě snědly a nezvládly jim nechat ani kousek na ochutnání domů 😆

Kukuchařka pro děti

recepty pro děti

Už se těšíte, co se děti v kurzu naučí?

Více informací a registrace najdete u nás na webu www.kukku.cz/kurz-peceni-pro-deti
nebo přímo na stránkách Studia Metlička 😉

My se těšíme moc! 💛

Autorky Kukuchařky
& náš malý KUKKU!

Rok od vydání Kukuchařky 🥳

Sep 30, 2020

Milí přátelé dobrého jídla,

tak už je to přesně rok, co jsme naši hravou kuchařku vypustily do světa… Věřili byste tomu? Děti jsou zase o rok větší a chytřejší, rodiče zkušenější... Ale my taky! Díky vám 💛

Kukuchařka Kukuchařka

Těší nás, že se Kukuchařka ve vašich kuchyních zabydluje, každá zpráva nebo fotografie od vás nám udělá ohromnou radost! ❤️ S nadšením sledujeme, jak vypadají hravé podněty k vaření ve vašem podání. 

od vás

Všechny stránky knížky vznikaly s přáním inspirovat děti i rodiče k zábavně strávenému času v kuchyni. Aby se děti naučily vařit a zjistily přitom, že je to baví. Snad se taková zkušenost hodí i teď za časů častých karantén… Jak to doma máte vy?

Sdílejte s námi své tvoření v kuchyni, ať můžeme společně inspirovat i další děti. Kdo všechno už kolem vás ví, že se dá krupicová kaše proměnit v malířské plátno? A že z vaflí se rázem můžou stát bitevní lodě? A kdo už si doma zkusil potetovat banán, poskládat špagetovou stavebnici, připravit zásoby na cestu do vesmíru nebo si s náčelníkem zahrát jeho jedlé piškvorky? 😊

Už se moc těšíme, o co se s námi podělíte! #kukucharka #casnahranivkuchyni 

Krásné dny plné hravých nápadů v kuchyni

přeje Iveta, Štěpánka, Lucka a Adéla spolu s naším malým a stále hladovým KUKKU!

❤️

P.S.: A jestli jste za ten rok zjistili, že nutně potřebujete další výtisk, s radostí vám ho z nakladatelství Běžíliška zašleme 💌 Nebo se zastavte ve vašem oblíbeném knihkupectví.

P.P.S.: Další nápady sdílíme na našem instagramu, facebooku, nebo na webu, kde v létě přistál i nový recept 🌼 

Pozvání na křest Kukuchařky

Aug 15, 2019

V tiskárně teď mají napilno. Na svět se totiž konečně klube opravdová tištěná Kukuchařka a my už se nemůžeme dočkat, až budeme tu svoji vymodlenou knížku držet v ruce! Takhle budou vypadat její desky - co na ně říkáte?

Kukuchařka

Teď už pomalu začínáme chystat obálky, abychom pak ještě teplé výtisky opatřily autogramy a poslaly je k jejich novým majitelům (pošleme z pošty radši také email o odeslání, nebojte). Pokud jste si nestihli svoji Kukuchařku pořídit v předprodeji a ani se vám nepoštěstí na ni během září narazit v knihkupectví, nezoufejte a spojte její pořízení se zážitkem! 

K vydání knihy totiž neodmyslitelně patří i SLAVNOSTNÍ KŘEST. Ten náš se odehraje v sobotu 12. října 2019 v nádherném prostoru Creative World v Holešovicích a tímto vás na něj srdečně zveme. Na vás tam bude čekat víno, něco dobrého k snědku i okouzlující společnost všech čtyř autorek, pro vaše ratolesti zase před křtem chystáme malý ochutnávkový workshop, kde si budou moci vyzkoušet recepty i aktivity z knížky.

Uvidíme se?

Děkujeme, že jste s námi vydrželi, a těšíme se, že se na křtu potkáme a všechny historky "z natáčení" vám povyprávíme osobně :)

Na viděnou brzy!

Iveta, Štěpánka, Lucka, Adéla
a nakladatelství Běžíliška

www.kukucharka.cz

🍓🍒🍊🥝🥭

Mar 18, 2019

Čas utíká jako kaše z hrnce na plotně a my pečlivě ladíme poslední stránky, abychom už brzy mohly říct: Kukuchařka je venku! A ten moment se blíží čím dál víc... Na výsledek se těšíme snad ještě víc než vy – a skromnost stranou, my si myslíme, že tohle bude ta nejhravější kuchařka pod sluncem! 😄
 
Navíc pilně pracujeme i na bezlepkových a bezlaktózových variacích receptů – o ty jsme se rozhodly knížku doplnit na základě dotazu jedné maminky, který nás moc inspiroval. Chceme, aby si na našich receptech mohlo pochutnat co nejvíc z vás! Ještě je pečlivě testujeme a věříme, že chutí rozhodně nebudou zaostávat za původními recepty.
 
Nemůžeme se dočkat, až budeme mít v ruce hotovou knížku. Jakmile tento moment nastane, rády ho s vámi budeme sdílet na jejím křtu. Přesné datum zatím neznáme, ale už teď můžeme prozradit, že se bude odehrávat na opravdu parádním místě!
 
A než ten moment konečně nastane, vy zatím můžete pilovat svoje výtvarné schopnosti na sladkém malířském plátně! Už jste si namíchali vlastní sladké barvy? 🍓🍒🍊🥝🥭🍫 
 
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se, až stránky knížky společně rozevřeme!
 
Iveta, Štěpánka, Lucka, Adéla
a nakladatelství Běžíliška
 
www.kukucharka.cz

Posledních 24 hodin

Dec 16, 2018

Milí přátelé,

blížíme se do finále! Zbývá posledních 24 hodin, než v pondělí ve 12:00 naše sladké bitevní lodě zakotví v přístavu ⚓A už teď víme, že to dopadne báječně!

Před několika dny jsme díky vaší podpoře dosáhli cíle a tak vám s nekonečnou radostí a vděčností oznamujeme, že v novém roce budeme moci knihu poslat do tisku! Děkujeme ♥️ Vy budete za odměnu mezi prvními, kdo na jaře budou Kukuchařku držet v ruce. Cesta z tiskárny až na pulty knihkupectví je totiž o poznání delší než ta do vaší schránky 📮

Už teď také víme, že minimálně 9 knížek budeme moci jménem přispěvatelů rozeslat dětem do dětských a azylových domovů. Vzpomínáme si, jak velkou radost udělal náš předchozí projekt dětem v nemocnicích, kterému mnozí z vás také pomohli. Těšíme se tedy, až budeme šířit radost dál!

Moc vám všem děkujeme za podporu a za pomoc s šířením, tři ochutnávkové recepty stále najdete na webu Kukuchařky. Do dnešního večera 20:00 také ještě běží soutěž o kuchařskou zástěrku. www.kukucharka.cz

Vánoční poukaz

Vánoční vouchery a tašky už pro vás máme také nachystané, zítra je k vám rozesíláme 🎄

Krásnou adventní neděli!

Vaše Kukku ♥️

Vyhlašujeme soutěž o nejlepší Sladké malířské plátno!

Nov 28, 2018

Od naší kukukaččí maminky jsme si nechali ušít tuhle 👇 krásnou zástěrku, která je teď k mání v naší SOUTĚŽI! Ať už máte doma spíš kuchaře, nebo malíře, určitě se vám bude hodit!

Abyste ji vyhráli, zkuste si doma připravit své Sladké malířské plátno podle našeho receptu a pochlubte se nám jeho fotkou! Inspiraci najdete přímo u receptu:

www.kukku-cook.com/recepty/sladke-malirske-platno

Autor nejzajímavějšího výtvoru dostane stylovou zástěru, ve které mu příští vaření půjde skoro samo 🙂Fotky přidávejte na FB zde do komentářů nebo sdílejte na Instagramu s hashtagem #kukucharka nebo nám posílejte svá díla na email team@kukku-cook.com a my v neděli 16. 12. vybereme vítěze! Už se těšíme na vaše výtvory! 

Chceme věnovat Kukuchařku také dětem, kterým ji rodiče koupit nemohou

Nov 27, 2018

Po celém světě se dnes slaví Giving Tuesday, mezinárodní den dárcovství. Chcete se dobrým skutkem zapojit i vy? Co takhle věnovat knížku a udělat tak radost dětem z dětského nebo azylového domova? 🙂I na ty samozřejmě myslíme, a tak jim s radostí vaším jménem pošleme jeden výtisk! A jestli máte dokonce vymyšleno, kam by měl poputovat, určitě nám to nezapomeňte do komentáře napsat... 💝

Banánová plátěnka na vaše nákupy 🍌

Nov 21, 2018

Než se pustíte do vaření, bez menšího nákupu to nepůjde. Co si ho odnést stylově v téhle plátěnce? Až vyrazíte pro suroviny na náš banánový koláč, máte s nákupním seznamem napůl vystaráno! :-) Koukněte na ni 👇

Taška Kukuchařka

Prvních 24 hodin pro Kukuchařku

Nov 9, 2018

Děkujeme, že jste to rozjeli s námi! Prvních 24 hodin bylo famózních :-) Udělali jste nám ohromnou radost! Díky...

EUR 3,747
pledged of EUR 3,564

105%

105% completed

130 contributors pledged

Food, Literature

Česko

All or nothing. Project finished on Dec 17, 2018 at 12:01.

Choose reward for your contribution

 • sold 3
  Pro dobrý pocit

  Líbí se mi váš projekt a chci ho podpořit jen tak – pro dobrý pocit z pomoci!
   

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 1.98
  (CZK 50)
 • sold 6
  Dobrý pocit a drobná radost k tomu

  Kromě zlepšení karmy chci ve schránce najít krásnou kartičku s ukázkovým receptem.

  Odměnu mám včetně poštovného a dorazí mi do Vánoc.

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 3.96
  (CZK 100)
 • sold 3
  Ilustrovaná plátěná taška

  Chci dostat originální ilustrovanou plátěnku, ať mám v čem stylově odnést nákupy, než se pustím do všeho toho vaření.

  Odměnu mám včetně poštovného a dorazí mi do Vánoc.

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 7.92
  (CZK 200)
 • sold 9
  Věnuji Kukuchařku dětem, kterým udělá radost

  Chci vám pomoci, ale moje knihovnička už praská v švech. Tímto tedy pomáhám nejen k vydání knihy, ale taky dětem v dětských a azylových domech, které mým jménem obdrží jeden výtisk.

  Knížku budeme rozesílat do domovů po celé České republice, po jedné, ať uděláme radost co nejvíce místům. Pokud budete chtít obdarovat konkrétní místo, napište nám ho do poznámky :) Kolik dětí se nám společně podaří potěšit? 
   

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 13.86
  (CZK 350)
 • sold 18
  Kukuchařka v předprodeji

  Chci mít svůj výtisk knížky ve schránce dřív, než ji vůbec bude možné zahlédnout na pultech knihkupectví, a to navíc s autogramy autorek!

  Odměnu mám včetně poštovného a budu se na ni těšit na jaře.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 13.86
  (CZK 350)
 • sold 8
  Kukuchařka v předprodeji a vánoční voucher pod stromeček

  Chci dostat svůj výtisk knížky s autogramy autorek do schránky ještě dříve, než ji bude možné zahlédnout na pultech knihkupectví! Abych ale měl co dát pod stromeček, přeji si do Vánoc dostat i krásný ruční sítotiskový voucher.

  Odměnu mám včetně obojího poštovného, voucher na jarní novinku mi dorazí do Vánoc.

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 14.65
  (CZK 370)
 • sold 13
  ​Dvojitá radost: sada Kukuchařky a ilustrované tašky

  Než začnu podle vaší knížky vařit, odnesu si nákup ve stylové plátěnce. Kupuji si tedy sadu obojího (knihu navíc i s autogramy autorek) za zvýhodněnou předprodejovou cenu. Obojí mi do schránky dorazí na jaře, čerstvé z tiskárny!

  Odměnu mám včetně poštovného a budu se na ni těšit na jaře.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 19.80
  (CZK 500)
 • sold 2
  Dvojitá knižní radost od Běžílišky a Kukuchařka k tomu

  K Vánocům si vyberu dvě libovolné knížky z nakladatelství Běžíliška. Kukuchařka i s podpisy autorek mi sice  potom dorazí do schránky až na jaře, zatím na ni ale dostanu krásný ruční sítotiskový voucher, ať mám co nadělit pod stromeček!

  Odměnu mám včetně obojího poštovného.

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 35.64
  (CZK 900)
 • sold 3
  Dvojitá knižní radost od Běžílišky, Kukuchařka a ilustrovaná plátěnka

  K Vánocům si vyberu dvě libovolné knížky z nakladatelství Běžíliška a do Vánoc dostanu i ruční sítotiskový voucher na Kukuchařku, ať mám co nadělit pod stromeček. Na jaře mi potom do schránky dorazí nejen můj vlastní výtisk Kukuchařky s autogramy jejích autorek, ale taky ilustrovaná plátěnka na nákupy!

  Odměnu mám včetně obojího poštovného.

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 43.56
  (CZK 1,100)
 • sold 4
  Hravý den s autorkami

  Vaření je fajn, ale já chci mít den pro sebe – tímto tedy kupuji svému dítěti vstup na celodenní výtvarný workshop s autorkami.

  Workshopy budou probíhat v několika termínech během celého příštího roku - svůj den si tedy budu moci vybrat tak, aby mi maximálně vyhovoval.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 59.39
  (CZK 1,500)
 • remaining 3 from 3
  Chci se stát partnerem knihy

  Chci, aby moje podpora byla s knihou nesmazatelně spjata – moje jméno bude uvedeno v knize, a tak bude navždy všem čtenářům jasné, jak moc jsem se o její vydání zasloužil.

  Že dostanu dvacet vlastních výtisků i s podpisy autorek, to už je jen příjemný bonus.

  A uvedení na webu se rozumí samo sebou!

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 989.90
  (CZK 25,000)
 • remaining 1 from 1
  Chci být hlavním partnerem knihy

  Chci aby celý svět věděl, že jsem výrazně přispěl ke vzniku této knihy. Moje jméno tak bude uvedeno hned na její první straně, a tak budu navždy nesmazatelně spojen s příběhem jejího vzniku!

  K tomu mi navíc dorazí dvacet vlastních výtisků i s podpisy autorek.

  Uvedení na webu už je potom samozřejmostí!

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 1,979.81
  (CZK 50,000)
 • Sold out!!
  Kukuchařka za nejvýhodnější cenu pro 10 nejrychlejších

  Chci dostat svůj výtisk knížky do schránky  jako první za tu nejvýhodnější cenu, a to navíc i s autogramy autorek!

  Odměnu mám včetně poštovného a budu se na ni těšit na jaře.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 9.90
  (CZK 250)
 • Sold out!!
  Kukuchařka v předprodeji za zvýhodněnou cenu

  Chci mít svůj výtisk knížky ve schránce dřív, než ji vůbec bude možné zahlédnout na pultech knihkupectví, a to navíc s autogramy autorek! To všechno za zvýhodněnou cenu.

  Odměnu mám včetně poštovného a budu se na ni těšit na jaře.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 11.88
  (CZK 300)