Uchem Jehly

Mladý začínající autor, který se snaží prorazit bez podpory velkých nakladatelství a stejně tak jako při psaní se snaží věci dělat prostě TROCHU JINAK. Že se vám to zdá jako film? Tak se připravte, tohle je totiž REALITA.

Author: James Wolf

EUR 4
pledged of EUR 3,877

0%

0% completed

1 contributor pledged

Art, Literature

Show all rewards

Na co potřebuji peníze ?

Zmíněnou částku 100 000 Kč bych rád použil na VYDÁNÍ KNIHY V TIŠTĚNÉ PODOBĚ (aby se tak, k dnešnímu dni již hotové, veledílo dostalo z okovů elektronické podoby a mohlo být takříkajíc vytesáno do pomyslného kamene - rozuměj vytisknuto na papír).

Zároveň bych ale touto cestou rád knihu dostal "DO SVĚTA". Právě proto by i samotná kampaň na HITHITU neměla být pouhým pokusem o vydání knihy v určitém počtu kusů a její následný prodej, aniž bych se nadále zajímal, jestli kniha nakonec bude mít šanci na úspěch a nezapadne náhodou někde v regálu, ale celá kampaň by měla být současně i snahou o její PROPAGACI a dostání se do povědomí čtenářů. Bohužel, PROPAGACE je dnes jedna z nejdražších položek a i přesto, že věřím, že tou nejlepší reklamou je spokojený čtenář, platí, že ani to nejlepší dílo není k ničemu, pokud o něm svět neví. V dnešní konkurenci to platí dvojnásob. A co se propagace týče, platí, že čím větší je rozpočet, tím větší je i šance na to knížku "proslavit". PROPAGACE, PROPAGACE, PROPAGACE!!!

V budoucnu bych se také rád zaměřil na anglicky mluvící trhy, a proto plánuji použít část vybraných prostředků na PŘEKLAD KNIHY do angličtiny,  abych si udělal trapas i v zahraničí. 

Jak to začalo?

No nejdřív jsem se naučil psát, to bylo asi tak v první třídě, pokračovalo to slohovkama na střední následované smolením scénářů po nocích a skončilo to napsáním první a dost možná i poslední (uvidíme až podle recenzí, který nikoho nezajímají) knihy.

Ten den si pamatuju jako dnes. Bylo zrovna léto, venku svítilo slunce a já se zrovna škrábal na ....... (asi by nebylo vhodný sem psát sprostý slova, tak si zkuste zahrát šibenici a doplňte to, jako indície vám mohou sloužit tyto nápovědy - jsou kultatý a většina lidí je nemá - jasně jsou to další nuly ve výplatě), když v tom jsem si náhle uvědomil, že můj intelekt již dosáhl takové výše, že bych se o něj měl podělit s okolním světem. Jo ... a taky si pamatuju, že začala hrát hudba z Apokalypsy a na nebi projeli čtyři jezdci.  

PS: za případný chyby v textu se omlouvám, ale nejsem češtinář, nýbrž jen průměrný výplod českého školství a navíc jsem ani ve škole moc nedával pozor

PSPS: to čeho budete v příštích pár větách svědky, by se dalo označit za satiru, proto se to pokuste nebrat zas tak moc vážně

Popis knihy

Kniha pojednává o mladém poetickém a romantickém chlapci jménem James, se zálibou v sadismu (zejména citovém) a mast- ičkářství, neschopného se vyjadřovat jinak než mluvou obsahující výrazy jako ..... (to, co nesbíráte po psech nebo co mají podle vás někteří v hlavě) a ..... (místo, kam vás občas někdo pošle), poháněného jakousi nevysvětlitelnou potřebou říkat nahlas, co si myslí, který se snaží najít lásku, smysl života, ale i sebe sama a takový ty podobný .... (tohle slovo slušně neopíšu, tak použiju "věci"), který snad asi každej z nás, pokud to teda nebyl úplnej asociál, v dnešním pošahaným světě, ty .... (vykleštěnej bejku) to vůbec nedává smysl, někdy hledal.

Jak už to ale v životě bývá, ani tenhle příběh nebude na(ne)štěstí jen o hlavním hrdinovi, kterého by si mimochodem neměl nikdo brát za vzor (třeba jako tehdy, když si chce do dveří přivřít přirození z obou stran), ale tak jako za vším, i tady hledej ženu. Vlastně dvě. Na jedné straně Selina, dravá, nespoutaná a vášnivá, avšak citově chladná a zkušená žena (s velkým Ž a ještě většíma K), která si jde bezohledně za svým a nemilosrdně odstraní z cesty každého, kdo by jí v tom chtěl zabránit. Na druhé zase Kate, nádherná a čistá dívka, nevinná tak, že to je skoro až zločin, tím spíš, když pak zjistíte, že by mohla být skutečná a vy byste ji o tu její nevinnost chtěli v uvozovkách a klidně i bez uvozovek připravit. Prostě pravej opak Seliny. Pro kterou z nich se James rozhodne? Zvítězí snad vášeň a chtíč nad láskou a citem? Nebo dopadne všechno úplně jinak? 

Jediný, co je ale jistý už teď, je, že to bude cesta plná obcování, převážně v jednom, násilí, tím spíše na zvířatech, přestřelek, zejména slovních, mluvy, výhradně sprosté, nahoty, hlavně duševní, testosteronismu a nebezpečně vysokého ega, to všechno pod vlivem omamných a psychotropních látek a možná, možná že nakonec dojde i na trochu toho špinavýho cituAnebo ne? To už zbývá na vás zjistit ... 

... a ještě něco navíc

Vzhledem k tomu, že autor nedokáže poskládat větu tak, aby dávala smysl, přičemž by alespoň tři z pěti slov nebyla sprostá, doporučujeme vám prohlédnout si jeho oficiální stránky www.nectito.cz.

Tam kromě jiného najdete i  ÚRYVEK Z KNIHY a taky pokud vás nebaví hrát doplňovačky nebo prostě a jen chcete zjistit, jestli jste to měli dobře, uvidíte ORIGINÁLNÍ, ÚPLNÝ a NEFALŠOVANÝ popis překypující stovkami těch nádherných peprných a vulgárních výrazů, o které jsme se byli nuceni v rámci slušnosti ochudit.  

Pakliže tohle všechno přežijete a rozhodnete se projít Uchem jehly (všimněte si jak to umím se slovy, až se musím sám pochválit) tak, že přispějete na projekt, může vás hřát pocit u srdce, ale klidně i jinde, záleží, co se vám líbí, že jste přispěli na ... v takovejch chvílích se obvykle říká "dobrou" věc, jenže tohle není zádná charita, leda byste dospěli k tomu, že autor je přechodně postižen obrnou, zvláště má-li dělat něco, co ho nebaví, což je prakticky všechno krom psaní, pak by se to za charitu brát dalo. Ale dobře, řekněme tedy, že přispějete na dobrou věc a pokud vám to vaše svědomí přeci jen nedovolí, může vás hřát alespoň pocit, že jste přispěli na něco ....... teď nemohu najít to správné slovo, ale myslím, že když použiji "smysluplného" nic až tak hrozného se nestane. No rozhodně je teda  podle mě smysluplnější projít Uchem jehly než Jehlou v žíle.       

Kdo jsem a co dělám?

Kdo jsem? Jsem celkem celkem (ne)obyčejnej člověk, kterýho štvou celkem (ne)obyčejný věci. A co dělám? Snažím se dělat to, co by se někteří odvážili nazvat psaním. Píšu. Píšu o tom, co mě štve, o tom, po čem toužím, píšu o tom, o čem chci psát. A vůbec to nejdůležitější ... ve všem, co dělám, se snažím mít svůj STYL, protože vůbec ta největší tragédie je, když se někomu podobáte.                                     

Proč to dělám?

Prachy a fame, prachy a fame, prachy a fame, prachy a fame. Nechci makat rukama. Chci si namastit kapsu. A aby to nebylo tak povrchní, tak chci taky světový mír, ukončení hladomoru a když už se tohle všechno podaří tak zvednout kulturu u nás. Jo a vlastně taky tak trochu naivně věřím, že člověk může něco dokázat, aniž by musel být něčí syn ... Tak jsme se zasmáli ... Ale teď vážně. Proč já to vlastně dělám? Asi proto, že můžu, protože chci, protože musím, protože nemusím, protože si věřím, protože nemám dostatek sebekritiky a protože si znovu věřím, protože jsem na tom strávil tolik času, kterej bych mohl prochlastat a prohýřit, a mohl bych vyjmenovat ještě tisíce dalších protože. A teď úplně vážně ... Proč já to vlastně dělám? Na tohle se občas taky sám sebe ptám a upřímně? ... Já na tuhle otázku vlastně taky neznám odpověď. Asi proto, že když píšu, tak vím, že bych neměl dělat nic jinýho. 

Proč zrovna HITHIT?

Jelikož se v první řadě považuji za spisovatele a až v druhé pak za člověka, který by jen něco prodával, věřím, že mezi spisovatelem a jeho čtenáři existuje unikátní pouto, při kterém se tyto strany navzájem ovlivňují a že součástí tohoto vztahu by pak mělo být i něco víc než jen pouhý "prodej" knížek.

A také ... Kolik z nás může reálně říct, že znalo nějakou slavnou osobnost ještě před tím, než se proslavila a stala se tím namyšleným, penězmi zkaženým a nesnesitelným člověkem, kterého dnes tak důvěrně všichni známe? A kolika z nich pak můžete ještě navíc vmést do ksichtu, že za to vděčí právě VÁM? 

HITHIT tak dává unikátní možnost přímo čtenářům (VÁM) být součástí projektu už od jeho samotného počátku. 

                     DÍKY ZA VÁŠ ZÁJEM A PODPORU

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • 1 Příspěvek autorovi 1

  Prostředky budou použity na "vytváření podmínek pro tvorbu autora". Vlastně se jedná jen o to, že já budu chlastat a vy to budete platit. Proč bych měl někomu platit chlastačku ptáte se? Za vším stojí jednoduchá matematika. Čím víc bude příspěvků, tím větší  bude automaticky počet panáků, což znamená i víc zážitků a tím pádem i víc námětů na psaní. 
  Odměnou vám pak budiž vědomí, že si na vás dá autor panáka a možná, možná že právě ten váš panák bude stát u zrodu dalšího veledíla.

  Reward delivery: In a year

  EUR 3.88
  (CZK 100)
 • 0 Příspěvek autorovi 2

  V podstatě to samý, co Příspěvek autorovi 1, akorát to vynásobte dvěma. Víc panáků = víc zážitků = větší zahřátí u srdce. A taky větší riziko kocoviny, nactiutrhání a propadnutí alkoholismu ... o to už se ale naštěstí nemusíte starat ... Nebojte se, já to vezmu za vás!!! A co neprochlastám, půjde na propagaci a překlad.

  Reward delivery: In a year

  EUR 7.75
  (CZK 200)
 • 0 E-book Uchem Jehly

  Za pouhých 400 Kč získáte, nebojím se říct, doslova vymazlenej E-book Uchem Jehly. V e-booku pak naleznete úplně všechno snad jen kromě kvality. Ha há. Dělám si srandu. Najdete v ní tolik kvality, že si říkám, proč se to vlastně rovnou nejmenuje KVALITA!!!
  Součástí E-booku jsou soubory ve formátu PDF, epub a mobi, aby si kromě vás mohla užít i vaše čtečka. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 15.51
  (CZK 400)
 • 100 from 100 Kniha Uchem Jehly + E-book Uchem Jehly

  Protože 2 jsou víc než 1 a protože bychom zároveň rádi nějak odměnili ty, kteří jsou ochotni přispět víc, dostanete fyzický výtisk Knihy Uchem Jehly a k tomu ještě E-book Uchem Jehly zdarma. Zakoupením této odměny se tak stanete členem exkluzivního klubu "100". Prostě NABÍDKA, KTERÁ SE NEDÁ ODMÍTNOUT nebo jak by řekl dnes již legendární Horst Fuchs "A TO SE VYPLATÍ!!!".
   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 38.77
  (CZK 1,000)
 • 100 from 100 Kniha Uchem Jehly + E-book Uchem Jehly + Plakát Uchem Jehly

  Nestačí vám být členem exkluzivního klubu "100"? Chcete to, co ostatní nemají? Nechcete být jen ti nejlepší, ale chcete být ti nejlepší z nejlepších? A co takhle elitní klub "100plus"? Členství v elitním kubu "100plus" vám kromě Knihy Uchem Jehly a E-booku Uchem Jehly  zajistí i libovej Plakát Uchem Jehly, abyste si měli čím zalepit svoje "elitní" díry ve zdi. 
   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 77.53
  (CZK 2,000)
 • 3 from 3 Večeře s autorem

  Možná, že ztřískat se do němoty tak, aby vás nepoznala ani vaše vlastní máma a ještě se k tomu druhej den probudit vedle někoho, o kom byste si řekli, že mít s ním něco za střízliva, by se prakticky rovnalo znásilnění, není pro vás úplně to pravý ořechový. Nevadí, i pro vás tu něco máme. Večeře s autorem!!! Vybrané chování, debata na úrovni ... Prostě ideální, pokud chcete vidět, jak stoluje pračlověk. Od mekáče až po ty nejvybranější restaurace ... Je mi to jedno ... pračlověk se kvůli vám klidně naučí jíst i příborem.
  Ale abyste se z toho zážitku přeci jen rychleji dostali, přídavkem dostanete 3 ks E-booku Uchem Jehly ihned, 3 Plakáty Uchem Jehly a Knihu Uchem Jehly.
   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 193.84
  (CZK 5,000)
 • 5 from 5 Kalba s autorem

  Tato odměna je opravdu něco extra, protože člověk, kterej je ochoten vysolit 10 táců za kalbu, je u mě to, čemu já osobně říkám "řízek". Zážitek bude zahrnovat debatu na výši, vybrané chování a decentní zábavu. Nebo taky ne. Co vám budu říkat, prostě se vožereme a uvidíme, co z toho vyleze. Zážitek taky může zahrnovat vyražený zuby a možnost, že se druhej den probudíte na záchytce. Záleží na tom, jak moc se zbouráme, na koho narazíme a jak moc bude silnej. Tak neváhejte a možná, možná že poznáte WOLFA i z odvrácené strany.
  Ale aby vám těch vyraženejch zubů přeci jen nebylo líto, dostanete výměnou za to alespoň 5 ks E-booku Uchem Jehly ihned, 5 Plakátů Uchem Jehly a Knihu Uchem Jehly. Jo a taky je tu možnost, že se stanete postavou v další knize.
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 387.67
  (CZK 10,000)
 • 5 from 5 Celý den plný zážitků s autorem

  V případě, že se nechcete s nikým dělit a máte tendeci tuto svou vlastnost vztahovat i na lidi, pravděpodobně se to asi moc často ve vašem životě nesetká s šancí na úspěch. Nikoliv však u nás!!! Protože u nás se i nemožné stává možným. Odměna tak zahrnuje celý den plný zážitků strávený s autorem včetně snídaně, oběda i večeře, a nakonec, když ho teda nebudete mít po celým dnu ještě plný zuby, i KALBÁÁÁÁÁÁ.
  Jo a taky dostanete 10 ks E-booku Uchem Jehly ihned, 10 Plakátů Uchem Jehly a 5 fyzických výtisků Knihy Uchem Jehly s věnováním a podpisem.
  UPOZORNĚNÍ: Ačkoliv budete mít celý den autora jen a jen pro sebe, PAMATUJTE PROSÍM, že se stále jedná o LIDSKOU BYTOST, ačkoliv byste během dne mohli v určitých chvílích nabývat mírného přesvědčení o opaku. Proto prosíme, abyste při jeho používání postupovali výhradně podle našeho NÁVODU: VÝROBEK (této společnosti) VYŽADUJE JEMNÉ A CITLIVÉ ZACHÁZENÍ, PROTO PROSÍM NEZKOUŠEJTE JEHO NEROZBITNOST ANI MU NECPĚTE NIC DO NOSU NEBO DO KALHOT. RÁDI BYCHOM HO TOTIŽ DOSTALI ZPÁTKY ALESPOŇ V TAKOVÉM STAVU JAKO PŘI PŘEDÁNÍ.
  DĚKUJÍ RODIČE AUTORA.
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 969.18
  (CZK 25,000)
 • 0 Křest - Tzv. Rich B*tch Pack

  Tady už pravděpodobně opravdu nevíte, co s penězi. To by vás ale nemělo odradit od toho krásného pocitu koupit si něco jenom proto, abych si dokázal, že na to mám. Když to máš, tak to vokaž!!! .... Tak mě napadá, že když už si zaplatíte křest, tak by se vás asi hodilo tam pozvat. Odměna zahrnuje VIP místo na křtu, kalbu s autorem, a když se na křtu ztřískáte  do němoty, tak vás nikdo nevyhodí ... maximálně tak možná pár lidí pozvedne obočí. Ale co je vám do nich?! Koneckonců ... Je to přeci váš křest. Jo, a taky s sebou můžete vzít svoji rodinu ... vždycky je lepší sdílet trapas v rodinném kruhu. A manželku by asi zajímalo vidět, za jaký hovadiny to vlastně utrácíte. Proto dostanete 10 ks E-booku Uchem Jehly jako náplast, 10 Plakátů Uchem Jehly Ritch B*tch Edition a 10 výtisků Knihy Uchem Jehly "Ritch B*tch Edition" s osobním předáním, věnováním, podpisem a poděkováním přímo na křtu.    

  Reward delivery: In a year

  EUR 7,753.44
  (CZK 200,000)