Opravme Česko

Naučme se věci znovu opravovat a ne je zbytečně vyhazovat. Za vybrané peníze vyškolíme nové opraváře, propojíme ty stávající a všem dáme dostatek práce. Také budeme vyhodnocovat výrobky dle jejich opravitelnosti a poradíme tak spotřebitelům s nákupem.

Děkujeme všem přispěvatelům, máme to!

Feb 22, 2018

A je konec. Nebo spíš začátek? Díky Vám jsme vybrali celkem 182 160 Kč. Moc děkujeme za podporu, kterou jsme ani nečekali. Brzy Vás budeme kontaktovat ohledně předání odměn. Už nám dorazily síťovky, oblečení budeme nechávat vyrábět teprve poté, co si vyberete barvy a velikosti.

Pokud jde o zakázky zdarma, tak to spustíme hned jak dostaneme seznam přispěvatelů. Bude to fungovat tak, že zadáte klasicky zakázku na www.opravarna.cz, akorát nezaplatíte, místo toho nám napíšete na zakazky@opravarna.cz číslo zakázky, jméno či mail a vzkaz: aktivace zdarma. A my Vám je postupně aktivujeme. U VIP členství to takto budete moct dělat celý rok.

Jo a včera jsme už předběžně domluvili místo pro první Oprakavárnu. Krásná vila kousek od metra Hradčany se spoustou místností na workshopy či přednášky a velkou zahradou na celodenní akci s našimi opraváři, kterým budete moct zanést cokoliv na opravu. K tomu bude párty s grilováním a dobrým pivem. Termín a vše intenzivně domlouváme, budeme vám dávat vědět mailem, sledujte i náš FB ;)

A borec nakonec: Tím je e-shop Alza.cz, bez jehož štědrého daru bychom cílovou částku jen těžko zvládli vybrat. Takže mu patří dík největší. S Alzou domlouváme další velice zajímavou spolupráci, o které vás budeme informovat. 

S úctou

Jan a Lucie Charvátovi

A jdeme do finále!!

Feb 21, 2018

Do konce kampaně na Hithit zbývá pár hodin. Skutečně last minute možnost koupit sobě nebo svým blízkým některou z odměn a podpořit Opravárna a boj za lepší opravitelnost výrobků. Děkujeme všem, co přispěli 💖💓💓💓 Budeme rádi i za sdílení poslední výzvy na našem FB: https://www.facebook.com/opravarna/

Poslední nová odměna do konce kampaně: Kvalitní sítovka s logem Opravárny

Feb 15, 2018

Do konce kampaně zbývá pár dní. Přidáváme poslední odměnu od našeho partnera, limitovanou edici síťových tašek NETBAG v oranžové barvě s logem Opravárny. Kvalitní síťová taška, která s Vámi bude hodně dlouho nakupovat a tím snižuje množství odpadu za tašky na jedno použití. Výrobce zaměstnává více než 50% osob zdravotně znevýhodněných nebo se zdravotním postižením. 

100 lidí už přispělo!

Feb 13, 2018

Tak máme právě krásných 100 přispěvatelů. Všem moc děkujeme a už začínáme pracovat. Nejdřív spustíme web www.opravmeceko.cz, pak všem dodáme odměny a začínáme připravovat akce a workshopy. Zatím máme potvrzené dva profíky vyučené v oborech elektro mechanik apod., jeden povede workshopy na mobily, druhý na ostatní elektro. Všem Vám po skončení kampaně napíšeme, abychom zjistili, o co máte zájem. 

Ale kampaň ještě nekončí, máme přes týden. Budeme rádi za sdílení projektu, šíření mezi přáteli apod. Nákup odměn může být i dobrým dárkem pro vaše známé či rodinu. Třeba překonáme hranici 200 000 Kč, což je na internetový projekt docela úspěch.

Děkujeme

Jan a Lucie Charvátovi

Nová odměna: pexeso

Jan 29, 2018

Tak máme po volbách. Ať už jste spokojení nebo ne, tak my jedeme dál. Cíl splněn. Ještě máme 26 dní do konce kampaně na Hithit. A přidáváme další odměnu, tentokrát pro nejmenší. Náš grafik právě dává dohromady pexeso s motivy nejčastějších výrobků, které opravují naši opraváři. Na druhé straně bude naše logo. Děti uvidí, které výrobky jde opravit a nemusí se vyhodit a zahrát si můžete s celou rodinou.
Koupit si ho můžete na: https://www.hithit.com//opravme-cesko

Doručíme Vám ho v březnu až domů.

Máme to!!

Jan 22, 2018

Neuvěitelné se stalo skutečností. Po 15 dnech máme vybráno. A to díky sponzorské odměně pravděpodobně od majitele jednoho významného eshopu s elektronikou. Co to znamená pro vás? Všechny zakoupené odměny jsou (a všechny nově zakoupené už najisto budo) vaše a akce i workshopy pro vás můžeme v pohodě uspořádat. První bude nejspíš v Praze. Podle zbylých peněz pak uděláme další v dalších městech, klidně piště do komentářů, kde byste nás chtěli mít, zohledníme to. Zajistěte si tedy místo na akcích i workshopech co nejdříve, počet míst je zejména u workshopů omezen. A sponzorovi tímto děkujeme, kontakt se mi na něj sehnat zatím nepodařilo.

EUR 7,364
pledged of EUR 6,064

121%

121% completed

123 contributors pledged

Technology, Education

Česko

All or nothing. Project finished on Feb 22, 2018 at 09:46.

Choose reward for your contribution

 • sold 25
  3 zakázky zdarma

  Za zadání zakázky a nalezení nejbližšího a nejlevnějšího opraváře se u nás platí 49 korun. Vy budete mít 3 zakázky v ceně.

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 4.00
  (CZK 99)
 • sold 11
  Samolepka

  Podpořte nás jen tak, za samolepku s logem Opravárny a názvem projektu Opravme Česko.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 4.04
  (CZK 100)
 • sold 31
  5 zakázek zdarma

  Za zadání zakázky a nalezení nejbližšího a nejlevnějšího opraváře se u nás platí 49 korun. Vy budete mít 5 zakázek v ceně.

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 6.02
  (CZK 149)
 • remaining 29 from 30
  Pexeso

  Přidáváme odměnu pro nejmenší. Náš grafik právě dává dohromady pexeso s motivy nejčastějších výrobků, které opravují naši opraváři. Na druhé straně bude naše logo. Děti uvidí, které výrobky jde opravit a nemusí se vyhodit a zahrát si můžete s celou rodinou.

  Reward delivery: not specified

  EUR 8.09
  (CZK 200)
 • remaining 47 from 50
  Kvalitní síťovka s naším logem

  Do konce kampaně zbývá pár dní. Přidáváme poslední odměnu od našeho partnera, limitovanou edici síťových tašek NETBAG v oranžové barvě s logem Opravárny. Kvalitní síťová taška, která s Vámi bude hodně dlouho nakupovat a tím snižuje množství odpadu za tašky na jedno použití. Výrobce zaměstnává více než 50% osob zdravotně znevýhodněných nebo se zdravotním postižením. Foto je ve fotogalerii.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 12.13
  (CZK 300)
 • sold 6
  Tričko

  Tričko s logem Opravárny a názvem projektu Opravme Česko. Barvy a velikost dle vlastního výběru. Máme pánská i dámská (viz. fotogalerie).

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 16.17
  (CZK 400)
 • sold 3
  Taška přes rameno

  Taška s logem Opravárny a názvem projektu Opravme Česko. Barvy dle vlastního výběru. Máme pánské i dámské.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 16.17
  (CZK 400)
 • sold 12
  Vstup na Oprakavárnu

  V Praze, Brně a podle vybraných peněz i v dalších městech uděláme celodenní event Oprakavárna. Na místě budou naši opraváři, kteří za drobný peníz nebo zdarma opraví cokoliv, co se opravit dá. Případně se s vámi domluví na opravě později. V rámci akce budou probíhat workshopy a dílny s opraváři, švadlenami apod., přednášky na témata opravitelnosti výrobků a cirkulární ekonomiky se zajímavými hosty. A Vy půjdete zdarma! Káva, čaj, nealko nápoje a drobné občerstvení pro vás rovněž v ceně.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 18.19
  (CZK 450)
 • sold 2
  Oprakavárna + afterparty

  V Praze, Brně a podle možností i v dalších městech uděláme celodenní event Oprakavárna. Na místě budou naši opraváři, kteří za drobný peníz nebo zdarma opraví cokoliv, co se opravit dá. Případně se s vámi domluví na opravě později. V rámci akce budou probíhat workshopy s opraváři, švadlenami apod., přednášky na témata opravitelnosti výrobků a cirkulární ekonomiky se zajímavými hosty. Káva, čaj, nealko nápoje a drobné občerstvení pro vás zdarma. Na konci bude pro vás after party.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 26.28
  (CZK 650)
 • sold 3
  Mikina

  Mikina s logem Opravárny a názvem projektu Opravme Česko. Barvy a velikost dle vlastního výběru. Máme pánské i dámské.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 30.32
  (CZK 750)
 • sold 7
  Workshop pro budoucí opraváře

  Láká tě možnost opravovat? Chtěl/a bys být jedním/ou z nás? Právě pro tebe jsou připravené naše tématické workshopy. Pod vedením zkušených mistrů řemesla vám ukážeme, jak na opravy staršího elektra, jak vyměnit displej u mobilů, jak opravit nejčastější závady u počítače, tabletu, jak spravit roztržené šaty apod. (konkrétní program přizpůsobíme vašim přáním). Ti nejlepší z vás budou zaregistrování do naší databáze a dostanou plaketu "ověřený opravář", díky které  budete dostávat více zakázek a naši zákazníci si vás budou častěji vybírat. Takže si opravami můžete slušně přivydělat nebo se nimi dokonce živit.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 35.98
  (CZK 890)
 • sold 3
  VIP členství

  Budete moct zadávat zakázky na cokoliv po celý rok zdarma.

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 40.43
  (CZK 1,000)
 • sold 5
  Sada nářadí + pájka

  Chcete si začít doma opravovat věci sami? Budete potřebovat nářadí. Našimi opraváři ozkoušená 45 dílná sada nářadí v praktickém a elegantním kufříku, se kterou můžete začít opravovat vše od mobilních telefonů a tabletů po počítače a další elektro. K tomu navíc pájka a samolepka Opravme Česko. Obrázek ve fotogalerii.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 40.43
  (CZK 1,000)
 • remaining 10 from 20
  Sada nářadí + pájka + kurz pro začátečníky

  Chcete si začít doma opravovat věci sami? Budete potřebovat nářadí. Našimi opraváři ozkoušená 45 dílná sada nářadí v praktickém a elegantním kufříku, se kterou si můžete doma začít opravovat vše od mobilních telefonů a tabletů po počítače a domácí další elektro. K tomu navíc pájka.  
  V ceně tříhodinový kurz pro začátečníky pod profesionálním vedením. Naučíte se k čemu jaké nářadí je, jak ho používat, na praktických příkladech si vyzkoušíte pájení, výměnu displeje apod. Kurzy budou pokračovat i poté. Nejšikovnější z vás čeká na konci certifikát "OVĚŘENO OPRAVÁRNOU". Budete moct opravovat pro nás jako hobby opravář a díky ověření mít více zákazníků a slušně si přivydělat. 

  Reward delivery: not specified

  EUR 80.86
  (CZK 2,000)
 • sold 0
  Oprakavárna + afterparty + raut a neomezená konzumace

  V Praze a Brně uděláme celodenní event Oprakavárna. Na místě budou naši opraváři, kteří za drobný peníz nebo zdarma opraví cokoliv, co se opravit dá. Případně se s vámi domluví na opravě později. V rámci akce budou probíhat workshopy s opraváři, švadlenami apod., přednášky na témata opravitelnosti výrobků a cirkulární ekonomiky se zajímavými hosty. Káva, čaj, nealko nápoje a drobné občerstvení po celý den. Na konci bude after party. Vy půjdete zdarma a čeká vás bohatý raut, neomezené alko i nealko nápoje a networking!

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 101.07
  (CZK 2,500)
 • sold 1
  Navržení vaší firmy na ocenění kvality

  Jste firma a není Vám lhostejné, kdy, kde a jak váš výrobek skončí? Navrhneme vás na ocenění kvality. Společně se na to s odbornou porototu podíváme a poradíme, co případně zlepšit. Nakonec vás třeba oceníme a čeká vás mediální sláva, konkurenční výhoda na trhu a noví zákazníci se tak jen pohrnou. Také jako bonu půjdete na naší akci Oprakavárna, můžete se zúčastnit panelu jako přednášející a také naší afterparty. 
  Pokud nás chcete podpořit ještě více, můžete částku navýšit. Odměnou bude váš banner na našich stránkách mezi partnery projektu,  zmínky na FB a v tiskových zprávách a všechno co si společně vymyslíme. 

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 404.29
  (CZK 10,000)
 • remaining 12 from 12
  Sponzor projektu

  Líbí se Vám náš projekt? Můžete se stát jeho sponzory. Odměnou bude váš banner na stávajícím webu www.opravarna.cz i plánovaném webu www.opravmecesko.cz. Dále v tištěných a dalších materiálech. Budete se moct zúčastnít všech našich akcí a poznat zajímavé lidi, pokud to bude zapadat do programu, tak o sobě i něco říct veřejně ostaním na konferenci. Částku je možné libovolně navýšit.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 606.43
  (CZK 15,000)