Všelijak chce vydat placku!

Máme za sebou tvrdou dřinu ve studiu, nahráli jsme ty naše nejlepší fláky a teď to chceme vydat! Pomůžete nám s tím? Vyberte si jednu nebo více odměn a přispějte k něčemu, čemu by nikdo před šesti lety nevěřil!

Author: Martin Novák

 • Jsme parta správná

 • Takto to vypadá, když se máme usmát :-)

 • We believe we can fly

 • Ukázka keramických hrnečků a malovaných talířů

 • Ukázka dortů snů od Denči

 • Jedna z fotek při natáčení

 • Vystoupení v rámci jedné benefiční akce

 • Vystoupení v rámci akce Šlapeme násilí na paty

 • Příklad večerního líčení od Viki

EUR 2,539
pledged of EUR 2,256

112%

112% completed

108 contributors pledged

Music

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

Show all rewards

A kdo vlastně jsme?

"Jsme prima, čupr, svěží a cappella sbor z Prahy. Plný počet členů našeho uskupení dosahuje až čísla 24. Naše matka zakladatelka s nápadem založit a cappellu přišla zhruba před 7 lety, Pod názvem Všelijak jsme oslavili v březnu let 6. Původně se naše uskupení skládalo pouze ze studentů Vysoké školy ekonomické (alma mater je nenápadně zahrnuta i v názvu), s postupem času jsme ale dveře otevřeli i dalším zpěvuchtivým zájemcům nehledě na školy. Rádi pořádáme koncerty jak vlastní, tak se spřátelenými sbory, účastníme se soutěží a festivalů, zpíváme na zajímavých akcích a samozřejmě také vyjíždíme na soustředění. A konečně jsme dojeli i do studia a nahráli naše první CD! Byla to dřina, ale výsledek snad bude stát za to :). Teď ho potřebujeme dát na placku a k tomu potřebujeme i vás, naše staré i možná zbrusu nové fanoušky. Neváhejte a vybírejte ze seznamu exkluzivních odměn, které jsme pro vás připravili. A hlavně přijďte na křest :) Rádi vás uvidíme!"

... a ještě něco navíc

.... a na to se přijďte podívat přímo na křest CD, který se uskuteční dne 16. 11. 2016 v prostorách DUP36 v ulici Národní 36 (vstup: z Chartvátovy ulice č. 10 - na konci pasáže), Praha 1

Více informací i aktuality se dozvíte zde:
Tady je malá ochutnávka toho, co určitě zazní?

https://www.youtube.com/watch?v=B7609-MNH64

News

Sep 23, 2019 2. CD

Vážení a milí příznivci, jsou to téměř 3 roky od vydání našeho 1. CD, které by bez Vaší podpory nebylo jednoduché vydat a této podpory si velice vážíme. Během uplynulých 3 let se toho událo opravdu hodně. Rozrostli jsme se o další skvělé členy, vystoupili jsme na všelijakých zajímavých místech a v…

More

Oct 5, 2016 Jirkovský Písňovar - 1. října 2016 II

A máme to za sebou. Jako kažý rok jsme si Jirkovský Písňovar užili s plnou parádou. Letošní rok se nesl v duchu velmi kvalitních souborů a konkurence byla obrovská. I přesto jsme dokázali obhájit zlaté pásmo. Absolutním vítězům gratulujeme a těšíme se opět za rok.

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 10 Pašák

  Chceš si dát pašáka? Můžeš nám věnovat stovku nebo víc ze svého prasátka. Odměnou Ti bude dobrý pocit a uvedení na seznamu těch největších pašáků na webových stránkách a facebooku Všelijak (kde budeš spolu s ostatními, co si vyberou jinou odměnu).

  Reward delivery: In a month

  EUR 3.76
  (CZK 100)
 • 3 Otvírák

  Chceš mít na party Všelijak vždy při ruce? Pořiď si unikátní upomínkový předmět - otvírák s naším logem a názvem CD - věř tomu nebo ne, ten název tam prostě sedne! A poštovné je v rámci ČR zdarma.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 5.64
  (CZK 150)
 • 17 Placka bez placky

  Rád bys nás měl ve sluchátkách, ale klasické cédéčko už si prostě nemáš na čem přehrát? Nezoufej, pro všechny takové zájemce zpřístupníme naše songy i digitálně. Booklet v elektronické podobě bude součástí. Poštovné je v rámci ČR samozřejmě zdarma.

  Reward delivery: In a month

  EUR 7.52
  (CZK 200)
 • 17 Placka na ruku

  Všelijak jen na koncertě je prostě málo, chceš nás poslouchat dnem i nocí? Pro všechny takové zájemce jsme nahráli naše první CD! Tato placka je určená k osobnímu převzetí.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 9.40
  (CZK 250)
 • 34 from 50 Cukrárna s...

  Miluješ sladké (Všelijáky)? Vyber si jednoho až dva z níže jmenovaných a pojď s námi do cukrárny - útrata za kafíčko a něco sladkého jde na účet Všelijak.
  Vyber si s kým si chceš osladit život a napiš to do poznámky: Barča, Bíďa, Blanka, Carlos, Denča, Irča, Kája, Káťa, Káťa, Kuba, Lucka, Martin, Mikoun, Michal B., Michal K., Miloš, Vendy, Věrka, Verů, Viky, Vojta, Zuzka

  Reward delivery: In half a year

  EUR 11.28
  (CZK 300)
 • 8 from 15 Předplacená VIP židle na křtu

  Chceš sedět na křtu v prvních řadách, popíjet welcome drink a po koncertu dorazit do backstage a získat jedinečné polaroidové foto se svými nejoblíbenějšími Všelijáky? Neváhej a kupuj VIP sezení na křest!

  Reward delivery: In a month

  EUR 11.28
  (CZK 300)
 • 5 Placka do schránky

  Všelijak jen na koncertě je prostě málo, chceš nás poslouchat dnem i nocí? Pro všechny takové zájemce jsme nahráli naše první CD! Poštovné jde v rámci ČR samozřejmě na naše triko.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 11.28
  (CZK 300)
 • 4 from 5 Večerní líčení od Viki

  Chystáš se na ples nebo firemní večírek? Líčení od Viky z Tebe udělá hvězdu večera! V této odměně získáš masáž obličeje, úpravu obočí a make up dle akce, na kterou se chystáš. Napiš nám, jaké je Tvé přání.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 15.04
  (CZK 400)
 • 4 from 5 Milošova lekce hudební teorie v kavárně / čajovně

  Miloš se v oblasti hudby rád vzdělává a stejně rád předává své vědomosti dál. Máš nějaký dotaz, konkrétní problém nebo si chceš jen tak o hudbě popovídat? K tomu je tady k dispozici právě Miloš, který doporučí i dobrou pražskou čajovnu, kde můžete strávit příjemnou hodinku. A dostaneš samozřejmě i naše CD (buď ve fyzické nebo digitální podobě).

  Reward delivery: In half a year

  EUR 18.80
  (CZK 500)
 • 12 from 15 Předplacená VIP židle na křtu + CD

  Chceš sedět na křtu v prvních řadách, popíjet welcome drink a po koncertu dorazit do backstage a získat jedinečné polaroidové foto se svými nejoblíbenějšími Všelijáky? Neváhej a kupuj VIP sezení na křtu! A k tomu všemu můžeš už mít na své židličcce přichystané CD a nebudeš na něj muset stát frontu! Vše dostaneš osobně při křku.

  Reward delivery: In a month

  EUR 20.68
  (CZK 550)
 • Sold out!! Keramický hrneček / talíř malovaný na zakázku od Denči

  Mezi členy Všelijak potkáš lidi opravdu různých profesí... a tak si jako svou odměnu můžeš vybrat na zakázku malovaný hrneček / talíř dle své fantazie od naší lektorky Denči. Origoš dárek pro Tebe nebo pro Tvé blízké... Pokud budeš chtít odměnu poslat někam v rámci ČR, poštovné budeš mít zdarma.

  Reward delivery: In a year

  EUR 20.68
  (CZK 550)
 • 3 from 5 Plnohodnotná účast na zkoušce

  Chceš se na jeden večer cítit jako plnohodnotný člen Všelijak? Není problém! Na základě nahrávky, nebo klidně bez ní, Tě sbormistryně Irča přiřadí do hlasu a pošle Ti noty. Dorazíš k nám na Jarov na zkoušku, kde si užiješ kreativní Milošovo rozezpívání, sborovou pařbu, ale i tvrdou dřinu. Nakonec dostaneš soukromý feedback od sbormistrové, pozkouškové pivo v naší oblíbené hospodě a samozřejmě také naše CD.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 22.56
  (CZK 600)
 • 19 from 20 Tvoje chvilka slávy s Všelijak

  Nemyslíš na nic jiného, než jak zažít svou chvilku slávy s Všelijak? Je to jednoduché - před křtem dostaneš noty a přiřazení do hlasu, následně dorazíš na část jedné z posledních předkřtových zkoušek a na křtu 16.11. s námi a spolu s dalšími, co si odměnu vyberou, vystoupíš jako VIP host. A k tomu samozřejmě naše CD (buď ve fyzické nebo digitální podobě). Nezapoměň napsat do poznámky, co jsi za hlas.

  Reward delivery: In a month

  EUR 22.56
  (CZK 600)
 • Sold out!! Lekce badmintonu se Zuzkou

  Považuješ badminton za pinkání u babičky na zahradě a nemůžeš se dočkat, až to nějakému "profíkovi" natřeš? Zajímá Tě, co cpou trenéři mládeži do hlavy (a do nohou)? Nebo jsi prostě jen nadšený hráč a sháníš spoluhráče? Pojď si zapinkat se Zuzkou! V ceně pronájem kurtu na hodinu (v Praze), míčky, případně zapůjčení rakety. Rovněž možnost domluvit se na čtyřhře (pro dva hráče). A dostaneš samozřejmě i naše CD (buď ve fyzické nebo digitální podobě).

  Reward delivery: In a year

  EUR 26.33
  (CZK 700)
 • 8 Tričko pro fanoušky Všelijak a CD

  Jsi náš skalní fanoušek a chceš to dát světu vědět? Není lepší způsob než to napsat na triko! Součástí odměny je triko se speciálním tematickým designem a samozřejmě CD, protože to musí každý správný fanda mít :). Před výrobou Tě budeme kontaktovat a dáš nám vědět požadovanou velikost a barvu trika. S poštovným si nelam hlavu. Pokud jej budeš chtít poslat v rámci ČR na určenou adresu, poštovné jde se vším všudy za námi.
   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 28.21
  (CZK 750)
 • 4 from 5 Intelektuální večer s předními filozofy Všelijak

  Zajímají Tvou mysl kromě hudby i závažnější otázky vesmíru? Právě pro Tebe je zde připraven intelektuální večer s dvěma předními všelijakými filozofy se záhadnými iniciály M+M. Aby se složitá témata lépe diskutovala, provedou Tě po žižkovských podnicích, zajistí občerstvení a přinesou i naše CD.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 33.85
  (CZK 900)
 • Sold out!! Dort snů od Denči

  Tvůj zrak i jazyk potěší naše vrchní kuchna a cukrářka Denča. Vytvoří Ti dort snů na zakázku. Dortík pro 8 lidí vzhledem i chutí dle Tvého nápadu. Takže pokud se blíží narozky (třeba) Tvojí mámy, je tahle odměna přesně pro Tebe.

  Reward delivery: In a year

  EUR 41.37
  (CZK 1,100)
 • 7 from 10 Sponzoring

  V takovém případě je samozřejmostí CD, 2 VIP židle na křest, tričko pro fanoušky Všelijak a jmenovité uvedení na křtu jako hlavní sponzor. Poděkování podáme jak jinak, než všelijak :-). Nech se překvapit. Vše můžeš získat hned na křtu nebo si nechat CD i tričko poslat poštou. V rámci ČR i SK bude poštovné samozřejmě zdarma. Pokud zvolíš tuto možnost, napiš nám svou adresu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 188.04
  (CZK 5,000)
 • 3 from 3 Luxusní večeře s Irčou

  Už dlouhá léta obdivuješ naši sbormistryni Irču? Sníš o tom, že si s ní jednou vyrazíš do luxusního podniku? Nyní máš jedinečnou šanci! Odměna zahrnuje večerní návštěvu luxusní restaurace a tříchodové menu.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 188.04
  (CZK 5,000)
 • 3 from 3 Vystoupení Všelijak na libovolné akci

  Přeješ si, aby Ti Všelijáci zazpívali na oslavě nebo večírku? Žádný problém, bude-li se událost konat v Praze či blízkém okolí, domluvíme, zazpíváme.

  Reward delivery: In a year

  EUR 564.12
  (CZK 15,000)