Ten tajemný předmět touhy...

Pomáháme Pavlu Vašíčkovi uspořádat výstavu krajinomaleb a vydat katalog jeho krajinářských děl.

Author: Třiatřicet

PROSBA

May 21, 2014

Prosíme všechny dárce, pokud trvá jejich zájem podpořit vydání katalogu z výstavy Pavla Vašíčka, aby navštívili stránky http://triatricet.webnode.cz; zde jsou uvedeny všechny potřebné informace. Děkujeme.

VERNISÁŽ

May 1, 2014

Vernisáž výstavy Pavla Vašíčka "TEN TAJEMNÝ PŘEDMĚT TOUHY..." se bude konat v úterÝ 6. května v 17.00 hod ve Výstavní síni v Čáslavi na nám. Jana Žižky. Pozvánka: http://files.triatricet.webnode.cz/200001381-dc672de5a1/pozvanka.jpg

PODĚKOVÁNÍ A PROSBA

May 1, 2014

Děkuji všem přispěvatelům a prosím všechny, kteří nás dosud nekontaktovali, aby tak učinili - včetně dárců dosud anonymních. Kontaktní e-mail: triatricet@email.cz.

DÁREK!!!

Apr 9, 2014

Rozhodli jsme se, že i v případě neúspěchu této kampaně - stát se může cokoli! - pozveme dárce na číši vína, při které si budou moci ještě před vernisáží obrazy prohlédnout a případně zakoupit za speciální snížené ceny. Prosíme tedy všechny dosavadní i budoucí přispěvatele, aby nás kontaktovali na e-mail "triatricet@email.cz". DĚKUJEME!

PODĚKOVÁNÍ A PROSBA

Apr 9, 2014

Děkujeme všem přispěvatelům a mezi nimi zářící hvězdě fantasy literatury Tomáši Bandžuchovi! Anonymní dárce pak prosím, aby nás kontaktovali na e-mail "triatricet@email.cz".

PODĚKOVÁNÍ A PROSBA

Mar 26, 2014

Děkujeme Milanu Polákovi, Janě Kaiserové i Soně a Mirkovi Zvolských za jejich velkorysé příspěvky. Současně prosíme Janu Kaiserovou a Kateřinu Kukralovou, aby nás kontaktovala na e-mailu triatricet@email.cz.

PODĚKOVÁNÍ

Mar 24, 2014

Děkujeme všem dosavadním přispěvatelům za jejich velkorysost! Paní/slečnu Kateřinu Kukralovou moc prosíme, aby nás kontaktovala na e-mail triatricet@email.cz. Díky!

PRVNÍ PŘÍSPĚVEK!

Mar 19, 2014

Děkujeme Prof. Vladimíru Franzovi za první příspěvek!

EUR 1,129
pledged of EUR 1,974

57%

57% completed

20 contributors pledged

Art

Čáslav, Středočeský kraj, Česká republika

All or nothing. Project finished on May 3, 2014 at 15:10.

Choose reward for your contribution

 • sold 3

  Na poskytnutou e-mailovou adresu Vám zašleme elektronickou verzi katalogu z výstavy "TEN TAJEMNÝ PŘEDMĚT TOUHY..." ve formátu PDF.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 5.92
  (CZK 150)
 • sold 4

  Na poskytnutou adresu Vám zašleme tištěný katalog z výstavy "TEN TAJEMNÝ PŘEDMĚT TOUHY..." s podpisem Pavla Vašíčka.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 13.82
  (CZK 350)
 • sold 3

  Dle poskytnutých kontaktních údajů Vám zašleme elektronickou i tištěnou verzi katalogu z výstavy "TEN TAJEMNÝ PŘEDMĚT TOUHY..." s osobním věnováním Pavla Vašíčka..

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 17.77
  (CZK 450)
 • remaining 45 from 50

  Obdržíte pozvánku na číši vína pro uzavřenou společnost, jejíž součástí bude předvýstavní komentovaná prohlídka obrazů. Poskytneme Vám rovněž elektronickou verzi katalogu a dva tištěné exempláře.

  Reward delivery: not specified

  EUR 39.49
  (CZK 1,000)
 • remaining 6 from 10

  Obdržíte pozvánku na číši vína pro uzavřenou společnost, jejíž součástí bude předvýstavní komentovaná prohlídka obrazů s možností nákupu prezentovaných děl za speciální snížené ceny. Poskytneme Vám rovněž elektronickou verzi katalogu a deset tištěných exemplářů.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 197.43
  (CZK 5,000)
 • remaining 5 from 5

  Obdržíte pozvánku na speciální číši vína pro uzavřenou společnost, jejíž součástí bude předvýstavní komentovaná prohlídka obrazů s možností nákupu za speciální snížené ceny. V katalogu k výstavě bude otištěno Vaše jméno se zvláštním poděkováním. Poskytneme Vám rovněž elektronickou verzi katalogu a dvacet tištěných exemplářů.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 394.87
  (CZK 10,000)