První cupcake obchod v Praze

Chceme pro Vás otevřít první pražský cupcake obchod. Prostor máme, ale potřebuje rekonstrukci, a tím pádem Vaši finanční pomoc. Bez Vás do toho nejdeme. Pokud se nám to společně povede, vznikne v Praze to nejsladší místo, kde si budete moct dát cupcake.

Kdy se bude cupcake obchod otevírat?

Chtěli bychom otevřít již v květnu 2016. Všechny zákulisní informace budeme hned propírat veřejně na naší Facebook stránce. Takže nás stačí sledovat a vše budete mít z první ruky.

Jak se ke mě moje odměna dostane?

Všechny cupcakes odměny se budou vyzvedávat po otevření cupcake obchodu a domluvě termínu (aby byla vaše odměna čerstvá) přímo v obchodě na Praze 2.

Na co konkrétně použijete vybranou částku?

Instalatéři a přívod vody na potřebná místa v provozu podle hygieneckých norem, zřízení toalety, vyklizení prostor, nové vymalování, nová podlaha, označení prodejny. Nábytek a vybavení včetně chladících vitrín. Vybavení cupcake výrobny - trouba s větší kapacitou, větší lednice a výrobní pult.

EUR 11,866
pledged of EUR 9,560

124%

124% completed

429 contributors pledged

Food

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

Choose reward for your contribution

 • 89 Cupcake pro radost

  Jako poděkování za Váš příspěvek dostanete delux čokoládový cupcake s nápisem „Děkuji“ v dárkové krabičce. Vaše jméno zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy přímo v obchodě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 5.74
  (CZK 150)
 • 171 4x cupcakes v krabičce

  Více cupcakes, větší radost. Dostanete krabičku se 4 ks deluxe čokoládových cupcakes s dvěma různými příchutěmi krémů a zdobených čerstvým ovocem. Tu si budete moci vyzvednout přímo v obchodě. Vaše jméno zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 13.38
  (CZK 350)
 • 49 Populární dárková krabička

  Získáte předplatné na dárkovou krabičku se 3 ks speciálně zdobených cupcakes. A budete tak mít dárek v záloze, buď někomu k narozeninám, nebo třeba k narození miminka. Jde o originální a osobitý dárek, který určitě udělá radost. Detaily k objednávce stačí vyřídit týden předem. Vaše jméno zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 17.21
  (CZK 450)
 • 57 Krabička 6 ks cupcakes

  Tato odměna je určena mlsným jazýčkům a těm, kteří rádi ochutnávají. Six-pack cupcakes různých příchutí, to nejlepší a nejsladší z naší dílny. Vyzvednout si je můžete v našem obchodě a jako bonus k nim dostanete kávu na cestu zdarma. Vaše jméno zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 22.56
  (CZK 590)
 • 6 from 12 Kafe a cupcake s Lelí

  Nechte se od Lelí pozvat na kávu a cupcake do cupcake obchodu, kde jí budete moc hodinku vyzpovídat ohledně všeho, co vás na cupcakes a jejím příběhu zajímá. Jako bonus vám prozradí pár cupcake vychytávek a triků. Vaše jméno zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě, kde se spolu s cupcake guru Lelí budete moci vyfotit.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 37.48
  (CZK 980)
 • 5 Nazdob si je sám

  Dostanete koš, který bude obsahovat 10 kusů nenazdobených cupcakes, spolu se zdobičkou plnou krému, čerstvé ovoce a spoustou druhů posypek. Takový DIY cupcake set s foto návodem na zdobení. Vaše jméno zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 56.60
  (CZK 1,480)
 • Sold out!! Můj vlastní cupcake

  Jedinečná možnost pojmenovat si svůj cupcake. Nazvěte ho po sobě, svojí lásce, dejte mu vtipné jméno a zasáhněte i do receptu. Můžete si zvolit vlastní příchutě i barvy. My ho celý měsíc budeme v cupcake obchodě prodávat s označením „HitHit limited edition“ Tři, které se budou prodávat nejlépe, se probojují do naší stálé nabídky. Vaše jméno zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 68.83
  (CZK 1,800)
 • Sold out!! Devátá bonusová židlička

  Ještě jedna se tam určitě vejde. Už napořád židle u nás v cupcake obchůdku ponese Vaše jméno. Místo zdi slávy bude Vaše jméno přímo na židli. Při první návštěvě, až se přijdete na židličce vyfotit, jako bonus získáváte cupcake a kávu pro 2 osoby.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 99.43
  (CZK 2,600)
 • Sold out!! Moje vlastní místečko

  Už napořád židle u nás v cupcake obchůdku ponese Vaše jméno. Místo zdi slávy bude Vaše jméno přímo na židli. Při první návštěvě, až se přijdete na židličce vyfotit, jako bonus získáváte cupcake a kávu pro 2 osoby.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 99.43
  (CZK 2,600)
 • 23 Cukrářský kurz s Lelí

  Naučte se péct a zdobit ty nejlepší cupcakes v okolí! Na kurzu Vás bude vždy maximálně 6, společně připravíme těsto a krém, každý si zkusí různá zdobení a naučíte se pracovat s cukrovou hmotou, tak, abychom mohli cupcakes originálně ozdobit. Kurz určený pro začátečníky a mírně pokročilé je na 6 hodin. Vaše jméno zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 110.90
  (CZK 2,900)
 • 3 Oslava narozenin v cupcake obchůdku

  Dětská oslava? Nabízíme Vám exkluzivně náš sladký obchůdek na soukromou oslavu na 3 hodiny pro 10 osob. Těšit se můžete na narozeninovou výzdobu, candy bar, speciálně zdobené cupcakes a nealkoholické nápoje. Jméno oslavence zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 187.38
  (CZK 4,900)
 • 4 Svatební dort z cupcakes

  Tato odměna je určena pro nastávající manžele. Sedmipatrový svatební dort z 90 ks dortíků. Čeká Vás úvodní schůzka s ochutnávkou v cupcake obchůdku. Zvládneme také dopravu a instalaci dortu na místě svatby. Vaše jména zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 225.62
  (CZK 5,900)
 • 0 Sladká radost k Vám do firmy

  Kdykoliv během roku si můžete vybrat 100 ks cupcakes s logem firmy nebo značky, klidně i po částech. Z předešlých zkušeností je doporučujeme na tiskové konference, cateringy, nebo jako dárek zaměstnancům. Jméno firmy zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 302.10
  (CZK 7,900)
 • 2 from 3 Náš velký fanoušek

  Ať už jménem svým, nebo jménem firmy se můžete stát naším sladkým podporovatelem. Získáte předplatné na 120 cupcakes dle Vašeho přání, můžou obsahovat logo firmy. Dvě volné vstupenky na VIP opening party. Fotku na zeď slávy v obchodě a titul Velkého fandy do konce roku 2017. Logo a poděkování na našem webu a speciální poděkování na našich sociálních sítích Facebook a Instagram.  

  Reward delivery: In a month

  EUR 573.61
  (CZK 15,000)