První cupcake obchod v Praze

Chceme pro Vás otevřít první pražský cupcake obchod. Prostor máme, ale potřebuje rekonstrukci, a tím pádem Vaši finanční pomoc. Bez Vás do toho nejdeme. Pokud se nám to společně povede, vznikne v Praze to nejsladší místo, kde si budete moct dát cupcake.

 • Cupcake máma sní o cupcake obchodě

 • Čokoholici v nebi

 • Čokoládový s malinovým krémem

 • Hlavně se soustředit a dělat vše s láskou

 • Deluxe čokoládové cupcakes jsou naším trhákem

 • Mascarpone s malinou si zamilujete

 • Candy bar na 2. narozeniny naší Sárinky

 • Citrónový cupcakes s levandulovým krémem

 • Naše prezentace na Prague Design Weeku 2015

 • Ty nejsladší narozeninové oslavy

 • Prague Coffee Festival 2015

 • Cupcake hoši v plné polní

 • Babyshower je stále populárnější

 • Dárková krabička k narozeninám

 • Sama nepeču, mám spoustu pomocníčků

EUR 12,027
pledged of EUR 9,690

124%

124% completed

429 contributors pledged

Food

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

Show all rewards

Proč cupcake obchod?
S mnohými z Vás jsme se potkali na festivalech jídla u našeho stánku. Těch míst bylo hodně: Apetit Piknik, Náplavka Street Food Festival, Všechny chutě světa, Prague Coffee Festival, Sweet Preweet Market, Dyzajn Market Festival nebo Design week. Možná jste si od nás už někdy objednávali,ale nebylo by fajn mít možnost někam se vracet? Vlastní cupcake obchod nám umožní péct denně čerstvé cupcakes a připravit pro Vás větší výběr příchutí. Představte si prostor, kde se budete chtít sejít s kamarádkou na kafe, kde koupíte svojí holce sladký dárek jen tak, kam vezmete mamku na dortík. Jednoduše místo, kde si rádi objednáte svůj svatební cupcake dort, nebo kde s dětmi oslavíte jejich narozeniny.

Dárková krabička, třeba k narození miminka

Na co použijeme peníze?
Na Praze 2, kousek od Náplavky, máme k dispozici prostor, který bude od dubna 2016 volný. Na cupcake obchod se náramně hodí. Háček je v tom, že potřebuje rekonstrukci, a to nejen proto, aby byl krásný, ale především proto, aby splňoval všechny úřední náležitosti. A proto jsme na HitHitu. Jestliže vybereme 250 tisíc, dokázali bychom zrekonstruovat obchod svépomocí – práce se rozhodně nebojíme a jsme připraveni pracovat vlastníma rukama, A za zbytek peněz ho dokážeme ještě pěkně vybavit. Pokud by se ale vybralo 350 tisíc, budeme si moci dovolit parádního českého truhláře, který nám vyrobí veškerý nábytek na míru a ještě zbyde na spoustu sladkých doplňků, včetně prodejního koutku s dárkovými předměty a venkovního označení. Otevírat bychom chtěli již v květnu 2016.

... a ještě něco navíc
Zvládli jsme toho dost i bez profi vybavení: Třeba jsme dokázali upéct 2000 cupcakes v běžné domácí troubě během 1 týdne, ale byl to fakt hard core. Takže, jsem přesvědčená, že nastal čas posunout se zase o kus dál.

Věříme, že láska dokáže pohnout Vesmírem
V Lelí's Cupcakes věříme na spoustu věcí. Kromě andělů, skřítků a jednorožců, třeba taky na pravdu a lásku. A na to, že pokud si za něčím opravdu jdete a upřímně v to věříte, celý Vesmír se spojí, abyste toho mohli dosáhnout. A taky věříme, že nemá smysl, abychom dělali cupcake obchod, pokud mezi Vámi nenajdeme dostatečnou podporu. Potřebujeme vědět, že to místo chcete stejně jako my. Že my všichni si zasložíme mít v Praze vlastní cupcake obchod a společně se nám na něj podaří vybrat dost peněz. Bez Vás do toho nejdeme.

Jak to začalo, aneb trocha historie
Na podzim roku 2012 jsem odjela se svým mužem Kubou na svatební cestu do Kalifornie a já se tam znovu zamilovala. Tentokrát do malých roztomilých dortíků. Snědla jsem jich tuny. Domů jsem odjížděla s jasným posláním: naučit se péct a založit vlastní značku. Už tenkrát jsem měla sen o vlastním cupcake obchodě a pomalu k němu směřovala.

...a malé přiznání na závěr
Musím se přiznat, že jak jsem ve Státech chodila od jednoho cupcakes obchůdku k druhému, všimla jsem si, že se jmenují většinou po té holce, která je peče. Jako malému dítěti se mi rozzářily oči. Údivem jsem otevřela pusu, nadechla se a řekla: “To chci!” A od té doby si jdu za svým snem. Myslím si, že jsem za ty tři roky dokázala, že mám dostatek nadšení, pevnou vůli, chuť tvrdě pracovat a nevzdávat se. Tak mi, prosím, pomozte doběhnout do cíle! Je už na dosah.

News

Mar 23, 2016 Velkým fanouškem se stala bezlepková mouka Nominal

Titul "velký fanoušek" jako první získala značka NOMINAL zdravá výživa. Na jejich bezlepkovou mouku a především naše bezlepkové cupcakes se moc těšíme. Obrovské díky za podporu do rodinné firmy ze Žďáru nad Sázavou.

More

Feb 12, 2016 Takhle jsme se bavili při nátáčení našeho úvodního videa

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 89 Cupcake pro radost

  Jako poděkování za Váš příspěvek dostanete delux čokoládový cupcake s nápisem „Děkuji“ v dárkové krabičce. Vaše jméno zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy přímo v obchodě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 5.81
  (CZK 150)
 • 171 4x cupcakes v krabičce

  Více cupcakes, větší radost. Dostanete krabičku se 4 ks deluxe čokoládových cupcakes s dvěma různými příchutěmi krémů a zdobených čerstvým ovocem. Tu si budete moci vyzvednout přímo v obchodě. Vaše jméno zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 13.57
  (CZK 350)
 • 49 Populární dárková krabička

  Získáte předplatné na dárkovou krabičku se 3 ks speciálně zdobených cupcakes. A budete tak mít dárek v záloze, buď někomu k narozeninám, nebo třeba k narození miminka. Jde o originální a osobitý dárek, který určitě udělá radost. Detaily k objednávce stačí vyřídit týden předem. Vaše jméno zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 17.44
  (CZK 450)
 • 57 Krabička 6 ks cupcakes

  Tato odměna je určena mlsným jazýčkům a těm, kteří rádi ochutnávají. Six-pack cupcakes různých příchutí, to nejlepší a nejsladší z naší dílny. Vyzvednout si je můžete v našem obchodě a jako bonus k nim dostanete kávu na cestu zdarma. Vaše jméno zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 22.87
  (CZK 590)
 • 6 from 12 Kafe a cupcake s Lelí

  Nechte se od Lelí pozvat na kávu a cupcake do cupcake obchodu, kde jí budete moc hodinku vyzpovídat ohledně všeho, co vás na cupcakes a jejím příběhu zajímá. Jako bonus vám prozradí pár cupcake vychytávek a triků. Vaše jméno zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě, kde se spolu s cupcake guru Lelí budete moci vyfotit.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 37.98
  (CZK 980)
 • 5 Nazdob si je sám

  Dostanete koš, který bude obsahovat 10 kusů nenazdobených cupcakes, spolu se zdobičkou plnou krému, čerstvé ovoce a spoustou druhů posypek. Takový DIY cupcake set s foto návodem na zdobení. Vaše jméno zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 57.36
  (CZK 1,480)
 • Sold out!! Můj vlastní cupcake

  Jedinečná možnost pojmenovat si svůj cupcake. Nazvěte ho po sobě, svojí lásce, dejte mu vtipné jméno a zasáhněte i do receptu. Můžete si zvolit vlastní příchutě i barvy. My ho celý měsíc budeme v cupcake obchodě prodávat s označením „HitHit limited edition“ Tři, které se budou prodávat nejlépe, se probojují do naší stálé nabídky. Vaše jméno zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 69.77
  (CZK 1,800)
 • Sold out!! Moje vlastní místečko

  Už napořád židle u nás v cupcake obchůdku ponese Vaše jméno. Místo zdi slávy bude Vaše jméno přímo na židli. Při první návštěvě, až se přijdete na židličce vyfotit, jako bonus získáváte cupcake a kávu pro 2 osoby.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 100.78
  (CZK 2,600)
 • Sold out!! Devátá bonusová židlička

  Ještě jedna se tam určitě vejde. Už napořád židle u nás v cupcake obchůdku ponese Vaše jméno. Místo zdi slávy bude Vaše jméno přímo na židli. Při první návštěvě, až se přijdete na židličce vyfotit, jako bonus získáváte cupcake a kávu pro 2 osoby.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 100.78
  (CZK 2,600)
 • 23 Cukrářský kurz s Lelí

  Naučte se péct a zdobit ty nejlepší cupcakes v okolí! Na kurzu Vás bude vždy maximálně 6, společně připravíme těsto a krém, každý si zkusí různá zdobení a naučíte se pracovat s cukrovou hmotou, tak, abychom mohli cupcakes originálně ozdobit. Kurz určený pro začátečníky a mírně pokročilé je na 6 hodin. Vaše jméno zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 112.40
  (CZK 2,900)
 • 3 Oslava narozenin v cupcake obchůdku

  Dětská oslava? Nabízíme Vám exkluzivně náš sladký obchůdek na soukromou oslavu na 3 hodiny pro 10 osob. Těšit se můžete na narozeninovou výzdobu, candy bar, speciálně zdobené cupcakes a nealkoholické nápoje. Jméno oslavence zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 189.92
  (CZK 4,900)
 • 4 Svatební dort z cupcakes

  Tato odměna je určena pro nastávající manžele. Sedmipatrový svatební dort z 90 ks dortíků. Čeká Vás úvodní schůzka s ochutnávkou v cupcake obchůdku. Zvládneme také dopravu a instalaci dortu na místě svatby. Vaše jména zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 228.68
  (CZK 5,900)
 • 0 Sladká radost k Vám do firmy

  Kdykoliv během roku si můžete vybrat 100 ks cupcakes s logem firmy nebo značky, klidně i po částech. Z předešlých zkušeností je doporučujeme na tiskové konference, cateringy, nebo jako dárek zaměstnancům. Jméno firmy zvěčníme spolu s ostatními podporovateli na zdi slávy v obchodě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 306.20
  (CZK 7,900)
 • 2 from 3 Náš velký fanoušek

  Ať už jménem svým, nebo jménem firmy se můžete stát naším sladkým podporovatelem. Získáte předplatné na 120 cupcakes dle Vašeho přání, můžou obsahovat logo firmy. Dvě volné vstupenky na VIP opening party. Fotku na zeď slávy v obchodě a titul Velkého fandy do konce roku 2017. Logo a poděkování na našem webu a speciální poděkování na našich sociálních sítích Facebook a Instagram.  

  Reward delivery: In a month

  EUR 581.40
  (CZK 15,000)