Rozjeďte s Bauesem bistro, výrobnu a nové produkty

Makám na dokončení bistra a výrobny v jednom. Vaše podpora mi pomůže projekt dotáhnout a rozjet. Těšte se na osobité asian fusion menu, výrobnu legendary sečuánského chilli oleje a nová dochucovadla. V pražské Libni na Kandertově 13. Tam se budem scházet!

Author: Baues

Čaues Baues! Olej na hlavě, otevřené bistro a radost!

Mar 1, 2023

Čaues Baues, přátelé!

Po delší odmlce vám chci napsat s aktualizacemi.

Oslava života a úspěchu

Na úvod vám chci ještě jednou všem poděkovat za podporu. Dokázali jsme to, bistro je on-line. Já na to koukám jak péro z gauče, zažívám úplně novou kapitolu v životě a děje se to, co jsme říkal v info videu ke kampani - žiju smysluplnej a radostnej život. Poslední týden zažívám pocity vděčnosti a tak nějak mi dochází, že se to fakt děje. 

Díky vám už stojí v Libni nový domeček chuťových dobrodružství, kam už se pomalu trousí noví i stávající fanoušci. Všechno ladíme, vyrabíme oleje a dochucovadla, připravujeme se na trhoveckou a festivalovou sezónu a vaříme dobroty - lidi si zamilovali naše nudle, knedlíky lítaj vzduchem a snažíme se být kreativní i v rámci obědových speciálů. Vize je taková, že se z toho pomalu stane taková panasijská/ globální izakaya. Tedy bistříčko se zábavnými jídlíčky a dobrými pitíčky. Dokonce se o nás už šušká.

Tak a teď organizačně.

Výdej a rozesílání odměn aneb trocha oleje na hlavě

I. Po předvánočním shonu jsem měl hodně starostí s finalizací bistra a všeho okolo a taky jsem se nějak orientoval v tom, jak funguje Zásilkovna pro e-shopy a na tom jsme se zasekl. Ne že by to bylo složitý, ale nějak mi to nešlo zprocesovat. Teď už to umím a tento týden vybavím všechny odměny, které měly doručení po Vánocích. Velká omluva všem a snad vás tato informace uklidní. Kdyby se vám stalo, že do příštího úterý nedostanete info o tom, že balík je na cestě, tak mi prosím napište a dořešíme chybu.

II. V seznamech je také spousta lidí, co si odměny nevyzvedla před Vánoci. Řešením je stavit se u nás v bistru na Kandertově 13 a nechat si vydat materiál. Samozřejmě si u toho můžete dát nějaký dobroty z naší kuchyně.

Vouchery na jídlo, zážitky, mejdany

Je čas! Ty z vás, kteří si zakoupili přes Hithit vouchery na konzumaci vyzívám k akci. Stavte se, nabíhejte s prázdným bříškem a pojďte se zeptat, co máme dobrýho!

Zážitkové večeře. Velkou hostinu pro 12 lidí máme za sebou a bylo to supr. Ostatní začínám odbavovat. Do týdne čekejte organizační email.

Zájezd do Sapy (té pražské). Počasí se lepší. Zahájíme přípravnou fázi. Do týdne čekejte organizační email.

Party před bistrem. Tady ještě vydržte, řeším organizační věci a info bych viděl tak do měsíce. Odhad data mejdanu je duben, květen.

U ostatních odměn spojených s domluvou organizační email do týdne.

Kuchařka

Přátelé, tady jsem se trochu zasekl, prosím vydržte. Kuchařka je napsaná, zkorektorovaná, má i skoro hotovou grafiku. Ale nakonec jsem přišel na to, že by bylo fakt škoda tam nemít fotografie k jednotlivým receptům. Takže teď organizuju produkci dokumentace a focení jednotlivých receptů. Do měsíce to dotáhneme a pak to k vám přiletí v plný parádě. Tak zde také prosím o trošku trpělivosti.

Kde sledovat Bauesova chuťová dobrodružství?

Sledujte nás na instagramu, tam je toho teď nejvíc. Web je v produkci a bude. Tam najdete menu, místa prodeje a hlavně taky e-shop, abyste si mohli objednat dochucovadla a další trochu jednodušeji.

Dotazy, komentáře, kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů, přání. rezervací, dotazů ohledně cateringu, skupinových akcí v bistru, pište, volejte:

777 158 539 Lukáš Bauer aka Baues

Lukas@baues.cz

Díky moc,

Baues

Čaues Baues! Povedlo se to – velmi! Organizační info k odměnám

Dec 13, 2022

Čaues Baues, zdravím vás všechny!

Včera skončila kampaň a povedlo se vybrat přes 200 tisíc. Wow! Je to skvělé a mám z toho velkou radost. Velmi vám všem děkuju za podporu! Byla to jízda a hlavně teprv bude! Včera když jsem si procházel seznam podporovatelů, tak jsem si uvědomil, jak moc se na to všechno těším. A teď organizačně.

ORGANIZACE PŘEDÁVEK ODMĚN PŘED VÁNOCI

Přátelé, máme na to cca 9 dní. Dnes nastíním, jak to uděláme a do zítřka pošlu ještě update (přesnější instrukce, tabulka s termíny vyzvednutí...), aby to bylo perfektní. Předvánočních balíčků je relativně hodně, tak budu moc rád za vaši spolupráci.

Místa a termíny pro vyzvednutí balíčků

Mám před sebou několik posledních předvánočních trhů a také se bude vydávat v bistru na Kandertově 13.  Vytvořím a pošu formulář, abychom si efektivní formou mohli dát vědět, kdy se stavíte a já měl správné balíčky na správném místě. Vyčkejte tedy na následující zprávu a rozjedeme to. 😊 Místa a časy, kde bude možno vyzvednout níže.

16.12. pá - Baues bistro&výrobna Kandertova 13 (cca 12 - 18h či déle podle dohody)

17.12. so - Adventní trhy na Kulaťáku (cca 8 - 15h)

18.12. ne - Karlínský Advent (cca 11 - 19h)

19. - 21.12. po - st - Baues bistro&výrobna Kandertova 13 (cca 12 - 18h či déle podle dohody)

22.12. čt - Adventní trhy na Kulaťáku (cca 8 - 17h)

Něco navíc, aneb sousedské pohoštění při předávce

Přátelé, mám takovou ideu. Sice ještě nebude oficiálně otevřeno, ale chtěl bych vám nabídnout možnost dát si něco dobrého už při předávce v bistru. Bude to zatím na úrovní pohoštění v "soukromém klubu u Bauese". Tuto akci budu směřovat na 19. - 21.12. a budu se vás ptát na zájem v tom organizačním dotazníku. Pošušňat si případně budete moci na knedlíčcích. Finálně potvrdíme v příštích dnech. 

ZBYTEK ODMĚN, VOUCHERY, KUCHAŘSKÁ BROŽURA 

Velká část odměn je postavena na voucherech, spousta odměn má k sobě jako extra dárek moji malou kuchařku. Vouchery a informace k nim přijdou během prosince - tuším, že něco chcete dávat taky jako dárky, tak se budu snažit to stihnout před Štědrým dnem. Kuchařku vám pošlu do měsíce - ještě bych ji chtěl trochu víc vypiplat.

Odměny jako Výlet do Sapy, Vaření u vás doma nebo Zážitková večeře pro 12 osob, či soukromá večeře pro 4 atd. s těmi bude souviset individuální domluva a organizace. S voucherem započneme domluvu a během svátků a ledna doladíme.

OFICIÁLNÍ OTEVŘENÍ

Bistro a výrobnu na Kandertově 13 otevřu na začátku roku 2023. Přesné datum a informace se k vám dostanou přes tento kanál a sociální sítě. 

Ještě jednou všem obrovské díky a těším se na naše společná chuťová dobrodružství.

Baues

Čaues Baues! Pop-up s knedlíčky, chuťový funk a kuchařka v procesu

Dec 1, 2022

Čaues Baues, přátelé a příznivci!
Do konce kampaně zbývá deset dní a já už se vám pár dní chystám napsat. Ale musel jsem dopisovat kuchařku, tak píšu až teď. Proces tvorby byl o něco náročnější než jsem si myslel, ale byla to radost. Deset receptů je na světě, vzpomínky z cest sepsány a začínáme ladit vizuální podobu. Tak jsem to s vámi chtěl sdílet. Pojďme se mrknout na aktuality!

KNEDLÍČKOVÝ A NUDLIČKOVÝ POP-UP
Rád bych vás pozval na poslední z řady Hithit pop-upů, který se koná v neděli 4.12. od 17h v Third Coast Pizza na Žižkově – událost here. Budete moct zkusit ukázky z bistro menu - king gyoza, dan dan nudle a bude i salátek ze smaženého tofu. Navíc chystám ochutnávku nového knedlíčkového sósu.

O víkendu se také můžeme potkat na trzích v sobotu na Kulaťáku a v neděli na Karlínském náměstí.

DOPLNĚNÉ ODMĚNY A NOVÉ BALÍČKY
Doplňuji vyprodané odměny:

 • Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)
 • 4x Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)
 • Pošušňání v bistru 1000

A přidávám dvě novinky. Z usušených ume švestek jsem připravil speciální ume sůl (ovocně kyselá sůl ze špendlíků), do nabídky zařadil malé skleničky chilli křupu a infuzi sečuánského pepře. Vytvořil jsem z toho praktický Vánoční balíček a kombo Chuťový funk.

 • Vánoční balíček + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)
 • Chuťový funk balíček + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

BAUESOVA KUCHAŘSKÁ BROŽURKA
Posílám malý náhled z výroby. Jsem z toho docela napjatej. Psaní jsem si užil, prošel milion starých fotek a počkám na vaše reakce. Třeba z toho bude vlaštovka pro věci budoucí. 🤓

1000 A JEDEN FANOUŠEK
Na instáči jsme pokořili magickou hranici tisíce sledujících. Jupijéééj! Děkuju moc, mám z toho vlastně fakt radost!

Čaues Baues! První meta pokořena! 2. pop-up a organizační informace

Nov 14, 2022

Lodní deník kapitána. Hvězdné datum 178.587.14.11.2022. Včera jsme vystoupili z hyperprostoru a objevili se v novém kvadrantu hithitové galaktické soustavy. Posádka slavila, ale drží si vysokou morálku a plní denní úkoly. Na senzorech je často detekována aktivita v Sečuánském sektoru. Zvýšily se také statistiky kontaktu s novými kulturami. Každý den přijímáme nové signály od neznámých chuťových dobrodruhů a jejich požadavky pečlivě archivujeme. Naše cesta není zdaleka u konce. Hledím se vztyčenou hlavou směrem k labužnickým horizontům, olejovým polím a dumám jaká další a překvapivá setkání přinese naše cesta. Konec záznamu.

Kapitán Lukáš ‚Baues‘ Bauer z lodi Sichuan Zing SHU 1

Čaues Baues, přátelé! Ze soboty na neděli se to stalo! Křupli jsme cílovou částku, která zaručuje to, že dostanete nakoupené odměny a mně přitečou zlaťáky! Je to velká radost s velkým R i dalšími písmenky.

Na všem se maká. Ve výrobně vyšíváme, jak můžeme. Na nové produkty materiál objednáváme, tiskové materiály ladíme, práci v terénu řešíme a jednou za čas i spíme. Ne dobře, zas tak šílený to není, včera jsem stihl i manikúru. 😆 V dnešní aktualizaci se dozvíte o nových milnících, pop-upu, upřesnění k vyzvednutí některých z odměn.

PŘEDSTAVENÍ MILNÍKŮ

Po 17 dnech kampaně se nám podařilo dosáhnout prvního a velmi důležitého milníku kampaně. Skvělé, krásné, boží! Moc vám děkuju za podporu a důvěru. Kampaň tím, ale zdaleka nekončí! Věřím, že by se mohlo povést skvělé energie a rozjeté kampaně využít k tomu, aby se o bistru a mých dochucovadlech dozvědělo ještě víc lidí a radost z komplexních chuťových zážitků se šířila na nová místa. Pro přehlednost jsem připravil orientační milníky, abyste věděli na co se můžete dál těšit a k čemu mi vaše nákupy odměn pomohou. 

Je před námi víc jak polovina kampaně, nabídka odměn je výhodná a troufnu si říct i zábavná, tak pojďme do toho! 

 • Po pokoření prvního milníku máte stále šanci koupit moje stávající i nová dochucovadla za super ceny.
 • Když dosáhneme dalšího milníku, půjdou do produkce další skvělé odměny – bomba merch, speciální edice dochucovadel a jerky s Baues příchutěmi.
 • A jestli křupneme i další milník uděláme si před bistrem zenovou zahrádku a připravíme kuchařské kurzy.

Ještě jednou převeliké díky za to, co se děje! Pokud přemýšlíte, jak mi s tím vším ještě pomoci. Jedná se o klasickou sadičku aktivit – nákupte odměny, sdílejte, doporučujte doma, v hospodě nebo v práci. 

Pokud nechcete, aby vám nic v budoucnu uniklo přihlašte se také do newsletteru na WWW.BAUES.CZ.

DOPLNĚNÉ ODMĚNY

 • Vyprodala se cena „S Bauesem za dobrodružstvím do tržnice SAPA“, aneb 12 lidí se mnou ve skupinkách pojede na šmejdění do Sapy. Přidal jsem další 8 míst. Cena zůstává, nadšení neklesá!

DRUHÝ POP-UP V KARLÍNSKÉM BAD FLASHI

Zítra od 16h vydávám bůček v karlínském Bad Flashi. Na menu bude klasický bůček s rýžičkou a když vše půjde dobře bude i varianta v houstičce. Na čepu speciály. K dostání budou i dochucovadla včetně posledních pár flaštiček ume octa.

POZOR! MALÁ CHYBA U SPECIFIKACE DORUČENÍ NĚKTERÝCH ODMĚN

V odměnách jsou položky s označením (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI). Toto označení odkazuje k možnosti osobního předání odměn v bistru na Libni nebo na předvánočních trzích po Praze. U níže uvedených odměn se ale objevil malý šotek a já omylem zadal jako způsob doručení Zásilkovnu. Pokud někdo z vás díky tomu počítá s doručením přes Zásilkovnu před Vánoci, tak se mnou prosím spojte na přímo už teď. Kontaktní e-mail je: LUKAS@BAUES.CZ. Tam vymyslíme, jak to vyřešit. Děkuji za pochopení.

Chyba se týká následujících odměn:

 • EARLY BIRD: Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)
 • EARLY BIRD: Box Chilli Křup (12 ks) + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

 • 4x Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

Čaues Baues! Report z týdne, kachličky slávy a newsletter

Nov 7, 2022

Čaues Baues! Na úvod opětovný dík za to, co se děje na Hithitu a také v terénu. Hrozně si to užívám a doufám, že vy taky. Včera jsem se málem rozskočil radostí, když mi jedni mílí fanoušci řekli, že si koupili odměnu „S Bauesem za dobrodružstvím do tržnice SAPA“. To bude náramné dobrodružství.

KACHLIČKY SLÁVY III. ANEB 15x15 CENTIMETRŮ PRO VÁS V BAUES BISTRU

Kachličky slávy II. jsou fuč, vítejte Kachličky slávy III. Na kachličku 15x15 příjde vaše ctěné jméno a podle přání i vzkaz, hláška, nebo co prostor dovolí. Když se to zas vyprodalo, úplně jsem se zakachlal dojetím. Takže, kdo mi v týdnu volal nebo psal, že to nestihl, zde je další příležitost. Počet kachlí se v každém kole snižuje. A také jsem doplnil „Privátní večeři v bistru pro 4 osoby“. 

 • PŘÍDÁNO: Kachlička slávy III. + jídlo v bistru + digitální kuchařská brožurka
 • PŘÍDÁNO: Privátní večeře v bistru pro čtyři osoby

PŘIHLAŠTE SE DO NEWSLETTERU

Chcete být u všeho první? Nebo mít možnost být u něčeho exkluzivně? Baví vás to se mnou? V provozu je provizorní miniweb, kde se můžete už teď přihlásit do Bauesletteru. Uprostřed webu je žluté pole pro váš e-mail. Klikejte na WWW.BAUES.CZ.

Nabídka je tak exkluzivní, že web ještě neprošel korekturami, ani vám nepříjde potvrzovací email. Vězte však, že vaše kontakty se ukládají do bezpečné databáze na soukromém serveru. V příštím týdnu čekejte první newsletter s exkluzivní nabídkou.

REPORT Z TÝDNE

V úterý jsem zkoušel trhy na Andělu a prototypoval bůček v hamburger housce. Bůček Bun sice vypadá na fotkách hezky, ale upřímně si myslím, že to chce ještě lehký redesign. Dotaženou verzi bude moci ochutnat na druhém pop-upu v karlínském Bad Flashi 15.11.

Sobotní pop-up ve Fuel bistru byl super. Bůček chutnal, yuka hranolky taky. V kuchyni jsme si to užili. Kromě toho jsem získal spoustu zpětné vazby, která byla velmi přínosná a pomohla mi si ujasnit pár filozofických otázek. Děkuju!

Neděle na Karlínském streetfood marketu taky super! Spousta legrace, příjemných setkání a dobrot.

Přes týden se dost věnuji výrobě a také řeším pár vánočních zakázek pro firmy, což je super. Nějakou kapacitu ještě mám, takže pokud byste uvažovali o zajímavém dárku pro tým nebo klienty, tak piště. 

Brzy se zas ozvu! 

Baues

Čaues Baues! Prvních 100 hodin kampaně za námi. Doplněné odměny a začátek Baues Hithit Tour

Oct 31, 2022

Čaues Baues, přátelé a příznivci!

Kampaň běží od čtvrtka a já mám velkou radost z toho, jak na ni reagujete! Moc mě těší, že si vybíráte i zábavné odměny jako „S Bauesem za dobrodružstvím do tržnice SAPA“ nebo „Kachlička slávy“. Je to jízda a krásný rozjezd. Pojďme se podívat na aktualizace ke kampani.

FUEL BISTRO vs. BAUES HITHIT TOUR

Během kampaně s vámi chci být v kontaktu a rozdávat radost. Dohodl jsem několik pop-upů, na kterých budu v různých formách ukazovat střípky z toho, na co se můžete těšit v bistru a obecně v roce 2023. 

První zastávka je 5.11. ve Fuel bistru v Karlíně. S šéfkuchařem Lubošem Malíkem chystáme společné brunch menu. Mrkněte na to a stavte se! Událost here a jsou možné rezervace.

DOPLNĚNÍ VYPRODANÝCH ODMĚN

Ne-u-ve-ri-tel-né! Děkuju a zároveň doplňuji. Pár lidí už mi psalo, kde jsou další kachle slávy. Jdeme na to!

 • PŘÍDÁNO: Kachlička slávy II. + jídlo v bistru + digitální kuchařská brožurka
 • PŘÍDÁNO: Privátní večeře v bistru pro čtyři osoby
 • PŘIDÁNO: EARLY BIRD II: Baues vaří večeři u vás doma
 • PŘIDÁNO: Zážitková večeře až pro 12 osob - vaří pro vás Baues

KDE SE TENTO TÝDEN MŮŽEME POTKAT

Další info coming soon!

EUR 9,058
pledged of EUR 7,074

128%

128% completed

228 contributors pledged

Community, Food

Česko

All or nothing. Project finished on Dec 12, 2022 at 09:41.

Choose reward for your contribution

 • sold 8
  Fandím Bauesovi a jeho snu!

  🙏 Podpořte mě, jen tak, pro dobrý pocit. Pomáháte mi splnit si sen!

  Částku můžete libovolně navýšit. Za vaši podporu moc děkuju!

  Poděkování zašlu e-mailem.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 6.06
  (CZK 150)
 • sold 30
  Chilli olej Chilli Křup Originál + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  Ochutnejte delikátní chilli olej (300 ml) vyznačující se jemnou pálivostí a komplexním chuťovým profilem. Tímto olejem začalo celé Bauesovo chuťové dobrodružství.
  • 1x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 11.72
  (CZK 290)
 • sold 4
  Fandím Bauesovi + digitální kuchařská brožurka

  🙏 Podpořte projekt a získejte navíc 📕 malou kuchařku s Bauesovými recepty, triky a příběhy.

  Půjde o moji edukativně literární prvotinu obsahující minimálně 10 receptů, tipy a triky k surovinám a technologiím vaření. Dílo bude obohaceno o vzpomínky z cest po celém světě.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 12.13
  (CZK 300)
 • remaining 13 from 15
  Chuťový funk balíček + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  • 1x Infuze sečuánského pepře (200 ml) 💥
  • 1x Ume sůl (40 g) 💥
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 14.15
  (CZK 350)
 • sold 4
  Chilli olej Chilli Křup Originál + digitální kuchařská brožurka (DORUČENÍ PO VÁNOCÍCH)

  Ochutnejte delikátní chilli olej (300 ml) vyznačující se jemnou pálivostí a komplexním chuťovým profilem. Tímto olejem začalo celé Bauesovo chuťové dobrodružství.
  • 1x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕 

  V ceně je zahrnuto poštovné. Doručení balíčku nestihnu před Štědrým dnem, expedici ale zahájím hned po skončení kampaně. 

  ​Doručení proběhne přes Zásilkovnu. Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  ​Vyzvednutí v bistru po novém roce také možné. Pište do poznámky.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 15.76
  (CZK 390)
 • remaining 29 from 30
  Pošušňání v Baues Bistru 500

  Získejte voucher v hodnotě 500 Kč na jídlo a pití v Baues Bistru. Vejdou se vám do toho dvě jídla a domácí limča. Ideální volba pro dva.1x voucher 500 Kč na konzumaci v bistru 🍜

  Těšte se na jídla jako z labužnického snu o asijský chuťových eskapádách. Šťavnatý bůček, nudličky, tip ťop salátky a fermenty. Vyberou si i vegetariáni a vegani.

  A samozřejmě neomezená konzumace Bauesových dochucovadel!

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 20.21
  (CZK 500)
 • sold 30
  Chilli Křup Originál + Cibule a Česnek + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  Ochutnejte delikátní dochucovadlo (300 ml) vyznačující se jemnou pálivostí a komplexním chuťovým profilem. V originální verzi a ve verzi se spoustou cibule a trochu česneku. 
  • 1x chilli olej Chilli Křup Originál 🤤
  • 1x chilli olej Chilli Křup Cibule a česnek 🤤
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕 

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.
   

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 23.44
  (CZK 580)
 • remaining 10 from 10
  Vstup na jarní párty před Baues Bistrem vol. II

  Před bistrem je palouček a na něm stromy a pod nimi mám v plánu udělat akcičku s příchodem pěkného počasí.
   
  • 1x vstup na párty vč. jídla a pití 🍜🎉
  Chcete být u toho? Dát si specialitky z grillu, pobavit se a ozkoušet atmošku? 

  Nákup vám zaručí dvě jídla a dva alko/ nealko drinky.

  Akce proběhne dubnu či květnu, až bude počasí a pohoda.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 24.25
  (CZK 600)
 • sold 3
  Chilli Křup Originál + Cibule a Česnek + digitální kuchařská brožurka (DORUČENÍ PO VÁNOCÍCH)

  Ochutnejte delikátní dochucovadlo (300 ml) vyznačující se jemnou pálivostí a komplexním chuťovým profilem. V originální verzi a ve verzi se spoustou cibule a trochu česneku. 
  • 1x chilli olej Chilli Křup Originál 🤤
  • 1x chilli olej Chilli Křup Cibule a česnek 🤤
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  V ceně je zahrnuto poštovné. Doručení balíčku nestihnu před Štědrým dnem, expedici ale zahájím hned po skončení kampaně. 

  ​Doručení proběhne přes Zásilkovnu. Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  ​Vyzvednutí v bistru po novém roce také možné. Pište do poznámky.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 27.49
  (CZK 680)
 • remaining 8 from 10
  Vánoční balíček + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  • 1x chilli olej Chilli Křup malý (160 ml) 🤤
  • 1x chilli olej Chilli Křup cibule a česnek malý (160 ml) 🤤
  • 1x Infuze sečuánského pepře (200 ml) 💥
  • 1x Ume sůl (40 g) 💥
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕
  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 32.34
  (CZK 800)
 • remaining 2 from 10
  EARLY BIRD: Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (DORUČENÍ PO VÁNOCÍCH)

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 15 %
   
  • 1x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • 1x Knedlíčkový Sós (300 ml) NOVINKA 💥
  • 1x Ou, Mami Spice Mix (300 ml) NOVINKA 💥
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  V ceně je zahrnuto poštovné. Doručení balíčku nestihnu před Štědrým dnem, expedici ale zahájím hned po skončení kampaně.

  Doručení proběhne přes Zásilkovnu. Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  Vyzvednutí v bistru po novém roce také možné. Pište do poznámky.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 36.38
  (CZK 900)
 • remaining 10 from 10
  Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  • 1x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • 1x Knedlíčkový Sós (300 ml) NOVINKA 💥
  • 1x Ou, Mami Spice Mix (300 ml) NOVINKA 💥
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 38.80
  (CZK 960)
 • remaining 4 from 10
  Pošušňání v bistru 1000

  Získejte voucher v hodnotě 1000 Kč na jídlo a pití v Baues Bistru. Vejdou se vám do toho čtyři jídla a domácí limča. Ideální volba pro rodinku, oběd s kolegy nebo posezení s přáteli.
  • 1x voucher 1000 Kč na konzumaci v bistru 🍜

  Těšte se na jídla jako z labužnického snu o asijský chuťových eskapádách. Šťavnatý bůček, nudličky, tip ťop salátky a fermenty. Vyberou si i vegetariáni a vegani.

  A samozřejmě neomezená konzumace Bauesových dochucovadel!

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 40.02
  (CZK 990)
 • remaining 7 from 8
  S Bauesem za dobrodružstvím do tržnice SAPA II.

  Pojeďte se mnou do Sapy. Vezmu vás na moje oblíbená a méně známá místa pro jídlo i nákupy.
  Víte, kde se dobře nakupují čínské ingredience? Kde mají nejlepší Bahn Xeo na planetě nebo kde nakoupit za kilo bylinek, že se vám to nevejde do tašky? A už jste zkoušeli mušlové snacky nebo nejlepší kachní pařát? Ne? Tak mužem. :)

  1x voucher na dobrodružství v SAPĚ 😋🦐🤷‍♂️🐣😮

  Hupsnem do dodávky, probereme život, kulinářské vášně a zapáleně prodiskutujeme všechno, co ochutnáme. I s cestou je to výlet na 4-5 hodin.

  Zvu vás na oběd nebo dva, podle toho jak se nám bude chtít.

  Cena je nastavena za jednu osobu. Pokud vás pojede víc, víc si to užijeme. Do dodávky se vejdou čtyři lidi. Když vás bude víc, je potřeba aby se část lidí dostala na místo po vlastní ose.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem. Bude následovat domluva termínu.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 44.46
  (CZK 1,100)
 • remaining 3 from 3
  EARLY BIRD: Plakát Tygr SEND NOODS! + věnování a recept na přání

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 35 %
   
  • 1x Velký plakát s tygrem SEND NOODS. Digitální tisk. Rozměr cca 70x50. 🐯

  S věnováním a sepsaným receptem na přání na druhé straně plakátu.

  Vyzvednutí v Praze bez příplatku na adrese Kandertova 13, nebo doručení přes Zásilkovnu. V tom případě prosím navyšte částku v druhém kroku nákupu o 200 Kč pro pokrytí poštovného. Máte moji neutuchající vděčnost!

  Reward delivery: Zásilkovna, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 64.67
  (CZK 1,600)
 • remaining 4 from 6
  Kachlička slávy III. + jídlo v bistru + digitální kuchařská brožurka

  Získejte čestné místo v Bauesově bistru. Vaše jméno bude zvěčněno na jedné z interiérových kachliček.

  Po dohodě můžeme přidat vzkaz, moudro nebo smajlíka.

  Až se příjdete pokochat tou nádherou, tak si u toho můžete dát něco dobrého z menu.
  • 1x Kachlička s vaším jménem a textem 😎
  • 1x voucher jídlo v bistru 🍜
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Brožurka, voucher a poděkování dojdou e-mailem. Tam také domluvíme co a jak s kachličkou.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 80.84
  (CZK 2,000)
 • remaining 5 from 5
  EARLY BIRD: 4x Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (DORUČENÍ PO VÁNOCÍCH)

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 15 %

  Pro rodiny, gurmánské partičky, evangelizátory či chataře.
  • 4x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • 4x Knedlíčkový Sós (300 ml) NOVINKA 💥
  • 4x Ou, Mami Spice Mix (300 ml) NOVINKA 💥
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  V ceně je zahrnuto poštovné. Doručení balíčku nestihnu před Štědrým dnem, expedici ale zahájím hned po skončení kampaně. 

  Doručení proběhne přes Zásilkovnu. Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  ​Vyzvednutí v bistru po novém roce také možné. Pište do poznámky.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 125.30
  (CZK 3,100)
 • remaining 3 from 3
  EARLY BIRD: Box Chilli Křup (12 ks) + digitální kuchařská brožurka (DORUČENÍ PO VÁNOCÍCH)

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 15 %

  12x chilli olej Chilli Křup (300 ml) pro celou rodinu, hardcore fans a evangelizátory. Pokud chcete mix 6x Originál a 6x Cibule a česnek, pište do poznámky.
  • 1x Krabice chilli oleje Chilli Křup 12 ks 🤤🤤🤤
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  V ceně je zahrnuto poštovné. Doručení balíčku nestihnu před Štědrým dnem, expedici ale zahájím hned po skončení kampaně. 

  Doručení proběhne přes Zásilkovnu. Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  ​Vyzvednutí v bistru po novém roce také možné. Pište do poznámky.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 125.30
  (CZK 3,100)
 • remaining 10 from 10
  Box Chilli Křup (12 ks) + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  12x chilli olej Chilli Křup (300 ml) pro celou rodinu, hardcore fans a evangelizátory. Pokud chcete mix 6x Originál a 6x Cibule a česnek, pište do poznámky.
  • 1x Krabice chilli oleje Chilli Křup (300 ml) 12 ks 🤤🤤🤤
  Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem. 

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 145.51
  (CZK 3,600)
 • remaining 5 from 5
  4x Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI) 

  Pro rodiny, gurmánské partičky, evangelizátory či chataře.
  • 4x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • 4x Knedlíčkový Sós (300 ml) NOVINKA 💥
  • 4x Ou, Mami Spice Mix (300 ml) NOVINKA 💥
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 153.60
  (CZK 3,800)
 • remaining 1 from 1
  EARLY BIRD II: Baues vaří večeři u vás doma

  EARLY BIRD II - zvýhodněná cena o 1 000 Kč

  Chcete mě k vám domů? Přejete si zažít zábavný večer, užít si dobré jídlo nebo se mě zeptat na nějaká tajemství? Já jsem pro!
  • 1x voucher na čtyřchodové menu u vás doma pro 4-6 osoby 🍜👨‍👨‍👧‍👧
  • Neformálně lazený večer, možnost zapojit se do procesu a zábava 🎉

  Připravím večeři pro skupinku 4-6 lidí, případně podle dohody. 4 chody či  podle dohody. Nastavení večera je neformální, takže bude jen na vás jak si to budete chtít užít. Chcete sedět a hlavně se bavit s příteli, není problém. Chcete zjistit, co do těch jídel dávám a jak se to dělá. Paráda. Vemte zástěru a já vás zasvětím.

  V okruhu 50 km okolo Prahy cesťák neřešíme. Když by to bylo dál budeme se muset dohodnout na nějakém navýšení ceny. Díky za pochopení. A to si pište, že rád zajedu do Chomutova, Vimperka, Hradce Králové nebo Brníčka!

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem. Tam také dohodneme detaily.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 242.52
  (CZK 6,000)
 • remaining 1 from 2
  Privátní večeře v bistru pro čtyři osoby

  Přijďte do Baues Bistra s přáteli nebo rodinou na soukromou večeři v intimní atmosféře. Těšte se na čtyřchodové kreativní menu. Složení menu podle sezóny a preferencí hostů. Ale tu tempuru byste si měli dát!
  • 1x voucher na čtyřchodové menu pro 4 osoby + 2 lahve skvělého moravského vína 🍜👨‍👨‍👧‍👧
  • Dáreček 🎁


  Pokud byste chtěli přijít třeba v pěti nebo šesti lidech navyšte částku o 1500 Kč za každou osobu. Vše pak následně dohodneme při specifikaci data a preferencí.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 242.52
  (CZK 6,000)
 • remaining 5 from 5
  FIRMY A OSLAVY: Brunch až pro 12 osob - ideální pro firmy a týmy

  -Sezónní brunch servírovaný family style. Sladké i slané v asian fusion stylu. Skvělá volba pro týmové ráno nebo partu labužníků.
  • 1x voucher pro skupinu 12 lidí na bohatý brunch 🍳👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧
  • Welcome drink 🍹
  • Domácí limča 🥤
  • Dáreček 🎁

  Mango sticky rice, volská oka s chilli olejem nebo Bahn Xeo závitky? To je jen pár příkladů toho, s čím se na brunch menu můžete potkat. 

  Součástí ceny je welcome drink, domácí limča a malý dáreček.

  Pokud by vás chtělo přijít o trochu víc, tak se to také zvládne. Detaily upřesníme v následné komunikaci.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem. Tam také dohodneme detaily.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 388.04
  (CZK 9,600)
 • remaining 1 from 1
  Zážitková večeře až pro 12 osob - vaří pro vás Baues

  Zážitkový večer s pokrmy servírovanými family style. Na menu čekejte 6 a více chodů zahrnující Bauesovi klasiky, sezónní inspirace a hedonistické kompozice.
  • 1x voucher na zážitkovou večeři o 6 chodech pro 12 lidí 🍖👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧
  • Dáreček 🎁

  Gin&Tonic salát, játrové bahn mi, plněné tofu skins, gyoza knedlíčky nebo double fried pork and more... To jen, abyste si udělali představu.

  Součástí ceny je welcome drink a malý dáreček.
  V rámci pitného režimu budou dostupná výborná moravská vína a bežné alko i nealko nápoje.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem. Tam také dohodneme detaily.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 606.31
  (CZK 15,000)
 • remaining 3 from 3
  FIRMY A OSLAVY: Catering pro firmy nebo menší akce

  Catering je v základu nastaven pro 50 lidí a dvě hlavní jídla plus dezert nebo polévka. Pokrm s masem - např. legendární Bauesův grilovaný bůček, salát nebo vegetarian jídlo - např. bohatý salát se smaženým tofu a polévka nebo dezert.
  • 1x jídlo s masem pro 50 lidí 🍖🥓
  • 1x jídlo vegetariánské nebo salát pro 50 lidí 🥗🍆
  • 1x dezert nebo polévka pro 50 lidí 🍰

  Samozřejmě bude možné se dohodnout na úpravě podle vašich představ tak, aby vám to vyhovovalo. Máte na akci méně lidí nebo chcete štíhlejší menu - není problém přidáme třeba ústřice nebo fresh tempuru! Je vás víc a stačila by nám bůčková mísa. Samozřejmě dohodneme, vymyslíme!

  Můžete se těšit silné chutě, solidní streetfoodovou atmosféru a lidi, kteří milují to, co dělají.

  Poděkování a voucher pro catering zašlu e-mailem. Tam také dohodneme detaily.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 1,212.61
  (CZK 30,000)
 • remaining 3 from 3
  FIRMY A OSLAVY: Catering pro firmy nebo větší akce

  Catering je v základu nastaven pro 100 lidí a dvě hlavní jídla plus dezert nebo polévka. Pokrm s masem - např. legendární Bauesův grilovaný bůček, salát nebo vegetarian jídlo - např. bohatý salát se smaženým tofu a polévka nebo dezert.
  • 1x jídlo s masem pro 100 lidí 🍖🥓
  • 1x jídlo vegetariánské nebo salát pro 100 lidí 🥗🍆
  • 1x dezert nebo polévka pro 100 lidí 🍰

  Samozřejmě bude možné se dohodnout na úpravě podle vašich představ tak, aby vám to vyhovovalo. Máte na akci méně lidí nebo chcete štíhlejší menu - není problém přidáme třeba ústřice nebo fresh tempuru! Je vás víc a stačila by nám bůčková mísa. Samozřejmě dohodneme, vymyslíme!

  Můžete se těšit silné chutě, solidní streetfoodovou atmosféru a lidi, kteří milují to, co dělají.

  ​Poděkování a voucher pro catering zašlu e-mailem. Tam také dohodneme detaily.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 2,425.22
  (CZK 60,000)
 • Sold out!!
  Pošušňání v Baues Bistru 500

  Zvýhodněná cena o 10 %

  Získejte voucher v hodnotě 500 Kč na jídlo a pití v Baues Bistru. Vejdou se vám do toho dvě jídla a domácí limča. Ideální volba pro dva.
  • 1x voucher 500 Kč na konzumaci v bistru 🍜

  Těšte se na jídla jako z labužnického snu o asijský chuťových eskapádách. Šťavnatý bůček, nudličky, tip ťop salátky a fermenty. Vyberou si i vegetariáni a vegani.

  A samozřejmě neomezená konzumace Bauesových dochucovadel!

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 18.19
  (CZK 450)
 • Sold out!!
  Vstup na jarní párty před Baues Bistrem

  Před bistrem je palouček a na něm stromy a pod nimi mám v plánu udělat akcičku s příchodem pěkného počasí.
  • 1x vstup na párty vč. jídla a pití 🍜🎉

  Chcete být u toho? Dát si specialitky z grillu, pobavit se a ozkoušet atmošku? 

  Nákup vám zaručí dvě jídla a dva alko/ nealko drinky.

  Akce proběhne dubnu či květnu, až bude počasí a pohoda.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 24.25
  (CZK 600)
 • Sold out!!
  EARLY BIRD: Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 15 %
  • 1x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • 1x Knedlíčkový Sós (300 ml) NOVINKA 💥
  • 1x Ou, Mami Spice Mix (300 ml) NOVINKA 💥
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 32.34
  (CZK 800)
 • Sold out!!
  EARLY BIRD: Pošušňání v bistru 1000

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 10 %

  Získejte voucher v hodnotě 1000 Kč na jídlo a pití v Baues Bistru. Vejdou se vám do toho čtyři jídla a domácí limča. Ideální volba pro rodinku, oběd s kolegy nebo posezení s přáteli.
  • 1x voucher 1000 Kč na konzumaci v bistru 🍜

  Těšte se na jídla jako z labužnického snu o asijský chuťových eskapádách. Šťavnatý bůček, nudličky, tip ťop salátky a fermenty. Vyberou si i vegetariáni a vegani.

  A samozřejmě neomezená konzumace Bauesových dochucovadel!

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 36.38
  (CZK 900)
 • Sold out!!
  EARLY BIRD II: Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  EARLY BIRD II - zvýhodněná cena o 10 %
  • 1x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • 1x Knedlíčkový Sós (300 ml) NOVINKA 💥
  • 1x Ou, Mami Spice Mix (300 ml) NOVINKA 💥

  Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 36.38
  (CZK 900)
 • Sold out!!
  S Bauesem za dobrodružstvím do tržnice SAPA

  Pojeďte se mnou do Sapy. Vezmu vás na moje oblíbená a méně známá místa pro jídlo i nákupy.
  Víte, kde se dobře nakupují čínské ingredience? Kde mají nejlepší Bahn Xeo na planetě nebo kde nakoupit za kilo bylinek, že se vám to nevejde do tašky? A už jste zkoušeli mušlové snacky nebo nejlepší kachní pařát? Ne? Tak mužem. :)

  1x voucher na dobrodružství v SAPĚ 😋🦐🤷‍♂️🐣😮


  Hupsnem do dodávky, probereme život, kulinářské vášně a zapáleně prodiskutujeme všechno, co ochutnáme. I s cestou je to výlet na 4-5 hodin.

  Zvu vás na oběd nebo dva, podle toho jak se nám bude chtít.

  Cena je nastavena za jednu osobu. Pokud vás pojede víc, víc si to užijeme. Do dodávky se vejdou čtyři lidi. Když vás bude víc, je potřeba aby se část lidí dostala na místo po vlastní ose.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem. Bude následovat domluva termínu.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 44.46
  (CZK 1,100)
 • Sold out!!
  Kachlička slávy + jídlo v bistru + digitální kuchařská brožurka

  Získejte čestné místo v Bauesově bistru. Vaše jméno bude zvěčněno na jedné z interiérových kachliček.

  Po dohodě můžeme přidat vzkaz, moudro nebo smajlíka.

  Až se příjdete pokochat tou nádherou, tak si u toho můžete něco dobrého z menu.
  • 1x Kachlička s vaším jménem a textem 😎
  • 1x voucher jídlo v bistru 🍜
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Brožurka, voucher a poděkování dojdou e-mailem. Tam také domluvíme co a jak s kachličkou.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 80.84
  (CZK 2,000)
 • Sold out!!
  Kachlička slávy II. + jídlo v bistru + digitální kuchařská brožurka

  Získejte čestné místo v Bauesově bistru. Vaše jméno bude zvěčněno na jedné z interiérových kachliček.

  Po dohodě můžeme přidat vzkaz, moudro nebo smajlíka.

  Až se příjdete pokochat tou nádherou, tak si u toho můžete něco dobrého z menu.
  • 1x Kachlička s vaším jménem a textem 😎
  • 1x voucher jídlo v bistru 🍜
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Brožurka, voucher a poděkování dojdou e-mailem. Tam také domluvíme co a jak s kachličkou.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 80.84
  (CZK 2,000)
 • Sold out!!
  EARLY BIRD: Box Chilli Křup (12 ks) + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 15 %

  12x chilli olej Chilli Křup (300 ml) pro celou rodinu, hardcore fans a evangelizátory. Pokud chcete mix 6x Originál a 6x Cibule a česnek, pište do poznámky.
  • 1x Krabice chilli oleje Chilli Křup (300 ml) 12 ks 🤤🤤🤤
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem. 

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 121.26
  (CZK 3,000)
 • Sold out!!
  EARLY BIRD: 4x Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 15 %

  Pro rodiny, gurmánské partičky, evangelizátory či chataře.
  • 4x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • 4x Knedlíčkový Sós (300 ml) NOVINKA 💥
  • 4x Ou, Mami Spice Mix (300 ml) NOVINKA 💥
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 121.26
  (CZK 3,000)
 • Sold out!!
  EARLY BIRD: Privátní večeře v bistru pro čtyři osoby

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 1 000 Kč

  Přijďte do Baues Bistra s přáteli nebo rodinou na soukromou večeři v intimní atmosféře. Těšte se na čtyřchodové kreativní menu. Složení menu podle sezóny a preferencí hostů. Ale tu tempuru byste si měli dát!
  • 1x voucher na čtyřchodové menu pro 4 osoby + 2 lahve skvělého moravského vína 🍜👨‍👨‍👧‍👧
  • Dáreček 🎁

  Pokud byste chtěli přijít třeba v pěti nebo šesti lidech navyšte částku o 1500 Kč za každou osobu. Vše pak následně dohodneme při specifikaci data a preferencí.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 202.10
  (CZK 5,000)
 • Sold out!!
  EARLY BIRD: Baues vaří večeři u vás doma

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 2 000 Kč

  Chcete mě k vám domů? Přejete si zažít zábavný večer, užít si dobré jídlo nebo se mě zeptat na nějaká tajemství? Já jsem pro!
  • 1x voucher na čtyřchodové menu u vás doma pro 4-6 osoby 🍜👨‍👨‍👧‍👧
  • Neformálně lazený večer, možnost zapojit se do procesu a zábava 🎉

  Připravím večeři pro skupinku 4-6 lidí, případně podle dohody. 4 chody či  podle dohody. Nastavení večera je neformální, takže bude jen na vás jak si to budete chtít užít. Chcete sedět a hlavně se bavit s příteli, není problém. Chcete zjistit, co do těch jídel dávám a jak se to dělá. Paráda. Vemte zástěru a já vás zasvětím.

  V okruhu 50 km okolo Prahy cesťák neřešíme. Když by to bylo dál budeme se muset dohodnout na nějakém navýšení ceny. Díky za pochopení. A to si pište, že rád zajedu do Chomutova, Vimperka, Hradce Králové nebo Brníčka!

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem. Tam také dohodneme detaily.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 202.10
  (CZK 5,000)
 • Sold out!!
  Privátní večeře v bistru pro čtyři osoby

  Přijďte do Baues Bistra s přáteli nebo rodinou na soukromou večeři v intimní atmosféře. Těšte se na čtyřchodové kreativní menu. Složení menu podle sezóny a preferencí hostů. Ale tu tempuru byste si měli dát!
  • 1x voucher na čtyřchodové menu pro 4 osoby + 2 lahve skvělého moravského vína 🍜👨‍👨‍👧‍👧
  • Dáreček 🎁

  Pokud byste chtěli přijít třeba v pěti nebo šesti lidech navyšte částku o 1500 Kč za každou osobu. Vše pak následně dohodneme při specifikaci data a preferencí.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 242.52
  (CZK 6,000)
 • Sold out!!
  EARLY BIRD: Zážitková večeře až pro 12 osob - vaří pro vás Baues

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 2 000 Kč

  Zážitkový večer s pokrmy servírovanými family style. Na menu čekejte 6 a více chodů zahrnující Bauesovi klasiky, sezónní inspirace a hedonistické kompozice.
  • 1x voucher na zážitkovou večeři o 6 chodech pro 12 lidí 🍖👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧
  • Dáreček 🎁

  Gin&Tonic salát, játrové bahn mi, plněné tofu skins, gyoza knedlíčky nebo double fried pork and more... To jen, abyste si udělali představu.

  Součástí ceny je welcome drink a malý dáreček.
  V rámci pitného režimu budou dostupná výborná moravská vína a bežné alko i nealko nápoje.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem. Tam také dohodneme detaily.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 525.46
  (CZK 13,000)