Jsem nový konopný nápoj kterému neodoláš

Konopný nápoj Kannabi je plný výživných látek a minerálů, který Vás překvapí svou lahodnou chutí. Přichází v ekologických skleněných lahvích a na to, abychom mohli zrealizovat jeho výrobu a dostat ho až k Vám, potřebujeme Vaši podporu.

Autor: Kannabi

Konopné mlieko už začíname rozosielať

14.8.2020

Ahojte prispievatelia :) 

V prvom rade by som sa Vám chcel všetkým poďakovať za podporu a hlavne za trpezlivosť. Náš projekt nevyšiel podľa očakávaní. Priznám sa, nejakú dobu som už ani nevedel ako situáciu vyriešiť. Ale vzdať sa a vykašlať sa na to všetko nebola pre mňa možnosť. Neprestával som, a hľadal som riešenia. 

Našu prevádzku sme po kúpe zlého stroja zatvorili a spojili sme sa s firmou ktorá pre nás teraz mlieko vyrába externe. Mlieko sa vyrába v špičkových podmienkach s certifikátom ISO 9001 a za pomoci odborníkov. Kapitál na spustenie výroby sme získali od firmy Invester a projekt sa mohol rozbehnúť. 

V receptúre došlo k menším zmenám. Momentálne sa naše Konopné Mlieko Kannabi vyrába z týchto surovín: BIO lúpané konopné semienka, kešu, BIO kokosový cukor, bezlepkový ovos, akáciová guma a pramenitá voda. (Ak nepoznáte akáciovú gumu, tak je to živica zo stromov rastúcich v Senegale. Je to prírodné probiotikum ktoré spája suroviny v nápoji.) 

Taktiež sme zmenili grafiku obalu a fľašky. Grafiku nám spravili borci z Hrot Colective Momentálne máme len 1 verziu konopného nápoja. 750 ml Kannabi KannaDrink original. Je to neochutená verzia, ktorá sa hodí do varenia, pečenia, smoothie, do ovsenej alebo akejkoľvek kaše alebo len tak na pitie. 

Konopné mlieko už začíname predávať v obchodoch. Ak by ste chceli toto konopné mlieko v obchode blízko pri Vás, tak mi napíšte na marek@kannabi.sk konkrétny obchod kde to chcete a ja ich oslovím. 

Budeme posielať toľko kusov konopného mlieka aby to bolo v hodnote balíka ktorý ste si objednali. Zasielať budeme cez zásilkovna. Pošlite nám prosím na ktorú pobočku si želáte mlieko odoslať. 

Pre Slovensko vyberte pobočku tu : https://www.zasielkovna.sk/pobocky

Pre Česko vyberte pobočku tu : https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Pobočku na ktorú Vám odmenu zašleme mi pošlite na marek@kannabi.sk aj s menom na ktoré ste si odmenu kupovali. 

Ešte raz Ďakujem za podporu a ospravedlňujem za dlhú čakaciu dobu, robil som čo som mohol :)

Nikdy neprestávajte, nakoniec sa to oplatí.

Kedy dostanem svoje odmeny?

13.3.2019

Ahojte,

Je to už nejaká doba, čo sme sa neozvali, takže Vám ideme ozrejmiť ako to s dodávkou mliek vyzerá.

Ako sme Vám oznámili v emaily z 1.11.2018, tak viete že sme mali problémy s pasterizátorom. Tento pasterizátor bol najväčší, najdrahší a najdôležitejší stroj, ktorý sme na výrobu mlieka potrebovali, ale potom ako k nám dorazil z ďalekej krajiny, sme zistili že je nepoužiteľný. Všemožne sme sa snažili situáciu vyriešiť. Chceli sme pasterizátor prerobiť, opraviť, dávať si mlieko pasterizovať externe atď. ,ale časom sme pochopili, že situáciu len tak nevyriešime. Prevádzku, ktorú sme celé leto prerábali a investovali sme do nej väčšinu financií, veľmi veľa času a energie, nebudeme môcť využívať a musíme ju zavrieť. Táto situácia vznikla, pretože  nás dodávateľ stroja zavádzal a na nový sme jednoducho nemali už peniaze.

Hovoríme si ok, čo teraz ? Zrazu nemáme nič a musíme začať prakticky odznova.

Rozhodli sme sa, že si mlieko budeme dávať vyrábať externe do prevádzky, ktorá má technológiu na to, aby sme ho mohli mať pasterizované. Začali sme hľadať takéto prevádzky a našli sme jednu, ktorá vyhovovala našim požiadavkám a firma bola ochotná s nami spolupracovať. Začali sme to teda s touto firmou dohadovať a dolaďovať detaily ohľadom výroby. Náš výrobný proces bol celkom komplikovaný, ale v prevádzke, s ktorou spolupracujeme mali iné stroje a iné možnosti, preto sme museli začať vylaďovať výrobný proces a receptúru. A to preto, lebo nám záleží, aby naše konopné mlieko bolo rovnako lahodné, zdravé a malo dobrú konzistenciu presne ako naše ‘‘prvé‘‘.  Prešli sme viacerými variantami a konečne sme skoro tam. Posledný variant, ktorý sme testovali včera (viď foto nižšie) chutí naozaj lahodne, možno aj o trochu lepšie ako naše pôvodné mlieko.

Výrobný postup doladíme do dokonalosti, vybavíme si certifikáty a môžeme začať smelo vyrábať.  Zatiaľ však nevieme určiť presný dátum spustenia výroby. Ak všetko pôjde ako má (čo doteraz nebol náš prípad, ale snáď sa na náš už usmeje šťastena), tak by to už nemalo dlho trvať.

Zatiaľ sme si pre hardcore fanúšikov a nedočkavcov pripravili na našej stránke www.kannabi.sk DIY balíček na domácu výrobu nášho originálneho aj ochuteného konopného mlieka kannabi, presne podľa pôvodného receptu. Balíček obsahuje náš jedinečný recept, všetky potrebné suroviny, fľašky, vrecko na cedenie semienok z bio bavlny, nálepky s logom Kannabi a to celé je zabalené v peknej darčekovej škatuľke.

Ak by sa niektorí z Vás už nevedeli mliečok dočkať alebo by ste namiesto pôvodných odmien radšej chceli dostať takýto DIY balíček na výrobu vlastného mlieka, neváhajte nás kontaktovať emailom na marek@kannabi.sk alebo telefonicky na 0944388123.

Veľmi ďakujeme za pochopenie a Vašu doterajšiu dôveru. Veríme, že všetci budeme nakoniec spokojní s výsledkom našej práce, ktorú by sme nezvládli vykonávať bez Vašej prvotnej podpory.

Prajeme Vám všetkým krásny deň.

Vidíme sa na Cannafeste, kde bude možný osobný odber odmien.

1.11.2018

Ahojte milí naši prispievatelia, 

Určite sa pýtate kedy Vám budú doručené vaše odmeny v podobe konopných mliečok, ktoré ste si zakúpili v našej marcovej kampani na stránke hithit. Už keď sme si mysleli, že je všetko vybavené a pripravené, stala sa nám takáto situácia:

Plán na spustenie výroby bol minulý pondelok. Zistili sme však, že UHT pasterizátor, na ktorý sme čakali vyše 3 mesiace, je nefunkčný! :-( Bola to pre nás veľmi zlá správa, pretože práve vďaka UHT pasterizácii, ktorá zabezpečuje dlhšiu trvanlivosť produktu bez skladovania v chlade, by sme vám mohli tieto mliečka posielať poštou až k vám domov. Toto bohužiaľ, až do vyriešenia problému s UHT pasterizáciou, nebude možné. Veľmi nás mrzí, že to dopadlo takýmto spôsobom, pretože sme vynaložili veľa úsilia na to, aby všetko prebehlo úspešne a aby ste hlavne vy dostali sľubované odmeny, prostredníctvom ktorých ste podporili vznik našej firmičky.

Napriek tomu, že sme sa dostali do komplikovanej situácie, snažíme sa ju vyriešiť čo najlepším možným spôsobom a to tak, že budeme zatiaľ nápoj pasterizovať obyčajnou metódou.

Obyčajná metóda pasterizácie spočíva v tom , že sa nápoj zohreje na 75°C cca na 15 sekúnd. Takto pasterizovaný nápoj však vydrží iba necelé dva týždne a musí byť neustále udržiavaný v chlade, čo prakticky znamená, že vám ho poštou poslať nemôžme. 

Postupne Vás budeme e-mailom informovať o odberných miestach, kde si budete môcť prísť mliečka vyzdvihnúť osobne, nakoľko je pre nás nemožné jednotlivo Vám ich porozvážať až domov.

-Tento víkend 2.-4.11.2018 budeme kannabi nápoje predávať na festivale Cannafest v Prahe, takže ak sa tam chystáte, určite si príďte mliečka vyzdvihnúť do našeho stánku. Prípadne tí ktorí nemáte vstupenku na Cannafest, ale ste z Prahy a máte možnosť sa tam zastaviť, určite nás kontaktujte emailom alebo telefonicky na tieto tel. čísla a my vám vaše nápoje prinesieme pri vstup:

 +421948033312 alebo +421944388123

-Pre tých, ktorí sú z Prahy a okolia, no nemôžu si v čase trvania Cannafestu odmeny vyzdvihnúť, prosíme, aby nám odpísali na tento e-mail a my vás informujeme o odbernom mieste kde ich pre vás odložíme. 

Veľmi sa opravedlňujeme za vzniknuté komplikácie a mrzí nás, že sa nám zatiaľ nepodarilo naplniť náš pôvodný plán. Robíme všetko pre to, aby ste o nás počuli čím ďaľej viac a mali možnosť si mliečka kdekoľvek zakúpiť.

Ďakujeme za vašu podporu a prejavenú dôveru ❤

Tím Kannabi.

Máme 2 dobré správy a jednu zlú.

8.8.2018

Ahoj,

Ako si si prečítal v nadpise, tak máme pre teba 3 správy. Tej zlej sa báť nemusíš, dodanie tvojich odmien nie je ohrozené. Tak začnime tými dobrými správami.

Prvá dobrá správa je, že do našej rodiny konopných nápojov nám pribudne aj rastlinné mlieko, ktoré z konopných semienok nie je, ale chutí fakt fantasticky. Bude to mlieko z tejto plodiny : 

Nevieš čo to je ? :) Toto sú kešu jablká, na ktorých sú kešu oriešky. A presne z týchto orieškov bude aj spomínané mliečko, ktoré bude dochutené kokosovým cukrom. Toto mlieko bude mať podiel kešu 10% čo je najviac z dostupných kešu mliek, tým pádom bude mať výbornú konzistenciu a bude extrémne chutné. Takže sa máte na čo tešiť. 

Vymaľované máme už dávno a diera, ktorá nám ostala v stene (po tom ako sme ju museli vybúrať, aby sme dostali dnu pasterizátor), je už tiež zastavaná. Dalšia dobrá správa je, že naša prevádzka je už zariadená a všetky prístroje, ktoré potrebujeme tam už máme. Už nám dokonca prišli aj fľašky ( ktoré sme museli jednu po druhej ručne preniesť do skladu, to bola makačka! :D )..Vždy je však lepšie raz vidieť ako sto krát čítať, takže sa možeš pozrieť sám/a na fotkách : 

Posledná správa je tá zlá. Bohužiaľ, ešte stále nemôžme mliečko legislatívne legálne vyrábať. Kvôli obrovskej birokracii a aj kvôli tomu, že sme v tomto biznise noví a nemali sme dostatok predošlých skúseností sa to celé predlžuje. Fakt, že je teraz obdobie dovoleniek a nič sa nedá rýchlo vybaviť, nám tiež veľmi nehrá do karát. Priestory už máme schválené hygienou aj stavebným úradom, iba ešte zostáva doplniť nejaké dokumenty a bude to. Mrzí nás, že to celé tak dlho trvá a vieme že ste už nedočkaví na spustenie výroby tak ako my, ale takto to niekedy pri start-upoch, ale aj v živote býva. Nie všetko je presne tak, ako si naplánujeme.

Mimochodom, ak sa chystáš na Cannafest do Prahy, tak nás budeš môcť nájsť v Chillout zóne, kde budeme mať stánok spolu s firmou Medicann. Tešíme sa na Vás.

Keď toto niekto dočítal dokonca ( okrem mojej maminy ) a máš nejaké otázky alebo postrehy, tak nás kontaktuj na marek@kannabi.sk alebo na tel. č: 0944388123 

Ďakujeme  za prejavenú dôveru a prajeme  ti krásny deň. 

S pozdravom Marek a Daniela 

Pomaly finišujeme :)

25.6.2018

Ahoj milý prispievateľ

Veľmi pekne ďakujeme za Vašu trpezlivosť. Od skončenia našej kampane prešli 3 mesiace a sme si vedomí,že v tomto čase si si už mal/a pochutnávať na našich Kannabi nápojoch, ktoré si si zakúpil/a. 
Týmto by sme sa ti chceli ospravedlniť za vzniknuté meškanie a zároveň ťa ubezpečiť, že robíme všetko pre to, aby sme oficiálnu výrobu mohli spustiť čo najskôr. 
Vzhľadom k tomu, že náš projekt bol v čase kampane na úplnom začiatku, brzdil nás nedostatok financií na vybavenie rôznych povolení a stavebných úprav v našej výrobnej prevádzke. Ako sa vraví, začiatky sú ťažké a trpezlivosti nás učia najmä naše štátne orgány :-) Všetko je však na dobrej ceste a veci sa hýbu tým správnym smerom. Pred nami sú posledné úpravy a preto ťa prosíme ešte o trošku strpenia. 
Čoskoro ťa budeme opäť kontaktovať s presnými dátumami, fotkami a dalšími informáciami. 

269x ĎAKUJEME

13.4.2018

Milí prispievatelia. Splnili sme úžasných 109% Chceli by sme sa nesmierne poďakovať každému z Vás za podporu. Veľmi si to ceníme a dúfame, že Vám nápoj bude chutiť. Budeme robiť všetko pre to, aby sa k Vám dostal čo najskôr. Záleží nám na tom, aby ste boli informovaní o tom v akom stave sa nachádza náš projekt, a preto sme sa rozhodli s Vami zdieľať naše kroky.

Dnes sme trávili čas v našich výrobných priestoroch, kde je pred nami ešte kopec práce, ale my sme plní elánu a veľmi nás to baví 🙂 Čakajú na nás aj menej príjemné záležitosti v podobe rôznych povolení a papierovačiek, ktoré všetci tak milujeme. Stroje na výrobu a pasterizáciu sa už pomaly, ale isto plavia k nám z ďalekej Číny. Na fotke môžte vidieť v akom procese sa momentálne nachádzajú naše výrobné priestory a naďaľej Vás budeme informovať ako pokračujeme, tak ostaňte na nás naladení :-)

Ďakujeme!

11.4.2018

Dosiahli sme 100% ! Veľmi pekne ďakujeme. Napriek tomu stále môžete využiť Vašu šancu byt jednými z prvých ktorý budú mať tento zdravý nápoj doma a podporia tak zrod našej firmy. 

Spoločne to dokážeme!

9.4.2018

Keď toto píšem máme 3 dni a 4 hodiny do konca kampane. Vyzbierali sme už neskutočných 80 tisíc českých korún (3168€). Čo je úžastná informácia a všetkým Vám veľmi Ďakujeme.

Ale náš cieľ je 100 tisíc, takže nám ešte chýba vyzbierať 20%. Potrebujeme vašu pomoc. Ak chcete aby bola kampaň úspešná a prišlo Vám domov zdravé a chutné konopné mliečko, tak povedzte o nás svojim kamarátom a rodine a pomôžte nám dotiahnuť našu kampaň do úspešného konca. Spoločne to dokážeme!

Ďakuejme, tím Kannabi.

Už len 8 dní !

3.4.2018

Naši milí prispievatelia,

Veľmi pekne Vám ďakujeme za doterajšiu podporu. Do skončenia našej kampane máme už len 8 dní. Do vyzbierania plnej sumy nám chýba ešte asi 36%.

Projekt je už v plnom prúde a my máme plné ruky práce s prerábaním našich výrobných priestorov. Stroje na výrobu mliečka sú už na ceste a nevieme sa dočkať kedy k nám dorazia.

V dnešnom drahom svete nám však stále chýbajú financie na dokončenie a rozbehnutie predaja. Ak chcete, aby bol náš projekt úspešný, šírte ho prosím medzi Vašich priateľov a známych zdieľaním na sociálnych sieťach a pomôžte nám vyzbierať cieľovú sumu.

Aj vďaka Vašej pomoci si všetci už čoskoro budeme môcť nápoj Kannabi vychutnávať na letnej terase :-)

Ochutnávka Prievidza

26.3.2018

Nápoj Kannabi budete mať možnosť ochutnať 29.03.2018 v Simply vegan (Bakalárska 2 Prievidza) v čase od 10:00-13:00.

Tešíme sa na Vás :)

Poďakovanie

23.3.2018

Milí prispievatelia,

Sme nesmierne vďační za Vašu podporu a pozitívne ohlasy. Dnes sme dosiahli 43% za čo Vám veľmi pekne ďakujeme. Veríme, že to spolu dotiahneme do úspešného konca :)

Tím Kannabi.

Meníme identitu

20.3.2018

Vážení prispievatelia,

Dovoľujeme si Vás infomovať, že pracujeme na zmene dizajnu nášho loga a celkovej identite našej firmy, keďže konopný list, ktorý sa nám vyníma na obaloch je pre nás viac na škodu ako na osoh. Bohužiaľ, ešte stále žijeme v dobe, v ktorej sa propagácia zdravých konopných produktov považuje za nelegálnu, či pohoršujúcu. Na sociálnych sieťach ako je Facebook a Instagram je tým pádom pre nás veľmi obtiažne šíriť túto kampaň medzi širšiu skupinu ľudí. My to však nevzdávame a berieme to ako výzvu :)

Už čoskoro Vám predstavíme nový dizajn a dúfame, že sa Vám bude páčiť.

Ďakujeme za Vašu podporu.

Tím Kannabi.

109 167 Kč
vybráno z 100 000 Kč

109%

109% splněno

269 lidí přispělo

Jídlo

Trnava, Trnavský kraj, Slovensko

Všechno, nebo nic. Projekt skončil 12.4.2018 v 16:40.

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • prodáno 3
  Snídaňová porce

  • 6x Konopný Nápoj 250ml 
  • Poštovné a balné

  Můžeš si pochutnat na snídani.
  Nezapomeň, že snídani můžeš mit kdykoliv chceš- ráno, na oběd, večer,..., jak povíš ty,
  tak bude.
   

  Doručení odměny: na adresu, do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  330 Kč
 • prodáno 91
  Degustační velmistr na první

  • 3X Konopný Nápoj 250ml
  • 3x Ochucený konopný nápoj 250ml (jahoda, kakao nebo kokos)
  • Poštovné a balné

  Dostaneš 3 klasické konponé nápoje a 3 podle vlastního výběru. V malém můžeš otestovat kvalitu, chuť a klidně i barvu.

  O jaké příchutě máš zájem, uvedeš v poznámce.
   

  Doručení odměny: na adresu, do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  340 Kč
 • zbývá 2 z 30
  4 živly, 4 litry, 4 nápoje (Earlybird)

  • 4X Konopný Nápoj 1 litr
  • Poštovné a balné

  4 živly ovládají všechno, tak jako ti 4litry nápoje dodají všechnu sílu. Energie, vitamíny, zdraví. Litrový nápoj tě dobyje a přípraví na celý den.

  Doručení odměny: na adresu, do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  355 Kč
 • zbývá 20 z 30
  6 nápojů, 6 trpaslíků (Earlybird)

  • 6X Konopný Nápoj 500ml 
  • Poštovné a balné

  Ty můžes být Sněhurka těchto 6 nápojů pro nejrychlejší za super cenu. o 7. nemáme informace. větší balení pro větší fajnšmekry (znalce)

  Doručení odměny: na adresu, do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  370 Kč
 • zbývá 4 z 30
  6 velkých ochucených lahůdek (Earlybird)

  • 6X Ochucený konopný nápoj 500ml (jahoda, kakao nebo kokos)
  • Poštovné a balné

  Právě teď si mohl dělat cokoliv, ale ty zrovna čteš tento text. Myslíš, že tě sem poslala příroda? Chce se ti odvděčit?
  Něco ti naznačit?

  O jaké příchutě máš zájem, uvedeš v poznámce.
   

  Doručení odměny: na adresu, do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  410 Kč
 • prodáno 1
  Velká porce

  • 4x Konopný Nápoj 1 litr
  • Poštovné a balné

  Kdyby existovali obři a chtěli by si na snidaní dát něco zdravé, přírodní a chutné, toto by byla jejich volba.
  Jenže bohužel, obři si to dát nemůžou.... Ale ty ano :)

   

   

  Doručení odměny: na adresu, do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  410 Kč
 • prodáno 2
  Větší porce

  • 6X Konopný Nápoj 500ml 
  • Poštovné a balné

  Cvičíš? Pracuješ? Cestuješ? Není to na konci dne jedno? Důležité je, jak si to užíváš. Se zdravým a chutným
  konopným nápojem si to užiješ mnohem více. 

   

  Doručení odměny: na adresu, do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  450 Kč
 • prodáno 24
  Degustační velmistr na druhou

  • 3X Konopný Nápoj 500ml
  • 3x Ochucený konopný nápoj 500ml (jahoda, kakao nebo kokos)
  • Poštovné a balné

  Dostaneš 3 klasické konopné nápoje a 3 podle vlastního vyběru příchutě. Jenže ve vetším.
  Zariď si v kuchyni degustační místnost a pozvi svých nejbližších.

  O jaké příchutě máš zájem, uvedeš v poznámce.

  Doručení odměny: na adresu, do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  470 Kč
 • prodáno 5
  Degustační velmist na druhou 2

  • 6x Konopný Nápoj 250ml
  • 6x Ochucený konopný nápoj 250ml (jahoda, kakao nebo kokos)
  • Poštovné a balné

  Dostaneš 6 klasických konopných nápojů a 6 podle vlastního výběru příchutě. Zariď si v kuchyni degustační místnost a pozvi svých nejbližších. 

  O jaké příchutě máš zájem, uvedeš v poznámce.

  Doručení odměny: na adresu, do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  533 Kč
 • prodáno 5
  Roční zásoba

  • 8X Konopný Nápoj 1 litr
  • Poštovné a balné

  No dobře, na rok asi ne. 8 litrů něčeho, o čem ještě nebyli napsané básně ani písničky. Tvoje tělo bude obrovským fanouškem této zdravé existence.
   

  Doručení odměny: na adresu, do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  660 Kč
 • prodáno 8
  Degustační velmistr na 3

  • 6x Konopný Nápoj 500ml
  • 6x Ochucený konopný nápoj 500ml (jahoda, kakao nebo kokos)
  • Poštovné a balné

  Dostaneš 6 klasických konopných nápojů a 6 podle vlastního výběru. Do kakaa, cereálií nebo kávy dostatek.

  O jaké příchutě máš zájem, uvedeš v poznámce.

  Doručení odměny: na adresu, do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  760 Kč
 • prodáno 6
  Pan distributor

  • 6X Konopný Nápoj 250ml
  • 6x Ochucený konopný nápoj 250ml (jahoda, kakao nebo kokos)
  • 4X Konopný Nápoj 500ml
  • 3x Konopný Nápoj 500ml
  • 3X Ochucený konopný nápoj 500ml (jahoda, kakao nebo kokos)
  • 4x Konopný Nápoj 1litr
  • Poštovné a balné

  Pro distributory máme slušnou vánoční výbavu. Můžeš otestovat všechny fyzikální vlastnosti,
  tvar a vzhled, chuť a v podstatě všechno.

  O jaké příchutě máš zájem, uvedeš v poznámce.

  Doručení odměny: na adresu, do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  1 100 Kč
 • zbývá 5 z 5
  Pan oficiální sponzor (prvních 5)

  • Balík pro distributory
  • Poděkování na naší stránce (logo firmy nebo jméno)
  • Večeře se zakladateli
  • Poštovné a balné

  Pro 5 z vás máme místo na vaše logo a jméno. Stránka našich poděkování bude vyzdobená
  vaším logem a jménem po dobu jednoho roku.
   

  Doručení odměny: na adresu, do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  10 000 Kč
 • zbývá 3 z 3
  Pán umělec (první 3)

  • Balík pro distributory
  • Poděkování na naší stránce (logo firmy nebo jméno)
  • Večeře se zakladateli
  • Možnost pojmenování ochuceného Kannabi Konopného Nápoje (jahoda, čokoláda, kokos)
  • Poštovné a balné

  Pokud máš umělecký sklon a chceš pojmenovat svůj vlastní nápoj, dáme ti možnost.
  Může to být i název tvojí firmy nebo tvoje jméno.
   

  Doručení odměny: na adresu, do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  18 000 Kč
 • Vyprodáno!!
  Palivo pro rychlíky (Earlybird)

  • 6x Konopný Nápoj 250ml 
  • Poštovné a balné

  Jeden a půl litru paliva pro nejrychlejších. Žij a nech žít, ochutnej a dej ochutnat svojím blízkým. Seznam se s konopným nápojem. 
   

  Doručení odměny: na adresu, do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  289 Kč
 • Vyprodáno!!
  6 ochucených lahůdek (Earlybird)

  • 6x ochucený konopný nápoj 250ml ( jahoda, kakao nebo kokos)
  • Poštovné a balné

  Na světě je přes 7 miliard lidí, ale jen 50 z vás si bude moci jako první vybrat i příchuť. Dopřej svým chuťovým pohárkům a 
  užij si zdravý gastronomický zážitek.

  O jaké příchutě máš zájem, uvedeš v poznámce.
   

  Doručení odměny: na adresu, do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  300 Kč