The Žurnál | Diár pre hrdinov na každý deň

Minimalistický diár, ktorý ti pomôže uvedomiť si čo chceš, usporiadať si podľa toho priority a žiť spokojnejšie. Píš si doň poznámky či nápady, využi každý deň kreatívnu rozvičku a zapíš si za čo každý deň ďakuješ. Ako ho vyplníš, určuješ hlavne ty.

Autor: The Projekt

V čom je Žurnál iný od Moleskine a Leuchturm?

Ponúkame ti len podstatný obsah. Na klasických diároch nás hnevalo množstvo zbytočných strán. Prevody jednotiek, medzinárodné predvoľby, časové pásma - to všetko sa jednoduchšie vygúgli ako vyhľadá v diári. Žurnál sa snažíme držať minimalistický a mať v ňom len veci, ktoré ľudia naozaj používajú.

V čom je Žurnál iný od Passion Planneru a Dolleru?

Oba diáre majú predtlačené týždenné šablóny. Niekomu to síce vyhovuje, ale nás to do značnej miery omedzovalo. Radi skúšame nové veci a naše osobné metódy dokonca upravujeme v priebehu roka. Preto sa nám osvedčilo mať čo najviac miesta. A denný prehľad namiesto týždenného bol pre nás logickou voľou.

Môžete mi Žurnál poslať poštou?

Samozrejme. Stačí keď k ľubovoľnému balíčku pridáš 2 eurá a my sa postaráme o zvyšok. Ak si nechávaš balíček posielať mimo SR a ČR, prihoď radšej 4 a napíš nám do poznámky, kde budeme Žurnál posielať.

Kde si môžem vyzdvihnúť Žurnál osobne?

Odberné miesta budeme mať v Prahe, Brne, Bratislave, Žiline a Košiciach. Všade pôjde o coworkingové priestory, ktoré sú dostupné každý pracovný deň, takže si každý príde na svoje :)

266 403 Kč
vybráno z 51 040 Kč

521%

521% splněno

475 lidí přispělo

Impact Hub, Design

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 19 Poštovné pre zábudlivcov

  Zabudol/la si k svojmu balíčku pridať poštovné? Alebo si si to rozmyslel/a s osobným odberom v Prahe, Brne, Bratislave, Košiciach či Žiline? Žiadny problém. Stačí keď si prikúpiš tento extra balíček.

  Doručení odměny: Do měsíce

  51,04 Kč
  (2 €)
 • 4 Akčné nálepky pre hrdinov

  Nepotrebuješ Žurnál, ale chceš nás podporiť? Ďakujeme! Za odmenu ti pošleme aspoň akčné nálepky s úlohami pre hrdinov. A poštovné dostaneš zdarma.
   

  Doručení odměny: Do měsíce

  127,60 Kč
  (5 €)
 • Vyprodáno!! Žurnál pre najrýchlejších

  Prvých 100 hrdinov od nás dostane nielen špeciálne poďakovanie, ale aj špeciálnu zľavu. Získaj polročný Žurnál za cenu, ktorá sa už nebude opakovať! Pridaj 2 € ak chceš balíček poslať poštou.

  Doručení odměny: Do měsíce

  331,76 Kč
  (13 €)
 • 209 The Žurnál

  Pomôžeme ti stať sa hrdinom! Objednaj si polročný Žurnál cez HitHit a ušetri dve eurá z maloobchodnej ceny. Určite neoľutuješ! Pridaj 2 € ak chceš balíček poslať poštou.

  Doručení odměny: Do měsíce

  382,80 Kč
  (15 €)
 • 57 Ročné predplatné

  Načo budeš pred letom rozmýšľať nad novým diárom? Objednaj si rovno Žurnál na celý rok a v júni/červnu od nás dostaneš nový kus pre druhú polovicu 2018. Pridaj 2 € ak chceš balíček poslať poštou.

  Doručení odměny: Do měsíce

  689,04 Kč
  (27 €)
 • 61 Dva Žurnály

  Aj Batman potreboval svojho Robina. Objednaj si polročný Žurnál pre seba a svojho parťáka a staňte sa hrdinami spoločne! Pridaj 2 € ak chceš balíček poslať poštou.

  Doručení odměny: Do měsíce

  740,08 Kč
  (29 €)
 • 11 Tri Žurnály

  Čo tak založiť si hrdinské trio? S tromi Žurnálmi - žiaden problém. Objednaj si polročný Žurnál pre seba a osoby, ktoré potrebujú nakopnúť. Pridaj 2 € ak chceš balíček poslať poštou.

  Doručení odměny: Do měsíce

  1 097,36 Kč
  (43 €)
 • 5 Päť Žurnálov

  Tu už ide do tuhého. Päť hrdinov pokope - to už si pýta rovno rozbehnutie nového projektu. Stačí keď dáte hlavy dokopy a budete myslieť vo veľkom. Pridaj 4 € ak chceš balíček poslať poštou.

  Doručení odměny: Do měsíce

  1 786,40 Kč
  (70 €)
 • 8 Workshop v tvojom meste

  Toto nie je len nakopnutie, to už je rovno výkop na mesiac! V tvojom meste spravíme workshop pre všetkých, ktorých zoženieš a k tomu ti darujeme 10 Žurnálov.

  Doručení odměny: Do měsíce

  3 828,00 Kč
  (150 €)
 • 0 Žurnál do celej firmy

  Kúp si Žurnál pre 40 svojich zamestnancov či známych a posuň svoju firmu na úplne nový level. Za Žurnály osobne poďakujeme, naučíme vás s nimi pracovať a radi skočíme aj na kávu či obed.

  Doručení odměny: Do měsíce

  12 760,00 Kč
  (500 €)