The Žurnál | Diár pre hrdinov na každý deň

Minimalistický diár, ktorý ti pomôže uvedomiť si čo chceš, usporiadať si podľa toho priority a žiť spokojnejšie. Píš si doň poznámky či nápady, využi každý deň kreatívnu rozvičku a zapíš si za čo každý deň ďakuješ. Ako ho vyplníš, určuješ hlavne ty.

Autor: The Projekt

265 203 Kč
vybráno z 50 810 Kč

521%

521% splněno

475 lidí přispělo

Impact Hub, Design

Zobrazit všechny odměny


Aktuality

9.11.2017 Máš už svoj Žurnál?

Drahí prispievatelia,  máme pre vás samé dobré správy:  slovenské Źurnály sme vám poslali v pondelok české Žurnály sme vám poslali v utorok  na odberné miesta sme ich doručili v stredu.  Prvým z vás už dokonca dorazili domov. Ďalším dorazia do konca týždňa :)  A vy ostatní si ich môžete…

Více

27.10.2017 Dali sme to! + Anketa SK/CZ

Srdečne ťa pozdravujeme, A začneme tým najdôležitejším. 10 439 € a 479 hrdinov. Výsledok, ktorý predčil naše očakávania a dodal nám obrovskú motiváciu do ďalšej práce. Ďakujeme! Svoj Žurnál dostaneš do rúk už v priebehu novembra/listopadu. Aby všetko prebehlo hladko, potrebujeme od teba pár…

Více

Komentáře

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 19 Poštovné pre zábudlivcov

  Zabudol/la si k svojmu balíčku pridať poštovné? Alebo si si to rozmyslel/a s osobným odberom v Prahe, Brne, Bratislave, Košiciach či Žiline? Žiadny problém. Stačí keď si prikúpiš tento extra balíček.

  Doručení odměny: Do měsíce

  50,81 Kč
  (2 €)
 • 4 Akčné nálepky pre hrdinov

  Nepotrebuješ Žurnál, ale chceš nás podporiť? Ďakujeme! Za odmenu ti pošleme aspoň akčné nálepky s úlohami pre hrdinov. A poštovné dostaneš zdarma.
   

  Doručení odměny: Do měsíce

  127,03 Kč
  (5 €)
 • Vyprodáno!! Žurnál pre najrýchlejších

  Prvých 100 hrdinov od nás dostane nielen špeciálne poďakovanie, ale aj špeciálnu zľavu. Získaj polročný Žurnál za cenu, ktorá sa už nebude opakovať! Pridaj 2 € ak chceš balíček poslať poštou.

  Doručení odměny: Do měsíce

  330,27 Kč
  (13 €)
 • 209 The Žurnál

  Pomôžeme ti stať sa hrdinom! Objednaj si polročný Žurnál cez HitHit a ušetri dve eurá z maloobchodnej ceny. Určite neoľutuješ! Pridaj 2 € ak chceš balíček poslať poštou.

  Doručení odměny: Do měsíce

  381,08 Kč
  (15 €)
 • 57 Ročné predplatné

  Načo budeš pred letom rozmýšľať nad novým diárom? Objednaj si rovno Žurnál na celý rok a v júni/červnu od nás dostaneš nový kus pre druhú polovicu 2018. Pridaj 2 € ak chceš balíček poslať poštou.

  Doručení odměny: Do měsíce

  685,94 Kč
  (27 €)
 • 61 Dva Žurnály

  Aj Batman potreboval svojho Robina. Objednaj si polročný Žurnál pre seba a svojho parťáka a staňte sa hrdinami spoločne! Pridaj 2 € ak chceš balíček poslať poštou.

  Doručení odměny: Do měsíce

  736,75 Kč
  (29 €)
 • 11 Tri Žurnály

  Čo tak založiť si hrdinské trio? S tromi Žurnálmi - žiaden problém. Objednaj si polročný Žurnál pre seba a osoby, ktoré potrebujú nakopnúť. Pridaj 2 € ak chceš balíček poslať poštou.

  Doručení odměny: Do měsíce

  1 092,42 Kč
  (43 €)
 • 5 Päť Žurnálov

  Tu už ide do tuhého. Päť hrdinov pokope - to už si pýta rovno rozbehnutie nového projektu. Stačí keď dáte hlavy dokopy a budete myslieť vo veľkom. Pridaj 4 € ak chceš balíček poslať poštou.

  Doručení odměny: Do měsíce

  1 778,35 Kč
  (70 €)
 • 8 Workshop v tvojom meste

  Toto nie je len nakopnutie, to už je rovno výkop na mesiac! V tvojom meste spravíme workshop pre všetkých, ktorých zoženieš a k tomu ti darujeme 10 Žurnálov.

  Doručení odměny: Do měsíce

  3 810,75 Kč
  (150 €)
 • 0 Žurnál do celej firmy

  Kúp si Žurnál pre 40 svojich zamestnancov či známych a posuň svoju firmu na úplne nový level. Za Žurnály osobne poďakujeme, naučíme vás s nimi pracovať a radi skočíme aj na kávu či obed.

  Doručení odměny: Do měsíce

  12 702,50 Kč
  (500 €)