SuperAce TENNIS - zábavná originální deskovka pro všechny

SuperAce Tennis je originální, zábavná a chytlavá deskovka pro děti i dospělé. Díky jednoduchým pravidlům, jako ve skutečném tenise, můžete během pár minut hrát a bavit se. Zakupte si hru, nebo přispějte jinak, na její dokonalou výrobu vč. mobilní appky.

Autor: RCGames

DĚKUJEME za vaší podporu a pomoc, pouštíme se velmi rádi DO PRÁCE!

18.8.2021

Tenis dokáže být pěkně napínavou podívanou do posledního míčku, stejně tak tomu bylo i v případě naší hry.  O vítězství dokáže rozhodnout pak jediný dobře zahraný míč. Jsme nesmírně rádi, že náš boj byl úspěšný a děkujeme všem přispivatelům za podporu a důvěru. Je to tam!!!!

Není čas odpočívat a slavit - vrháme se do práce na zadání do výroby, dokončení aplikace, vytvoření vlastního eshopu, aby hra byla uvedena co nejdříve do prodeje a k vám všem, kteří přispěli, se dostala vaše odměna co nejdříve. Připravujeme také další sportovní hru, ale o té snad někdy příště...

Ještě jednou děkujeme za vaší podporu, sledujte nás dal na https://tennis.rcgames.cz  Najdete nás také na sociálních sítích - Instagramu a Facebooku. Jsme RCGames, vydavatel vlastních originálních českých her.

 

3 dny do konce, chybí 50.000 Kč - servírujeme do rozhodujícího setu

11.8.2021

Děkujeme Vám za vaší dosavadní podporu naší hře. Do konce naší kampaně zbývají ještě 3 dny, poslední dnem našeho zápasu je pátek 13. srpna.

Doufáme, že pátek třináctého bude pro naši hru SuperAce Tennis šťastným dnem. Vy nám v tom můžete samozřejmě velmi pomoci. Nyní nám chybí necelých 50.000 Kč do úspěšné kampaně, a tím i zadání této originální zábavné hry do masovější produkce, v perfektní kvalitě bez kompromisů, ve spolupráci s českými a evropskými výrobci.

Hra, jejíž prototyp starý téměř 50 let byl vyrobený z koberce a lepenky pro dva neposedné kluky šikovným tátou, se může nyní i díky vám dočkat své dokonalé podoby, s perfektní hratelností a jednoduchostí, včetně mobilní aplikaci pro počítání skóre.

Tuto hru můžete mít do Vánoc u vás doma, můžete ji hrát se svými dětmi či přáteli na vašem stole, může se stát originálním vánočním, firemním či klubovým dárkem. Nebo můžete jinou formou vyjádřit hře, a vůbec celé myšlence zábavných sportovních deskových her, svoji podporu. Za jakoukoliv podporu děkujeme, z našich odměn je stále co vybírat!

Jdeme do posledního setu a doufáme, že výhru uhrajeme dřív, než v infarktovém tie breaku...

Děkujeme Vám za vaší podporu!

Sport jako sport - emoce a radost z vítězství se nemění

11.8.2021

Věříme, že hra SuperAce Tennis se z nabídky deskovek, nejen na českém trhu, vymyká pro svou jednoduchost, originalitu, zábavnost pro děti i dospělé. Ale i z toho důvodu, že se jedná de facto o sportovní hru kopírující maximálně pravidla sportu, v tomto případě tenisu. Na sportovní hry se ostatně naše společnost chce i nadále zaměřovat.

Naší vizí je skrz zábavné sportovní deskové hry přivádět děti, i dospělé lidi ke skutečnému sportu a oba světy propojit. Tak, jako se stalo v případě našeho zakladatele, nás. Skrz naše hry učit pravidla i zákonitosti daného sportu, zvládat emoce, radovat se z vítězství, umět přijímat porážku. Dospělé hrou jejich oblíbeného sportu bavit.

Proto jsme se v kampani spojili se společností Sportobchod, který patří mezi největší e-shop prodejce nejrůznějšího sportovního vybavení, a díky tomuto partnerství vám v rámci odměn můžeme nabídnout slevové vouchery na nákup libovolného sportovního vybavení nabízené v jejich e-shopu.

Pro různé odměny jsou připraveny vouchery v různé hodnotě. Pokud plánujete nákup dražšího sportovního vybavení, tak můžete podporu naší hře formou jejího zakoupení spojit s vaším nákupem, ušetřit nemálo peněz, udělat si radost naší hrou, a udělat tím radost i nám.

Slevové kódy pro nákup vám v případě úspěšné kampaně zašleme ihned v týdnu po úspěšné kampani, nebudete na ně muset čekat až spolu s dodáním hry. 

Výroba Custom verze hry SuperAce Tennis pouze v rámci kampaně na Hithit

3.8.2021

Veškerá výroba probíhá v České republice, a proto jsme schopni na přání zajistit i výrobu kompletní hry v designu dle vašeho přání. Speciálně vyvinutá a na míru pro nás vyráběná hrací plocha, která reprezentuje hrací kurt, patří k velmi podstatné součásti hry. Kromě potřebných technických vlastností její povrch umožňuje i digitální potisk. 

Kromě standardní barvy oranžové, reprezentující antuku, zelené, evokující trávu, a modré, kterou máme pro tvrdý halový povrch, jsme schopni zajistit i individuální potisk celé herní plochy dle vašeho přání, nebo na standardně barevných podložkách upravit jen nápisy, dotisknout loga. Můžete tak pojmenovat center kurt třeba po sobě či obdarovávané osobě, nechat na něj natisknout věnování, vaše oblíbené motivační motto, název vašeho tenisového klubu,...

Můžete si ale nechat potisknout i celou plochu! Hrajete s přáteli hry v hospůdce? Můžete mít třeba vlastní plochu pro pivní pohár, nebo barvy herní plochy nechat vyrobit v barvách vaší společnosti, firmy. Představivosti se meze nekladou, je pouze podstatné ponechat dostatečně kontrastní čáry rozdělující plochu, bez nich by se naše hra hrála jen velmi těžko...

Hra je dodávána v atraktivním tubusu evokujícím balení tenisových míčků. I tento tubus vyrábí tiskárna v České republice, a proto jsme schopni vyrobit potisk tubusu na přání. Změnit jde nápisy, přidat věnování, upravit barevnost. Můžete mít tak kompletní hru SuperAce Tennis na míru vašich představ, a to pouze v rámci Hithit kampaně, jako poděkování za vaši podporu. Cena je v tomto případě trochu vyšší, ale výroba je individuální, zcela na míru, na přípravě podkladů pro výrobu se podílí náš grafik, což se do ceny také promítá. Každopádně za vaši podporu naší hře zakoupením jedné z těchto verzí získáte neopakovatelný originál, který budete mít jen vy, vaše firma. A to se určitě vyplatí!

Customizované verze nabízíme ve 3 variantách:

 • Custom light - v této variantě si vyberete ze standardní hrací barevné plochy (oranžová, zelená, modrá) a můžete si kolem herní plochy nechat vytisknout vlastní text, nápisy. 
 • Custom medium - v této variantě si můžete nechat potisknout celou herní plochu ve vlastních barvách a designu. Je potřeba počítat s viditelně kontrastními čárami a umístěním nápisu SuperAce Tennis + loga RCGames, jinak je to zcela na vás
 • Custom full - v této variantě kromě celopotištěné herní plochy můžete mít i tubus ve vlastním designu, nebo s vlastními nápisy, věnováním. I v tomto případě si vyhrazujeme ponechat nápis SuperAce Tennis, jeho barevnost ale můžeme upravit dle vašeho návrhu.

Vyberete si z jedné verzí a necháte si vyrobit svůj jedinečný originál?

Limitovaná 100 ks edice "SuperAce Tennis Marek Taclík"

2.8.2021

Marek Taclík si zahrál v našem promo spotu jednoho ze zapálených tenistů. Proč právě Marek? Není to tím, že by byl Marek kdovíjakým tenistou a milovníkem bílého sportu, i když v divadelní hře Nadal - Federer, která se kraje v pražském klubu La Fabrika, se zhostil role druhého jménovaného tenisového fenoména dnešní doby opravdu důvěryhodně.

Cesta k roli v naší reklamě vedla přes fotbal, úplně přesně Slavii, jejímž věrným fandou je, stejně jako náš Štěpán. Kamarádi ze stadionu a hospody, patřící ke stejnému fotbalovému klanu, si mají pomáhat, a tak Marek kývnul na naší nabídku, a šel do toho s námi. Věříme, že nikoho lepšího jsme si pro naši reklamu nemohli přát, a i Marek přispěje k tomu, že se nám podaří v kampani vybrat cílovou částku a dovést výrobu hru do finále. Mimochodem, nejoblíbenějším sportem Marka, kterému se aktivně věnuje, je cyklistika. Tuto sportovní hru aktuálně testujeme pro výrobu a tak, pokud to bude možné, rádi Markovi nabídneme roli v dalším reklamním spotu.

Marek Taclík si natáčení užil a naše hra ho opravdu chytla. S radostí jsme mu jeden z testovacích vzorků dali, aby ho bral sebou na natáčení či jen tak pro zábavu a hraní s přáteli či rodinou. 

Limitovanou edici SuperAce Tennis Marek Taclík, které bude dodána maximálně ve 100 ks, Marek opatří osobním věnováním na přáním a součástí bude i pamětní fotografie z natáčení podepsaná Markem.

Koncentrovaná hra, čekání na chybu soupeře, útok, matchball a máme (olympijské) zlato!!!

1.8.2021

Taky jste napjatě sledovali finálovou čtyřhru Krejčíkové a Siniakové na olympiádě a fandili? My taky, drželi jsme palce, zahráli jsme si s nimi a gratulujeme k úžasnému sportovnímu úspěchu a zlaté olympijské mediali!

I vy můžete být příštími vítězi tenisového turnaje a slavit výhru. Že je to "jen vítězství" na naší deskovce SuperAce Tennis vašemu pocitu radosti a emocím vadit ani trochu nebude, oslavte vítězství a odejte se pocitu štěstí na plné pecky!

U příležitosti olympijského turnaje můžete zakoupit odměnu - modrou variantu naší deskovky za zvýhodněnou cenu. Pozor, nabídka je početně limitovaná, neváhejte, nejvýhodnější varianta hry je až na poslední kusy zcela vyprodaná a výhodněji hru již nepořídíte!

Do konce zbývá 13 dní, jsme na 55 % částky, podpořte nás, prosím.

Zajistěte si pro sebe tuto skvělou zábavnou hru a staňte se příštími tenisovými šampiony.

Game - set - match - SuperAce Tennis!

Víc než jen "Blechy" - na míru vyvíjené materiály a výroba v Česku

30.7.2021

Zaznamenali jsme několik příspěvků z ČR i zahraničí, které srovnávají SuperAce Tennis s hrou Blechy (Tiddlywinks). To ale neodpovídá skutečnosti, a my se zde pokusíme vysvětlit proč. 

Hra SuperAce Tennis je založena na mechanice, kterou mnozí znají z dětské hry Blechy nebo anglické verze Tiddlywinks. To je ale také jediná podobnost, kterou tyto hry mají. SuperAce Tennis má patentovaný herní princip, který věrně napodobuje skutečný tenis. Stejně jako v reálu se snaží hráč dostat soupeře do situace, kdy není schopen míček doběhnout, nebo ho naopak vyčerpat hrou na jistotu a trpělivě čekat na jeho chybu. Záleží nejenom na technice odpalu, ale také na taktickém vedení hry. A to dvojnásob platí pro čtyřhru. Tam je strategie ještě důležitější. Pravidla naprosto přesně odpovídají opravdovému tenisu!

Důkazem toho je, že aplikace, kterou jsme ke hře vyvinuli, aby usnadnila počítání skóre, se dá využít i při skutečném tenisovém zápasu. Aplikace je samozřejmě vyvíjena naší hře na klíč, a má velmi důmyslné intuitivní ovládání, dokáže vést statistiky, analyzovat hru a mnoho dalšího. 

Materiál, z něhož je hrací plocha vyrobena je výsledkem našeho dvouletého testování. Má sametový, hebký povrch, který umožňuje přesný odpal a tlumí dopad. Na rubu je vrstva z černé pryže, která bezchybně přilne na podklad (stůl, rovná deska) a nesmeká se. V herní branži se podobné matriály občas používají pro hrací plochy různých fantasy her. Odborně se jim říká game mats a jsou poměrně drahé. 

Technologie potisku nám umožňuje použití libovolné barvy a grafického vzoru. Pro zájemce o tzv. customizaci můžeme vytvořit design kurtu na přání. Hra tak může být originálním dárkem, který nikdo jiný nemá, anebo reklamním či dárkovým předmětem pro firmy. 

Také ostatní herní komponenty jako síť a dřevěné figurky, ale i obal ve tvaru tubusu jsou vyrobeny z kvalitních materiálů u nás v České republice. Tubus není obalem na jednorázové použití, ale slouží k uložení a ochraně hrací plochy před poškozením a samozřejmě je ideálním řešením pro přepravu. 

A nakonec ta nejdůležitější součástka To je ona „blecha“, která v naší hře představuje tenisový míček a která jediná je pojítkem se stejnojmennou hrou. Musí se dobře odpalovat, létat vzduchem, pokud možno rovně bez rotací a po dopadu už zbytečně neodskakovat. Musí mít tu správnou hmotnost a tvar… A hádejte, kde si ji necháme vyrábět? Ve Velké Británii, která světu dala právě výše zmíněnou Tiddlywinks. Ale tím veškerá podobnost končí. 

Mobilní aplikace pro počítání skóre, vedení žebříčků a statistik

28.7.2021

Jako součást stolní hry SuperAce TENNIS připravujeme i vychytanou mobilní aplikaci. 

Do telefonu si ji stáhnete pomocí QR kódu, který bude součástí tištěných pravidel hry uvnitř naší originální krabice evokující balení tenisových míčků.

Mobilní aplikace bude fungovat na telefonech se systémem IOS i Android.

Hlavní funkcí aplikace bude schopnost počítání skóre. Nebudete tak potřebovat žádný papír, ani tužky, pamatovat si aktuální stav skóre. Děti nebudou muset znát princip počítání tenisových pravidel po "fiftýnech" či záludnosti kolem "výhod".

Na začátku si vytvoříte svůj profil - vložíte jméno a budete moci nahrát i svoji fotografii či jiného avatara. Podobným způsobem budete moci vložit své/ho spoluhráče. Volba mezi dvouhrou a čtyřhrou, a na kolik vítězných setů budete hrát, je samozřejmostí. A můžete se pustit do hry!

Intuitivní, velmi jednoduché ovládání aplikace vám umožní zaznamenávat vyhrané či prohrané údery jen pouhým pohybem prstu, nebo ťuknutím na ikonku toho, jak jste výhry dosáhli. Zda to bylo eso, váš vítězný míč, či chyba spoluhráče. Díky tomu aplikace dokáže vést i statistiky vaší hry, ty ukládat a porovnávat s dalšími hráči.

Své úspěchy budete moci sdílet s dalšími hráči či přáteli pomocí hezké grafiky i mimo aplikaci. Přemýšlíme i o ozvučení hry, funkcí jestřábího oka, atraktivních animacích... 

Zkrátka, aplikace bude velmi užitečným pomocníkem, který dodá naší hře ještě větší šmrnc a jednoduchost při samotném hraní.

A pro tenisty? Ano, můžete ji používat i na počítání skóre při skutečné hře, vždyť jak jsme již několikrát zmínili, pravidla naší hry se od skutečného sportu ani trochu neliší. 

Pravidla hry SuperAce TENNIS

27.7.2021

Pravidla hry SuperAce TENNIS nejsou vůbec složitá. 

Pro ty, kteří tenisová pravidla znají, máme skvělou zprávu - pravidla hry jsou úplně stejná jako v reálném tenise, pouze při podání se můžete dohodnout, zda za dobré podání uznáte míček, který dopadne pouze do předního pole, stejně jako v tenisu, a nebo rozšíříte možnost správného podání i na zadní pole. 

Místo tenisové rakety a tenisáku cvrknáte do blechy (míčku) pomocí figurky. Míček se snažíte odehrát přes síť tak, aby dopadl a zůstal ležet ideálně v poli, které má váš soupeř křížem od pole, ve kterém právě stojí. Takový míček simuluje pozici, která nelze doběhnout. Míček, který skončil mimo herní pole, je stejně jako v tenise "out". Čtyřhra se hraje stejně, jen na rozšířené herní pole. 

Natočili jsme pro vás tutoriál, ve které jsou pravidla vysvětlená. Sami nejlépe uvidíte, že pustit se do hry, a bavit se, můžete hned. 

Abychom vám hraní ještě více usnadnili, pro počítání skóre máme připravenou mobilní aplikaci. O té vám řekneme víc ale zase příště ;-)

Pravidla hry najdete na našem youtube kanále

Nová odměna u příležitosti olympijského turnaje

23.7.2021

Tenis patří ke stálicím letních olympiád. Aby ne, je to krásný a na celé světě velmi populární sport! 

U příležitosti letošního olympijského turnaje jsme se rozhodli pro vás připravit speciální odměnu, a to modrou verzi hry (hala / hard) za 700 Kč pro prvních 50 zájemců. Proč právě modrý kurt? Samozřejmě, že proto, že takovou barvu má kurt centrálního dvorec Ariake Coliseum, kde se letos turnaj od 24. 7. do 1. 8. hraje.

Natáčení oficiálního promo spotu s Markem Taclíkem

22.7.2021

Viděli už jste náš nový spot? Pokud ano, doufáme, že se líbil a pobavil. Pokud ne, hurá na to hned, jak toto dočtete!

Natáčeli jsme v červnu v Žatci se společností Videojinak, se kterou moc rádi spolupracujeme. Jejich videa jsou hravá, vtipná, originální a natáčení je jedna velká legrace. Kluci jsou velicí profíci a i s omezeným rozpočtem dokážou divy a odvést naprosto profesionální práci v krátkém čase.

Honorář herců / kamarádů bylo pivo a jídlo při natáčení, využili jsme v té době ještě zavřených hospod, byt zapůjčila tetička, s rekvizitami nám pomohl Sportobchod, scénář jsme si napsali vlastní, Marek Taclík souhlasil s natáčením i díky v té době ještě omezeným možnostem pro herce, a také proto, že je to kamarád našeho šéfa obchodu Štěpána. Prostě i s malým rozpočtem se dají dělat divy.

Snad se vám naše video líbí a i díky němu se rozhodnete nás podpořit v naší kampani. Děkujeme!

Pouštíme se znovu do hry

20.7.2021

Znáte ten pocit, když se na něco dlouho připravujete, vše ladíte do posledního detailu, jste přesvědčení, že v přípravě a tréninku jste nic nepodcenili, že vstupujete do zápasu perfektně připraveni, jste dokonale koncentrováni na každou výměnu, sadu, set,...

S motýlky v břiše čekáte na první podání. Je to tu a začíná se konečně hra. Z vás padá všechen stres, protože už se to děje a teď je to jen na vás. Desítky hodin tréninku, vynaložený čas a velké investice, úsilí  všech lidí kolem vás máte nyní zúročit. Máte taktiku. Víte, kdy budete hrát ze základní, a kdy půjdete útočit na síť,...

A pak najedou STOPKA.

Začne pršet a zápas se odkládá. Pár hodin, pár dní. Objeví se COVID a Olympiáda se odkládá. Pár měsíců, rok. Kdo ví. Vše co jste doteď udělali, celá příprava, koncentrace a chuť, se rozpouští jak pára na hrncem. Víte, že to nebylo zbytečné, že se zase začne hrát, ale nevíte kdy. Nevíte, jaké budou podmínky, jací budou vaši soupeři. Nejste profesionální sportovci, kteří to zažívají často, na tohle jste nebyli připravení. Zjišťujete, že vám v týmu chybí psycholog. Najít znovu chuť a získat zpět koncentraci, chuť a sílu do hry chvíli trvá.

Sbíráte se a pouštíte se znovu do boje. Rozhodnete se bojovat. Potrénovat ještě víc, připravit si nové údery. Aby jste, až to půjde, byli ještě lépe připraveni. Čas, který jste dostali navíc, se rozhodnete maximálně zúročit.

Tak jsme se cítili a cítíme.

Máme na úspěšnou kampaň méně dní, ale jsme ještě lépe nachystaní na zápas, který bychom rádi uhráli do vítězného konce. Protože víme, že tahle hra je zábava, všechny baví a bavit bude. Rozdává radost. Někomu třeba otevře cestu i ke skutečnému tenisu a sportování. Místo turnaje Roland Garros je tu Olympiáda. Místo 30. 7. bude posledním dne pátek 13. srpna. Nebojíme se a jdeme do toho! Víme, že je tu spousta lidí, kteří do toho jdou s námi a rádi bychom přesvědčili k zapojení se i vás, kteří jste o tom dosud nepřemýšleli. Za vaší pomoc nabízíme jednoduchou, originální ale o to větší zábavu a radost. 

Game - set - match - SuperAce Tennis!

50 kusů hry za nejlepší cenu - Super Early Bird odměna

17.6.2021

Vaší podporu nechceme jen tak zadarmo, ale nabízíme za ni samozřejmě ODMĚNU. Tou nejlepší je jistě samotná hra. Jednoduchá, skvělá, zábavná pro děti i dospělé - hra která vás bude určitě bavit. POUZE PRO 50 NEJRYCHLEJŠÍCH JE TU ODMĚNA SUPER EARLY BIRD!

Co za příspěvek 699 Kč dostanete:

 • hru SuperAce Tennis ve vámi vybrané variantě (antuka, hala, tráva), která obsahuje herní plochu, síť, figurky pro dvouhru i čtyřhru, sadu míčků - blech, tištěná pravidla, to vše zabalené v atraktivním tubusu evokujícím balení tenisových míčků
 • aplikaci SuperAce Tennis ke stažení pro Android i IOS pro počítání skóre hry, ukládání výsledků, provádění statistik a mnohem více
 • slevový kupón v hodnotě 400 Kč pro nákup jakéhokoliv zboží v eshopu Sportobchod.cz (kupón lze uplatnit při nákupu 2000 Kč a více)
 • dobrý pocit, že jste přispěli k vydání hry, která bude lidi bavit a třeba děti přivede k samotnému sportu
 • pořádnou porci zábavy a legrace s naší hrou

Dodání hry v případě úspěšné kampaně garantujeme do Vánoc 2021, slevový kupón vám zašleme ihned po dosažení cílové částky naší kampaně na email. Díky, za každou vaší podporu!

Spouštíme naší 45tidenní kampaň na hru SuperAce Tennis

16.6.2021

16. 6. 2021

Toto datum jsme si nijak extra nevybrali, ale přesto věříme, že dvě šestky nám přinesou štěstí, a vám přinesou na váš stůl skvělou a zábavnou deskovou hru na motivu skutečného tenisu - SuperAce Tennis!

Jste připraveni na match, stejně jako my?

Potrvá 45 dní a doufáme, že to bude strhující zábava a podívaná. Radši bychom ale, abyste nás nenapínali a zápas se nerozhodoval v tie breaku posledního dne :-) Za prvé proto, že pro vás máme připravené super jedinečné odměny. Za druhé jednoduše proto, že SuperAce je zábavná, jednoduchá a jedním slovem skvělá hra pro malé i velké. Věříme, že tenhle zápas bude vítězství na celé čáře.

Děkujeme Vám za jakoukoliv pomoc v této kampani! 

SuperAce Tennis se po 50 letech představuje světu

31.5.2021

Máte hru? A mohli bychom ji vidět?

Ano, můžete!

Padesát let čekala hra "tenis" na tento okamžik. Před padesáti lety vznikl první koncept. Z koberce, papíru, špendlíků, figurek ze hry "Člověče nezlob se" a létacích čoček ze hry "Blechy".

Ano, hra by mohla vypadat stále stejně. Věříme, že by bavila stále stejně. Ale naštěstí je jiná doba. Doba, která umožňuje vyvíjet speciální materiály, testovat produkty ze zahraničí, vyrobit hru v originální a atraktivní designu, nahradit papír s tužkou a nekonečné počítání skóre chytrou mobilní aplikací, zajistit pro vás ten nejlepší herní prožitek... A v neposlední řadě na toto vše zkusit získat peníze.

Představujeme vám SuperAce Tennis. Doufáme, že se vám bude líbit a bavit vás stejně, jako nás. Jinak bychom do toho nešli, to nám věřte. Jste připraveni si s námi zahrát první zápas společného turnaje? Odměny za účast a vítězství jsou připravené, hra může začít. 

Game - set - match - SuperAce Tennis!

16 476 €
vybrané z 16 417 €

100%

100% splnené

168 ľudí prispelo

Šport, Hry

Prague, Czechia

Všetko alebo nič. Projekt skončil 14.8.2021 v 12:47.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 1
  Poštovné do zahraničí - Evropa

  Přejete si zaslat odměnu do jiné evropské země? 

  Nezapomeňte si "přikoupit" tuto odměnu v dalším kroku! Velmi rádi vám vyhovíme a cenu zašleme kamkoliv v Evropě. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  6,16 €
  (150 Kč)
 • predané 4
  Zápis do Síně slávy SuperAce Tennis

  Chcete nám přispět na výrobu hry a být navždy zapsáni do Síně slávy SuperAce Tennis? Přispějte nám částkou minimálně 200 Kč a my „vyryjeme vaše jméno zlatým písmem“ na webu SuperAce Tennis v Síni slávy. Do poznámek uveďte, pod jakým jménem chcete být v Síni slávy uvedeni. Minimální částka je 200 Kč, pokud přispějete více, budeme rádi. Odměnu můžete zakoupit i opakovaně a být v Síni slávy zapsáni pod více jmény. Bránit vám v tomu určitě nebudeme :-)

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  8,21 €
  (200 Kč)
 • predané 2
  Super tenisový symbolický dárek

  Nechcete si koupit hru, ale přesto nám na ni chcete přispět? Nebo hru chcete, ale chcete k ní navíc super dárek? To je super!
  Vyberte se ze tří skvělých odměn a napište nám svoji volbu do poznámky. Poštovné je zahrnuto v ceně.
  • pytlík s antukou jako z kurtů Roland Garros
  • semínka trávy, jaká roste na kurtech  Wimbledonu
  • pytlík plný blech, co skáčou rychle jako tenisáky na kurtech US Open

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  12,31 €
  (300 Kč)
 • zostáva 28 z 50
  Super Blue Bird - modrá verze / hala / "Tokyo" verze

  U příležitosti olympijského turnaje v tenise pro vás máme připravenou limitovanou edici 50 kusů modrého kurtu za extra cenu. Modrou barvu mají i kurty, na kterých se hraje olympijský turnaj v Tokyo.

  V případě úspěšné kampaně obdržíte navíc ihned po dosažení cílové částky slevový kupón na nákup jakéhokoliv sportovního vybavení v eshopu Sportobchod.cz v hodnotě 400 Kč, hodnota vaší útraty musí být minimálně 2.000 Kč. 

  Součástí ceny je také poštovné.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  28,73 €
  (700 Kč)
 • zostáva 115 z 150
  Early Bird Tennis

  Hra SuperAce Tennis za zvýhodněnou cenu. Ne tak super jako náš první kanárek, ale pořád vzácný,  cenově velmi výhodný úlovek pro dalších 100 budoucích tenisových es!
  Do poznámky uveďte, kterou ze tří variant hry si přejete (antuka, tráva, hala). Součástí ceny je poštovné. 
  V případě úspěšné kampaně obdržíte navíc ihned po dosažení cílové částky slevový kupón na nákup jakéhokoliv sportovního vybavení v eshopu  Sportobchod.cz v hodnotě 400 Kč, hodnota vaší útraty musí být minimálně 2.000 Kč.
  Součástí ceny je také poštovné.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  30,78 €
  (750 Kč)
 • zostáva 492 z 500
  Hitovka SuperAce Tennis

  Cenový hit pro Hithit. Hra SuperAce Tennis za výhodnou cenu pouze pro Hithit kampaň, včetně poštovného. Kdo chce, na toho se dostane. Ten, kdo koupí, neprohloupí. 
  Do poznámky uveďte, kterou ze tří variant hry si přejete (antuka, tráva, hala).
  V případě úspěšné kampaně obdržíte navíc ihned po dosažení cílové částky slevový kupón na nákup jakéhokoliv sportovního vybavení v eshopu  Sportobchod.cz v hodnotě 200 Kč, hodnota vaší útraty musí být minimálně 1.300 Kč.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  32,79 €
  (799 Kč)
 • zostáva 94 z 100
  Limitovaná edice "Marek Taclík"

  Získejte 1 ze 100 her z limitované edice "Marek Taclík". Marek si zahrál v našem promo spotu na tuto hru a perfektně se při hře bavil. Pokud chcete SuperAce Tennis podepsaný od Marka Taclíka, spolu s osobním věnováním, neváhejte a vyberte si tuto početně limitovanou odměnu. Do poznámky napište, komu má být hra věnována a jakou z herních variant antuka / tráva / hala si přejete.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  36,90 €
  (899 Kč)
 • zostáva 93 z 100
  Double "debl" SuperAce Tennis

  Chcete udělat radost i někomu dalšímu? Objednejte si hru SuperAce Tennis dvakrát!
  Do poznámky nám napište, jaké varianty hry si přejete (antuka, tráva, hala).
  V případě úspěšné kampaně obdržíte navíc ihned po dosažení cílové částky slevový kupón na nákup jakéhokoliv sportovního vybavení v eshopu  Sportobchod.cz v hodnotě 400 Kč, hodnota vaší útraty musí být minimálně 2.000 Kč.
  Součástí ceny je také poštovné.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  59,51 €
  (1 450 Kč)
 • zostáva 49 z 50
  Customized SuperAce Tennis - light

  Chcete naši hru jako skutečný a jedinečný originál? Navrhněte si vlastní nápisy, které chcete mít vytištěné na kurtu vaší hry. Pojmenujte po sobě turnaj, napište vzkaz nebo věnování, nechte vytisknout logo sponzora. V této variantě vytiskneme na vybranou herní variantu (antuka, tráva, hala) vámi definované nápisy na kurt, po všech jeho stranách. Texty pište do poznámky. V ceně je poštovné.
   
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  61,52 €
  (1 499 Kč)
 • zostáva 40 z 40
  Customized SuperAce Tennis - medium

  Chcete naši hru jako skutečný a jedinečný originál? Navrhněte si celý design kurtu. Zvolte barvu či vzor celé herní plochy, pojmenujte turnaj po sobě, napište vzkaz nebo věnování, nechte vytisknout logo sponzora. V této variantě potiskneme celý kurt dle vašich představ. V ceně je poštovné.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  69,73 €
  (1 699 Kč)
 • zostáva 28 z 30
  Customized SuperAce Tennis - full

  Chcete  úplný originál? Vlastní design kurtu, vlastní nápisy na kurtu, vlastní potisk na tubusu, ve kterém je hra dodávána? Máte jedinečnou a neopakovatelnou příležitost mít jen svoji vlastní hru, svůj tenisový turnaj, dát někomu originální dárek. Potěší nejen zarputilé tenisty, ale všechny hračičky, co ocení originalitu. V ceně je kromě hry také poštovné.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  82,04 €
  (1 999 Kč)
 • zostáva 43 z 50
  SuperAce "Grandslam"

  Kdo šetří, má za tři. Objednejte si náš SuperAce Tennis 3x a můžete hrát v pátek Wimbledon, v sobotu Roland Garros a v neděli finále US Open v New Yorku! ​Není to však podmínka, vybrat si můžete jakékoliv herní varianty (antuka, tráva, hala). 
  V případě úspěšné kampaně obdržíte navíc ihned po dosažení cílové částky slevový kupón na nákup jakéhokoliv sportovního vybavení v eshopu  Sportobchod.cz v hodnotě 700 Kč, hodnota vaší útraty musí být minimálně 3.000 Kč.
  Součástí ceny je také poštovné.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  86,15 €
  (2 099 Kč)
 • zostáva 3 z 16
  Účast na zahajovacím Turnaji mistrů SuperAce Tennis

  Odměna pro skutečné fajnšmekry, kteří chtějí být u historické události, která se nebude opakovat.  Zúčastněte se jako hráči Turnaje mistrů. Účast pouze pro 16 vyvolených mužů a žen, za účasti tvůrců hry. Možná přijde i kouzelník, a další zajímaví hosté. Součástí odměny je, kromě startovní účasti na této sportovně společenské akci, která se bude konat na podzim v Praze, také pohoštění a samozřejmě hra podepsaná od jejich autorů.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  205,21 €
  (5 000 Kč)
 • predané 4
  10x Customized SuperAce Tennis – full

  Líbí se vám naše hra a chtěli byste plně customizovanou verzi ve více kusech? Třeba jako originální firemní vánoční dárek? Využijte tuto nabídku, ve které získáte 10 ks plně customizované verze hry SuperAce Tennis. Garantujeme dodání 1 měsíc před Vánoci. V ceně je zahrnuté poštovné.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  615,64 €
  (15 000 Kč)
 • predané 4
  20x Customized SuperAce Tennis – full

  Líbí se vám naše hra a chtěli byste plně customizovanou verzi ve více kusech? Třeba jako originální firemní vánoční dárek? Využijte tuto nabídku, ve které získáte 20 ks plně customizované verze hry SuperAce Tennis. Garantujeme dodání 1 měsíc před Vánoci. V ceně je zahrnuté poštovné.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  820,85 €
  (20 000 Kč)
 • predané 1
  30x Customized SuperAce Tennis – full

  Líbí se vám naše hra a chtěli byste plně customizovanou verzi ve více kusech? Třeba jako originální firemní vánoční dárek? Využijte tuto nabídku, ve které získáte 30 ks plně customizované verze hry SuperAce Tennis. Garantujeme dodání 1 měsíc před Vánoci. V ceně je zahrnuté poštovné.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  923,46 €
  (22 500 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Sponzor hry SuperAce Tennis

  Líbí se vám náš nápad a chcete s hrou spojit jméno vaší společnosti či firmy? Staňte se jedním ze 3 sponzorů této hry. Jméno a logo vaší společnosti vytiskneme v pravidlech, které jsou součástí hry, uvedeme ho na webu i v aplikaci, a to minimálně ve všech hrách vydaných a vyrobených v roce 2021 a 2022. Sami zatím nevíme, kolik jich bude, ale pevně věříme, že moc.
   

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  2 052,12 €
  (50 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Super Early Bird Tennis

  V tenise nikdo nechce chytit kanára, ale vy toho našeho prvního určitě ano! Je totiž za nejlepší a neopakovatelnou cenu. Tak vzácný, že víc ho už na světě není a nebude. Buďte mezi první padesátkou a zahrajte si váš SuperAce Tennis nejvýhodněji.
  Do poznámky uveďte, kterou ze tří variant hry si přejete (antuka, tráva, hala).
  V případě úspěšné kampaně obdržíte navíc ihned po dosažení cílové částky slevový kupón na nákup jakéhokoliv sportovního vybavení v eshopu Sportobchod.cz v hodnotě 400 Kč, hodnota vaší útraty musí být minimálně 2.000 Kč.
  Součástí ceny je také poštovné.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  28,69 €
  (699 Kč)