TÁCEK debutové album Zase spolu

Ahoj! Tady Tácek. Uplynulý rok mi vrátil hudbu do života víc, než jsem čekal, a tak bych rád svými písněmi udělal radost i vám všem. Nové album "Zase spolu" vyjde již letos na podzim, tak si ho nenech utéct a buď jeho součástí. S velkým DÍKY, Tácek.

563 €
vybrané z 3 911 €

14%

14% splnené

26 dní do konca

13 ľudí prispelo

Komunita, Hudba

Prispieť
Zobraziť všetky odmeny

Kdo jsem?

Ahoj! 

Já jsem Tácek. Pocházím z malé vesnice ve východních Čechách. Narodil jsem se 9.9.1990. Původně to mělo být už 8. září, to má narozeniny Antonín Dvořák, ale asi jsem si chtěl ještě ten den počkat, aby tam byly jen ty devítky... =) 
Nicméně hudba mě taky provází celý život. V naší rodině každý na něco hraje, a tak se tomu člověk nevyhne. Už od základní školy hraju na housle a na klavír, taky jsem chodil pár let na bicí a ve 14 letech jsem pak dostal od táty kytaru, na kterou už jsem se zvládl naučit sám. 

Život plynul a já se hudbě věnoval vždycky jen volnočasově. Když byla možnost, vzal jsem kytaru nebo housle a tu tam zahrál u táboráku. Potkal jsem však v té době tolik skvělých přátel, kteří můj zpěv měli (a snad i pořád mají) rádi, až jsem si nedávno řekl, že se hudbě zkusím věnovat zase trochu víc. 

Po úspěšných přijímačkách jsem se dostal na Ježkovu konzervatoř na obor dirigování. To mě zajímalo nejvíc. Hrozně mě to bavilo, zkoumat ty partitury... ale s pracovním životem to dohromady nešlo, a tak jsem po necelých dvou letech opět musel svůj hudební sen přerušit... 

No a vloni přišel lockdown. Zavřený doma. Jen já, housle, kytara a klavír. Tak jako kdysi na tom gymplu. 
A tak jsem začal psát texty a písně, abych se nějak zabavil... A pozitivní ohlasy přátel z mého okolí mě nutily psát dál a dál. Tím prvním songem byla právě píseň "Zase spolu". 

Melodií a veršů přibývalo, a tak jsem se rozhodl, že natočím CD, aby to nezůstalo jen doma v šuplíku. 
Díky mým přátelům jsem poznal skvělého muzikanta a producenta Pavla Bohatého, se kterým budeme na celém albu spolupracovat. 

S kamarády Ondrou, Honzou, Michalem a Filipem, kteří jsou super muzikanti, jsme nacvičili prvních 6 písní a vyrazili do studia. Spolupráce s Pájou Bohatým byla naprosto úžasná. Je to prostě profík a těším se, až budeme moct točit ten zbytek....

Detaily

Tematicky jsou písně především o životě. O tom, jak do něj vstupuje láska, Bůh, lidi kolem nás, popřípadě i ten náš nyní všudypřítomný Covid. Snad v nich naleznete i trochu toho českého humoru... =) Žánrově se asi blížíme akustickému popu. Můžete se těšit na písně "Kříž", "Příběh v pohádce" či "Bůh s Luciferem".  Taneční písně tak trochu ve funky stylu - "Holky", "Adam a Eva". 
Podle mé první písně "Zase spolu" pak bude pojmenované i celé album. 
Celkem bude na albu 13 písní. 
 

Co je mým cílem a proč jsem na HitHitu?

Chci dělat svojí hudbou lidem radost a šířit ji dál. Hrát pro druhé mě baví, naplňuje a pokud se mi podaří i díky vám album dokončit, věřím, že příležitosti, kde si budeme moct hudbu zahrát a vás tím potěšit, přijdou také. Nebýt lockdownu a času, který jsem trávil jen sám se sebou, nikdy by písně nevznikly. A hlavně chci, abychom mohli být "ZASE SPOLU"! 
Z vybraných peněz bychom tedy rádi zafinancovali dotočení desky, následný mix a mastering. Dále pak bude nutné zajistit výrobu CD a krásných triček pro vás. Pokud bychom nějaké koruny zvládli ušetřit, využili bychom je na natočení videoklipu. 

Odkazy projektu

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 2 Pro dobrý pocit

  Každá kačka potěší. Touto drobností můžeš přispět, pokud Tě projekt zaujal alespoň malinko a chceš nám udělat radost. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  Prispieť 3,91 €
  (100 Kč)
 • 2 CD "Zase spolu" v digitální podobě

  Tahle odměna je pro všechny, kteří by si neměli kde přehrát klasické cédéčko. Link, který si rozklikneš vždy a všude, zašleme na mail hned, jak bude album hotové. Zdarma k tomu bude i malý zpěvníček se všemi texty. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 9,78 €
  (250 Kč)
 • 2 CD "Zase spolu" s osobním věnováním

  Osobně podepsané album "Zase spolu" včetně věnování, které můžeš uvést do poznámek, aby potěšilo buď Tebe, nebo někoho z blízkých. 

  Osobní převzetí v Praze. Poštovné do jiných krajů je v ceně! 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 13,69 €
  (350 Kč)
 • 0 Tričko "Tácek"

  Za necelý pětikilčo Ti pošleme tričko s logem, které se už vytváří. Pokud chceš na koncertech vypadat jinak a patřit do naší party, tak neváhej! Do poznámek prosíme uvést typ - pánské/dámské a velikost S/M/L/XL. 

  Osobní předání bude možné v Praze. Poštovné do krajů dalekých je v ceně! =) 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 19,16 €
  (490 Kč)
 • 28 z 30 Vstupenka na křest + CD

  Vstupenka na křest alba "ZASE SPOLU", který proběhne na podzim. Součástí této odměny je také samotné CD, které Ti osobně předám a podepíšu právě při křtu. 

  Vstupenku s termínem křtu obdržíš do mailu s dostatečným předstihem. 

  Součástí křtu, který proběhne v Praze, bude také koncert, takže své místo pod podiem budeš mít touto cestou zaručené! =) 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 25,42 €
  (650 Kč)
 • 1 CD "Zase spolu" a tričko "Tácek"

  Kombinace super odměn - trička a nového alba "Zase spolu". Pokud chceš mít obojí, je tohle ta varianta, nad kterou neváhej. =) 

  Osobně lze předat v Praze. Poštovné do jiných krajů je na mě! =) 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 29,33 €
  (750 Kč)
 • 8 z 10 Lekce na hudební nástroj

  Pokud Tě láká některý nástroj z této trojice - klavír, housle, kytara a chtěl/a byses na ně trochu naučit nebo si se mnou zahrát a zazpívat nějakou z písní, je tohle varianta pro Tebe. Lekce by proběhla někde v Praze, po předchozí domluvě. Součástí bude i kafčo a nějaké to pohoštění. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 39,11 €
  (1 000 Kč)
 • 0 Všechno dvakrát!

  Krásná varianta pro zamilované, kteří chtějí vyrazit spolu. Dostaneš 2x podepsané CD "Zase spolu", 2x tričko s logem a 2 lupeny na křest alba. 

  Pokud chceš být při tom se svojí milou či se svým milým, neváhej! Součástí křtu bude také koncert, který proběhne v Praze, takže o své místo pod podiem rozhodně nepřijdete! 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 58,66 €
  (1 500 Kč)
 • 9 z 10 Partner CD

  Odměnou za tento příspěvek budiž veřejné poděkování na sociálních sítích, případně pak po domluvě uvedení v plánovaných videoklipech. 

  Součástí je také CD s věnováním,  tričko a vstupenka na křest alba. 

  Poštovné je na mě a prosím o uvedení adresy a velikosti triček. Díky !!!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 97,77 €
  (2 500 Kč)
 • 4 z 5 Hlavní partner CD

  Jako hlavnímu partnerovi Ti bude náležet místo na bookletu nového alba, veřejné poděkování na sociálních sítích. 

  Součástí bude také 2x CD s věnováním, 2 vstupenky na křest a 2x tričko. 

  Poštovné je na mě a prosím o uvedení adresy a velikosti triček. Veliké díky !!!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 195,54 €
  (5 000 Kč)
 • 5 z 5 Soukromý koncert - Tácek

  Vezmu kytaru a vyrazím za vámi. Na oslavu, na svatbu nebo jen tak k ohni. 
  Soukromý koncert na cca hodinu v uzavřené společnosti jen pro Tebe a Tvoje kámoše. 

  Pokud najdeme společný termín, můžem se potkat už tohle léto! Což znamená, že byste slyšeli celé album ještě před jeho vydáním.

  Součástí odměny jsou dárky (5xCD, 5x tričko)

  Náklady na cestu jsou v ceně. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 391,08 €
  (10 000 Kč)
 • 2 z 2 Kmotr CD "Zase spolu"

  Kmotrem se nemůže stát jen tak někdo, a proto i tato odměna s sebou nese něco navíc. Budeš to právě ty, kdo pokřtí nové CD v den, kdy oficiálně spatří světlo světa. Křest proběhne v Praze. 

  Součástí této odměny bude také soukromý koncert pro Tvoje kamarády (cca 50 osob) na místě, které společně vybereme. 

  Tvé jméno či logo se také objeví na bookletu nové desky.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 782,17 €
  (20 000 Kč)
 • 3 z 3 Soukromý koncert s kapelou

  Pokud si chceš nové album vyslechnout v jeho celé parádě a zažít koncert jen v okruhu svých blízkých, pak tahle odměna je na místě. S klukama z kapely zabalíme kufry a přijedeme k Tobě domů, na akci, prakticky kamkoliv. 

  Pokud nás chceš na oslavu, svatbu, firemní večírek nebo třeba jen klasickou "garden party", neváhej! 


  Náklady na cestu jsou v ceně. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 977,71 €
  (25 000 Kč)