Amazing Magazin

Cestovatelský lovebrand Amazing Places spouští nový projekt Amazing Magazin. Buďte mezi prvními, kteří budou listovat stránkami plnými inspirace z cestování, designu, architektury, gastronomie až po příběhy kouzelných míst a zajímavých lidí.

 • Amazing Magazin

 • Amazing Magazin

 • Amazing Places - Two Fingers

 • Amazing Places - tym

 • Amazing Places - ročenka

 • Amazing Magazin

 • Amazing Magazin už je na světě!

 • První listování magazínem

8 505 €
vybrané z 7 896 €

107%

107% splnené

169 ľudí prispelo

Média

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 24.6.2021 v 08:52.

Zobraziť všetky odmeny

Proč vás potřebujeme?

První číslo časopisu je na nás, ale abychom ho mohli vydávat i nadále, potřebujeme předplatitele. Co nejvíce lidí, kteří ocení naše úsili a budou s námi sdílet stejnou vášeň pro příběhy. Budeme neskutečně rádi, když se právě vy stanete jedním z nich a co čtvrt roku budete listovat stránkami plnými inspirace. Jenom v prvním čísle na vás čekají skvělé rozhovory například s Dominikem Ferim, Veronikou Arichtevou nebo Ester Geislerovou. Velkým tématem letního vydání je také stále více oblíbený glamping a my vám ukážeme ta nejkrásnější glampingová místa v Česku. 

Jak to začalo?

Objevování těch nejkrásnějších míst v Česku je v Amazing Places naše vášeň. Čím více se věnujeme hledání nových ubytování a péči o stávající kouzelná místa, tím častěji se ujišťujeme v nezastupitelné roli lidí - tvůrců projektů. Podobu chalupy nebo penzionu tvoří jeho majitelé, kamarád architekt i místní truhlář. Nejde o dům jako takový, ale o duši, kterou mu jeho majitelé vnuknou.

Rozhodli jsme se proto, že vám o těchto lidech (a nejen o nich) řekneme víc. O všech těch, kteří se rozhodli vystavět svůj sen i o těch, kteří svých cílů už dosáhli. Budeme pro vás zpovídat osobnosti z rozmanitých oborů, které nás baví bez ohledu na to, jak moc souzní s mainstreamem.

Na přelomu května a června letošního roku spouštíme náš nový projekt - tištěný čtvrtletník Amazing Magazin. Ten bude na více jak 160 stranách přinášet nejzajímavější novinky, tipy a zážitky z cestování společně s inspirativními okruhy od designu, architektury, gastronomie až po udržitelnost. Dočtete se o příbězích a osudech lidí, kteří nás zaujali a o tématech, které neplují po povrchu. Krása je naší každodenní radostí, kterou s vámi chceme sdílet. Magazin tvoříme dle našeho stylu, nehledíme na trendy, chceme aby působil opravdově, pro někoho až svérázně. Ale vždy s ohledem na to, aby vás i nás bavil.

Magazin bude k dostání přes vybrané stánky společnosti Relay, u našich vybraných partnerů anebo si ho budete moci objednat u nás na webových stránkách. Nejlepší je ale stát se předplatitelem, aby vám ve schránce přistál hned, jakmile spatří světlo světa.

Co je náš cíl?

Nechtěli jsme vytvořit další módní plátek, který bude ležet jen tak na kuchyňské lince do té doby, než skončí s letáky ve sběru. Výsledkem je magazín, který kombinuje aktuálnost časopisu a trvalost knihy. Bude vám na stole, knihovně či kavárně ležet měsíce bez toho, aniž by ztratil svou hodnotu. Rozšíří vám rozhled o různé světy s apelem na pomalou módu, vědomé vnímání přírody a krásu ve všech jejích podobách.

... a ještě něco navíc

Amazing Magazin budeme tisknout na kvalitní papír, který našim fotkám dodá tu správnou hloubku. Přejeme si, aby na vás působil svou neučesanou lehkostí. Nebude to žádná líbivá květinka plná reklam, ale svébytný kousek, který se nestydí a má co říct.

Kdo jsme?

Jsme parta, co vyrostla z Amazing Places, odkud si Martina, Radka a Petr na chvilku odskočili a do týmu přizvali zkušené redaktorky Kateřinu Černou a Veroniku Hong. Vizuální stránku necháváme na Karin Zadrick, jejíž nezaměnitelný styl byl přesně to, co jsme pro Amazing Magazin hledali.

Proč to děláme?

Své sledující a fanoušky bereme jako součást naší amazing rodiny a myslíme to zcela vážně. Nic z toho, co jsme za poslední roky dokázali, by se nám nepovedlo bez vás a vaší podpory. Už sedm let jste součástí našeho příběhu Amazing Places. A dnes budeme rádi, když se s námi společně vydáte za naším novým inspirativním projektem - Amazing Magazinem.

Děkujeme vám, že nás sledujete a dlouhodobě podporujete.

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 6
  Amazing Poděkování

  Znáte Amazing Places, bavíme vás a chtěli byste náš nový projekt podpořit?

  Náš tým v čele se zakladatelem Petrem Kotíkem vám za vaši podporu osobně poděkují ve speciálním videu, jež bude publikováno na sociálních sítích Amazing Places. 

  Bez vás by nebylo Amazing Places ani Amazing Magazinu. Děkujeme!

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  7,86 €
  (199 Kč)
 • zostáva 7 z 50
  Rok s Amazing

  Chcete být v obraze a pravidelně se nechat inspirovat s Amazing předplatným?

  Získejte roční předplatné Amazing Magazinu (4 výtisky) včetně doručení a k tomu speciální vydání Amazing Places 2021 - Kolekci těch nejkouzelnějších míst nejen v Česku, naše každoroční vydání ročenky.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  31,54 €
  (799 Kč)
 • zostáva 10 z 20
  Dva roky s Amazing

  Získejte dvouleté předplatné Amazing Magazinu (8 výtisků, včetně doručení) a k tomu speciální vydání Amazing Places 2021 - Kolekce těch nejkouzelnějších míst nejen v Česku.

  K tomu vám doručíme také první speciální vydání Výběru Kouzelných chaloupek v Česku a na Slovensku 2021/2022.

  Doručenia odmeny: na adresu, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  63,13 €
  (1 599 Kč)
 • zostáva 7 z 10
  Amazing Party

  Co takhle oslavit vznik Amazing Magazinu party u nás v Karlínské Kotelně včetně poděkování všem našim podporovatelům?

  Získejte vstup pro dva na tajnou party k nám do Kotelny, kde máme kanceláře. Hudbu nám bude pouštět Jirka Burian aka Kapitán Demo, nabídneme vám i něco malého k snědku a neomezenou konzumaci nealko nápojů a piva. Samozřejmostí bude osobní poděkování s vaším jménem, které budeme v průběhu večera promítat na velkoplošných obrazovkách. Akce se zúčastní jak tým Amazing Places i Amazing Magazínu, tak i spousta majitelů kouzelných míst. Navíc můžete vzít s sebou svou drahou polovičku, kamaráda, kamarádku.

  K tomu získáte jako bonus i roční předplatné Amazing Magazinu včetně doručení.

  PS: V případě, že se nebude akce moci konat letos kvůli pandemické situaci, tak ji posuneme na nejbližší možný termín. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  118,40 €
  (2 999 Kč)
 • zostáva 4 z 4
  Amazing Večeře

  Přijměte pozvání na “domácí” degustační večeři pro vás a vašeho hosta, kterou pro vás připravíme v našich kancelářích v pražském Karlíně.

  Celý náš tým se bude podílet na několika-chodové večeři, kdy každý z nás připraví jeden speciální pokrm. Nečekejte gastro profíky, ale gastro nadšence. 

  A protože jsme družní, tak budeme jíst všichni u jednoho dlouhého stolu a vyprávět historky “z natáčení”, resp. z našich cest po Amazing Places. Díky našim partnerům vinařům budete mít stejně hodnotný zážitek i z ochutnávek výborných moravských vín. 

  Samozřejmostí je i v tomto případě roční předplatné Amazing Magazinu. A počítejte také s tím, že budete součástí stories na našem Instagramu.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  157,88 €
  (3 999 Kč)
 • zostáva 5 z 10
  Amazing Víkend

  Vyražte na jedno z našich kouzelných místo na víkend sbírat zážitky!

  K tomu samozřejmě přibalíme čerstvé číslo nového magazínu. A vy si můžete přibalit někoho s sebou.

  Na výběr budete mít ze tří lokalit, kam vás pošleme na víkendový pobyt. S platností do konce roku a taky s tím, že vám k tomu ještě na cestu přibalíme časopis a navíc od nás jako dárek získáte roční předplatné Amazing Magazinu. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  197,35 €
  (4 999 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Amazing Influencer

  Na pár dnů budete součástí týmu Amazing Places a jako influencer s námi vyrazíte za reportáží na jedno z našich kouzelných míst.

  Strávíte dvě noci na jednom z Amazing Places (na výběr budete mít z 3-5 míst), odkud natočíte reportáž, kterou vyšleme do světa skrz náš Instagram. K tomu získáte roční předplatné na Amazing Magazin včetně doručení a originál tričko s logem Amazing Places. 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  394,75 €
  (9 999 Kč)
 • zostáva 1 z 3
  Amazing Interview

  Staňte se jednou z tváří vydání Amazing Magazinu!

  Váš příběh včetně autorských fotek dostane prostor v jednom z plánovaných vydání magazínu. Navíc k tomu získáte roční předplatné včetně doručení.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  592,14 €
  (14 999 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Amazing Anděl

  Spojte své jméno s celým projektem natolik, že už vám to nikdo neodpáře.

  Na webu Amazing Magazinu a v každém vydání tištěného Magazínu Amazing vás budeme po dobu jednoho roku označovat jako našeho hlavního partnera. V jednom z vydání s vámi také uděláme rozhovor včetně autorského focení.

  Dále získáte kromě 5x ročního předplatného pro vás a vaše přátele, jedinečnou možnost jet s celým týmem Amazing Places a Amazing Magazin na víkendový teambuilding na jedno z kouzelných míst.

  V neposlední řadě vás obdarujeme pěti Dárkovými vouchery na kouzelné místa, která patří do Amazing Places. Vouchery jsou na jednu noc pro dva se snídaní.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  3 947,85 €
  (99 999 Kč)
 • Vypredané!!
  Rok s Amazing

  Chcete být v obraze a pravidelně se nechat inspirovat s Amazing předplatným?

  Získejte roční předplatné Amazing Magazinu (4 výtisky) včetně doručení a k tomu speciální vydání Amazing Places 2021 - Kolekci těch nejkouzelnějších míst nejen v Česku, naše každoroční vydání ročenky.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,54 €
  (799 Kč)
 • Vypredané!!
  Rok s Amazing

  Chcete být v obraze a pravidelně se nechat inspirovat s Amazing předplatným?

  Získejte roční předplatné Amazing Magazinu (4 výtisky) včetně doručení a k tomu speciální vydání Amazing Places 2021 - Kolekci těch nejkouzelnějších míst nejen v Česku, naše každoroční vydání ročenky.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,54 €
  (799 Kč)
 • Vypredané!!
  Amazing Sběratel

  Toužíte po tom mít doma jeden speciální sběratelský kousek, který kromě vás bude mít jen pár dalších šťastlivců?

  Získejte od nás naprosto ojedinělé první tištěné letní číslo Amazing Magazin podepsané od celé redakce, ale hlavně od většiny osobností, které se v letním čísle objeví jako např. Veronika Arichteva, Biser Arichtev, Ester Geislerová, Michal Hugo Hromas, Dominik Feri a mnoho dalších. Každé číslo bude samostatně číslované a originál podepsané. Maximální počet těchto sběratelských kousků bude 20. 

  K tomu od nás dostanete možnost speciální 50% slevy na roční předplatné a to se vyplatí.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,44 €
  (999 Kč)
 • Vypredané!!
  Dva roky s Amazing

  Získejte dvouleté předplatné Amazing Magazinu (8 výtisků, včetně doručení) a k tomu speciální vydání Amazing Places 2021 - Kolekce těch nejkouzelnějších míst nejen v Česku.

  K tomu vám doručíme také první speciální vydání Výběru Kouzelných chaloupek v Česku a na Slovensku 2021/2022.

  Doručenia odmeny: na adresu, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  63,13 €
  (1 599 Kč)