Buď součástí filmu od Postcards From Arkham!

Eigengrau je originální audiovizuální umělecké dílo inspirované tvorbou H. P. Lovecrafta, D. Lynche a F. Kafky vytvořené kapelou Postcards From Arkham. Buď součástí dobrodružství plného temné fantazie i Ty!

👻 2022 Děkujeme / Thank you - 2023 READY

5.1.2023

🇨🇿 Kapelních fotek s fotošopovanými čepičkami, nebo roztomilých PF přání se od nás nedočkáte, ale poděkovat vám musíme ❤
V roce 2022 jsme měli plné ruce práce s re-edicí desky OCEANIZE, natáčením dokumentu Ten Years in Arkham (jehož anglická verze vyjde příští týden) a přípravou koncertů k oslavě našich 10ti let. Vážíme si vaší podpory, díky které má naše práce smysl ❤
Plán na rok 2023 je jasný! Spousta koncertů v rámci Ten Years in Arkham, ale hlavně práce na filmu a soundtracku EIGENGRAU! Těšíme se!
🎞Ten Years in Arkham: https://youtu.be/Cj5pOYrVisY

🇨🇿Pro dnešek si pro vás Cthulhu připravil něco speciálního. 🐙

24.12.2022

Celou desku OCEANIZE: Ten years in Arkham si můžete poslechnout zdarma na YouTube. Pokud se vám bude líbit můžete si jí objednat fyzicky, nebo se podívat na dokument Ten Years in Arkham. Uvidíme se na koncertech!
📀Shop: https://postcardsfromarkham.bandcamp.com
🎞Dokument:https://youtu.be/Cj5pOYrVisY
🇬🇧Cthulhu has prepared something special for you today. 🐙
You can listen to the full album OCEANIZE: Ten years in Arkham for free on YouTube. If you like it you can order it on CD or watch the documentary Ten Years in Arkham. See you at the shows!
📀Shop: https://postcardsfromarkham.bandcamp.com
🎞Documentary: https://youtu.be/Cj5pOYrVisY

 

 

Dokument TEN YEARS IN ARKHAM

4.12.2022

Jako poděkování za příspěvek k soundtracku a filmu Eigengrau vám přednostně posíláme dokument mapující našich 10 let! Jste jedni z prvních, kteří ho vidí! 

Můžete v něm nalézt několik ukázek z připravovaného filmu i soundtracku. Dejte nám vědět jak se vám dokument líbí, a nebo přijďte na jeden z nadcházejících koncertů!

Dokument:

Překvapení pro přispěvatele!

12.10.2022

Pro všechny, kteří nám přispěli na projekt EIGENGRAU máme menší překvapeni!

Už za chvíli vyjde speciální album OCEANIZE: Ten years in Arkham spolu s dokumentem mapujícím celých 10 let POSTCARDS FROM ARKHAM.

Všichni od nás dostanete digitální verzi celé desky ještě před vydáním! Pošleme vám ji mailem, stačí nám napsat na postcardsfromarkham@gmail.com a my ji obratem dodáme. Pokud chcete i CD napište nám adresu kam jej zaslat (pouze pár kusů) nebo mrkněte na seznam koncertních zastávek a pokud budete chtít na nějakou dorazit, napíšeme vás na guestlist! 

Frodys bude v den vydání (17. Října) dělat speciální on-line stream kde se ho můžete na cokoliv zeptat. 

Dokument 10 years on Arkham vyjde přesně měsíc od vydání desky, tedy 17 listopadu! Pošleme vám jej taky dříve než vyjde :) 

POZOR: Toto není deska a film týkající se projektu EIGENGRAU, na tom stále pracujeme :) 

Děkujeme vám moc za podporu a spolu svými začínáme druhou dekádu naší tvorby! 

Brzy očekávejte další novinky ohledně EIGENGRAU! 

První ukázka z desky OCEANIZE: Ten years in Arkham

26.6.2022

🇨🇿 První singl z desky OCEANIZE: Ten years in Arkham je tady! Všichni naši přispěvatelé na Hit Hit dostanou digitální kopii desky zdarma, ještě před vydáním.
Fyzicky vyjde album v limitované edici na CD, MC kazetě nebo v box setu s celou diskografií. Rezervace zde: https://forms.gle/WAypQJLjiXrtDsSX8

OCEANIZE: 10 years in Arkham

6.6.2022

🇨🇿 Hned v několika formátech vyjde speciální edice desky OCEANIZE! Dejte nám vědět, jestli preferujete CD Digipak, který vyjde ve spolupráci s EPIDEMIE Records, nebo MC kazetu od Dead Maggoty Productions, popřípadě digitální verzi, kterou má na starosti Frodys - Audiovisual Weird Arts. Nebo všechno dohromady? Dokonce bude k dispozici kolekce všech pěti desek! Čemu dáváte přednost, abychom Vám to včas dodali: https://forms.gle/1Qy2UDi4QmbJdxQh9

Eigengrau Film Update

14.4.2022

🇨🇿Máme za sebou další z natáčecích víkendů pro náš film. Tentokrát byl soustředěn na CGI a efektové záběry. Spoustu práce máme ještě před sebou a proto jsme rádi, že se nám podařilo vytvořit pohodový kolektiv. Například Jaromír a jeho lebka se sice dokonale hodí pro záporné role, ale srdce má ze zlata 🙂 Již brzy se o tom přesvědčí i naši podporovatelé.
Postupně budeme nahazovat další fotky a první teaser už je nějakou dobu venku zde: https://youtu.be/_gLGUkrwIZE

ZPÁTKY NA PLAC!

5.4.2022

🧟‍♀️O víkendu nás čeká další z mnoha natáčecích dní našeho filmu. Jak to na place vypadá můžete vidět na fotkách Jaromíra Bezruče nebo fragmentu z chystaného dokumentu:
<Z dokumentu TEN YEARS IN ARKHAM> O hereckém obsazení našeho filmu jsem měl celkem jasno ještě před crowdfundingovou kampaní. Talentovaných lidí jsme za dobu tvorby poznali mnoho, ale vybrat už ty spolehlivé a zapálené umělce je docela tvrdý oříšek obzvláště, když má náš příběh rovnou tři hlavní hrdiny … <Pokračování v dokumentu TEN YEARS IN ARKHAM>
WWW.POSTCARDSFROMARKHAM.COM

První záběry z filmu a 10 let výročí desky Oceanize

8.2.2022

Na začátku roku 2022 jsme zveřejnili hlavní herecké obsazení první kapitoly našeho filmu EIGENGRAU! Ondřeje a Martina Neužilovi, Neiru a Jaromíra „Deather“ Bezruče tak můžete vidět na prvním plakátu, ale nyní také v exkluzivním teaseru. Čeká nás však ještě spousta práce! Děkujeme všem, kteří nás podpořili v crowdfundingové kampani.

Na podzim 2022 to bude již 10 let od vydání alba OCEANIZE a začátku cesty s názvem POSTCARDS FROM ARKHAM! 

"Při pohledu do kalendáře jsem si uvědomil, jak rychle plyne čas a co vše se od vydání OCEANIZE událo. Tuto desku jsem nahrával v 19ti letech a málem vůbec nevyšla. Po technické stránce jsem se učil vše za pochodu a z tohoto důvodů je například hraní některých skladeb živě těžko proveditelné. Už dlouho jsem si tedy pohrával s myšlenkou alespoň některé skladby znovu nahrát a zařadit do koncertního playlistu. A právě desetileté výročí rozhodlo, že desku nahraji znovu celou, udělám nový obal a zdokumentuji celou uplynulou dekádu, ještě než vstoupíme do druhé se zbrusu novou deskou a filmem!" - říká skladatel a režisér Frodys, který navíc minulý rok vydal sólovou desku Weirdfolk! 

Eigengrau teaser I: https://youtu.be/_gLGUkrwIZE

První filmový plakát a herecké obsazení!

29.12.2021

🇨🇿Je nám velkou ctí, představit Vám umělce, kteří se spolu s námi podílí na filmu Eigengrau!
Ondřej a Martin Neužilovi jsou velmi talentovaní brněnští herci. Neira Lohikäärme už spousta lidí zná z působení v kapele Arthemion a Jaromír Deather Bezruč je nejen legendární postava české scény, ale už téměř dvorním hercem režiséra Frodys - Audiovisual Weird Arts.
Tyto herce dohromady spojuje láska k umění a srdce na správném místě.
Samozřejmě nezapomínáme ani na Vás! Vy kteří jste nám přispěli budete mít samozřejmě svoje místo na place, protože nás ještě spousta práce a natáčení čeká!
Už brzy ale ukážeme krátký teaser! Těšte se!
🇺🇸It is our great honour to introduce you to the artists who are working with us on Eigengrau!
Ondřej and Martin Neužil are very talented actors from Brno. Many people already know Neira from her work with the band Arthemion, and Jaromír Deather Bezruč is not only a legendary figure of the Czech scene, but almost a court actor of director Frodys.
These actors are united by their love of art and their hearts in the right place.
Of course, we are not forgetting you! You who have contributed will of course have your place on the set, because we still have a lot of work and filming to do!
But we will show a short teaser soon! Stay tuned!

UŽ NATÁČÍME!

26.7.2021

🇨🇿Od úspěšného ukončení kampaně k našemu nadcházejícímu filmu a alba neuplynuly ani tři měsíce, a my za sebou máme již první natáčecí víkend!
Zbystřit by měli hlavně ti, kteří si jako odměnu za přispění vybrali roli, nebo komparz do filmu. Právě těm již brzy pošleme info ohledně dalšího natáčení - kde budeme potřebovat jejich pomoc!
Máme před sebou ještě hodně práce, ale už teď jsme nadšení!
Sledujte nás, nebo režisérův profil pro bližší informace!
@postcardsfromarkham, @thefrodys
POZOR! Pro všechny přispěvatele jsme zřídili soukromou skupinu, kde najdete speciální novinky ohledně procesu výroby! Do soukromé skupiny se přihlásíte zde: https://www.facebook.com/groups/190546832914438/

DĚKUJEME / THANK YOU !

22.4.2021

Díky Vám si splníme sen a natočíme film i soundtrack! Náš projekt získal 121% cílové částky a 108 900 Kč! Všem podporovatelům děkujeme, očekávejte od nás e-mail ohledně vašich odměn. Nezapomeňte, na tomto projektu spolupracujeme s vámi! 

www.postcardsfromarkham.com

We will create movie and soundtrack – thanks to you! Our crowdfunding project reached 121% and 4,206 EUR! Thanks a lot for your support, expect e-mail with details about your rewards! Remember, you are part of this project! 

www.postcardsfromarkham.com

NATOČÍME FILM I SOUNDTRACK…

20.4.2021

… díky vám! Právě dnes a s dvou denním předstihem se nám podařilo vybrat cílovou částku pro náš projekt! Stále ještě si můžete objednat například trika s filmovým motivem nebo soundtrack v digitální a fyzické podobě! Kampaň stále běží! 25. dubna Vám ze zkušebny jmenovitě poděkujeme! 

 

VYBER SI SVÉ TRIKO / POSLEDNÍCH PÁR DNÍ

18.4.2021

Speciální sběratelská edice triček pro podporovatele našeho filmu. Triko s potiskem si můžete vybrat ze ří typů a znovu se už vyrábět nebudou (limitovaná série 50ks)!

Děkujeme za vaši podporu, zbývá nám posledních pár dní!

Triko můžete objednat zde (Pokud jste si triko již objednali, ozveme se vám ohledně typu trika): https://www.hithit.com/cs/project/9511/bud-soucasti-filmu-od-postcards-from-arkham

NOVÉ ODMĚNY / ZBÝVÁ JEN KOUSEK

16.4.2021

Děkujeme, že nás podporujete! Podařilo se Vám vyprodat první várku digipaků, takže přinášíme novou limitovanou edici včetně věnování! Navíc můžete být i Kmotr!
Mrkněte na náš projekt, už zbývá jen kousek (aktuálně 13%)!
Nezapomínejte, že i když jste nám přispěli, stále můžete projekt sdílet mezi své známe!
Stačí například na FB sdílet odkaz a něco milého k němu připsat: https://www.hithit.com/cs/project/9511/bud-soucasti-filmu-od-postcards-from-arkham

VŠE CO JSTE CHTĚLI VĚDĚT O FILMU A NEBÁLI SE ZEPTAT :)

9.4.2021

Dnes večer proběhne livestream s celou kapelou, ve kterém se můžete ptát na cokoliv vás zajímá ohledně projektů POSTCARDS FROM ARKHAM.

Další podrobnější informace o filmu najdete i v nejnovějším rozhovoru: https://www.ostravan.cz/69075/v-prirode-cerpam-velkou-cast-inspirace-rika-frodys-jenz-chysta-solove-album-i-film-s-hudbou-postcards-from-arkham/

Máme posledních 12 dní! Děkujeme všem přispěvatelům a pokud budete náš projekt šířit dál, pomůžete nám  dotáhnout kampaň ke zdárnému konci! DĚKUJEME!

https://www.hithit.com/cs/project/9511/bud-soucasti-filmu-od-postcards-from-arkham

60% A POSLEDNÍCH 14 DNÍ!

7.4.2021

Právě jsme dosáhli 60% kampaně pro náš film a máme před sebou posledních 14 dní – jde do tuhého! 

Děkujeme všem, kteří nás podpořili a pokud můžete, sdílejte odkaz na náš projekt mezi své přátele, aby se nám povedlo kampaň úspěšně zakončit a mohli co nejdříve spustit natáčení. Už se nemůžeme dočkat! Odkaz: https://www.hithit.com/cs/project/9511/bud-soucasti-filmu-od-postcards-from-arkham

Jako menší poděkování zveřejnil Frodys (režie a scénář Eigengrau) první singl ze své sólové desky. Některé skladby se možná objeví i ve filmu. Poslouchat můžete zde:

ROZŠIŘUJEME NÁŠ TÝM!

26.3.2021

Na našem filmu a kapele nám velmi záleží a chceme dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Proto hledáme čtvrtého člena kapely, který nám pomůže nejen s filmem, ale taky s živým hraním. 

Máme velké nároky, protože bereme kapelu vážně! Pokud o někom víš, nebo ty sám bys chtěl/a být součástí filmu ještě víc – neváhej se ozvat!

Pro náš připravovaný film a nadcházející koncerty hledáme čtvrtého člověka do kapely, který je:

- Spolehlivý 

- Spolehlivý (ano, podruhé)

- Nadšený do kreativních i organizačních činností

- Časově flexibilní (koncerty a projekty, které děláme zaberou více než 2 hodiny měsíčně ve zkušebně)

- Hudebně zdatný (ovládáš praktické i teoretické znalosti baskytary)

- Psychicky odolný (ustojíš naše vtipy o basácích a jiné havěti)

Pokud máš zájem, napiš nám zprávu s informacemi o sobě, nebo sdílej! 

Více o nás najdeš zde: https://www.postcardsfromarkham.com

Více o připravovaném filmu zde: https://www.hithit.com/cs/project/9511/bud-soucasti-filmu-od-postcards-from-arkham

Díky Vám jsme uspořádali virtuální festival a překročili hranici 20 % pro náš film! Děkujeme!

21.3.2021

Víkend byl velmi náročný, ale za tu námahu to stálo! Podařilo se nám uspořádat virtuální Carnival Of Souls Festival, který byl naprosto skvělý!

Navíc jsme ráno zjistili, že jsme překročili hranici 20 % pro náš film Eigengrau! Vážíme si vaší podpory a důvěry, kterou v nás vkládáte! Pokud se vám naše projekty líbí, budeme vděční i za sdílení!

Festival podpořte zde: https://www.donio.cz/CarnivalOfSouls

Film Eigengrau podpořte zde: https://www.hithit.com/cs/project/9511/bud-soucasti-filmu-od-postcards-from-arkham

KONEČNĚ ŽIVĚ / LIVE ALIVE !

19.3.2021

Posledních několik měsíců jsme pracovali na filmu, našli jsme si ale čas i na naše nástroje, které už tuto sobotu probudíme ze spánku! Jedna z mála příležitostí slyšet naši hudbu živě!
Festival zdarma můžete sledovat zde: https://www.facebook.com/events/3647972581918167
Budeme rádi za sdílení našeho filmu: https://www.hithit.com/cs/project/9511/bud-soucasti-filmu-od-postcards-from-arkham

Co vše předcházelo projektu Eigengrau?

15.3.2021

Jak se zrodil nápad na film? Co vše tomu předcházelo? Kdy přišly první hudební nápady?

Na renemovaném hudebním portálu Frontman.cz vyšel článěk popisující náš projekt. Mrkněte! 

Děkujeme za vaší podporu a pokud znáte někoho, komu by se náš film mohl líbit, pošlete mu odkaz na náš HitHit! 

Článek: https://www.frontman.cz/s-postcards-arkham-nedelame-jen-dalsi-album-vytvarime-film

Odkaz na HitHit: https://www.hithit.com/cs/project/9511/bud-soucasti-filmu-od-postcards-from-arkham

O krok blíže snu. Děkujeme!

11.3.2021

Díky Vám jsme již pokořili hranici 10% z naší cílové částky! Přiznáme se, že takhle brzy jsme to ani nečekali – ovšem ještě dlouhou cestu máme před sebou!
Děkujeme všem, kteří na náš film přispěli a pokud znáte někoho, kdo má díla H.P. Lovecrafta, D. Lynche anebo naši hudbu rád, pošlete jim náš projekt!
Vážíme si toho!
Film Eigengrau: https://www.hithit.com/cs/project/9511/bud-soucasti-filmu-od-postcards-from-arkham

Odpovídáme na Vaše otázky ŽIVĚ!

10.3.2021

Spolupráce s Vámi je pro tento projekt klíčová!

Proto budeme pravidleně odpovídat na vaše dotazy a odhalovat podrobnosti o filmu prostřednictvím živých rozhovorů.

První z nich proběhne DNES (středa 10.3.) ve 20:00 na našem FB profilu.

Těšíme se a srdečně zveme!

https://www.facebook.com/PostcardsFromArkham

ZAČÍNÁME NÁŠ DOSUD NEJVĚTŠÍ PROJEKT!

1.3.2021

Záleží nám na spolupráci s Vámi! V průběhu kampaně budeme dělat pravidelné livestreamy, kde budeme postupně odhalovat nebo upřesňovat informace ohledně filmu Eigengrau!

Pokud máte dotaz nebo povzbuzující vzkaz, napište nám na náš FB profil:

https://www.facebook.com/PostcardsFromArkham 

4 347 €
vybrané z 3 566 €

121%

121% splnené

107 ľudí prispelo

Hudba, Film

Všetko alebo nič. Projekt skončil 22.4.2021 v 10:34.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 8
  Podpora drobným příspěvkem

  I pár drobných se bude při produkci tak rozsáhlého díla hodit! Svoje jméno potom najdeš v titulcích filmu a na seznamu podporovatelů!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  7,93 €
  (200 Kč)
 • predané 14
  Hudební album (soundtrack) Eigengrau digitálně + přednostní přístup k filmu

  Naši novou desku a hudební doprovod k filmu ti pošleme digitálně o něco dříve než všem ostatním jako vděk za podporu v této kampani + Tvoje jméno v titulcích filmu! Samozřejmostí je přednostní přístup k filmu.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,89 €
  (300 Kč)
 • predané 0
  Členství ve tvůrčí skupině

  Chceš být u informací týkající se projektu dříve než ostatní? Chceš s námi úzce spolupracovat a být součástí natáčení? Pozveme tě do soukromé kreativní skupiny, kde můžeš být u toho! (doručení po skončení kampaně) + Tvoje jméno v titulcích filmu!

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  19,81 €
  (500 Kč)
 • zostáva 10 z 20
  CD (soundtrack) Eigengrau fyzicky (digipak) + přednostní přístup k filmu + VĚNOVÁNÍ

  Hudební album ve fyzické podobě včetně seznamu přispěvatelů a poděkování. Samozřejmostí je přednostní přístup k filmu. První náklad CD bude v omezeném množství - bude se jednat o sběratelskou raritu! + Tvoje jméno v titulcích filmu! 

  K balíčku navíc speciální poděkování a věnování! 

  Odměnu pošleme poštou (poštovné v ceně).

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,81 €
  (500 Kč)
 • zostáva 10 z 10
  Filmový plakát (A3) s Tvým jménem podepsaný tvůrci + přednostní přístup k filmu

  Naprostý základ pro každého filmového fandu. Svoje jméno navíc najdeš v titulcích na něm! Samozřejmostí je přednostní přístup k filmu.
  Výroba plakátů bude v omezeném množství - bude se jednat o sběratelskou raritu! 
  Odměnu pošleme poštou (poštovné v ceně).

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  21,80 €
  (550 Kč)
 • zostáva 7 z 10
  VIP vstupenka na libovolný koncert (ne festival) PFA

  Dáme tvoje jméno na guestlist našeho koncertu + přístup do backstage! Po skončení kampaně dostaneš seznam možných zastávek, ze kterých si můžeš vybrat! + Tvoje jméno v titulcích filmu!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  21,80 €
  (550 Kč)
 • zostáva 35 z 50
  Triko s motivem filmu + přednostní přístup k filmu

  Reprezentuj a propaguj naše dílo kamkoli půjdeš! Speciální várka triček s potiskem jen k této kampani! + Tvoje jméno v titulcích filmu! (doručení do roka).
  Trika budou vyrobena v omezeném nákladu - bude se jednat o sběratelský kousek! 

  Samozřejmostí je přednostní přístup k filmu.
  Odměnu pošleme poštou (poštovné v ceně).
  Stačí napsat velikost trika (do poznámky)!

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  25,76 €
  (650 Kč)
 • zostáva 9 z 20
  Komparz role ve filmu + členství ve tvůrčí skupině

  Není malých rolí! Zažij atmosféru natáčení a objev se v samotném filmu! + Tvoje jméno v titulcích filmu! Informace o místě natáčení a instrukce dostaneš předem do mailu (náklady na dopravu nejsou v ceně). Občerstvení, skvělá atmosféra a jedinečný zážitek v ceně je :) 

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,70 €
  (800 Kč)
 • zostáva 16 z 20
  Merch balík – (1x) Triko Oakvyl, (2x) CD dle výběru, (1x) nákrčník

  Nezbytný balíček pro fanouška Postcards From Arkham! + Tvoje jméno v titulcích filmu! Vybrat si můžete ZDE.
  Odměnu pošleme poštou (poštovné v ceně).
  Stačí napsat velikost trika (do poznámky) a jaké CD chcete! 

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,63 €
  (1 000 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Kytarová lekce songu PFA s Jardou

  Chceš se naučit některý ze songů Postcards From Arkham na kytaru? Dvouhodinová lekce u nás ve zkušebně! + Tvoje jméno v titulcích filmu! Zkušebnu máme v Olomouci (náklady na dopravu nejsou v ceně).

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,63 €
  (1 000 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Kytarová lekce songu PFA s Frodysem

  Chceš se naučit některý ze songů Postcards From Arkham na kytaru? Dvouhodinová lekce u nás ve zkušebně! + Tvoje jméno v titulcích filmu! Zkušebnu máme v Olomouci (náklady na dopravu nejsou v ceně).

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,63 €
  (1 000 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Bicí lekce songu PFA s Martinem

  Chceš se naučit některý ze songů Postcards From Arkham na bicí? Dvouhodinová lekce u nás ve zkušebně! + Tvoje jméno v titulcích filmu! Zkušebnu máme v Olomouci (náklady na dopravu nejsou v ceně).

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,63 €
  (1 000 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  Rozhovor formou live streamu

  Chceš nás vyzpovídat a zeptat se na cokoli, co tě zajímá? V online streamu můžeš! + Tvoje jméno v titulcích filmu!
  Jestli bude livestream veřejný nebo soukromý necháme na tobě. Trvat bude minimálně 60minut! 

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  158,51 €
  (4 000 Kč)
 • zostáva 1 z 3
  Role na míru ve filmu

  Chceš být filmová star? Napíšeme roli v jednom dílu Tobě na míru! + Tvoje jméno v titulcích filmu! 

  Na základě rozhovoru a diskuze nad scénářem  společně vytvoříme roli, která se objeví minimálně v jednom díle. Role může být kladná i záporná - záleží na tvých schopnostech a přesvědčení! Troufneš si? 

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  198,14 €
  (5 000 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Příšera ve filmu na míru

  Chceš zhmotnit svou noční můru? Ve filmu se objeví několik monster a jedna může být vytvořena ve spolupráci s Tebou! + Tvoje jméno v titulcích filmu!
  Na základě rozhovoru a diskuze nad scénářem  společně vytvoříme příšeru, která se objeví minimálně v jednom díle. Příšera může být kladná i záporná. 

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  317,02 €
  (8 000 Kč)
 • zostáva 10 z 10
  Koncert kapely Postcards From Arkham v ČR

  Postcards From Arkham zahrají na tvém koncertu v ČR! (přispěvatel jako pořadatel koncertu) + Tvoje jméno v titulcích filmu!

  Cestovní náklady a honorář v ceně. Náklady na zvukaře a další náklady spojené s pořádáním koncertu v ceně nejsou. Jestli bude koncert veřejný nebo soukromý je na tobě! 

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  594,41 €
  (15 000 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Videoklip nebo reklamní spot od Frodyse

  Máš kapelu nebo firmu? Frodys ti natočí video o délce 3 minut! + Tvoje jméno v titulcích filmu!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 188,83 €
  (30 000 Kč)
 • Vypredané!!
  CD (soundtrack) Eigengrau fyzicky (digipak) + přednostní přístup k filmu

  Hudební album ve fyzické podobě včetně seznamu přispěvatelů a poděkování. Samozřejmostí je přednostní přístup k filmu. První náklad CD bude v omezeném množství - bude se jednat o sběratelskou raritu! + Tvoje jméno v titulcích filmu!
  Odměnu pošleme poštou (poštovné v ceně).

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  17,83 €
  (450 Kč)
 • Vypredané!!
  VIP vstup na release party projektu

  Tohle dílo bude potřeba pořádně zapít! Jakmile bude hotovo, uděláme párty, jakou svět neviděl. Dostaneš VIP vstupenku, welcome drink a občerstvení! + Tvoje jméno v titulcích filmu! Informace o místě konání dostaneš předem do mailu (náklady na dopravu nejsou v ceně).

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,70 €
  (800 Kč)
 • Vypredané!!
  Kmotr

  Chceš se alespoň jednou v životě stát kmotrem nějakého projektu?

  Pozveme Tě jako VIP hosta na release party celého projektu, kde budeš mít zajištěno občerstvení a welcome drink, ale hlavně nám pokřtíš naše CD (soundtrack). Odneseš si mimo super zážitku také fyzickou kopii CD a podepsaný plakát. + Tvoje jméno na přednostním místě v titulcích filmu, kde budeš uveden jako kmotr.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  138,70 €
  (3 500 Kč)