Najděte s námi Smysl Života!

Multifunkční prostor a brasserie ve Vršovicích, kde najdete filmový klub, standup comedy, deskové hry, larpy, inspirativní projekty a kvalitní piva z řemeslných pivovarů. Najděte s námi Smysl Života!

 • Smysl života. Našli jsme ho. Najděte též...

 • ... třeba při hraní deskových her...

 • ... při sledování filmů ...

 • ... nebo při standup comedy...

 • ... říkám: špičkové standup comedy...

 • ... můžete taky ukázat co umíte ...

 • ...nebo rapovat...

 • ... přemýšlet o apokalypse ...

 • ... naučit se rozesmát kdekoho ...

 • ... nebo pivo...

 • ... pokecat si o larpech...

 • ... nebo jak dělat design světovým kapelám...

 • ... jak řešit problémy rychle a stručně ...

 • ... jak získat přátele a působit na lidi ...

 • ... nebo si zahrát na bicí...

 • ... to o těch pivech jsem už říkal?

 • Tedy: o těch superluxusních pivech sem to říkal?

3 239 €
vybrané z 9 777 €

33%

33% splnené

11 dní do konca

59 ľudí prispelo

Komunita, Jedlo

Česko

Prispieť
Zobraziť všetky odmeny

Chcete znát celou naši historii? Víte, proč se klub jmenuje právě Smysl Života? A co s tím má společného Douglas Adams? Podívejte se na ministory "Jak jsem začal hledat Smysl Života v Žitomírský 42".

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 3 Jedno točený prosím!

  Chceš nás podpořit a nic za to nechceš? Moc díky! Ale stejně ti za to pošleme voucher na velký pivo. Nebo velkýho panáka. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 3,91 €
  (100 Kč)
 • 22 z 50 Early bird - rozšoupni se a dej si 5 kousků dřív než ostatní!

  Pět velkejch piv z čepu dle vlastního výběru. Protože budeme čepovat jen ta nejkvalitnější piva z malejch craftovejch pivovarů (Libertas, Bad Flash, Raven, Clock, Chroust, Zichovec... etc.), garantujeme, že budou dávat jako politici před volbama. Pošleme ti voucher. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 11,73 €
  (300 Kč)
 • 0 Rozšoupni se a dej si 5 kousků!

  Pět velkejch piv z čepu dle vlastního výběru. Protože budeme čepovat jen ta nejkvalitnější piva z malejch craftovejch pivovarů (Libertas, Bad Flash, Raven, Clock, Chroust, Zichovec... etc.), garantujeme, že budou dávat jako politici před volbama. Pošleme ti voucher.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 15,64 €
  (400 Kč)
 • 2 Pověste se vejš!

  Budeme mít zeď slávy, na které budou fotky a vzkazy těch, kteří s námi hledají smysl života. Ty nám pošleš fotku, my ji vytiskneme, ty nám ji při otevíračce podepíšeš, a pověsíš se vejš - mezi ty, kteří v tom jedou s námi.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 19,55 €
  (500 Kč)
 • 1 5 kousků a super večeře

  Pět velkejch piv z čepu dle vlastního výběru. K tomu nejlepšímu z nabídky českých minipivovarů (Libertas, Bad Flash, Raven, Clock, Chroust, Zichovec... etc.) dostaneš ještě naprosto famózní pastrami sendvič (podle receptu Katz Delicatessen, znalci vědí) nebo unikátní vršovickou veganskou specialitu "Smysl Života je v rejži". Platí pro 1 osobu, voucher dostaneš mailem.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 29,33 €
  (750 Kč)
 • 195 z 200 Pozvánka na křest

  Buď u toho, kdy se poprvé otevře Smysl Života! Křest klubu proběhne ještě před oficiální otevíračkou. Pivo, víno, standup comedy, deskové hry - všechno bude. Pozvánku dostaneš do mailu.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 39,07 €
  (999 Kč)
 • 192 z 200 Tričko "Podporuju Smysl Života!" + pozvánka na křest

  Tričko z limitované exkluzivní edice. Bude vyrobeno pouze jednou, žádné další dotisky nebudou. Nezapomeň nám poslat velikost, tričko bude k vyzvednutí při křtu hospody (před oficiálním otevřením pro veřejnost). Pozvánka na křest je součástí ceny.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 46,93 €
  (1 200 Kč)
 • 15 z 20 Degustace pivních stylů

  Tomáš Křemen tě provede pivními styly. Od ležáku přes witbier, IPA, APA, NEIPA až po kyseláče/soury, trapistická piva, portery či imperial stouty, to je jen náznak různorodosti a bohatosti pivních chutí a pivní historie. Nahlédnout do ní můžeš na unikátní degustaci. Degustace trvá cca. 2 hodiny, na termínu se dohodneme osobně. Voucher pošleme mailem, platí pro 2 osoby.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 48,26 €
  (1 234 Kč)
 • 19 z 20 Degustace whisky nebo rumu pro dva

  Světem delikátních chutí whisky či rumu vás provede odborník od našeho výhradního dodavatele destilátů a likérů. Ochutnáš minimálně 10 vzorků, konkrétní složení vybereme společně, abychom se my mohli zaměřit na to, co tobě chutná nejlíp. Degustace trvá cca. 2 hodiny, na termínu se dohodneme osobně. Voucher pošleme mailem, platí pro 2 osoby.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  Prispieť 91,71 €
  (2 345 Kč)
 • 0 Degustace koktejlů pro dva

  Nebaví tě pít whisky či rum "on the rocks", na ledu? Chceš zažít atmosféru prohibiční éry, kdy se začaly ze všeho míchat koktejly, aby to nebylo tak nápadné? Tohle je tvoje unikátní šance! Minimálně 10 klasických i netradičních koktejlů ti pomůže Smysl života najít zcela určitě. Degustace trvá cca. 2 hodiny, na termínu se dohodneme osobně. Voucher pošleme mailem, platí pro 2 osoby.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 125,54 €
  (3 210 Kč)
 • 0 Pivo na víkend

  Znáš ten pocit, kdy se můžeš rozšoupnout bez jakýchkoliv zábran? S touto odměnou u nás můžeš od páteční otevíračky do nedělní zavíračky vypít točeného piva, kolik chceš. A ještě tě pověsíme vejš na „Zeď slávy“. Voucher pošleme mailem, platí pro 1 osobu.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 136,88 €
  (3 500 Kč)
 • 7 z 10 "Alkohol a magie v historii lidstva" - přednáška Františka Kotlety s praktickými ukázkami

  Jeden z nejoblíbenějších spisovatelů postapo fantasy František Kotleta a jeho alterego Leoš Kyša s tebou vypije láhev karibského rumu a provede tě historií třaskavých vztahů mezi alkoholem a magií. Přednáška trvá cca. 2 hodiny, na termínu se dohodneme osobně. Pozvánku dostaneš do mailu, který nám nezapomeň poslat.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 156,43 €
  (4 000 Kč)
 • 5 z 5 Lekce standup comedy s Jaroslavem Cermanem

  Top standup komik Jaroslav Cerman s tebou napíše vaši vlastní standup scénku a naučí tě ji předvést tak, abyste byli za standup bohy.  A staneš se zároveň součástí festivalu Comedy Praha, jehož druhý ročník bude probíhat právě ve Smyslu života. Ohledně konkrétního data se s tebou spojíme a dohodneme termín. Nezapomeň nám nechat na sebe kontakt.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 195,54 €
  (5 000 Kč)
 • 9 z 10 Nedělní oběd pro 6 osob

  Přijď s rodinou nebo kamarády na nedělní pětichodový oběd, kde se jednotlivé chody vhodně doplňují neboli párují s pivem. Začneme předkrmem, pokračujeme polévkou, dvěma hlavními chody, a bakchanálie zakončíme dezertem. Všechno bude mít něco společného s pivem. Vše s patřičnou obsluhou a výkladem.

  Menu:
  Obatzda - bavorské sýrové nebe v hubě
  Staročeská cibulačka s chlebem
  Irish beef and stout stew
  Veganské pivní chilli
  Čokoládový koláč s guinnessem 

   

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  Prispieť 222,06 €
  (5 678 Kč)
 • 20 z 20 Smysl Života on tour

  Zažij unikátní atmosféru nejlepších českých minipivovarů na vlastní kůži. Ráno tě nabereme a provezeme po skvělých pivovarech, prohlídneme si zákulisí, spilky, varny, dozrávací sudy... a k tomu budeme samozřejmě degustovat a degustovat a degustovat - v pivovarech pivo, po cestě autobusem pak luxusní destiláty. Večer se vrátíme do Smyslu života, a tam budeme pokračovat. Termín akce bude upřesněn, ale bude to určitě v září. Budou vypsány 2 termíny, tak, aby se dostalo opravdu na všechny. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 265,51 €
  (6 789 Kč)
 • 1 Společenská hra Na Křídlech

  Jedna z nejúspěšnějších her loňského roku, včetně rozšíření. A s věnováním všech pořadatelů. Součástí ceny je i tričko a pozvánka na křest, kde ti hru předáme.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 391,08 €
  (10 000 Kč)
 • 5 z 5 Barman na soukromé akci

  Znáš ten pocit, když si na chalupu pozveš kamarády, nakoupíte sudy, půjčíte pípu... a potom vám půlka sudu vypění? Kamarádi si piva čárkují a stejně se sud nikdy nezaplatí? Nekaž si akci, svěř sebe i kamarády a kamarádky do rukou profesionálů! Za desítku u tebe postavíme výčep a celou dobu vás bude obsluhovat náš barman nebo barmanka. V ceně jsou zahrnuty také 50l sud ležáku a 30l sud hořkého piva "ale", všechno ostatní záleží na dohodě. Přijedeme kamkoliv po Česku.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  Prispieť 391,08 €
  (10 000 Kč)
 • 4 z 5 Jdi s Otou Klempou do backstage koncertu J.A.R.!

  Oto Klempíř z J.A.R. tě vezme do zákulisí koncertu, seznámí tě s členy kapely a VŠICHNI  se ti fixkou podepíšou na holé tělo - kam budeš chtít. 

  A taky tě naučí rapovat!

  Termín si vybereš podle toho, kdy bude mít JAR koncerty na podzim. Záleží jen na tobě.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 782,17 €
  (20 000 Kč)
 • 1 z 1 Staň se Hlubinou Myšlení!

  Znáš odpověď na základní otázky smyslu života, vesmíru a vůbec? Poděl se s ostatními, staň se partnerem a získej spoustu výborných cen!

  - Pozvánka na kolaudačku
  - Pověste ho vejš
  - Tričko
  - Nedělní oběd pro 6 osob
  - František Kotleta o tobě napíše povídku
  - Jára Cerman udělá standup na téma, jaké si řekneš
  - Aidan Hughes ti nakreslí portrét, jako z alba KMFDM
  - Pozveme tě na víkendový mejdan, na který do smrti nezapomeneš.

   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 5 866,25 €
  (150 000 Kč)