První kamenná Opravárna

Opravárna bude mít konečně vlastní prostory. Dílny, půjčovna nářadí, workshopy, coworking, servis, bazar, dětský koutek a kavárnička. Vše na jednom místě. Buďte u toho už od začátku a pomozte nám s vybavením prostoru nákupem zajímavých odměn.

Autor: Opravárna

Moc děkujeme :)

22.4.2021

Dobrý den všem,

díky všem přispěvatelům jak z řad veřejnosti, tak z řad firem.  Z firem bych rád poděkoval především našemu dlouholetému partnerovi Asekol, která se stará o recyklaci výrobků a stavební firmě Geoindustrie. Díky vám všem se nám podařilo vybrat 261 250 Kč. Čili máme splněno a všechny odměny tak určitě dostanete. 

Pokud nám epidemiologická situace dovolí, slavnostní otevření první kamenné Opravárny se bude konat 20. května 2021. Případně o pár týdnů později. Od té doby bude naše pobočka otevřená minimálně každý všední den od 10-16hodin, dále dle zájmu. Součástní bude i malá kavárna na terase. Během této doby bude možné si samozřejmě vybrat odměny ve formě půjčení nářadí. 

Odměny ve formě servisu našich techniků bude nejlepší konzultovat s námi přes mail: zakazky@opravarna.cz.

Na místě budou po otvíračce k výdeji i věcné odměny jako je nářadí, běhací pás apod. Workshopy připravíme opět dle covidu pravděpodobně buď v červnu nebo pak na podzim 2021 a budete o nich samozřejmě informováni mailem i na našich webech a Facebooku.

Pokud máte jakékoliv dotazy, pište je na: zakazky@opravarna.cz a do předmětu dejte: hithit

Ještě jednou díky všem, kteří nám pomáhají otevřít v Česku, a nejspíš i v Evropě zcela unikátní prostor kloubící profesionální servis, coworking, půjčovnu nářadí, showroom kvalitních výrobků, školící centrum, kavárnu a mnoho dalšího.

Honza Charvát, CEO Opravárna

Máme vybráno - přidáváme milník

18.4.2021

Tak je to doma. Máme vybráno přes 239 000 Kč a tedy cílová částka pokořena. Děkuji všem přispěvatelům z řad veřejnosti za nákup praktických odměn, našemu dlouholetému partnerovi společnosti
Asekol za zakoupení partnerské odměny i společnosti Geoindustrie za zakoupení patronské odměny. Odteď tedy všechny odměny určitě dostanete.
Ještě máme 4 dny. Proto jsme přidali další milník. Pokud vybereme 250 000 Kč, otevřeme tu (až covid dovolí) denně otevřenou kavárnu. Při vybrání 300 000 Kč pořídíme také 3D tiskárny s možností využití pro stálé členy i za jednorázové vstupné. Nové odměny jako je sleva na elektrokolo nebo workshop 3D tisku si můžete bez obav koupit, protože jedno je jisté. OTEVŘEME :-)
Ještě jednou díky všem a jedeme dál!
Všechny odměny na: www.hithit.com/opravarna

Odměna sleva na nákup elektrokola je již dostupná

9.4.2021

Omlouváme se, odměna na nákup balíčku slevy na elektrokolo, příslušenství a servis nebyla dostupná, nyní již je. Máme jen 5 kusů.

Děkujeme za pochopení

Jsme za polovinou - přidáváme odměnu

9.4.2021

Tak jsme pokořili 100 000 Kč, tedy polovinu. Ale už máme jen 13 dní. A tak je potřeba ještě zamakat, jinak se všechny vybrané peníze vrátí zpět na účty přispěvatelů, kteří tak o své odměny přjdou. 

Přidáváme novou odměnu. Sníte o elektrokole? Teď je dostupnější než kdykoliv předtím. Vyberte si elekktrokolo jaké se vám líbí na eshopu našeho našeho partnera www.ebikepartners.cz. Dáme vám na něj slevu 5000 Kč, za 5000 Kč si budete moct vybrat také příslušenství a u nás v v kamenné Opravárně vám ještě uděláme garanční servis. Balíček v hodnotě 13 000 Kč máte za polovinu.

10 696 €
vybrané z 8 188 €

130%

130% splnené

153 ľudí prispelo

Technológie, Ekológia

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 22.4.2021 v 17:12.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 36
  Podpořím vás jen tak

  Chceš nám přispět jen tak? Budeme rádi. 

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  4,09 €
  (100 Kč)
 • predané 9
  Jednorázový vstup s půjčením nářadí

  Ať už budeš chtít v klidu pracovat v coworkingové místnosti nebo si půjčit nářadí a opravovat si, tahle odměna je pro tebe jak dělaná. Vyzkoušíš jak to u nás chodí a časově tě nebudeme omezovat. Budeme mít místa k sezení u stolu i barové stoly na stání pro zdravá záda.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  8,19 €
  (200 Kč)
 • predané 37
  Pozvánka na kafe nebo čaj

  Jakmile otevřeme, budeš se moct u nás zastavit na kafe, čaj nebo něco jiného k pití.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  8,19 €
  (200 Kč)
 • predané 18
  Jednorázový vstup s půjčením nářadí a nápojem

  Ať už budeš chtít v klidu pracovat v coworkingové místnosti nebo si půjčit nářadí a opravovat si, tahle odměna je pro tebe jak dělaná. Vyzkoušíš jak to u nás chodí a časově tě nebudeme omezovat. Budeme mít místa k sezení u stolu i barové stoly na stání pro zdravá záda. K tomu dostaneš libovolný nápoj. 

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  10,24 €
  (250 Kč)
 • predané 6
  Měsíční členství

  Po jeden měsíc budeš moct chodit, půjčit si libovolné nářadí a opravovat si nebo pobývat v coworkingové místnosti s extra rychlým internetem. Sleva 50% oproti běžné ceně.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,47 €
  (500 Kč)
 • predané 4
  Oprava s naším technikem

  Budeš si moct přinést libovolný výrobek na opravu a náš technik ti pomůže ho opravit, max.2 hodiny.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  26,61 €
  (650 Kč)
 • predané 1
  Pronájem plně vybavené zasedací místnosti nebo dílny na 2 hodiny

  Plánuješ pracovní setkání, ať už online nebo offline? Případně by se ti hodila naše dílna? Na dvě hoďky si některou z našich místností můžeš pronajmout. V dílně je samozřejmostí nářadí, v coworkingu velkoplošná obrazovka, rychlý internet a uspořádání stolů dle potřeby. 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  38,89 €
  (950 Kč)
 • zostáva 10 z 25
  Workshop opravování elektro

  Chceš se naučit základy opravování jako je diagnostika, pájení apod.? A možná se k nám jednou přidat? Pojď na náš workshop vedený našimi nejzkušenějšími profesionálními techniky. Doba trvání 2 hodiny, drobné občerstvení v ceně.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  38,89 €
  (950 Kč)
 • predané 7
  Servis na doma

  Kdekoliv po republice vám pošleme domů našeho technika a ten vám opraví doma váš výrobek, pokud to půjde. V ceně diagnostika a servis do 2 hodin, náhradní díl a doprava není v ceně.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,94 €
  (1 000 Kč)
 • zostáva 44 z 50
  Vstup na slavnostní otevření

  Přijď na slavnostní otevření Pražské Opravárny. Pokud nás covid do otvíračky neopustí, přesuneme párty na příznivější dobu, určitě o ni nepřijdete. V ceně vstup, občerstvení a nápoje.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  49,13 €
  (1 200 Kč)
 • predané 0
  NOVĚ: Workshop 3D tisku

  Opravování a 3D tisk jdou dost dobře dohromady.y Proto chceme pořídit na pobočku 3D tiskárnu. Je na ní totiž možné vytisknout chybějící náhradní díly. Workshop i vás provede základy 3D tisku a vytisknutý výrobek si odnesete s sebou.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  51,18 €
  (1 250 Kč)
 • zostáva 19 z 20
  Sada na opravy elektro

  Páječka s kompletním příslušenstvím a multimetrem, zabalené v praktickém pouzdře. Pokud s tím budeš chtít naučit, přikup si náš workshop nebo obojí dohromady.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  81,88 €
  (2 000 Kč)
 • predané 1
  Půlroční členství

  Půl roku budeš moct chodit, půjčit si libovolné nářadí a opravovat si nebo pracovat v naší coworkingové místnosti s extra rychlým internetem. Sleva 50% oproti běžné ceně.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  102,35 €
  (2 500 Kč)
 • predané 5
  Workshop opravování elektro + nářadí

  Chceš se naučit základy opravování jako je diagnostika, pájení apod.? A možná se k nám jednou přidat? Pojď na náš workshop vedený našimi nejzkušenějšími profesionálními techniky. Doba trvání 2 hodiny, drobné občerstvení v ceně. K tomu si domů odneseš sadu nářadí na opravování, páječku a multimetr. S tím tě samozřejmě naši technici naučí.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  122,82 €
  (3 000 Kč)
 • predané 1
  Roční členství

  Po celý rok budeš moct chodit, půjčit si libovolné nářadí a opravovat si nebo pracovat v naší coworkingové místnosti s extra rychlým internetem. Sleva 50% oproti běžné ceně.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  163,77 €
  (4 000 Kč)
 • predané 2
  Workshop na míru

  Chcete pro skupinku max.10 lidí uspořádat workshop na míru? Třeba jako zajímavý firemní benefit nebo dárek? Přizpůsobíme vám datum i program a 2 hodiny se vám budeme všem věnovat. V ceně občerstvení.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  204,71 €
  (5 000 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  Sleva na elektrokolo + příslušenství a servis

  Vyberte si elekktrokolo jaké se vám líbí na eshopu našeho našeho partnera www.ebikepartners.cz. Dáme vám na něj slevu 5000 Kč, za 5000 Kč si budete moct vybrat také příslušenství a u nás v v kamenné Opravárně vám ještě uděláme garanční servis. Balíček v hodnotě 13 000 Kč máte za polovinu.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  266,12 €
  (6 500 Kč)
 • predané 1
  Sponzor Pražské Opravárny

  Chceš zviditelnit sebe nebo svou firmu? Můžeš  projekt jednorázově (či pravidelně) podpořit. Na podmínkách propagace se domluvíme a jsme v tom dobří. Je lepší záměr předem diskutovat, nechceme peníze od nikoho, kdo je v přímém rozporu s našimi hodnotami, především v oblasti životního prostředí. Částku můžeš libovolně navýšit.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  2 047,08 €
  (50 000 Kč)
 • predané 1
  Patron Pražské Opravárny

  Chceš být opravdový Pražský Opravárník tělem i duší? A máš na to? Staň se patronem projektu. Je lepší záměr předem diskutovat, nechceme peníze od nikoho, kdo je v přímém rozporu s našimi hodnotami, především v oblasti životního prostředí. Částku můžeš libovolně navýšit.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  4 094,17 €
  (100 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Běhací pás T540C

  Odměna od našeho partnera Decathlonu. Pás byl rozbitý, naši technici ho opravili a dáváme na něj půl roku záruku. Původní cena 13999 Kč. 

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  286,59 €
  (7 000 Kč)