Nakup na dobro a podpoř vznik e-shopu s udržitelnými dárky

Naším cílem je vytvořit e-shop s dárky, které skutečně mají smysl – pro obdarované, společnost i přírodu. A ve finále tím vším i pro vás.

Autor: Asociace CSR

Děkujeme, zvládli jsme to! Vybrali jsme potřebné peníze na realizaci našeho e-shopu Nakup na Dobro! Na co se teď můžete těšit?

2.4.2021

Na Zelený čtvrtek se v Asociaci společenské odpovědnosti zazelenalo. Podařilo se nám naplnit naši cílovou částku 500 000 Kč v kampani k realizaci e-shopu s udržitelnými dárky Nakup na Dobro. Chtěli bychom z celého srdce poděkovat všem, kteří v náš projekt věřili a finančně nás podpořili. Také si velmi ceníme podpory našich členům, kteří nám do kampaně věnovali své produkty jako odměny za přispění. Jen díky vám budeme my všichni již brzy moci nakupovat na dobro a potěšit své nejbližší originálními udržitelnými dárky, které zahřejí u srdce.

A na co se již brzy můžete těšit? Na pestrý sortiment udržitelných produktů, ekologickou dopravu, udržitelné balení, rychlý zákaznický servis a především řadu možností, jak přispět na dobro. Svým nákupem navíc podpoříte 15 lidí se zdravotním postižením, kteří se na vývoji e-shopu, jeho provozu a logistice budou podílet.

Nakup na Dobro již v červenci nabídne originální výrobky a služby malých českých firem, sociálních podniků i neziskových organizací z řad členů Asociace společenské odpovědnosti. V nabídce najdete třeba různé eko vychytávky na cesty, dobroty na zub, doplňky na parádu či udržitelné dekorace pro výzdobu vaší domácnosti. Chybět nebudou ani zážitkové a charitativní vouchery, kterými budete moci podpořit vybrané neziskové organizace.

Hlavní snahou projektu Nakup na Dobro je, aby celý prodejní a distribuční proces byl udržitelný a realizován s ohledem na planetu. Proto právě hledáme inovativní cesty, jak produkty udržitelně balit, jak znovu využívat balící materiál a jak zajistit uhlíkově neutrální dopravu dárků až k vám domu. Firemní i individuální zákazníci navíc budou mít v procesu nákupu možnost podpořit výsadbu stromů a snížit tak uhlíkovou stopu svého nákupu. Přidanou hodnotou pro firemní nákupy může být i náhradní plnění.

Pozadu nebude ani technologické řešení celého e-shopu, které nabídne snadnou orientaci v nabídce produktů a umožní každému realizovat rychlý a efektivní nákup bez zbytečných reklamních pobídek. Díky tematickým kampaním a zákaznickému newsletteru vám nikdy neuniknou zajímavé sezónní tipy na dárky například na Valentýna, Den matek, Den dětí či Vánoce.

E-shop Nakupnadobro.cz plánujeme se vší parádou spustit v létě. A pokud nám to situace dovolí, rádi bychom do našeho skladu v Havlíčkově Brodě pozvali i naše dodavatele (členy). Čeká na ně prohlídka nového ekologického distribučního centra sociálního podniku Ergotep. Všichni tak budou mít jedinečnou možnost prohlédnout si fungování e-shopu od vyřízení první objednávky po doručení zboží zákazníkovi.

Naku na Dobro je projektem Asociace společenské odpovědnosti, který realizuje ve spolupráci se sociálním podnikem Ergotep. Na vývoji e-shopu se podílí experti na technologie z KomTeSa, design připravuje reklamní a grafické studio MadLove. Prvními partnery v dobrém celého projektu se na kampani Hithit staly Montessori školy Andílek, PEYTON legal a Skupina ČEZ.

Běžíme do cíle a rozdáváme poslední nové odměny

25.3.2021

Děkujeme všem, kteří nás již podpořili, jen díky vám se nám dnes podařilo dosáhnout 400 tisíc, tedy 80 % z cílové částky. Díky vaší podpoře mohou zaměstnanci ze sociálního podniku Ergotep získat kvalitní a plnohodnotnou práci. Ještě nejsme v cíli, ale se spuštěním e-shopu s udržitelnými dárky to vypadá velmi nadějně. Abychom do cíle doběhli, potřebujeme pomoc vás všech. Buďte u toho a pomozte nám rozjet e-shop s dárky, které mají smysl. Využijte posledních pár dní kampaně k nákupu jedinečných zážitků, které se jen tak nenaskytnou.

Užít si můžete například gurmánský piknik s hercem a gastronadšencem Lukášem Hejlíkem, příjemné čtení mezi řádky se spisovatelkou Bárou Nesvadbovou, nebo nevšední pokec u piva s ekonomem Tomášem Sedláčkem.

A na velké dobrodruhy čeká cesta do mezinárodní Ženevy, v rámci které navštívíte Palác národů či Evropskou organizaci pro jaderný výzkum (CERN), a to přímo za doprovodu jednoho z diplomatů.

Tak neváhejte a nakupte na dobro!

Nenechte si ujít nové sladké odměny i nevšední zážitky!

15.3.2021

Všechny vaše povzbudivé vzkazy a komentáře nám dělají velkou radost. A protože se po některých odměnách doslova zaprášilo, přichystali jsme pro vás novou várku dobro odměn! Pro všechny, kteří uronili slzu kvůli vyprodanému vaječňáku, máme dobrou zprávu. Je zpět a tentokrát v kombinaci s lahodnou fairtradovou čokoládou! Pro milovníky sladkého jsme přichystali také lahodné medové potěšení a nebo třeba bio sirupy pro lepší náladu.

Pokud ale upřednostňujete zážitek před jídlem, jistě vás potěší setkání se sympatickou polární vědkyní Marií Šabackou nebo moderní farářkou Martinou Viktorií Kopeckou.

A nezapomněli jsme ani na milovníky sportu. Nenechte si ujít jedinečnou možnost získat unikátní SDGs stolní fotbálek, jehož figurkami jsou ženy. Je naprostým originálem, který nemá na světě kopii a svou premiéru zažil na fotbalovém ženském turnaji Global Goals World Cup v Praze 2019. Turnaj tehdy vyhrály Yellow Ladies, tým složený z poštovních doručovatelek, které se navíc poté v New Yorku staly světovými šampionkami. 

Tak neváhejte a ulovte si jednu z těchto či mnoha dalších odměn a Nakupte Na Dobro!

Získejte zlatý chain Kapitána Dema!

13.3.2021

Comeback Céček zasáhl i ty nejmocnější. Udržitelným Céčkům propadl i samotný Kapitán Demo. Ten vzkazuje všem, kteří chtějí zbohatnout, ať neváhají a nakoupí SDGs Céčka, protože právě v nich se skrývá ta pravá hodnota.

Kapitán Demo se navíc rozhodl podpořit náš projekt věnováním svého zlatého chainu z recyklovaných Céček do odměn na Hithit. Zlatý chain je opravdu unikátní svého druhu a žádný takový na světě nenajdete.

Nenechte si proto ujít tuto jedinečnou příležitost a získejte zlatý udržitelný chain, který Kapitán Demo hrdě nosil na své hrudi.

Děkujeme prvním partnerům v dobrém!

2.3.2021

Naše kampaň je v plném proudu a nás velmi těší, že zaujala i první dva partnery, kteří se rozhodli projekt podpořit jednou z nejvyšších odměn - zakoupit Partnera v dobrém! Z celého srdce tak děkujeme advokátní kanceláři PEYTON legal a vzdělávací instituci Montessori školy Andílek za důvěru! Pokud se vám náš projekt líbí a chtěli byste se stát dalším partnerem v dobrém, určitě neváhejte a pojďte do toho s námi. Za váš štědrý příspěvek uvedeme vaše logo na novém e-shopu, udržíme pozornost o vás v médiích a dáme o vás vědět našim fanouškům na sociálních sítích.

A proč se nás rozhodli PEYTON legal a Montessori školy Andílek v dobrém podpořit?

„S Asociací spolupracujeme v rámci našich pro bono aktivit již delší dobu a je nám ctí, že můžeme podporovat její aktivity s cílem, aby se společenská odpovědnost a udržitelnost stala přirozenou součástí podnikání i fungování každé organizace v Česku. Agregování a nabízení udržitelných dárků v rámci každoročního katalogu je skvělou prací Asociace, avšak když jsme se dozvěděli o záměru Asociace vytvořit ve spolupráci se sociálním podnikem Ergotep e-shop, byli jsme ještě více nadšení. Myslím, že e-shop s udržitelnými dárky, které skutečně mají smysl – pro obdarované, společnost i přírodu, tu chyběl a doufám, že se tento nápad podaří realizovat.“

Jakub Málek, partner PEYTON legal

„Projekt NakupNaDobro je o dobré energii, lásce a péči, rozhodnutí přispět bylo přirozené a šlo to samo. Céčka jsou pro nás symbol spojenectví, který se v nich skrývá, a je v této době to nejcennější hned po zdraví. Pocit, že v tom člověk není sám. Věříme, že se najdou další, kterým osud naší krásné planety není lhostejný a budou v projektu vidět úžasný potenciál přispět naší společné dobré budoucnosti. Rády pomůžeme uskutečnit vaše vize a misi.“

Hana Chramostová, ředitelka Montessori školy Andílek

Nové odměny se jen valí!

26.2.2021

Máme za sebou prvních 10 dní kampaně a ještě 35 dní před sebou. A jelikož se po některých udržitelných odměnách jen zaprášilo, přichystali jsme pro vás novou várku dobra. Na své si přijdou nejen milovníci kávy, ale také vína a sladkých dobrot. A co je ještě lepší zpráva, připravili jsme pro vás nové balíčky Céček, díky kterým teď budete moci snadno nakoupit Céčka ve větším množství. A když jich nakoupíte fakt hodně, oblečeme je pro vás do vašeho unikátního korporátního brandingu.

A tady malá ochutnávka nových odměn!

21 608 €
vybrané z 20 206 €

106%

106% splnené

356 ľudí prispelo

Technológie, Ekológia

Všetko alebo nič. Projekt skončil 2.4.2021 v 18:59.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 17
  Dobrý pocit

  Někdy i to nežádat odměnu je největším dárkem pro planetu. K dobrému pocitu přibalíme i těšení se na to, že brzy budete moct nakupovat na dobro.

  Přispět můžete libovolnou částkou v dalším kroku.
   

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  8,08 €
  (200 Kč)
 • zostáva 6 z 15
  Navrácení planety zpátky do hry

  Hru o záchranu planety hrajeme všichni. Ukažte všem, že vaše srdce bije zeleně, a hrdě vyneste klimatickou roušku s designem Game Over od známého českého designéra Pavla Fuksy.

  Odměna obsahuje 2 roušky.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  8,89 €
  (220 Kč)
 • zostáva 1618 z 1700
  ReCyklovaný comeback Céček - 1 balíček

  Céčka jsou zpět. A zažívají reCyklovaný comeback. Českému fenoménu jsme ušili nový kabátek a přidali vyšší poslání písmenu C. Zahrajte si s Céčky, vyrobenými z reCyklovaného plastu v barvách Cílů udržitelného rozvoje od OSN, čáru za lepší svět nebo spojte řetěz na podporu boje proti změně klimatu.

  1 balíček obsahuje 170 barevných Céček.

  Doručení zdarma.

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  12,12 €
  (300 Kč)
 • zostáva 7 z 28
  Dobro pro krásu i naši planetu

  Rozmazlete sebe i planetu s balíčkem veganské kosmetiky Love Beauty and Planet a nakupte pro svoje i její dobro sprchový gel Radical Refresh Coconut & Mimosa Flower, ústní vodu Blooming Care Coconut & Peppermint a masku na vlasy Blooming Color.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  18,19 €
  (450 Kč)
 • zostáva 4 z 5
  Vžijte se do role nevidomého

  Jaké by to bylo, kdybyste se nemohli spoléhat na svůj zrak? Vyzkoušejte si pohybování se po městských ulicích se simulátorem vodícího psa – DogSimem, který je jediný svého druhu v ČR.

  Realizace zážitku proběhne v centru Prahy dle osobní domluvy.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,21 €
  (500 Kč)
 • zostáva 1 z 5
  Lekce běhání za planetu bez plastů

  Win-win situace – děláte dobro pro své tělo i planetu. Vyrazte s Julií ploggovat a získejte tipy, jak spojit běh s úklidem odpadků. Odměnou vám bude dobrý pocit a odznáček Cílů udržitelného rozvoje.

  Lekce ploggingu proběhne v Praze. Termín si bude možné zvolit po osobní domluvě s organizátorkou běhu.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  28,29 €
  (700 Kč)
 • zostáva 5 z 10
  Plakát za to, aby žádná večeře nebyla tou poslední

  Jan Saudek, Taťána Gregor Brzobohatá, Lukáš Hejlík, Jiří Mádl, Lenny a další známé osobnosti se na podporu globálních cílů proměnili v novodobé apoštoly. Ke společnému stolu je usadila Pavlína Saudková, inspirovaná ikonickou Poslední večeří. Plakátem podepsaným jednou z osobností tak podpoříte udržitelnost planety a zasadíte se o to, že žádná naše večeře nebude poslední.

  Rozměry plakátu: délka 70 cm, výška 50 cm

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  52,54 €
  (1 300 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Čtení Mezi řádky s Bárou Nesvadbovou

  Zážitek pro malé i velké. Poslechněte si nový příběh o lepším světě z úst Báry Nesvadbové nad šálkem dobré kávy a sladkým pokušením. Buďte první, kdo knihu bude držet ve svých rukách. Podepsanou knížku si samozřejmě odnesete i domů.

  Zážitek je určen pro 2 osoby a uskuteční se v kavárně Mezi řádky v Praze.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  101,03 €
  (2 500 Kč)
 • zostáva 18 z 20
  ReCyklovaný comeback Céček - 10 balíčků

  Spojte se pomocí Céček se svými příbuznými, kamarády nebo zaměstnanci. Nyní můžete hromadně nakoupit 10 balíčků Céček a zahrát si s nimi třeba čáru za lepší svět.

  1 balíček obsahuje 170 ks barevných Céček.

  Doručení zdarma.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  121,24 €
  (3 000 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Měsíc udržení zdraví a relaxace

  Rozpohybujte dobro pro sebe i planetu s měsíční zlatou kartou do Balance Clubu Brumlovka, kde na vás čeká osobní trénink, Balance aroma masáž i sportovní diagnostika.

  Odměnu v hodnotě 11 tisíc Kč bude možné čerpat v průběhu roku 2021 dle osobní domluvy s klubem.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  242,47 €
  (6 000 Kč)
 • zostáva 15 z 15
  ReCyklovaný comeback Céček - 30 balíčků

  Spojte se se svými příbuznými, kamarády nebo zaměstnanci a držte při sobě jako reCyklovaná Céčka. Nebo si s nimi všichni společně zahrajte čáru za lepší svět.

  1 balíček obsahuje 170 ks barevných Céček.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  363,71 €
  (9 000 Kč)
 • zostáva 10 z 10
  ReCyklovaný comeback Céček - 50 balíčků

  Spojte se se svými příbuznými, kamarády nebo zaměstnanci a držte při sobě jako reCyklovaná Céčka. Nebo si s nimi všichni společně zahrajte čáru za lepší svět.

  1 balíček obsahuje 170 ks barevných Céček.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  606,18 €
  (15 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  HerbaShare: čerstvé plodiny na 3 měsíce

  Je libo čaj z čerstvých bylinek nebo saláty pro zdravé mlsání či zpestření oběda? S HerbaShare u vás každý týden přistane zásoba lokálně vypěstovaných mikrobylinek a listové zeleniny. Pro jejich uskladnění od GreeenTech dostanete HerbaShare regál s lednicí, abyste se nemuseli o nic starat.

  Odměna obsahuje 1x HerbaShare regál s lednicí a závoz plodin jednou týdně (na 3 měsíce). Závoz je realizován v rámci Prahy. Vhodné pro firmy.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  606,18 €
  (15 000 Kč)
 • zostáva 4 z 5
  Céčka s vlastním brandingem - 100 balíčků

  Šiřte dobro i svou značku se 100 balíčky reCyklovaných Céček, které oblékneme do vašeho korporátního kabátku. Zapojíte se do řetězu podpory SDGs a svým klientům dáte najevo originálním způsobem, že si s udržitelností jen nehrajete.

  1 balíček obsahuje 170 ks barevných Céček.

  Doručení zdarma.

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 212,37 €
  (30 000 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  Céčka s vlastním brandingem - 150 balíčků a SDGs míč k tomu

  Šiřte dobro i svou značku se 150 balíčky reCyklovaných Céček, které oblékneme do vašeho korporátního kabátku. Zapojíte se do řetězu podpory SDGs a svým klientům dáte jasně najevo, že společně kopete za lepší planetu.

  1 balíček obsahuje 170 ks barevných Céček.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 818,55 €
  (45 000 Kč)
 • zostáva 2 z 5
  Partner v dobrém

  Náš nápad na založení e-shopu Nakupnadobro.cz vás zaujal natolik, že byste se rádi stali partnerem projektu? Skvěle! Za váš štědrý příspěvek:
  • Uvedeme vaše logo na webu e-shopu.
  • Udržíme pozornost o vás v médiích.
  • Dáme o vás vědět našim fanouškům na sociálních sítích.
  Partnerství se vztahuje k podpoře vzniku e-shopu Nakupnadobro.cz a je platné do konce roku 2021. Po skončení kampaně vás kontaktujeme e-mailem a domluvíme se na detailech spolupráce.
   
   

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  2 020,61 €
  (50 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Zahrajte si fotbálek za lepší svět

  Kopejte za planetu a rovnost žen a mužů s jedinečným SDGs stolním fotbálkem na světě, jehož figurkami jsou ženy. Je naprostým originálem, který nemá kopii, a svou premiéru zažil na unikátním fotbalovém ženském turnaji Global Goals World Cup Prague 2019.

  Rozměry fotbálku: délka 150 cm, šířka 128 cm, výška 96,5 cm

  Váha: 95 kg

  Vhodný do vnitřních prostor - kanceláře, lounge zóny, apod.

  Doručení dle dohody.

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  2 020,61 €
  (50 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Kofeinový nakopávač k plnění vašich cílů

  Neuděláte ani krok kupředu bez dokonalého espressa? Pak vám udělá dobře sada tří druhů Fair & Bio kávy (po 95g) z Latinské Ameriky.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  10,10 €
  (250 Kč)
 • Vypredané!!
  CheerUp! yourself s BIO sirupy

  Ochutnejte a sami pochopíte, proč si BIO sirupy vysloužily název CheerUp! Dárkové balení s bylinkovou směsí či zázvorem vám dodá energii a dobrou náladu.

  Odměna obsahuje 1x Sirup bylinková radost 0,25 l a 1x Sirup zázvorový 0,25 l.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  10,10 €
  (250 Kč)
 • Vypredané!!
  Mějte život sladký jako med

  Doslova. Medové potěšení od sociálního podniku Medoo vám osladí náladu i imunitu a zároveň pomůže těm, jejichž život není med. Medonauti pro vás vlastnoručně připravili voňavé a vláčné medové perníčky a stočili 1 kg čerstvého květového smíšeného medu. Pyl na něj sbírají jejich včely v úlech šilheřovického parku. 

  Odměna obsahuje 1x Med květový smíšený 1kg a 1x Medové perníčky Medoo.

  Doručení zdarma.

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,72 €
  (290 Kč)
 • Vypredané!!
  Kousek z Národního muzea - Spisovka z banneru

  Vaše spisy a nezbytnosti odolají větru a dešti, když je bude chránit ekologicky vyčištěný banner, který po dlouhé měsíce zakrýval budovu Národního muzea. Materiálu, který není možné zničit bez dopadu na planetu, tak dáte druhou šanci – a to je dobře.

  Rozměry spisovky: 35 x 26 cm.

  Doručení zdarma.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  12,12 €
  (300 Kč)
 • Vypredané!!
  Káva ke startu dobrého dne z latinské Ameriky

  V myšlenkách vás svou vůní a chutí přenese do latinské Ameriky aspoň na pár minut, než ji dopijete. Ochutnejte brazilskou kávu vhodnou na espresso a kolumbijskou kávu Alicorado připravenou experimentální metodou fermentace v sudech po alkoholu. Díky zabalení do biologicky rozložitelných materiálů a recyklovatelných krabiček jde o super tip na dárek pro kávomilce, jejichž srdce bije pro udržitelnost.

  Odměna obsahuje 1 x 150 g kávy z Brazílie a 1 x 150 g kávy z Kolumbie.

  Doručení zdarma.

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  12,12 €
  (300 Kč)
 • Vypredané!!
  Vaječňák, co má koule, a sladké potěšení k tomu

  Spojte hřích s dobrým skutkem. Poctivost vaječňáku ze sociálního podniku GULE je znát na první usrknutí. Kombo českého rumu, pravé vanilky a ručně vyšlehaných žloutků s kondenzovaným mlékem vás zalije dobrem, obzvlášť, když k tomu budete zakusovat BIO čoko-kokosky od Zemanky.

  Odměna obsahuje 0,5l vaječňáku a 1 balíček sušenek.

  Doručení zdarma.

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  13,74 €
  (340 Kč)
 • Vypredané!!
  Eko svačinové kapsy, které nahradí igelitové sáčky

  Udržte planetu od plastových sáčků a jednorázových ubrousků. S eko kapsami, do kterých zabalíte svačinu do školy, přírody nebo práce, pomůžete jak planetě, tak i sociálnímu podniku Green Smile, který zaměstnává osoby s tělesným postižením.

  Odměna obsahuje: 1x Kapsa Houska (16x14 cm) a 1x Kapsa Dvojrohlík (25x11 cm).

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  13,74 €
  (340 Kč)
 • Vypredané!!
  Vaječňák, co má koule, a čoko potěšení k tomu

  Spojte hřích s dobrým skutkem. Poctivost vaječňáku ze sociálního podniku GULE je znát na první usrknutí. Kombo českého rumu, pravé vanilky a ručně vyšlehaných žloutků s kondenzovaným mlékem vás zalije dobrem, obzvlášť, když k tomu budete zakusovat fairtradovou čokoládu Way To Go, vyrobenou z udržitelně pěstovaného kakaa z africké Ghany.

  Odměna obsahuje 0,5 l vaječňáku a 1 mléčnou čokoládu.

  Doručení zdarma.

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  13,74 €
  (340 Kč)
 • Vypredané!!
  Pár ponožek pro anděly

  Měkký dárek pro dobro Asociace genové terapie a vašich nohou. Bavlněné andělské ponožky s motivem DNA od Asociace genové terapie vznikly na podporu výzkumu léčby Angelmanova syndromu. Jejich nošením tak pomůžete šířit povědomí o této genetické nemoci.

  Balíček obsahuje jeden pár dámských (vel. 36-41) a jeden pár pánských ponožek (vel. 42-46).

  Doručení zdarma.

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  14,14 €
  (350 Kč)
 • Vypredané!!
  Víno, ve kterém je dobro

  A udržitelnost. Ochutnejte výborné biodynamické víno Ryzlink rýnský 2018 s certifikací Demeter, které v chuti dokáže barvitě popsat prostředí, ze kterého vzešlo. Přidáme k tomu balíček BIO sušenek od Zemanky a na vás už je jen pozvat dobrou společnost.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  14,14 €
  (350 Kč)
 • Vypredané!!
  Ponožky, které si nemůžete obléknout dobře

  Vy si oblečete každou ponožku jinou občas, když pospícháte. Pacientům s Alzheimerovou chorobou se to stává běžně. Aloisovy ponožky Nadačního fondu Seňorina tak originálním způsobem na toto upozorňují. Každá ponožka je totiž jiná.

  Balíček obsahuje jeden pár dámských (vel. 36-40) a jeden pár pánských ponožek (vel. 41-45).

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  14,14 €
  (350 Kč)
 • Vypredané!!
  Bylinkový balíček pro domácí pěstitele

  Intenzivní chuť čerstvých mikrobylinek si můžete vychutnat i z vlastní sklizně. HerbaBox obsahuje semínka ředkvičky fialové spolu se substrátem a návodem k pěstování. Stačí je zalít vodou a za pár dní uvidíte růst klíčků. Výborně se hodí k dochucení jakýchkoli jídel nebo jako zdravé mlsání.

  Odměna obsahuje 4x HerbaBox a 1x znovupoužitelný sáček Frusack.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  16,16 €
  (400 Kč)
 • Vypredané!!
  1 kg udržení vaší plné pozornosti

  Jedinečné aroma zrnkové kávy Tchibo Barista Espresso vás chytne a vyvážená silná chuť s jemným základem a něžnými tóny hořké čokolády s oříškově hnědou pěnou vás už nepustí. 1 kg zrnkové kávy pražené typicky italským způsobem udrží vaši pozornost na dlouhou dobu.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  18,19 €
  (450 Kč)
 • Vypredané!!
  100% EKO sada pro milovníky vín

  I prázdná láhev od vína může dělat radost, když se z ní vyrobí servírovací miska na oříšky a dvě originální skleničky na víno.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  18,19 €
  (450 Kč)
 • Vypredané!!
  Originální up-cycled sada z vína na víno

  Lahve od vína, které by jinak skončily v odpadu, jsou zachráněny. Prošly složitým procesem proměny a nově dostaly podobu originální karafy a dvou skleniček v dárkovém balení. Každý set je vyráběn ručně, a je tak originálem.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  18,19 €
  (450 Kč)
 • Vypredané!!
  Udržení pitného režimu s EQUA lahví

  My vám budeme vděční za podporu, planeta za snížení spotřeby jednorázových plastů a vaše tělo za pitný pohon. Ekologická skleněná láhev EQUA Mismatch Bloom 750ml z odolného a lehkého skla s minimalistickým designem vám to bude připomínat dennodenně.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,21 €
  (500 Kč)
 • Vypredané!!
  Dobrý vhled do událostí desetiletí

  Toužíte najít odpověď na (ne)končící otázky? Pak vám dobře na duši udělá kniha Druhá derivace touhy II:  Na prahu digitální teologie s osobním věnováním autora, ekonoma Tomáše Sedláčka.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,21 €
  (500 Kč)
 • Vypredané!!
  Udržení vašich osobních cílů - SDGs diář

  Nakupte na dobro vašeho klidu. Udržte vaše poznámky v limitované SDGs edici udržitelných zápisníků Forewear s originálním designovým obalem šitým v chráněné dílně z recyklovaného materiálu.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,21 €
  (500 Kč)
 • Vypredané!!
  Míč s posláním, za které by měl kopat celý svět

  Zahrajte si hru za lepší svět a vsaďte se, kdo udrží unikátní SDGs fotbalový míč ve vzduchu tak dlouho, aby viděl všechny Cíle udržitelného rozvoje od Organizace spojených národů.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  38,39 €
  (950 Kč)
 • Vypredané!!
  Udržení zeleně u vás doma - PLÆNTR s rostlinou

  Když se odpadu dá šance, dá se z něj vydolovat krása – aspoň v případě udržitelného květináče PLÆNTR, navrženého oceňovaným Studiem deFORM. Jeho hluboká podmiska je dobrým nápadem pro ty, kteří na zalévání snadno zapomínají.

  Osobní vyzvednutí v Praze.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  38,39 €
  (950 Kč)
 • Vypredané!!
  Dobroden pro dva ve víně

  Vydejte se za vinařským zážitkem do Vinných sklepů v Kutné hoře. Ochutnáte 8 vzorků vín s malým občerstvením, prohlédnete si sklepy, klášter sv. Voršily a budete odjíždět s více než dobrým pocitem.

  Voucher je platný pro 2 osoby a lze ho čerpat v průběhu roku 2021 dle osobní domluvy. Případně bude možné ho využít na nákup vín v hodnotě voucheru.
   

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,41 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Ne pro fast fashion - brašna Raeda Citybag

  Shodneme se na tom, že mít všechny věci po ruce dělá dobře na duši. S koženou brašnou české výroby zvládnete i ovládat mobilní telefon, aniž byste ho museli vyndat. Je promyšlená do posledního detailu, aby vyhovovala vozíčkářům, ale dobrým společníkem bude pro všechny.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  60,62 €
  (1 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Aspirace na dobrého botanika

  Máte krásný udržitelný květináč PLÆNTR od Studia deFORM – to je dobře. Ale jak na to, aby rostlina rozkvétala a s ní i naše planeta? To vám na workshopu prozradí odborníci z botanické laboratoře Haenke.

  Odměna zahrnuje květináč PLÆNTR, rostlinu a účast na workshopu, který proběhne v Praze. Termín workshopu si bude možné zvolit po osobní domluvě s Haenke.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  64,66 €
  (1 600 Kč)
 • Vypredané!!
  Zlatý chain Kapitána Dema

  Získejte unikátní zlatý chain, vyrobený z recyklovaných Céček, který hrdě nosil Kapitán Demo na své hrudi. Díky němu se budete topit ve zlatě a bude vás navíc hřát dobrý pocit u srdce.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  68,70 €
  (1 700 Kč)
 • Vypredané!!
  Set pepřů měnící jídla i svět k lepšímu

  Opepřete si život láskou sbíraným, sluncem sušeným a ručně kontrolovaným fair trade Kampotským pepřem v dárkovém balení. Mimořádně dobré budete mít jídlo a taky pocit – část zisku vrací pepper..field do Kambodže, kde se snaží pomáhat různými způsoby.

  Set zkumavek obsahuje 3x75 g pepře (bílý, černý, červený).

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  76,78 €
  (1 900 Kč)
 • Vypredané!!
  Privátní gastrokroužek s Lukášem Hejlíkem

  S hercem a gastronadšencem Lukášem Hejlíkem osobně probíráte jeho gurmánské tipy a v ruce držíte jeho podepsanou horkou novinku, knihu Výlety s Gastromapou. Dobrá představa?

  Setkání proběhne v Praze po vzájemné dohodě termínu.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,82 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Procházka s polární vědkyní Marií Šabackou

  Co člověk prožívá, když je pár týdnů zavřený na polární stanici, setká se s ledním medvědem nebo v extrémních podmínkách zkoumá život ukrytý v ledovci? Po procházce s polární vědkyní Marií Šabackou se v myšlenkách přenesete na Antarktidu. Jako vzpomínku na toto setkání vám Marie při nejbližší příležitosti pošle pohled přímo z tohoto kontinentu.

  Setkání proběhne v Praze nebo v Českých Budějovicích dle osobní domluvy.
   

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,82 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Duchovní setkání s farářkou Martinou V. Kopeckou

  Zažijte chvilku mezi nebem a zemí s moderní farářkou Martinou Viktorií Kopeckou. Osobně vás provede Betlémskou kaplí, zjistíte, jak vypadá tradiční den farářky, a setkání zakončíte u šálku kávy nebo sklenky rumu. Setkání, které bude lahodit vaší duši!

  Setkání proběhne v Praze dle osobní domluvy. Termín bude zvolen s ohledem na vývoj pandemické situace a setkání proběhne, až bude situace bezpečná.

  Doručenia odmeny: dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  80,82 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Na pivo s Tomášem Sedláčkem

  Chcete si popovídat o ekonomice nebo jen poklábosit o světě? S Tomášem Sedláčkem se můžete potkat v autentické hospůdce v Praze. Orosená Plzeň je samozřejmostí.

  Setkání proběhne hromadně pro všechny držitele odměny v Praze.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,82 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Síť udržitelného rozvoje u vás doma

  Dobro pro vaše květiny i planetu přinese kompostér Bokashi Organko 2 Ocean vyrobený z vylovených rybářských sítí. Aby vám to s ním šlo dobře, absolvujete navíc workshop s odborníky na domácí zpracování bioodpadu ze společensky prospěšného podniku Kokoza.

  Termín webináře si bude možné zvolit po osobní domluvě s organizací Kokoza.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  96,99 €
  (2 400 Kč)
 • Vypredané!!
  Gurmánský piknik s Lukášem Hejlíkem

  Užijte si letní posezení s Lukášem Hejlíkem v přírodě a občerstvením ze sociálního podniku společně s vašimi kamarády a dalšími gurmány. Popovídat si můžete třeba o dobrém jídle nebo tipech na výlety.

  Zážitek je pro 2 osoby a uskuteční se v Praze. Termín bude upřesněn dle osobní domluvy.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  101,03 €
  (2 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Čerstvý fair-trade závan z Kambodže

  Z dobrého jídla udělá trio Kampotského pepře, čerstvě namletého v dvojitém akáciovém mlýnku, gurmánský zážitek. Staňte se dobrým šéfkuchařem s dobrým pocitem – část zisku vrací pepper..field do Kambodže, kde se snaží pomáhat různými způsoby.

  Set obsahuje dvojitý akáciový mlýnek + 3x50 g pepře (bílý, černý, červený).

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  109,11 €
  (2 700 Kč)
 • Vypredané!!
  Inspirace, kterou si chcete udržet

  Stačí oběd s Lucií, zakladatelkou Asociace společenské odpovědnosti a tvůrkyní projektu Nakupnadobro.cz, a budete odcházet s minimálně 17 osobními a udržitelnými cíli.

  Setkání proběhne v Praze po vzájemné dohodě termínu.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  202,06 €
  (5 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Udržení kulinářských dovedností pod pokličkou

  Co udělá planetě i vašim kuchařským dovednostem dobře? Když budete v kuchyni kouzlit v hrncích, kastrolech a rendlících, které mají vynikající termoakumulační vlastnosti, zkracují tak dobu přípravy a díky špičkové kvalitě vydrží roky každodenního zápřahu. 10dílná sada nádobí President od Tescomy tohle splňuje.

  Doručení zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  210,14 €
  (5 200 Kč)
 • Vypredané!!
  Víkend pro udržitelnost vaší pohody

  Jakmile ve 4 osobách strávíte 2 noci v eco friendly hotelu Orlík, který je umístěn v divukrásné přírodě Teplických skal, a užijete si soukromou osobní prohlídku barokního Broumovského kláštera s Janem Školníkem, hned vám bude svět připadat lepší.

  Pobyt bude možné realizovat kdykoliv v průběhu roku 2021 dle volných kapacit hotelu.
   

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  323,30 €
  (8 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Cesta do mezinárodní Ženevy

  Prohlédněte si Palác národů, evropské sídlo diplomatických jednání v podhůří monumentálních Alp, kde se psaly a dodnes píší dějiny, Evropskou organizaci pro jaderný výzkum (CERN), kde opakovaně vzniká Vesmír, či muzeum Mezinárodního výboru Červeného kříže v doprovodu jednoho z diplomatů. Sejděte se s českými zástupci v mezinárodních organizacích.

  V ceně je zpáteční uhlíkově neutrální letenka a ubytování pro dva na dvě noci, s nutností pobytu minimálně jednoho pracovního dne.

  Termín s konkrétním programem bude upřesněn dle dohody a pandemické situace.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 212,37 €
  (30 000 Kč)