Dvěstěpadesátka pro Headliner

Headliner je digitální hudební časopis pro všechny. Už sedmým rokem nabízíme zdarma, nezávisle a na vlastní triko autorskou hudební publicistiku. Po mizerné inzertní sezóně teď potřebujeme, abyste nám pomohli i vy, naši čtenáři. Jinak končíme.

Autor: Headliner

 • Tištěný časopis Best of Headliner

 • Klíčenka za názor

 • Výběr z titulních stran ročníku 2020

 • Tričko Headliner

 • Tištěný časopis Best of Headliner

 • Tričko od Woodyho

11 114 €
vybrané z 10 263 €

108%

108% splnené

284 ľudí prispelo

Hudba

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 16.12.2020 v 10:33.

Zobraziť všetky odmeny

Proč potřebujeme pomoc? 

Rok 2020 je pro hudební scénu noční můra. Koncerty nejsou. Festivaly nejsou. Turné nejsou. A inzerce? Ta taky není.

Jako hudební časopis jsme až na samém konci potravního řetězce hudební branže. Pořadatelé nemají co inzerovat a i velké značky stahují z muziky peníze.

Neživíme časopis z grantů ani jsme nezastavili provoz. Vlivem stávajících opatření jsme jen na inzerci přišli o více než milion. Přitom jako hudební časopis ani jednotliví novináři nedosáhneme na žádný ze stávajících vládních programů podpory. Proto se teď obracíme na vás, naše čtenáře, zda byste nám pomohli Headliner zachránit.

K tomu, aby mohl Headliner pokračovat dál tak, jak ho znáte, nutně potřebujeme „dvěstěpadesátku“. Bez ní časopis do dalšího ročníku neudržíme. 

Headliner, ročník 2020

Co jsme letos udělali?

K situaci jsme se od začátku stavěli pragmaticky. Už na jaře jsme o dvě třetiny osekali náklady na obsah i výrobu, upravili obsah a jako všichni doufali, že se krize brzy přežene. V mezičase jsme vymýšleli, jak časopis posunout dál. Připravili jsme a v září spustili novou, pohodlnější aplikaci pro chytré telefony a tablety. Spolu s ní jsme rozběhli nové webové stránky www.headliner.cz, kde na denní bázi nabízíme aktuality a zajímavosti z domova i ze světa a také tipy na mladé kapely. Začali jsme vydávat podcasty Headliner CZ. A pro naše nové nápady se nám povedlo nadchnout část inzerentů a partnerů. Ale když přišla druhá vlna omezení, náš inzertní plán na letošní rok se definitivně zhroutil.

Co je vůbec Headliner?

Headliner je unikátní hudební časopis, který využívá všechny současné možnosti digitálního publikování. Zkušený redakční tým pod vedením Honzy Vedrala, držitele dvou ocenění Hudební novinář roku Nouvelle Prague, předsedy České hudební akademie a autora oficiálních biografií Mekyho Žbirky a Ivana Krále, má široký záběr. Bez předsudků zachycuje a přibližuje hudební svět v celé jeho šíři od hlavního proudu po specifické hudební odnože.

Headliner vydáváme jednou měsíčně pro tablety a chytré telefony s operačními systémy iOS a Android a je zdarma dostupný také na webu www.headliner.cz. Samotný formát článků v Headlineru je multimediální a využívá mnoho interaktivních prvků. Čtenář si může ihned pustit či zakoupit hudbu zmiňovaných umělců nebo se podívat na citované videoklipy. Využití dostupných technologií a trendů a důraz na vizuální podobu nejsou v Headlineru samoúčelné. O původní autorský redakční obsah se stará tým ostřílených hudebních novinářů i samotných muzikantů, jako jsou Josef Vlček, Jarda Konáš, Šárka Hellerová, Kay Buriánek, Vojtěch Tkáč a řada dalších.

Tištěný "best of" Headliner jste nám pomohli vydatv Hithitu

Jak podporujeme českou hudební scénu?

V Headlineru se nám rychle po jeho založení v roce 2014 podařilo vytvořit unikátní prostor, na kterém podporuje českou hudební scénu. Každý z více než 80 vydaných časopisů dal prostor na jedné ze dvou titulních stran české kapele, umělci nebo umělkyni. Nabízíme kvalitní, názorovou hudební publicistiku napříč styly a generacemi, originální rozhovory a exkluzivní informace o hudebním dění. A srozumitelně reflektujeme důležité události tuzemské i světové hudební scény.

V rubrice Feedback recenzujeme všechny nahrávky, které nám pošlou mladé české kapely. Řadě z nich jsme nabídli i možnost představit svou tvorbu živě na Headliner Pontonech na pražském Střeleckém ostrově či narozeninových koncertech Headlineru.

Nemáme k hudbě elitářský přístup. K psaní o muzice přistupujeme bez zbytečných předsudků a reflektujeme ji v celé její šíři. Věříme totiž, že když se na stránkách časopisu pomyslně setkají různé muzikantské generace, přístupy i hudební scény od té alternativní až po popovou, může to pomoci protínat hranice a rozšiřovat obzory jak čtenářům, tak samotným umělcům. 

Co se stane, když peníze nevybereme?

O pomoc v Hithitu jsme vás, čtenáře, v minulosti požádali už dvakrát a vy jste nás dvakrát podrželi. Přesto jsou tentokrát naše vyhlídky nejhorší v historii. Pokud se nám nepodaří sehnat finance na jeho další chod, Headliner už nebude pokračovat tak, jak ho znáte, a pravděpodobně zanikne.

Aktuality

19.9.2022 Chystáme tištěný časopis. Podpořte Headliner 100: The best of na Hithitu

Vážení čtenáři,  ještě jednou Vám děkujeme za podporu Headlineru a po čase na vás máme zase jednu prosbu.   Slavíme 100. vydání hudebního měsíčníku Headliner a chceme k této příležitosti vydat tištěné the best of.  Sběratelský časopis bude plný exkluzivních rozhovorů a fotek na luxusním křídovém…

Viacej

10.12.2020 Děkujeme za Dvěstěpadesátku. Headliner jede dál!

Děkujeme za ohromnou podporu na Hithitu! Dali jste nám naději, že rok 2021 zvládneme i bez dluhopisů paní Aleny. Každá koruna navíc nám teď pomůže s dalším ročníkem. Většinu odměn si u nás v Karlíně stihnete vyzvednout do vánoc. A ve videu pro Vás kromě poděkování máme i jedno oznámení…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 70
  Chci dál číst Headliner

  Máte rádi Headliner a chcete, aby dál vycházel ve stávající podobě? I vaše „dvěstěpadesátka" nám může pomoc. 

  Když si to budete přát, vaše jméno nebo přezdívku zveřejníme v Síni slávy podporovatelů Headlineru v každém čísle až do konce roku 2021.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  10,26 €
  (250 Kč)
 • predané 5
  Mám názor a chci za něj od Headlineru klíčenku

  Čtete  Headliner a chcete, aby dál vycházel ve stávající podobě dál? Chcete něco na památku nebo prostě máte názor? Objednejte si gumovou klíčenku s vyříznutým logem Headlineru, která není k mání nikde jinde než na Hithitu. 

  Když si to budete přát, vaše jméno nebo přezdívku zveřejníme v Síni slávy podporovatelů Headlineru v každém čísle až do konce roku 2021.  

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete placku poslat přes Zásilkovnu, přidejte ještě 50 Kč a napište nám adresu. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  14,37 €
  (350 Kč)
 • predané 2
  Chci dál číst Headliner a placku na památku

  Čtete Headliner a chcete, aby dál vycházel ve stávající podobě dál? A chcete něco na památku? Objednejte si placku s logem Headliner, která není k mání nikde jinde než na Hithitu. 

  Když si to budete přát, vaše jméno nebo přezdívku zveřejníme v Síni slávy podporovatelů Headlineru v každém čísle až do konce roku 2021.  

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete placku poslat přes Zásilkovnu, přidejte ještě 50 Kč a napište nám adresu. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  14,37 €
  (350 Kč)
 • zostáva 6 z 30
  Chci tištěný Headliner: The Best of 2014–2019 (druhá série)

  Pozor, limitovaná nabídka časopisů z minulého Hithitu! Pro velký zájem přidáváme do oběhu poslední kusy. 

  Podpořte Headliner a kupte si k tomu  speciální tištěné vydání toho nejlepšího z prvních pěti let časopisu Headliner. Na kvalitním křídovém papíře a na více než 200 stranách.  
     
  Čekají vás exkluzivní rozhovory se světovými i českými hudebními hvězdami, mezi kterými figurují Red Hot Chilli Peppers, Arcade Fire, LP, Faith No More, Imagine Dragons, Machine Gun Kelly a Jack White, ale také David Koller, Prago Union, Lenny, Marta Kubišová, Hentai Corporation nebo Milion+.  
       
  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete časopis poslat přes zásilkovnu, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  16,42 €
  (400 Kč)
 • predané 25
  Chci dál číst Headliner a tričko na památku

  Čtete  Headliner a chcete, aby dál vycházel ve stávající podobě? A chcete něco na památku? Objednejte si tričko s logem Headlineru, které nebude nikde jinde než na Hithitu k mání. 

  Když si to budete přát, vaše jméno nebo přezdívku zveřejníme v Síni slávy podporovatelů Headlineru v každém čísle až do konce roku 2021.

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete tričko poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.  

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  20,53 €
  (500 Kč)
 • zostáva 2 z 10
  Chci podpořit Headliner a kredit pět stovek na Supraphonline

  Díky podpoře vydavatelství Supraphon vám nabízíme voucher v hodnotě 500 korun do jejich digitálního obchodu Supraphonline.cz.

  Kredit je možné použít výhradně na download digitálních nahrávek, nikoli na nákup fyzických nosičů (CD, LP, DVD), a pouze na bohatou nabídku titulů vydaných Supraphonem. 

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  20,53 €
  (500 Kč)
 • zostáva 1 z 2
  S Headlinerem na JazzFestBrno (GoGo Penguin)

  Díky podpoře pořadatelů festivalu JazzFestBrno vám můžeme za zvýhodněnou cenu nabídnout vstupy na koncert GoGo Penguin, který britské trio pyšnící se přezdívkou „Radiohead britského jazzu“ odehraje 22.4. 2021 v brněnském Sono Centru. 

  Koupí odměny získáte dvě e-vstupenky, jejichž cena by jinak byla 700 korun. V případě změny termínu budou vstupy samozřejmě dál v platnosti.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  24,63 €
  (600 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Kniha Guns N' Roses - Život a doba rock’n’rollové kapely

  Další hudební knihou, jejiž koupí nás můžete podpořit, je publikace Guns N' Roses – Život a doba rock’n’rollové kapely, o které se více dočtete tady
    
  Rockový novinář Paul Elliott skupinu zpovídal už před vydáním debutového alba a od té doby ještě mnohokrát. Nyní přináší skutečně zasvěcený pohled na hudbu, úspěchy i peripetie Guns N‘ Roses během posledních více než třiceti let.  Kniha obsahuje 200 strhujících barevných fotografií z celé kariéry kapely. 

  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete časopis poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.   
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  26,68 €
  (650 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Kniha Abba z edice Ikony (+DVD)

  Díky společnosti Knihy Dobrovský nás můžete podpořit koupí knihy Abba z edice Ikony vzdávají hold osobnostem moderní hudební scény, jejichž životní a umělecká dráha je představena poutavými
  reportážemi, množstvím fotografií i krátkého dokumentu na přiloženém DVD. Více o knize se dozvíte zde.

  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  26,68 €
  (650 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Kniha Michael Jackson z edice Ikony (+DVD)

  Díky společnosti Knihy Dobrovský nás můžete podpořit koupí knihy Michael Jackson - Král popu s přiloženým DVD, o níž se více dozvíte zde.

  Michael Jackson se prozpíval a protančil do srdcí milionů lidí. Svým mimořádným talentem se vydělil z řad svých současníků a díky písním, zpěvu i tanci si splnil sen stát se největším showmanem světa. Přestože jde o postavu plnou rozporů, o jednom se pochybovat nedá – kdybychom měli vybrat jednoho člověka, který ovlivnil tvář popu druhé poloviny 20. století úplně nejvíc, byl by to právě on.

  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  26,68 €
  (650 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Kniha George Michael z edice Ikony (+DVD)

  Díky společnosti Knihy Dobrovský nás můžete podpořit koupí knihy George Michael - Všemi zbožňovaný bouřlivý velikán popu s přiloženým DVD, o níž se více dozvíte zde.

  George Michael je zcela právem považován za jednoho z nejúspěšnějších britských umělců v historii populární hudby. Prodal přes 100 milionů nahrávek a získal si nesmírně širokou základnu fanoušků po celém světě. V edici Ikony za pomoci faktů i fotografií vyprávíme jeho působivý životní příběh.

  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  26,68 €
  (650 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Kniha Prince z edice Ikony (+DVD)

  Díky společnosti Knihy Dobrovský nás můžete podpořit koupí knihy Prince - Paradox jménem Prince s přiloženým DVD, o níž se více dozvíte zde.

  Prince byl plný paradoxů, během života i po smrti. Svou hudbou vzbuzoval mnoho emocí, svou osobností vyvolával otázky o tom, kým doopravdy je. Pečlivě si chránil své soukromí a raději pro okolí zůstával hádankou. Vyprávět jeho životní příběh není jednoduché, přesto se ho v této knize snažíme na základě dochovaných fotografií a úryvků z médií rekonstruovat.

  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  26,68 €
  (650 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Kniha Amy Winehouse z edice Ikony (+DVD)

  Díky společnosti Knihy Dobrovský nás můžete podpořit koupí knihy Amy Winehouse - Hlas, který nikdy nebude zapomenut s přiloženým DVD, o níž se více dozvíte zde.

  Umělecká dráha této zázračně nadané dívky byla krátká, její talent a hlas však nikdy nebudou zapomenuty. V posledních letech života se sice stále častěji objevovala na stránkách bulvárních plátků, její smrt nám však připomněla, jaká Amy byla ve skutečnosti: velice talentovaná, vášnivá a krásná.

  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  26,68 €
  (650 Kč)
 • zostáva 2 z 2
  Kniha Rolling Stones 1963–1965 – Na cestě za hvězdnou slávou

  I další odměna je z hudebního ranku. Jde o výpravnou knihu Rolling Stones 1963–1965 – Na cestě za hvězdnou slávou, o které se více dočtete tady
    
  Kniha zachycuje zrod a mladého ducha skupiny Rolling Stones. V letech 1963–1965 dva mladí fotografové právě startovali své kariéry. Na svých snímcích zachytili začátky kapely, která se nesmazatelně zapsala do historie hudby. Fotografie v této knize jsou doplněny různými vzpomínkami a rozhovory. 

  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud je chcete poslat přes Zásilkovnu, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.  

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  28,74 €
  (700 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Kniha AC/DC: Ať žije rock!

  Díky společnosti Knihy Dobrovský nás můžete podpořit koupí knihy Paula Elliotta AC/DC: Ať žije rock! Víc se o ní dozvíte zde.

  Uznávaný hudební publicista Paul Elliott vzdává prostřednictvím této knihy, která obsahuje více než 250 raritních fotografií, hold jedné z nejpopulárnějších hudebních formací rockové historie.

  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  32,84 €
  (800 Kč)
 • zostáva 2 z 10
  Adoptujte si rubriku

  Koupí této odměny si můžete osvojit svou oblíbenou rubriku v Headlineru podobně jako zvíře v zoo. Přímo tím přispějete na její další vydávání. A vaše jméno (nebo přezdívka) u ní bude v poděkování uvedeno v celém ročníku 2021.

  Čtete v Headlineru rádi o nových kapelách? Baví vás Feedback a Lokál či Čerstvé (z)boží? Máte rádi naše překlady současných hiphopových textů v rubrice OK Boomer. 

  Anebo vás víc zajímá historický seriál o vývoji československé pop music Slavíci? Nebo přehled, co se psalo před 30 lety v rubrice Flashback?

  Čtete rádi rozhovory s Textaři či s lidmi z hudební branže v rubrice Insider? 

  Teď můžete podpořit přímo vaše oblíbené autory. 

  Odměna je určena pouze pro jednotlivce, ne firmy a komerční prezentaci. A nezapomeňte nám do zprávy dát vědět, o jakou rubriku se chcete "postarat". 

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  41,05 €
  (1 000 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Tričko Headliner od Woodyho - poslední kusy (velikost S)

  Pokud máte rádi rokenrol, tohle je odměna pro vás. V prvním Hithitu nás svým designem na triko podpořil Vojtěch "Woody" Troják, jehož práci můžete znát od jeho domovských The Rocket Dogz nebo z vizuálů festivalu Mighty Sounds. 

  Zbylo nám posledních pár kusů triček, které nejsou a nebudou k dispozici nikde jinde než prostřednictvím této kampaně. Samozřejmě jde o kvalitní tisk na kvalitním textilu.

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete tričko poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  41,05 €
  (1 000 Kč)
 • zostáva 1 z 8
  Workshop s Honzou Vedralem: Hudební publicistika vs. chlebíčky revisited

  Jak udělat dobrý rozhovor nebo recenzi? Jak vypadá současná hudební žurnalistika u nás i ve světě? Jak dnes vzniká hudební časopis?

  Co dělat, když vám respondent práskne telefonem nebo selže diktafon? Jakou cestou se dostat ke kapelám jako Red Hot Chili Peppers, Imagine Dragons nebo Arcade Fire?

  A na co myslet při psaní dobré tiskové zprávy, aby vůbec někoho oslovila a neputovala rovnou do koše? A jak se s kapelou nebo koncertem dostat do médií?

  Šéfredaktor Headlineru Honza Vedral s vámi na tomto workshopu za pomoci vybraných kolegů z redakce probere cokoliv, co vás zajímá ohledně tuzemské i světové hudební branže a novinařiny.

  A proč se u toho neobejdete bez chlebíčků. 

  A nebojte. Ty chlebíčky jsou opět v ceně. 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  61,58 €
  (1 500 Kč)
 • zostáva 20 z 30
  Sbohem Hudební masakry II

  Vědí to Kiss a ví to i Katapult. Nikdy neříkej nikdy.

  Dalo nám to hodně přemlouvání, ale pro Headliner se otec zakladatel Jarda Konáš rozhodl ještě jednou a tentokrát už určitě a zaručeně naposledy oživit kultovní Hudební masakry

  Koupí této odměny podpoříte Headliner a získláte vstup na jednu jedinou besedu, během které se Jarda ohlédne za těmi největšími masakry a rozpovídá se o těch nejlepších historkách s nimi spjatých. A samozřejmě přidá i aktuální kousky.  

  Vstup na poslední show Hudebních Masakrů nepůjde získat nikde jinde než zde. Konat se bude v Praze, až to bude možné. Termín a místo včas upřesníme.

  PS: Leo Beránek má vstup zakázán.   

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  61,58 €
  (1 500 Kč)
 • zostáva 2 z 4
  S Headlinerem do studia a vysílání Radia 1

  Staňte se na chvíli moderátorem legendárního rádia. Je to už 30 let, co začalo z katakomb pod bývalým Stalinovým pomníkem v Praze vysílat tehdejší Radio Stalin. V roce 1991 z něj vzešlo Radio 1. Nyní si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je to na něm vysílat.
   
  Jak se ovládají šavle? Jak se správně míchají stopy a používají jingly? Jak nekonečné jsou hudební archivy hudební rozhlasové stanice? Koupí této odměny projevíte sympatie rovnou dvěma nezávislým hudebním médiím najednou. Do studia vás osobně vezmou členové redakce Headlineru Vojtěch Tkáč nebo Wlado Sejk, kteří na Radiu 1 pravidelně moderují.
   
  Posluchačům Radia 1 budete moct vybrat píseň a osobně ji představit v éteru. Zkrátka se vším všudy si vyzkoušíte, jak to chodí v rádiu. A rádi s vámi probereme, všechno, co vás bude zajímat.
   
  Na přesném termínu se určitě domluvíme. A my moc děkujeme Radiu 1 za podporu!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  82,10 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Zarámovaná fotografie Kiss od Marka Musila (signováno autorem)

  Legendární Kiss se na turné loučí s koncertováním a naposledy zahráli i v pražské O2 aréně. U rockové události nechyběl ani náš fotograf Marek Musil, Headliner teď můžete podpořit koupí zarámované fotografie legendárních komixových monster, kterou na koncertě pořídil. 

  Na náhled se můžete podívat zde

  Fotografii o rozměrech 60 x 40 cm vám kvalitně vytiskneme a zarámujeme. K dostání je v limitované edici 3 ks pouze v rámci této kampaně na Hithitu. A je signována autorem.

  Cena platí pro osobní převzetí. Pokud preferujete jiný způsob dodání, napište to do poznámky a domluvíme se individuálně po konci kampaňe. 

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  82,10 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 1 z 3
  Zarámovaná fotografie Eda Sheerana od Marka Musila (signováno autorem)

  Dva koncerty Eda Sheerana v pražských Letňanech byly rozhodně největší popovou událostí posledních let. A náš fotograf Marek Musil u toho nemohl chybět. Headliner teď můžete podpořit koupí zarámované fotografie, kterou na koncertě pro Headliner pořídil. 

  Na náhled se můžete podívat zde

  Fotografii o rozměrech 60 x 40 cm vám kvalitně vytiskneme a zarámujeme. K dostání bude v limitované edici 3 ks pouze v rámci této kampaně na Hithitu. A je signována autorem.

  Cena platí pro osobní převzetí. Pokud preferujete jiný způsob dodání, napište to do poznámky a domluvíme se individuálně po konci kampaňe. 

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  82,10 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 3 z 4
  S Headlinerem na Metronome Festival 2021

  Díky podpoře pořadatelů festivalu Metronome vám můžeme za zvýhodněnou cenu nabídnout vstup na připravovaný ročník 2021, který se odehraje od 17. do 19. června 2021.

  Jde o přesunutý ročník festivalu Metronome Prague z roku 2020 na 2021. Běžná cena permanentek na všechny festivalové dny je teď  2290 korun. Program budou pořadatelé upřesňovat nejpozději na začátku roku 2021. V případě změny termínu budou vstupy samozřejmě dál v platnosti.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  82,10 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Zarámovaná fotografie Stinga od Marka Musila (signováno autorem)

  Koncert Stinga se sice letos nekonal. Ale  atmosféru jeho pověstných vystoupení si můžete připomenout na snímku, který náš fotograf Marek Musil pořídil na festivalu Metronome. Headliner teď můžete podpořit koupí zarámované fotografie.  

  Na náhled se můžete podívat zde.  

  Fotografii o rozměrech 60 x 40 cm vám kvalitně vytiskneme a zarámujeme. K dostání bude v limitované edici 3 ks pouze v rámci této kampaně na Hithitu. A je signována autorem. 

  Cena platí pro osobní převzetí. Pokud preferujete jiný způsob dodání, napište to do poznámky a domluvíme se individuálně po konci kampaně. 

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  82,10 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Zarámovaná fotografie LP od Marka Musila (signováno autorem)

  Ještě než se u nás stihla stát koncertní a festivalovou hvězdou, podařilo se nám vyfotit LP na titulní stranu Headlineru. Headliner teď můžete podpořit koupí zarámované fotografie od Marka Musila. 

  Na náhled se můžete podívat zde.  

  Fotografii o rozměrech 60 x 40 cm vám kvalitně vytiskneme a zarámujeme. K dostání bude v limitované edici 3 ks pouze v rámci této kampaně na Hithitu. A je signována autorem. 

  Cena platí pro osobní převzetí. Pokud preferujete jiný způsob dodání, napište to do poznámky a domluvíme se individuálně po konci kampaně.  

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  82,10 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Zarámovaná fotografie Davida Byrna od Marka Musila (signováno autorem)

  Svojí show na festivalu Metronome Prague nás David Byrne z Talking Heads v roce 2018 zcela odzbrojil. Headliner teď můžete podpořit koupí zarámované fotografie z památného vystoupení, kterou pořídil Marek Musil. 

  Na náhled se můžete podívat zde.  

  Fotografii o rozměrech 60 x 40 cm vám kvalitně vytiskneme a zarámujeme. K dostání bude v limitované edici 3 ks pouze v rámci této kampaně na Hithitu. A je signována autorem. 

  Cena platí pro osobní převzetí. Pokud preferujete jiný způsob dodání, napište to do poznámky a domluvíme se individuálně po konci kampaně.  

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  82,10 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Zarámovaná fotografie ZZ Top od Marka Musila (signováno autorem)

  Headliner teď můžete podpořit koupí zarámované fotografie legendárních ZZ Top ze společného vystoupení s Kiss v pražském Edenu, kterou pořídil Marek Musil. 

  Na náhled se můžete podívat zde.  

  Fotografii o rozměrech 60 x 40 cm vám kvalitně vytiskneme a zarámujeme. K dostání bude v limitované edici 3 ks pouze v rámci této kampaně na Hithitu. A je signována autorem. 

  Cena platí pro osobní převzetí. Pokud preferujete jiný způsob dodání, napište to do poznámky a domluvíme se individuálně po konci kampaně.  

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  82,10 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 1 z 5
  Feedback speciál - z očí do očí

  Máte kapelu a potřebujete Feedback? Pak asi víte, že v naší speciální rubrice recenzujeme veškerou hudbu, kterou nám kapely a interpreti pošlou. Pokud se Headliner rozhodnete podpořit koupí této odměny, rádi to s vámi probereme i osobně.

  Pozveme vás k nám do redakce, společně si poslechneme vaše nahrávky a řekneme vám, co si o nich myslíme.

  Můžeme probrat, jak to v hudební branži chodí, na co se nenechat nachytat a co a kdo vám může pomoc v dalším šíření vaší hudby. 

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  123,15 €
  (3 000 Kč)
 • zostáva 2 z 5
  Měsíc inzerce za zvýhodněnou cenu

  Chcete podpořit Headliner a stát se našimi partnery?
   
  Za zvýhodněnou cenu dostanete stranu inzerce v jednom vámi vybraném čísle magazínu Headliner během ročníku 2021. Součástí  jsou samozřejmě i možnosti, které přináší digitální magazín, včetně interaktivních prvků, videí a podobně. Rádi vás podpoříme i na webu www.headliner.cz
   
  Faktura do nákladů je samozřejmostí. Cena neobsahuje DPH.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  410,51 €
  (10 000 Kč)
 • zostáva 4 z 5
  Čtvrt roku inzerce za zvýhodněnou cenu

  Chcete podpořit Headliner a stát se našimi partnery? 
   
  Za tuto částku dostanete tři strany inzerce ve vámi vybraných číslech magazínu Headliner v ročníku 2021. Součástí jsou samozřejmě i možnosti, které přináší digitální magazín, včetně interaktivních prvků, videí a podobně. Rádi vás podpoříme i na webu www.headliner.cz
   
  Faktura do nákladů je samozřejmostí. Cena neobsahuje DPH.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  1 026,27 €
  (25 000 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  Půl roku inzerce za zvýhodněnou cenu

  Chcete podpořit Headliner a stát se našimi partnery? 
   
  Za tuto částku dostanete šest stran inzerce ve vámi vybraných číslech magazínu Headliner v ročníku 2021. Součástí jsou samozřejmě i možnosti, které přináší digitální magazín, včetně interaktivních prvků, videí a podobně. Rádi vás podpoříme i na webu www.headliner.cz
   
  Faktura do nákladů je samozřejmostí. Cena neobsahuje DPH.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  2 052,55 €
  (50 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Headliner Grand

  Headliner nečerpá žádné granty, ale za granda bude rád! Je nám jasné, že pokud jste se rozhodli přispět takovou částkou, je pro vás Headliner opravdu srdcová záležitost. A taky, že určitě máte všechno, co potřebujete.

  My vám k tomu můžeme nabídnout sponzorský vzkaz přímo z titulní strany Headlineru, sponzorskou stránku do všech vámi vybraných čísel Headlineru během roku 2021, VIP vstup na všechny naše akce, pomoc s uspořádáním vašeho večírku nebo vám na míru uzpůsobit jakoukoliv z výše uvedených odměn, které se týkají přímo redaktorů Headlineru. Prostě si řekněte.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  10 262,73 €
  (250 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Chci tištěný Headliner: The Best of 2014–2019

  Pozor, limitovaná nabídka časopisů z minulého Hithitu!

  Podpořte Headliner a kupte si k tomu speciální tištěné vydání toho nejlepšího z prvních pěti let časopisu Headliner. Na kvalitním křídovém papíře a na více než 200 stranách. 
    
  Čekají vás exkluzivní rozhovory se světovými i českými hudebními hvězdami, mezi kterými figurují Red Hot Chilli Peppers, Arcade Fire, LP, Faith No More, Imagine Dragons, Machine Gun Kelly a Jack White, ale také David Koller, Prago Union, Lenny, Marta Kubišová, Hentai Corporation nebo Milion+. 
      
  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete časopis poslat přes zásilkovnu, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  16,42 €
  (400 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha Pink Floyd – Velkolepé soužení

  Další knižní odměnou je Pink Floyd – Velkolepé soužení od Seana Egana, o které se více dočtete tady

  Pink Floyd – Velkolepé soužení je kniha, která mapuje všechny důležité okamžiky kariéry legendární britské hudební skupiny. Poutavý příběh jejího úspěchu doprovází množství nádherných fotografií.  

  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete časopis poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  16,42 €
  (400 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha Miro Žbirka: Zblízka s osobním věnováním

  Životopisnou knihu Zblízka o legendárním Miro Žbirkovi napsal šéfredaktor Headlineru Honza Vedral. Vypráví v ní jeden z nejúžasnějších příběhů československé populární hudby.

  Žbirka otevřeně hovoří o rozličných peripetiích svého života od nejútlejšího mládí až po dnešek a nevyhýbá se ani těžkým okamžikům.  

  A protože i Meky Žbirka coby známý hudební fanoušek rád čte Headliner, slíbil každou knížku v naší kampani opatřit osobním věnováním podle vašeho přání. 

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,53 €
  (500 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha Neuvěřitelný Ivan Král s věnováním autora

  Biografie od Honzy Vedrala vás vezme na neuvěřitelnou jízdu do sedmdesátých let, přímo do epicentra kulturní revoluce, kdy se v New Yorku rodil punk a garážová hudba.

  Společně s Ivanem Králem navštívíte kultovní kluby, projedete se po městě psychedelickým rolls-roycem Johna Lennona. Patti Smith vám bude strkat kokain až pod nos, Iggy Pop plakat na rameni a nadávat do pitomců, David Bowie dělat průvodce nočním životem.

  Autorizovaný životopis světově nejproslulejšího českého rockera už vám Ivan bohužel nepodepíše, ale autor knihy Honza Vedral vám do knihy rád napíše věnování

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnouu, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  20,53 €
  (500 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha Richard Müller: TEXTY s podpisem

  Díky spolupráci s nakladatelstvím Slovart pro vás máme i výpravně připravený výbor z textů písní Richard Müllera. Jeho autorská tvorba je do značné míry spojena se slovem. V titulním článku aktuálního Headlineru dokonce sám říká, že texty jsou pro něj v hudbě důležitější než melodie. Navíc do velké míry reflektují i autorův osobní život. 

  Máme pro vás limitovaný počet knížek   Richard Müller: TEXTY podepsaných přímo Richardem Müllerem.

  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  20,53 €
  (500 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha Beatles – Kapela, která změnila svět

  Další knižní odměnou je publikace Beatles – Kapela, která změnila svět, o které se více dočtete  tady
    
  Tato kniha vypráví příběh báječné čtyřky prostřednictvím zasvěceného textu, úchvatných fotografií a vzácných a pečlivě zaznamenaných památných předmětů. Dokumentuje cestu kapely z malých liverpoolských klubů přes první místa v hitparádách, vyprodaná turné a hledání hudební dokonalosti až po jejich rozchod v roce 1970.  

  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete časopis poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.   

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  24,63 €
  (600 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha Led Zeppelin od Chrise Welshe

  Díky společnosti Knihy Dobrovský nás můžete podpořit koupí knihy Led Zeppelin, o níž se více dozvíte zde

  Časopis Rolling Stone je nazval „nejvíc heavymetalovou skupinou na světě“. Prodali stovky milionů alb a dodnes se těší mimořádné popularitě. Prožijte úžasnou cestu Jimmyho Page, Roberta Planta, Johna Paula Jonese a Johna Bonhama – čtyř původních bohů heavy metalu. Knihu z pera Chrise Welche, cenami ověnčeného hudebního novináře, který skupinu doprovázel na mnoha jejích turné, doplňují výjimečné dobové fotografie a vzácné relikvie spojené se skupinou.

  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  24,63 €
  (600 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha Depeche Mode: Víra & oddanost

  Díky společnosti Knihy Dobrovský nás můžete podpořit koupí výpravné knihy Depeche Mode: Víra & oddanost od Iana Gittinse. Knihu si můžete prohlédnout tady

  Publikace je příběhem triumfu nad nepřízní osudu: od začátků Depeche Mode v Essexu až po předvečer čtyřicátého výročí jejich založení. Jde o mimořádnou historii jedinečného globálního synthrockového fenoménu, který doplňuje řada dobových fotografií. 

  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  26,68 €
  (650 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha David Bowie z edice Ikony (+DVD)

  Díky společnosti Knihy Dobrovský nás můžete podpořit koupí knihy David Bowie - Génius proměn s přiloženým DVD, o níž se více dozvíte zde.

  Androgynní nebešťan s podmanivým hlasem, jehož hudba oslovila miliony lidí po celém světě. Jeho mimořádná imaginace a um zachytit v písních údiv všehomírem dodnes rezonují s naší touhou po neznámém. Bowieho nespoutané nitro se promítlo i do jeho svérázné, ale působivé vizáže. V knize s podtitulem Génius proměn objevujeme jeho osobnost, životní cestu, nejrůznější stylizace a v neposlední řadě také geniální hudbu.

  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  26,68 €
  (650 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha Woodstock ’69: Rocková revoluce

  Díky společnosti Knihy Dobrovský nás můžete podpořit koupí knihy Ernesto Assanta Woodstock ’69: Rocková revoluce. Víc se o ní dozvíte zde.

  Barvitá výprava za příběhem Woodstocku nás zavádí přímo doprostřed dění tohoto proslulého festivalu rockové hudby. Po úvodní části, v níž je v krátkosti nastíněna celková společenská, kulturní a politická atmosféra éry hippies, se dostaneme spolu s půl miliónem tehdejších účastníků do festivalového areálu a prožijeme tři dny „míru, lásky a hudby“. 

  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  26,68 €
  (650 Kč)
 • Vypredané!!
  Podepsaný vinyl s albem Řeka od Lenky Dusilové

  Díky vydavatelství Animal Music nás můžete podpořit koupí vinylu s výjimečným albem Řeka od Lenky Dusilové, o jehož vzniku si můžete více přečíst v listopadovém Headlineru.  

  Krásně vypravený vinyl přirozeně nabídne ten nejlepší akustický zážitek z desky. A Lenka ho navíc pro čtenáře podepsala.
   
  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete vinyl poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 90 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  28,74 €
  (700 Kč)
 • Vypredané!!
  Podepsaná kniha Naučíme vás hrát na ukulele + online kurz

  Díky hudební platformě Musicclass.cz nás můžete podpořit koupí knihy Naučíme vás hrát na ukulele, za kterou stojí producent Martin Ledvina, Jindra Polák z kapely Jelen a autor nejprodávanější kytarové školy v ČR Aleš Petržela. 

  Učebnici dostanete s podpisy autorů a včetně přístupu k unikátním online video kurzům určeným na míru pro začátečníky i pokročilé. Kniha se bude oficiálně prodávat až od ledna za 1740 korun.

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud ji chcete poslat přes Zásilkovnu, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  32,84 €
  (800 Kč)
 • Vypredané!!
  Chci sběratelskou limitovanou edici Headliner: The Best of 2014–2019

  Pozor, limitovaná nabídka časopisů z minulého Hithitu! Poslední kusy!

  Preferujete před časopisem spíš knihu? Podpořte Headliner a kupte si k tomu Headliner: The Best of 2014–2019 v pevné vazbě.  
    
  Limitovaná edice časopisu kromě tvrdých desek a luxusní vazby obsahuje také osobní věnování s vaším jménem, číslem výtisku a podpisy členů redakce Headlineru.
    
  Jako malý dárek k limitované edici dostanete mimo jiné i arch samolepek Headliner. Těchto exkluzivních knih jsme vyrobili jen 100 kusů a víc už jich nikdy nebude.  
    
  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  41,05 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Společně na pivo (ještě před další apokalypsou)

  Až skončí nouzový stav, bude to bezpečné  a v Karlíně se otevře Lokál, jdeme s redakcí na pivo. Pokud se rozhodnete Headliner podpořit, rádi vás na něj taky pozveme.

  V neformální atmosféře s vámi probereme, cokoliv vás bude zajímat o tuzemské hudební branži, vytváření časopisu, psaní, podcastech anebo promu pro kapely. 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  41,05 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Tričko Headliner od Woodyho - poslední kusy (velikost M)

  Pokud máte rádi rokenrol, tohle je odměna pro vás. V prvním Hithitu nás svým designem na triko podpořil Vojtěch "Woody" Troják, jehož práci můžete znát od jeho domovských The Rocket Dogz nebo z vizuálů festivalu Mighty Sounds. 

  Zbylo nám posledních pár kusů triček, které nejsou a nebudou k dispozici nikde jinde než prostřednictvím této kampaně. Samozřejmě jde o kvalitní tisk na kvalitním textilu.

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete tričko poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  41,05 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Tričko Headliner od Woodyho - poslední kusy (velikost L)

  Pokud máte rádi rokenrol, tohle je odměna pro vás. V prvním Hithitu nás svým designem na triko podpořil Vojtěch "Woody" Troják, jehož práci můžete znát od jeho domovských The Rocket Dogz nebo z vizuálů festivalu Mighty Sounds. 

  Zbylo nám posledních pár kusů triček, které nejsou a nebudou k dispozici nikde jinde než prostřednictvím této kampaně. Samozřejmě jde o kvalitní tisk na kvalitním textilu.

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete tričko poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  41,05 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Sběratelská limitovaná edice Headliner: The Best of 2014–2019 (opravdu posledních kusy)

  Protože se po "limitkách" po spuštění Hithitu hned zaprášilo (děkujeme!), prošli jsme ještě jednou sklad a našli skutečně posledních pár kusů výtisků Headliner: The Best of 2014–2019 v pevné vazbě.   
     
  Limitovaná edice časopisu kromě tvrdých desek a luxusní vazby obsahuje také osobní věnování s vaším jménem, číslem výtisku a podpisy členů redakce Headlineru. 
     
  Jako malý dárek k limitované edici dostanete mimo jiné i arch samolepek Headliner. Těchto exkluzivních knih jsme vyrobili jen 100 kusů a víc už jich nikdy nebude.   
     
  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  41,05 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!!
  S Headlinerem na jakýkoliv koncert ze série RFP Concerts

  Díky pořadatelům Rock for People z agentury Ameba můžete koupít této odměny získat dva vstupy na jakýkoliv koncert ze série RFP Concerts. Nabídku najdete zde

  Odměna bude realizována formou guestlistu (vaše jméno +1) a vztahuje se tedy i na již vyprodané akce.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  41,05 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha Byl jsem dobrej s podpisy Vladimíra Mišíka a Ondřeje Bezra

  Biografická kniha rozhovorů s Vladimírem Mišíkem od Ondřeje Bezra je už beznadějně rozebraná. Díky podpoře nakladatelství Galén vám ale můžeme nabídnout jeden z posledních zbývajících kusů. Navíc s podpisem od Vladimíra Mišíka i Ondřeje Bezra.

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  41,05 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha Queen ve 3D a podpis Briana Maye

  Díky spolupráci s nakladatelstvím Slovart pro vás máme skutečnou lahůdku. Knihu Queen 3D od Briana Maye společně s autogramem  legendárního kytaristy Queen na stylové podpisové kartě. 

  Právě on v knize vypráví příběh jedné z největších rockových kapel všech dob. A to prostřednictvím svých vzpomínek i unikátních 3D fotografií z vlastního archivu. Součástí balení je i vysoce kvalitní 3D prohlížeč OWL. Jak kniha vypadá se přímo od Briana Maye dozvíte zde

  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  61,58 €
  (1 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Kacířův kancionál - limitovaná edice s podpisy

  Unikátní provokativní kniha legendární crosoverové kapely Insania podepsaná členy kapely.

  Kacířův kancionál je výpravná ilustrovaná kniha- Jde o 324 ručně skládaných stran svatokrádežných ilustrací, břitkého humoru, avantgardní poezie a fascinující grafiky ve velkorysém čtvercovém formátu velikosti vinylu na luxusním krémovém hrubém papíru v obálce s reliéfní termo ražbou. 

  V limitované sběratelská edicr, která není k dostání v knižní distribuci, obsahuje i 12 originálních lunet s portréty 12 Apoštolů Kancionálu. Jsou tištěny na speciálním pauzovacím papíru s vysokou gramáží a patinou pergamenu s využitím knihařského zlatotisku.

  Děkujeme moc kapele Insania za podporu Headlineru věnováním této odměny!

  Odměnu je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze i na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat Zásilkovnou, přidejte ještě 70 Kč a napište nám adresu

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  82,10 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Zarámovaná fotografie Rolling Stones od Marka Musila (signováno autorem)

  Poslední pražský koncert Rolling Stones byl ohromný zážitek. A náš fotograf Marek Musil u toho nemohl chybět. Headliner teď můžete podpořit koupí zarámované fotografie Micka Jaggera, kterou v Letňanech pořídil. 

  Na náhled se můžete podívat zde

  Fotografii o rozměrech 60x 40 cm vám kvalitně vytiskneme a zarámujeme. K dostání bude v limitované edici 3 ks pouze v rámci této kampaně na Hithitu. A je signována autorem. 

  Cena platí pro osobní převzetí. Pokud preferujete jiný způsob dodání, napište to do poznámky a domluvíme se individuálně po konci kampaňe. 

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  82,10 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Do Doupěte za Mekym

  Pokud se nás rozhodnete podpořit koupí této odměny, vezmeme vás s sebou na natáčení některé z dalších talkshow Doupě Mekyho Žbirky, kterou vysílá ČT ART.

  Až budou známí hosté natáčení třetí řady, vyberete si termín, který vám bude nejvíc vyhovovat. Scénárista show Honza Vedral vás provede  zákulisím natáčení talkshow, zařídí meet & greet s Mekym a u sklenky vína nebo piva s vámi probere, co vás bude zajímat.

  Koupí odměny si zajistíte vstup pro dvě osoby.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  123,15 €
  (3 000 Kč)