Zachraňme tělocvičnu pro děti

Jste příznivci sportu a gymnastiky především? Pomozte mladým gymnastům, aby se mohli vrátit do své gymnastické tělocvičny v Hostivaři.

15 616 €
vybrané z 15 276 €

102%

102% splnené

168 ľudí prispelo

Antivir, Šport

Česko

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

Poté, co Martin Konečný ukončil svoji sportovní kariéru, chtěl předat své cenné zkušenosti dále a proto vznikl projekt s názvem GYMPRA. Jeho cílem je nejen vychovávat další generaci gymnastů, ale také přiblížit gymnastiku široké veřejnosti a propojit se s jinými sportovními odvětvími. Největším Martinovým snem bylo otevření vlastní gymnastické tělocvičny, ve které mohou všechny tyto aktivity probíhat současně.

Co je náš cíl?

Minulý rok se nám podařilo najít vhodné prostory a otevřít vlastní gymnastickou halu v Praze - Hostivaři, ale díky pandemii koronaviru se zde zastavila veškerá sportovní činnost. Avšak i za prázdnou tělocvičnu je třeba platit nájem, na který díky koronaviru a vládou pozastaveným sportovním aktivitám nemůžeme vydělávat. Naším cílem je udržet pronajaté prostory, abychom  poté mohli tělocvičnu znovu otevřít a obnovit veškeré sportovní aktivity, které zde probíhaly před hromadným uzavřením sportovišť. Prosíme tedy, podpořte nás, aby se děti a další sportovci měli kam vracet - děkujeme.

Detaily

Před rokem gymnastický oddíl GYMPRA otevřel novou sportovní halu, což znamenalo poměrně velkou investici, především do úprav haly a nákupu specializovaného sportovního nářadí a pomůcek. Obáváme se, že když nebudeme schopni platit nájem, museli bychom tyto prostory opustit.

Kdo jsme?

Jsme parta mladých trenérů, pro které je gymnastika nejen povoláním, ale také zábavou. Chceme, aby dovednosti a zkušenosti, které děti nasbírají v tělocvičně, zúročily i mimo ni.

Proč to děláme?

Chceme, aby se děti měly kam vrátit, až koronavirová krize skončí. 

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 51 Pro dobrý pocit 😊

  Užijte si dobrý pocit z toho, že jste přispěli dětem na to, aby si mohly užívat radost z pohybu na svém oblíbeném místě se svými oblíbenými trenéry.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  7,64 €
  (200 Kč)
 • 34 z 40 GYMPRA kšiltovka

  Kšiltovka s GYMPRA potiskem.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  19,09 €
  (500 Kč)
 • 167 z 200 GYMPRA sportovní láhev

  Zdravá láhev na pití s potiskem gymnastické akademie.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  19,09 €
  (500 Kč)
 • 14 z 20 Kruhový trénink

  Hodinový kruhový trénink včetně vstupu do hostivařské tělocvičny. Naučíte se nové cviky na zpevnění těla a k lepším výkonům namotivují naši kondiční trenéři.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  28,64 €
  (750 Kč)
 • 4 z 10 Fyzioterapeutické vyšetření (0,5 hod)

  Odborné vyšetření fyzioterapeutem a sestavení terapeutického plánu, jehož cílem bude předejít případným pohybovým poruchám a bolestem těla.

  Podle individuálních potřeb bude každému vytvořen specifický soubor kompenzačních cviků.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  30,55 €
  (800 Kč)
 • 6 z 20 Permanentka na 5 vstupů do tělocvičny

  Permanentka na 5 náštěv profesionální gymnastické tělocvičny. Chcete se naučit něco nového, ale máte strach? S tím vám pomohou naše  speciální gymnastické pomůcky nebo i  molitanová jáma pro nácvik složitějších gymnastických prvků.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  38,19 €
  (1 000 Kč)
 • 7 z 15 Trénink gymnastiky se závodním trenérem (1 hod) - PŘÍDAVEK

  Chcete se naučit kotrmelec, stojku nebo salto? Vyberte si jednoho z našich závodních trenérů gymnastiky, který provozuje individuální lekce přímo  zde a užijte si hodinu plnou pohybu a zábavy. 

   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  57,28 €
  (1 500 Kč)
 • Vypredané!! Trénink gymnastiky se závodním trenérem (1 hod)

  Chcete se naučit kotrmelec, stojku nebo salto? Vyberte si jednoho z našich závodních trenérů gymnastiky přímo zde a užijte si hodinu plnou pohybu a zábavy.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  57,28 €
  (1 500 Kč)
 • 2 z 10 Permanentka na 10 vstupů do tělocvičny

  Permanentka na 10 náštěv profesionální gymnastické tělocvičny. Chcete se naučit něco nového, ale máte strach? S tím vám pomohou naše speciální gymnastické pomůcky nebo i molitanová jáma pro nácvik složitějších gymnastických prvků.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  76,38 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!! Trénink s Danem Radovesnickým (1 hod) - PŘÍDAVEK

  Poptávka po tréninku s Danem byla vysoká,  tak si nenechte ujít možnost zatrénovat si s několikanásobným mistrer ČR v gymnastickém šestiboji. O tom, že gymnastice rozumí a něco vás naučí, není sporu. Přesvědčte se sami na tomto  videu.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  76,38 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!! Trénink s Danem Radovesnickým (1 hod)

  Dan je několikanásobný mistr ČR v gymnastickém šestiboji. O tom, že gymnastice rozumí a něco vás naučí, není sporu. Přesvědčte se sami na tomto videu.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  76,38 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!! Trénink s Martinem Konečným (1 hod)

  Martin je mistr a vícemistr Evropy, vícenásobný mistr ČR ve sportovní gymnastice a také učastník olympijských her v Pekingu 2008 a Londýně 2012. 

  Naučí vás triky na hrazdě a základy na dalších gymnastických nářadích. Přesvědčte se sami na  tomto  videu.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  95,47 €
  (2 500 Kč)
 • 9 z 10 Skupinový trénink gymnastiky (1,5 hod)

  Nabízíme pro sportovce všech odvětví skupinové tréninky gymnastiky jako doplňkovou aktivitu. Trénink vám bude ušitý na míru podle toho, co ve svém sportu potřebujete.

  Skupinový trénink zahrnuje trenéra a vstup do gymnastické tělocvičny - Hostivař

  Maximální kapacita skupiny je 10 lidí.
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  152,76 €
  (4 000 Kč)
 • 2 z 5 Dotkni se přírody

  Pobyt v přírodě - přespání pod širým nebem, romantické večerní posezení u ohýnku, osvojení si práce se dřevem, obstarání potravy a učení se spolupráci ve skupině. Se stavěním přístřešku a dalším vám pomůže naše zkušená a veselá instruktorka Kristýna.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  190,95 €
  (5 000 Kč)
 • 3 z 3 Firemní exhibice

  Potřebujete program na firemní akci? Využijte  exhibice v podání mladých gymnastů a reprezentantů ČR. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  381,90 €
  (10 000 Kč)
 • 8 z 8 Víkendové soustředění

  Jste gymnastický klub, který chce naučit své děti nové prvky, ale podmínky vaší tělocvičny nejsou dostačující? Gymnastická hala v Hostivaři nabízí víkendové soustředění, kde využijete molitanovou jámu, profesionální závodní trampolínu a mnoho dalších průpravných pomůcek pro gymnastiku. Po tréninku je možnost využít místní kuchyňku a kdyby došlo na nudu, můžete zahájit  pingpongový turnaj. 

  Pro bližší informace volejte: 720 308 060

   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  572,85 €
  (15 000 Kč)
 • 3 z 3 Firemní teambuilding

  Potřebujete uspořádat netradiční teambuilding? Naši trenéři vám poskytnou gymnastickou tělocvičnu po celé odpoledne a dohlédnou na to, aby se nikomu nic nestalo. Poradí vám krok za krokem, jak zvládnout základy gymnastiky. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  954,75 €
  (25 000 Kč)
 • 3 z 3 Firemní teambuilding s vystoupením

  Potřebujete uspořádat netradiční teambuilding? Naši trenéři vám poskytnou gymnastickou tělocvičnu po celé odpoledne a dohlédnou na to, aby se nikomu nic nestalo. Poradí vám krok za krokem, jak zvládnout základy gymnastiky. Součástí akce je i vystupení akrobatické dvojice Akroduo.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  1 145,69 €
  (30 000 Kč)
 • 10 z 10 Sponzor tělocvičny

  Stanete se naším sponzorem po dobu jednoho roku. Vaše sponzorství bude viditelné na našich webových stránkách. Vymezíme vám prostor pro reklamu v naší tělocvičně dle domluvy. Vaše logo bude slušet i závodním gymnastům na jejich teplákových soupravách.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  1 909,49 €
  (50 000 Kč)
 • 1 z 1 Generální sponzor tělocvičny

  Stanete se naším generálním sponzorem po dobu jednoho roku. Pro vaše firemní logo vymezíme prostor na reklamu až 5x5 metrů. Vaše sponzorství bude nejvíce viditelné na našich webových stránkách. To ale není vše, vaše logo bude našité na oddílové teplákovky závodních děti, aby bylo vidět kdo ty mladé gymnasty podporuje. Samozřejmostí je i uspořádání gymnastické  exhibice dle našich možností.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  5 728,47 €
  (150 000 Kč)