CIRKUS KARANTÉNA » kniha, která ti změní život

Odstartuj s námi VELKOU LITERÁRNÍ REVOLUCI. Kdykoliv vládnoucí elita uslyší o knize CIRKUS KARANTÉNA, udělá se jí zle nedobře. Podpoř vznik tohoto provokativního románu, který si nebere servítky vůbec s nikým.

Jiri Barta

669 €
vybrané z 20 674 €

3%

3% splnené

28 ľudí prispelo

Literatúra, Hry

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 0 Podpoř VELKOU LITERÁRNÍ REVOLUCI

  Staň se spolu s námi revoltujícím občanem. Za tvůj symbolický příspěvek budeme již brzy hlasitě provolávat tvé jméno na barikádách.   

  Doručenia odmeny: Do roka

  3,93 €
  (100 Kč)
 • 20 Kniha CIRKUS KARANTÉNA

  Buď mezi prvními, kdo obdrží tuto knížku, která  dokáže změnit život i stav bankovního konta. Doručení nejpozději v den oficiálního spuštění prodeje. Odměna to je jistě dobrá, ovšem osobně bych si tuto volbu nejspíš nevybral. Určitě bych si pořídil tu o chlup dražší i s autorovým podpisem.

  Samozřejmě chápu ty, co nechtějí mít počmáranou první stranu knihy a pořídí si tuto verzi knihy bez mých klikyhák. Jenže co když budu jednou slavný a ty za pár let otevřeš tuto knihu a řekneš si: „S**ra, proč jsem si tehdy nekoupil/a knížku i s podpisem?!? Kde já teď budu nahánět Mika, aby mi ji podepsal?“

  Neměj obavy, kdykoliv mě doženeš, rád se ti kdykoli podepíšu. Ze mě sláva fouňu rozhodně neudělá. Já už byl slavný tolikrát :) Minimálně na těch pár studijních štacích, kterými jsem při své studijní anabázi prošel. Více se o mých slavných prohřešcích dozvíš v knize. 

  DOPRAVA ZDARMA

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  20,65 €
  (525 Kč)
 • 3 Kniha CIRKUS KARANTÉNA s podpisem

  Stejně jako v případě knihy bez podpisu, tak i zde garantuji doručení v den samotného spuštění prodeje. Osobně bych si tuto volbu vybral jen v případě, že bych si byl jistý, že dám tu soutěž o 1 000 000 Kč na první pokus.

  DOPRAVA ZDARMA

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  24,59 €
  (625 Kč)
 • 5 Kniha s věnováním a 3 vstupenkami do soutěže

  No konečně, tomu říkám odměna!

  Tohle je totiž volba vítězů. Dostaneš podepsanou knihu, navrch i s věnováním a k tomu 3 vstupenky do soutěže v hodnotě 500 Kč.

  No, není to paráda tahle možnost opakovat soutěž vícekrát a znásobit tak svou šanci na výhru?

  Můžeš pak knihu třeba půjčit mámě, tátovi, bráchovi či ségře a nechat zasoutěžit i je. O výhru se pak mezi sebou šábnete a melounek je doma.

  DOPRAVA ZDARMA

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  36,39 €
  (925 Kč)
 • 10 z 10 Kniha s ručně vyrobeným koženým obalem

  Připravil jsem si pro tebe tři sběratelské libovky. Toto je první z nich. Knihu s přepychovým ručně vyráběným koženým přebalem vyrobeným z vysoce kvalitní anglické usně, pocházející z koželužny s více jak stoletou tradicí.
   
  Krom knihy a tohoto fešného obalu dostaneš i autorovo věnování a 6 vstupenek do soutěže v hodnotě 750 Kč.

  UPOZORNĚNÍ: Kniha dorazí v předstihu, abys mohl/a číst a soutěžit bez omezení. Jakmile bude obal naskladněn, bude ti obratem doručen. Odhadovaná doba je 3–6 týdnů.

  DOPRAVA ZDARMA

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  154,41 €
  (3 925 Kč)
 • 3 z 3 Knížka s luxusním perem z více než 2 000 let starého dřeva

  Vzápětí přichází na řadu další ze sběratelských skvostů. V nabídce mám pouze 3 kousky tohoto ručně vyrobeného luxusního pera. Více než 2 000 let starý dub, ze kterého jsou pera vyrobeny, spadl do rašeliniště, kde začal kamenět, pak jej nějaká dobrá duše vytáhla, otestovala v příslušné laboratoři, prodala zájemcům a mezi nimi byli i dva velice schopní pánové, kteří z něj stvořili nádherný unikát.

  Připravil jsem limitovanou edici pouze jako odměnu pro HITHIT. Pero s mým monogramem „MJ“ dostaneš v překrásné dřevěné krabičce s vygravírovaným podpisem, věnováním a ručně vyrobeným koženým obalem jako stylovou a praktickou ochranu pro každodenní užívaní.
   
  Krom knihy a tohoto luxusního pera ti pošlu i mé osobní věnování s podpisem a 12 vstupenek do soutěže v hodnotě 1 500 Kč navíc.

  UPOZORNĚNÍ: Kniha dorazí v předstihu, abys mohl/a číst a soutěžit bez omezení. Jakmile bude obal vyroben, bude ti bez prodlení doručen. Odhadovaná doba výroby je 3–6 týdnů.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  374,70 €
  (9 525 Kč)
 • 2 z 2 Sníš o napsání své vlastní knihy?

  Pamatuji si na ten pocit velmi dobře. Už dlouho nosíš myšlenku napsat vlastní knihu, jenže pořád k tomu chybí jen ten malinký, poslední krůček, aby se ten nádherný sen stal skutečností. Sám jsem se s tím potýkal celých 10 let a nebýt mnoha událostí, které mě k tomuto přinutily, možná bych svou knihu nenapsal. Rád ti v tomto ohledu pomůžu a stanu se tvým průvodcem celou galaxií procesů potřebných pro vznik tvého literárního díla.

  Moje role bude spočívat v mentorování. Provedu tě náročným procesem napsání knihy od začátku až do konce. Pomohu ti s výrobou, prodejem i marketingem. V neposlední řadě se podíváme i po různých zdrojích financování. Celkově se ti budu věnovat v minimálním rozsahu 100 hodin. Najdeme vhodnou kombinaci osobních setkání a videohovorů.
   
  K tomu dostaneš mou knihu s osobním věnováním a speciálním dárkem určeným jen pro tuto odměnu. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  1 966,96 €
  (50 000 Kč)
 • 1 z 1 Kniha, notebook a originální rukopis

  A ta nejsladší z věcných odměn přichází na řadu teď. Jelikož je vysoce pravděpodobné, že se kniha Cirkus Karanténa stane slavnou a s ní se i mé jméno zapíše do světového dědictví literatury – osobně tomu dávám šanci někde okolo 100:1, což je ve své podstatě jasná „tutovka“ –, dávám k dispozici dva unikátní sběratelské kousky, kterými jsou originální rukopis a MacBook s vygravírovaným věnováním. Na tomto stroji jsem pár milionkrát zmáčkl klávesnici, aby nakonec vznikla kniha CIRKUS KARANTÉNA. Tipuji, že zanedlouho za něj utržíš celkem slušnou porci „bitcoinů“.

  Od cesty ti přidám 60 vstupenek do soutěže, takže můžete ty i tví blízcí soutěžit prakticky od nevidím do nevidím.


  DOPRAVA V CENĚ – OSOBNÍ PŘEDÁNÍ AUTOREM KDEKOLIV NA SVĚTĚ

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  5 900,87 €
  (150 000 Kč)
 • 2 z 2 STAŇ SE LEGENDOU!

  Chceš se stát nesmrtelnou legendou?
   
  Zažij se mnou 23 dní, které ti změní život.
   
  Zaletíme spolu do Karibiku, kde během pobytu nejenže zažijeme spoustu nezapomenutelných zážitků, které se objeví v mé další knize, ale především spolu vytvoříme literární postavu založenou na tvé maličkosti.
   
  Blahem se budeme tetelit v Dominikánské republice nedaleko jedné z nejkrásnějších pláží celého Karibiku – Playa Bayahibe. V ceně je zpáteční letenka, ubytování každý zvlášť (manžel, manželka nebo maminka nemusí mít strach o tvou počestnost) a umřít hlady tě taky nenechám. Takže bez obav!

  Doručenia odmeny: Do roka

  13 768,69 €
  (350 000 Kč)
 • 1 z 1 NESMRTELNOST NA VĚKY VĚKŮ

  Pokud tě odměna STAŇ SE LEGENDOU zaujala, ale ještě to je málo a tvá kapsa nezeje úplně  prázdnotou, tak mám pro tebe skutečný bonbónek a dovolím si tvrdit, že ve světě zcela unikátní.
   
  Zažiješ se mnou 123 dní, které změní život nám oběma.
   
  Místem pobytu nám bude opět Dominikánská republika, kde krom všech zážitků spolu napíšeme knihu.

  Playa Bayahibe nám bude na dosah. Ubytovaní budeme každý ve svém plně vybaveném apartmánu s předzahrádkou a několika bazény, jež jsou součástí resortu. V ceně máš zpáteční letenku, ubytování po celou dobu pobytu, tuny nezapomenutelných zážitků jsou samozřejmostí a hlady taky nepojdeme.

  Co z toho budeš mít?

  Budeš spoluautorem naší společné knihy. Podstatná část děje v tomto románu bude oodrážet tvou životní dráhu a postavy z tvého okolí, které propojíme do literního díla, které se zapíše do dějin. Krom toho se na tebe i na další desetitisíce lidí po celém světě bude denně z jejich knihoven usmívat i ta JEDNA s tvým navždy vyrytým jménem na obálce.

  Doručenia odmeny: Do roka

  98 347,76 €
  (2 500 000 Kč)