CIRKUS KARANTÉNA » kniha, která ti změní život

Odstartuj s námi VELKOU LITERÁRNÍ REVOLUCI. Kdykoliv vládnoucí elita uslyší o knize CIRKUS KARANTÉNA, udělá se jí zle nedobře. Podpoř vznik tohoto provokativního románu, který si nebere servítky vůbec s nikým.

 • Plnící pero s praktickým koženým pouzdrem

 • Ručně vyrobené kožené pouzdro z rukou mistra

 • V nabídce jsou pouze 3 kusy s autorovým monogramem

 • Tato mistrovská ruční práce čeká i obaly na knihu

 • Na obaly per i knih jsou použity špičkové usně

 • Místo vhodné k práci i odpočinku

 • Ideální prostředí pro řešení reálií našeho románu

 • Výhled z apartmánu, kde budeš bydlet

667 €
vybrané z 20 617 €

3%

3% splnené

28 ľudí prispelo

Literatúra, Hry

Zobraziť všetky odmeny

Několik důvodů, proč podpořit VELKOU LITERÁRNÍ REVOLUCI

➤ CIRKUS KARANTÉNA má ambici být přesně tou provokativní fikcí, z níž se vládnoucím elitám budou ježit chlupy. Politika, intriky a naproti tomu vášeň a sex spolu s četnými vzestupy a držkopády jsou ústředními tématy tohoto reaktivního románu. Hlavního hrdinu románu Majkiho budeš milovat, tu a tam nenávidět, ale jisté je to, že tě rozhodně tahle genetická hříčka přírody nenechá ani na chvíli v klidu.

➤ CIRKUS KARANTÉNA přiměje čtenáře přemýšlet do hloubky nejen o sobě, ale i o současném rozdělení mocenských sil doma i ve světě. Byli opravdu George Orwell s Karlem Čapkem pouhými antiutopisty? Nebyli oni oba nakonec spíše úžasnými vizionáři, kteří ve své genialitě viděli, jaká skutečná hrozba se na nás nezadržitelně valí? Nezažíváme my teď na vlastní kůži, jaké to je žít v područí celosvětové totalitní nadvlády řízené globálními korporacemi? A není nakonec korporatokracie právě to, co nám ve skutečnosti vládne, aniž bychom si to někteří byli ochotní připustit? Zamyšlení nad tímto i mnoha dalšími tématy najdeš v knize. A nakonec byl to právě Karel Čapek, kterého zdobí všeříkající poselství:

„Kniha je nejmocnější zbraní národa. Národ, který si váží knih, váží si zároveň své duchovní nezávislosti a neztratí ji, dokud bude mít svou literaturu.“

➤ CIRKUS KARANTÉNA započne VELKOU LITERÁRNÍ REVOLUCI tím, že přivede ke čtení i lidi, kteří běžně nečtou. A to díky kontroverznímu obsahu a unikátnímu literárnímu žánru, přičemž tato kniha je vůbec prvním zástupcem výherní beletrie na světě. Pojď se spolu s Majkim a jeho nevšední cestou životem ponořit do tohoto výpravného, více než 380stránkového příběhu, na jehož konci budeš o sobě i o světě přemýšlet v překvapivě nových souvislostech.

➤ S Majkim křížem krážem obletíte svět. Společně zažijete, jaké to je, být v jednu chvíli dolarový milionář, který nakonec kvůli svým četným chybám přijde téměř o vše včetně své rodiny. Také se podíváš pod pokličku ilegálních doupat, kde se v kartách točí miliony a hrají o ně politici s nejvyššími představiteli byznysu a organizovaného zločinu. Zkrátka a dobře si to spolu s Majkim užijete na maximum.

➤ To, jestli se na tuhle extrémní jízdu spolu s Majkim vydáš, je teď pouze a jen na tobě. Proto si vyber některou ze zajímavých odměn a těš se na letošní 28. duben, kdy tahle jízda vypukne. Pokud máš ve svém DNA hluboce zakořeněnou váhavost, tak věz, že tady na HITHITu neriskuješ vůbec nic. Když totiž cílová částka nebude na konci vybrána, tak ti tvůj finanční příspěvek HITHIT vrátí v plné výši zpět.

Pouze v rámci předprodeje na HITHITu si můžeš pořídit knihu s poštovným zdarma. (Přece jen jsme my Češi, Moravané a Slezané mnohonásobně korunovaní mistři světa v chytání za slovo, takže aby nedošlo ke zbytečnému bazírování na slovíčkách, tak gratis je poštovné a balné, nikoliv samotná kniha:)

Co je to výherní beletrie? 

Hledali jsme způsob, jak přivést k četbě i lidi, kteří běžně nečtou a od školy přečetli celý maximálně tak leták z Lidlu.

A pak to přišlo. Jako blesk z čistého nebe projel Mikem nápad a hra o 1 000 000 Kč založená na principu dovednostní soutěže byla na světě. Kouzlo toho všeho spočívá v tom, že kdo nejrychleji a správně zodpoví 23 otázek, vyhraje milion korun českých. Jedinou podmínkou, aby byla výhra vyplacená, je prodej 25 000 výtisků knihy. Tištěná kniha se prodává pouze na internetu přes vlastní e-shop www.cirkus-karantena.cz a zde na HITHITu v rámci této kampaně, jinak nikde. Mezi celkový počet prodaných knih se započítávají i zdejší odměny a vše je dozorováno notářem. Notář má rovněž zapečetěnou obálku se správnými odpověďmi a popsanými cestami, jak se dají z knihy odpovědi vyčíst. Samozřejmostí je pro něj neomezený přístup a kontrola prodejních informací. Na našich profilech na sociálních sítích budeme průběžně vyhlašovat milníky v počtu prodaných knih, a to vždy po 1 000 kusech. Tím je zaručeno, že každý čtenář bude mít aktuální informace o tom, v jaké fázi se soutěž momentálně nachází.

Stáhnout ukázku v PDF

Kdo za tím vším stojí

Autor provokatér – Mike Jedinela, za svůj dosavadní život žil, pracoval a podnikal na třech kontinentech, kde měl tu možnost zažít spoustu vzestupů i držkopádů, a řadu z nich popsal i ve své knize. Do loňského roku pomáhal menším středovevropským firmám uspět na vzdálených zahraničních trzích, předně pak v USA. V březnu 2020 se mu stejně jako spoustě z vás z hodiny na hodinu změnil život. Poprvé za posledních 20 let dostal šanci zvolnit a kompletně přehodnotit svůj dosavadní život. Jednoho dne, když si tak hověl ve vaně a přemýšlel, co bude se vším tím volným časem dělat, BUM!, přišlo to jako rána z čistého nebe a Mike věděl, že musí napsat knihu, která nebude jen tak ledajakou knihou. Mike věděl, že jeho kniha bude zrcadlem dnešní doby. Zrcadlem, do kterého se mnozí z nás často ostýchají pohlédnout, aby se nemuseli zpříma podívat pravdě do tváře.

Nakladatel provokatér – Radek Smrha je druhým jmenovaným v této nerozlučné dvojici a s Mikem ho pojí dlouholeté přátelství. Radka úryvky z Mikovy knihy nadchly natolik, že netrvalo dlouho, slovo dalo slovo a stali se z nich parťáci v tomto literárním projektu, ve kterém hodlají rozčeřit mnoho kalných a stojatých vod naší společnosti.

Proč jsme si vybrali HITHIT? 

Abychom si ověřili životaschopnost našeho unikátního projektu, potřebujeme místo, jako je HITHIT.

Ty máš teď neopakovatelnou šanci být na samém počátku něčeho zcela výjimečného. Pojď do toho s námi a pomoz nám změnit myšlení lidí! Vše začíná u nás samotných. Je to právě obsah, kterým jsou naše mozkovny naplněny, a to určuje, v jakých souvislostech přemýšlíme. Z tohoto důvodu je četba knih naprosto zásadním prvkem pro změnu myšlení. A dokud my, obyčejní lidé, budeme přemýšlet tak, jako to děláme doposud, že sami nic nezmůžeme, tak tomu ve skutečnosti doopravdy bude. Pojďme světu ukázat, že nám není lhostejné, kam se dnešní svět řítí.

Když nás teď podpoříš, tak třeba jednou budeš i ty svým vnoučatům vykládat o tom, že to bylo právě tvé přispění, které umožnilo knize CIRKUS KARANTÉNA změnit svět. Aby se tomu tak stalo a byla z toho skutečná revoluce, potřebujeme zprávu o knize a soutěži rozhlásit do všech koutů naší krásné země a k tomu nám pomohou zde vybrané prostředky, které použijeme jednak na samotnou výrobu knihy a taky na její propagaci a podporu v médiích.

A za co krom koupě některé z odměn ti budeme ještě velice vděční?

Určitě za to, že nám pomůžeš dostat tuto kampaň k co největšímu množství lidí. Pro její šíření, prosím, využij svůj Facebook, Instagram, Twitter, e-mail, telefon nebo jakýkoliv jiný komunikační nástroj, díky němuž nakonec kniha Cirkus Karanténa spatří světlo světa.

Pro aktuální informace sleduj naše profily na sociálních sítích:

           

Oba s Radkem předem děkujeme za tvou podporu a těšíme se na naši společnou jízdu na vlně literární revoluce! 

Srdečně zdraví

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 0 Podpoř VELKOU LITERÁRNÍ REVOLUCI

  Staň se spolu s námi revoltujícím občanem. Za tvůj symbolický příspěvek budeme již brzy hlasitě provolávat tvé jméno na barikádách.   

  Doručenia odmeny: Do roka

  3,92 €
  (100 Kč)
 • 20 Kniha CIRKUS KARANTÉNA

  Buď mezi prvními, kdo obdrží tuto knížku, která  dokáže změnit život i stav bankovního konta. Doručení nejpozději v den oficiálního spuštění prodeje. Odměna to je jistě dobrá, ovšem osobně bych si tuto volbu nejspíš nevybral. Určitě bych si pořídil tu o chlup dražší i s autorovým podpisem.

  Samozřejmě chápu ty, co nechtějí mít počmáranou první stranu knihy a pořídí si tuto verzi knihy bez mých klikyhák. Jenže co když budu jednou slavný a ty za pár let otevřeš tuto knihu a řekneš si: „S**ra, proč jsem si tehdy nekoupil/a knížku i s podpisem?!? Kde já teď budu nahánět Mika, aby mi ji podepsal?“

  Neměj obavy, kdykoliv mě doženeš, rád se ti kdykoli podepíšu. Ze mě sláva fouňu rozhodně neudělá. Já už byl slavný tolikrát :) Minimálně na těch pár studijních štacích, kterými jsem při své studijní anabázi prošel. Více se o mých slavných prohřešcích dozvíš v knize. 

  DOPRAVA ZDARMA

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  20,60 €
  (525 Kč)
 • 3 Kniha CIRKUS KARANTÉNA s podpisem

  Stejně jako v případě knihy bez podpisu, tak i zde garantuji doručení v den samotného spuštění prodeje. Osobně bych si tuto volbu vybral jen v případě, že bych si byl jistý, že dám tu soutěž o 1 000 000 Kč na první pokus.

  DOPRAVA ZDARMA

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  24,52 €
  (625 Kč)
 • 5 Kniha s věnováním a 3 vstupenkami do soutěže

  No konečně, tomu říkám odměna!

  Tohle je totiž volba vítězů. Dostaneš podepsanou knihu, navrch i s věnováním a k tomu 3 vstupenky do soutěže v hodnotě 500 Kč.

  No, není to paráda tahle možnost opakovat soutěž vícekrát a znásobit tak svou šanci na výhru?

  Můžeš pak knihu třeba půjčit mámě, tátovi, bráchovi či ségře a nechat zasoutěžit i je. O výhru se pak mezi sebou šábnete a melounek je doma.

  DOPRAVA ZDARMA

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  36,29 €
  (925 Kč)
 • 10 z 10 Kniha s ručně vyrobeným koženým obalem

  Připravil jsem si pro tebe tři sběratelské libovky. Toto je první z nich. Knihu s přepychovým ručně vyráběným koženým přebalem vyrobeným z vysoce kvalitní anglické usně, pocházející z koželužny s více jak stoletou tradicí.
   
  Krom knihy a tohoto fešného obalu dostaneš i autorovo věnování a 6 vstupenek do soutěže v hodnotě 750 Kč.

  UPOZORNĚNÍ: Kniha dorazí v předstihu, abys mohl/a číst a soutěžit bez omezení. Jakmile bude obal naskladněn, bude ti obratem doručen. Odhadovaná doba je 3–6 týdnů.

  DOPRAVA ZDARMA

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  153,98 €
  (3 925 Kč)
 • 3 z 3 Knížka s luxusním perem z více než 2 000 let starého dřeva

  Vzápětí přichází na řadu další ze sběratelských skvostů. V nabídce mám pouze 3 kousky tohoto ručně vyrobeného luxusního pera. Více než 2 000 let starý dub, ze kterého jsou pera vyrobeny, spadl do rašeliniště, kde začal kamenět, pak jej nějaká dobrá duše vytáhla, otestovala v příslušné laboratoři, prodala zájemcům a mezi nimi byli i dva velice schopní pánové, kteří z něj stvořili nádherný unikát.

  Připravil jsem limitovanou edici pouze jako odměnu pro HITHIT. Pero s mým monogramem „MJ“ dostaneš v překrásné dřevěné krabičce s vygravírovaným podpisem, věnováním a ručně vyrobeným koženým obalem jako stylovou a praktickou ochranu pro každodenní užívaní.
   
  Krom knihy a tohoto luxusního pera ti pošlu i mé osobní věnování s podpisem a 12 vstupenek do soutěže v hodnotě 1 500 Kč navíc.

  UPOZORNĚNÍ: Kniha dorazí v předstihu, abys mohl/a číst a soutěžit bez omezení. Jakmile bude obal vyroben, bude ti bez prodlení doručen. Odhadovaná doba výroby je 3–6 týdnů.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  373,68 €
  (9 525 Kč)
 • 2 z 2 Sníš o napsání své vlastní knihy?

  Pamatuji si na ten pocit velmi dobře. Už dlouho nosíš myšlenku napsat vlastní knihu, jenže pořád k tomu chybí jen ten malinký, poslední krůček, aby se ten nádherný sen stal skutečností. Sám jsem se s tím potýkal celých 10 let a nebýt mnoha událostí, které mě k tomuto přinutily, možná bych svou knihu nenapsal. Rád ti v tomto ohledu pomůžu a stanu se tvým průvodcem celou galaxií procesů potřebných pro vznik tvého literárního díla.

  Moje role bude spočívat v mentorování. Provedu tě náročným procesem napsání knihy od začátku až do konce. Pomohu ti s výrobou, prodejem i marketingem. V neposlední řadě se podíváme i po různých zdrojích financování. Celkově se ti budu věnovat v minimálním rozsahu 100 hodin. Najdeme vhodnou kombinaci osobních setkání a videohovorů.
   
  K tomu dostaneš mou knihu s osobním věnováním a speciálním dárkem určeným jen pro tuto odměnu. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  1 961,55 €
  (50 000 Kč)
 • 1 z 1 Kniha, notebook a originální rukopis

  A ta nejsladší z věcných odměn přichází na řadu teď. Jelikož je vysoce pravděpodobné, že se kniha Cirkus Karanténa stane slavnou a s ní se i mé jméno zapíše do světového dědictví literatury – osobně tomu dávám šanci někde okolo 100:1, což je ve své podstatě jasná „tutovka“ –, dávám k dispozici dva unikátní sběratelské kousky, kterými jsou originální rukopis a MacBook s vygravírovaným věnováním. Na tomto stroji jsem pár milionkrát zmáčkl klávesnici, aby nakonec vznikla kniha CIRKUS KARANTÉNA. Tipuji, že zanedlouho za něj utržíš celkem slušnou porci „bitcoinů“.

  Od cesty ti přidám 60 vstupenek do soutěže, takže můžete ty i tví blízcí soutěžit prakticky od nevidím do nevidím.


  DOPRAVA V CENĚ – OSOBNÍ PŘEDÁNÍ AUTOREM KDEKOLIV NA SVĚTĚ

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  5 884,66 €
  (150 000 Kč)
 • 2 z 2 STAŇ SE LEGENDOU!

  Chceš se stát nesmrtelnou legendou?
   
  Zažij se mnou 23 dní, které ti změní život.
   
  Zaletíme spolu do Karibiku, kde během pobytu nejenže zažijeme spoustu nezapomenutelných zážitků, které se objeví v mé další knize, ale především spolu vytvoříme literární postavu založenou na tvé maličkosti.
   
  Blahem se budeme tetelit v Dominikánské republice nedaleko jedné z nejkrásnějších pláží celého Karibiku – Playa Bayahibe. V ceně je zpáteční letenka, ubytování každý zvlášť (manžel, manželka nebo maminka nemusí mít strach o tvou počestnost) a umřít hlady tě taky nenechám. Takže bez obav!

  Doručenia odmeny: Do roka

  13 730,87 €
  (350 000 Kč)
 • 1 z 1 NESMRTELNOST NA VĚKY VĚKŮ

  Pokud tě odměna STAŇ SE LEGENDOU zaujala, ale ještě to je málo a tvá kapsa nezeje úplně  prázdnotou, tak mám pro tebe skutečný bonbónek a dovolím si tvrdit, že ve světě zcela unikátní.
   
  Zažiješ se mnou 123 dní, které změní život nám oběma.
   
  Místem pobytu nám bude opět Dominikánská republika, kde krom všech zážitků spolu napíšeme knihu.

  Playa Bayahibe nám bude na dosah. Ubytovaní budeme každý ve svém plně vybaveném apartmánu s předzahrádkou a několika bazény, jež jsou součástí resortu. V ceně máš zpáteční letenku, ubytování po celou dobu pobytu, tuny nezapomenutelných zážitků jsou samozřejmostí a hlady taky nepojdeme.

  Co z toho budeš mít?

  Budeš spoluautorem naší společné knihy. Podstatná část děje v tomto románu bude oodrážet tvou životní dráhu a postavy z tvého okolí, které propojíme do literního díla, které se zapíše do dějin. Krom toho se na tebe i na další desetitisíce lidí po celém světě bude denně z jejich knihoven usmívat i ta JEDNA s tvým navždy vyrytým jménem na obálce.

  Doručenia odmeny: Do roka

  98 077,68 €
  (2 500 000 Kč)