Buďte NADOTEK

Potřetí NADOTEK. Jitka Čvančarová, Liběna Rochová a Lukáš Musil pomáhají lidem s nemocí motýlích křídel. Navrhli kolekci triček, jejichž prodejem získá DEBRA ČR peníze na pomoc lidem, kteří neznají den bez bolesti. Přidejte se, prosím, k nám. Děkujeme!

Autor: DEBRA ČR

Neuvěřitelná bomba! DĚKUJEME!

3.12.2020

Projekt "Buďme NADOTEK" si získal Vaši důvěru a přinesl neskutečných 459 811 Kč!
Moc Vám za to děkujeme! Díky vaší podpoře můžeme z tohoto velmi náročného roku vykročit do roku 2021 s jistotou, že péče a služby, které rodinám s nemocí motýlích křídel nabízíme, nebudou v ničem omezeny. Nesmírně si toho vážíme!
Jakmile se náš projekt naplnil na 100%, rozjeli jsme výrobu triček 3. ročníku NADOTEK, ale až nyní dostaneme seznam Vás, našich podporovatelů, a budeme připravovat Vaše odměny k odeslání. K snadnějšímu doručení nám pomůže, pokud jste nám do poznámky nebo do mailu uvedli Vaše telefonní číslo. Pokud jste to ještě nestihli, prosím, napište nám na  eshop@debra.cz, na tento mail můžete také napsat, pokud jste třeba zapomněli uvést do poznámky velikost trička. My udělám vše, co bude v našich silách, aby k Vám balíčky dorazily co nejdříve, nejpozději však ve lhůtě, která byla u Vaší odměny na Hithitu uvedena.
Ještě jednou upřímně děkujeme za Vaši přízeň, podporu a dobré srdce. Děkujeme, že jste NADOTEK.
S vděčností
Jitka Čvančarová, Liběna Rochová, Lukáš Musil, tým DEBRA a "Motýlci"

Než to skončí...

1.12.2020

... chtěli bychom Vám strašně moc poděkovat!!
Jste skvělí a díky Vám a Vaší podpoře můžeme víc a víc pomáhat lidem s nemocí motýlích křídel!

Máme pro Vás novinku!!! 

Dámské tričko - varianta 3

Tahle už nejsou nakreslená! Ta jsou opravdická!! Líbí se Vám??? Nám moc!!! 

Už je pro Vás máme připravená a těšíme se, až se z triček NADOTEK budete radovat stejně jako my. 

A ještě na Vás máme prosbu - jestli na Vás ještě nemáme telefonní číslo, prosíme, pošlete nám ho! Potřebujeme ho pro zaslání balíku, bez toho to nepůjde... Napište nám na mail eshop@debra.cz, moc nám tím usnadníte proces rozeslání :)

Nemůžeme Vám dost poděkovat!! Jste báječní a my si Vaší podpory opravdu moc vážíme! Předčili jste všechna naše nadějná očekávání a to je teda opravdu co říct!!

Děkujeme, že jste NADOTEK i v tak náročné době, jako je tato!

Přáli bychom si, abyste NADOTEK zůstali i nadále a sledovali, jak dál pomáháme našim milým "Motýlkům"!

 

Děkujeme a jedeme dál!!!

13.11.2020

1. 100 000 Kč - už první den jste byli NADOTEK a pomohli nám vyrobit trička!!

2. 250 000 Kč - díky Vaší neutuchající podpoře můžeme na jaře uspořádat pro naše pacienty výroční konferenci. 

3. 450 000 Kč - JEDEME DÁL - jedeme do terénu! 

Čím větší podporu od Vás získáme, tím častěji se budeme moci vydat za "Motýlky" po celé ČR. Opakovaně. Dle potřeby. NADOTEK.
Jakmile nám to situace ohledně koronaviru umožní rozjede se opět naplno naše terénní služba, která umožňuje rodinám s nemocí motýlích křídel setkávat se přímo v místě svého bydliště s odborníky z DEBRA ČR a osobně konzultovat vše, co je trápí.


 

Co pro "Motýlky" naše Debří návštěvy znamenají?

"Terénní služba je fajn v tom, že člověk uvidí skvělé lidi z Debry, se kteří vždy umí poradit a pomoct. Holky s sebou dovezou nejen dobrou náladu a úsměv, ale i pohlazení po duši, užitečné rady a i pozornost pro pacienty i ne pacienty. 

Největší výhodu terénní služba má v tom, že jsme si ještě blíž. Debra nás maximálně podporuje. Dodává nám důležitý pocit jistoty, že tu vždy lidé z Debry jsou, ať už na emailu, telefonu,osobně na kontrole v Brně a teď i u nás doma,v klidu, bez hektiky :)"

Denisa P.

"Terénní služba je skvělá! Bydlíme daleko a nemůžeme kvůli všemu, s čím potřebujeme poradit, dojíždět do Brna. Když se to nastřádá nebo je něco akutního, Debra tým přijede a poradí přímo v domácím prostředí, u mého křesla. Pro nás těžší pacienty je každá výprava z domova strašně náročná, proto využíváme sociálního poradenství takto pohodlně.

Petra K. 

Náš odborný tým se vydává za pacienty po celé ČR podle jejich aktuální situace a řeší s nimi záležitosti týkající se ekonomických, zdravotnických i emocionálních záležitostí... 

Podle potřeby té které rodiny se tým nakombinuje, aby přijel přesně v tom složení, aby byl pacientovi a jeho rodině co nejplatnější. Měsíčně navštíví "holky z Debry", jak jim pacienti vlídně říkají, až 8 rodin, což je stav, který chceme my, ale hlavně naši pacienti, určitě udržet.

A Vy nám v tom teď můžete pomoct! Dál vybírejte z množství odměn a my za Vaše příspěvky budeme dál rozvíjet pomoc našim milým "Motýlkům".

 • Dana je sociální pracovnice a zaměřuje se na oblast čerpání dávek, ale dokáže poradit i v oblasti zdravotnické a částečně i psychologické. Poskytne krizovou intervenci, pomůže vyplnit formuláře i vyslechne vše, co pacienta nebo jeho blízké trápí. 

 • Lada je také sociální pracovnice, většinou s pacienty probírá možnosti finanční podpory z veřejné sbírky, za jejíž čerpání zodpovídá. Ročně rozdělí DEBRA ČR z veřejné sbírky mezi pacienty více než 2 miliony korun. 

 • Klára je psychložka a pacientům nabízí celou škálu svých dovedností, jejichž cílem je stabilizace a zlepšení psychické kondice nejen pacientů, ale i pečovatelů, kteří nesou také obrovskou tíži.. 

 • Michaela je nutriční specialistka a dohlíží na to, aby se pacienti správně stravovali. Právě dobrý přísun správných živin jim může zásadně pomáhat při hojení ran nebo jako prevence. 


Čtyři "holky z Debry", naše dobré víly, které vozí do domovů "Motýlků" kromě jiných drobností také celí balík naděje, radosti, podpory a pochopení. 

Za pacienty z Brna vyjíždíme do všech koutů republiky. 

Potřebujeme Vaše číslo!

12.11.2020

A nejde nám o Vaši konfekční velikost :-)

Prosíme, buďte tak hodní, při objednání odměny, kterou Vám budeme zasílat, přidejte do poznámky i Vaše telefonní číslo. Vyžaduje ho od nás dopravce, který Vám zásilku doručí. 

Když už máte odměnu zajištěnou, prosím, napište nám mail s Vaším telefonním číslem, budeme Vám vděční. Pište na adresu: eshop@debra.cz

Číslo nikam neuložíme a slouží opravdu jen pro potřeby dopravce.

Děkujeme!

Trička máme a co dál??

6.11.2020

Váš zájem "být NADOTEK" je úchvatný!

Do cíle s hodnotou 100 000 Kč jsme se díky vám vyhoupli raz dva! A hned jsme mohli začít vyrábět trička a vše, co s tím souvisí.

Víte ale, že výrobou triček to všechno teprve začíná. Je to první krok na cestě k pomoci rodinám s nemocí motýlích křídel.

A na této cestě je spousta cílů, které pomáhají měnit životy “Motýlků”. 

Pojďme si tedy stanovit nový cíl! 2 milník ve výši 250 000 Kč. Ten nám umožní zrealizovat konferenci pro rodiny našich “Motýlků”.

Lékaři klinického EB Centra při panelové diskusi s pacienty na konferenci 2019.

DEBRA KONFERENCE je setkání rodin s nemocí motýlích křídel s Debrou, s lékaři. Tady se naši "Motýlci" dozvědí o novinkách v léčbě, o vědeckém výzkumu nemoci, o nových ošetřovacích materiálech, pomůckách. Popovídají si s odborníky z klinického EB Centra, sdílejí.

Čas setkání, čas být si blízko, NADOTEK. 

Naše poslední konference proběhla v roce 2019. 

Rok 2020 byl první za 16 let našeho fungování, kdy nebylo možné konferenci pro pacienty uspořádat.

2x jsme letos byli nuceni ji zrušit, nakonec připravujeme online setkání na tuto neděli 8.11. Aspoň něco!

Věříme ale, že příští rok se konat bude - i díky vaší podpoře!!! Vynahradíme dosyta nemožnost osobního setkání v tomto roce. Budeme opravdu NADOTEK. 

Trička už se vyrábí!!!

5.11.2020

Vy jste neuvěřitelní!!!! Za dva dny 161% ..... tady slova díků prostě nestačí...... 

S úžasem sledujeme, jak přibývá vybraná částka, zároveň zadáváme výrobu triček a nevíme, jak Vám dostatečně poděkovat!!!

Hlavně pokračujeme dál, protože podpora lidí s kůží křehkou jako motýlí křídla nemá hranice, zkrátka nikdy nekončí...

Trička už se vyrábí, to jste nám umožnili prakticky okamžitě!

Moc děkujeme! Jste NADOTEK a jste úžasní! 

Vaše laskavost, solidarita, podpora a důvěra jsou pro nás a hlavně naše milé "Motýlky" v této tíživé době plné nejistoty strašně důležité. 

Už 16 let mění DEBRA životy pacientů s nemocí motýlích křídel. Bez vás by to ale nešlo!

Děkujeme, že se k nám připojujete! Jste skvělí! Jste NADOTEK!!

Trička NADOTEK to pod stromeček stihnou!!

4.11.2020

Děkujeme moc za tento raketový start!! Už jsme skoro na čtvrtině cílové částky!!

Sledujeme Váš zájem o podporu lidem s nemocí motýlích křídel, jsme dojatí, nadšení a šťastní! 

Dobrá zpráva pro Vás!!! 

Trička z 3. řady NADOTEK určitě můžete očekávat před Vánoci!

18 567 €
vybrané z 4 038 €

459%

459% splnené

527 ľudí prispelo

Komunita, Móda

Všetko alebo nič. Projekt skončil 3.12.2020 v 14:01.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 15
  Letmý dotek

  Jsme rádi, že se vás náš příběh dotkl…
  Děkujeme vám za vaši laskavou podporu! 

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  4,04 €
  (100 Kč)
 • predané 10
  Online dotek

  Pošleme vám sice elektronické, ale zato osobní poděkování a připojíme na památku obrázek některého z našich “Motýlků”, malých pacientů s nemocí motýlích křídel. 

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  8,08 €
  (200 Kč)
 • zostáva 42 z 50
  Jsem NADOTEK

  S radostí vám pošleme poděkování a odznak Jsem NADOTEK, který už nikdy nenechá nikoho na pochybách o vaší podpoře našich pacientů.
  Fotku najdete nahoře v galerii.

  Děkujeme za vaši podporu! 

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  8,08 €
  (200 Kč)
 • zostáva 31 z 50
  Motýlí dotek

  S radostí vám pošleme poděkování a odznáček s motýlkem, který vám vždy připomene vaši podporu lidem s nemocí motýlích křídel.
  Fotku najdete nahoře v galerii.

  Děkujeme za vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  8,08 €
  (200 Kč)
 • zostáva 34 z 50
  Jsem NADOTEK s motýlkem

  Dva odznáčky, které patří k sobě - NADOTEK… Fotku najdete nahoře v galerii. Poděkování vám rádi pošleme poštou a přidáme oba odznaky, které patří zkrátka k sobě.
  Fotku najdete nahoře v galerii.

  Děkujeme za vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  12,11 €
  (300 Kč)
 • zostáva 3 z 10
  Barevný dotek motýlích křídel

  Spolu s poděkováním vám pošleme originál obrázku, který právě pro vás nakreslí dítě s nemocí motýlích křídel.

  Děkujeme za vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  16,15 €
  (400 Kč)
 • zostáva 56 z 100
  TRIČKO NADOTEK - pánské 1

  Mít tričko NADOTEK znamená podpořit pacienty s nemocí motýlích křídel finančně a zároveň šířit osvětu o nemoci motýlích křídel, o zranitelnosti, o křehkosti bytí… 

  Var. 1 - figura otočená zády

  "odvracím svou tvář, 
  kvůli sobě 
  kvůli Tobě 
  a přesto,
  ve své samotě vím, 
  že někde mimo mne, 
  touha být NADOTEK (z obou stran) 
  není jen prázdnou iluzí"

  (autor Lukáš Musil)

  Fotky s čísly u jednotlivých motivů najdete v galerii.
  Trička jsou dostupná ve vel. S - 2XL.
  Do poznámky je nutné uvést velikost. 

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  32,30 €
  (800 Kč)
 • zostáva 53 z 100
  TRIČKO NADOTEK - pánské 2

  Mít tričko NADOTEK znamená podpořit pacienty s nemocí motýlích křídel finančně a zároveň šířit osvětu o nemoci motýlích křídel, o zranitelnosti, o křehkosti bytí… 

  Var. 2 - čelní figura

  "ve své síle, nitru, 
  v bodu původu, jež udává směr a kde mohu být
  NADOTEK jen sám se sebou"

  (autor Lukáš Musil)

  Fotky s čísly u jednotlivých motivů najdete v galerii.
  Trička jsou dostupná ve vel. S - 2XL.
  Do poznámky je nutné uvést velikost.

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  32,30 €
  (800 Kč)
 • zostáva 19 z 30
  TRIČKO NADOTEK - pánské 3

  Mít tričko NADOTEK znamená podpořit pacienty s nemocí motýlích křídel finančně a zároveň šířit osvětu o nemoci motýlích křídel, o zranitelnosti, o křehkosti bytí… 

  Var. 3 - dvě figury - kruh

  "jsme spolu, 
  jsme NADOTEK,
  jsme poutem, které nelze narušit, 
  jsme silou, 
  bodem mezi námi"

  (autor Lukáš Musil)

   

  Fotky s čísly u jednotlivých motivů najdete v galerii.
  Trička jsou dostupná ve vel. M - 2XL.
  Do poznámky je nutné uvést velikost.

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  32,30 €
  (800 Kč)
 • zostáva 41 z 100
  TRIČKO NADOTEK - dámské 1

  Mít tričko NADOTEK znamená podpořit pacienty s nemocí motýlích křídel finančně a zároveň šířit osvětu o nemoci motýlích křídel, o zranitelnosti, o křehkosti bytí… 

  Var. 1 - figura otočená zády

  "odvracím svou tvář, 
  kvůli sobě 
  kvůli Tobě 
  a přesto,
  ve své samotě vím, 
  že někde mimo mne, 
  touha být NADOTEK (z obou stran) 
  není jen prázdnou iluzí"

  (autor Lukáš Musil)

  Fotky s čísly u jednotlivých motivů najdete v galerii.
  Trička jsou dostupná ve vel. XS - XL.
  Do poznámky je nutné uvést velikost.

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  32,30 €
  (800 Kč)
 • zostáva 10 z 30
  TRIČKO NADOTEK - dámské 3

  Mít tričko NADOTEK znamená podpořit pacienty s nemocí motýlích křídel finančně a zároveň šířit osvětu o nemoci motýlích křídel, o zranitelnosti, o křehkosti bytí… 

  Var. 3 - dvě figury - kruh

  "jsme spolu, 
  jsme NADOTEK,
  jsme poutem, které nelze narušit, 
  jsme silou, 
  bodem mezi námi"
    
  (autor Lukáš Musil)

  Fotky s čísly u jednotlivých motivů najdete v galerii.
  Trička jsou dostupná ve vel. S - L.
  Do poznámky je nutné uvést velikost. 

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  32,30 €
  (800 Kč)
 • zostáva 11 z 100
  TRIČKO NADOTEK dámské 2 je zpět!!!

  Mít tričko NADOTEK znamená podpořit pacienty s nemocí motýlích křídel finančně a zároveň šířit osvětu o nemoci motýlích křídel, o zranitelnosti, o křehkosti bytí… 

  Var. 2 - čelní figura

  "ve své síle, nitru, 
  v bodu původu, jež udává směr a kde mohu být
  NADOTEK jen sám se sebou"
  (autor Lukáš Musil)

  Fotky s čísly u jednotlivých motivů najdete v galerii.
  Trička jsou dostupná ve vel. XS - XL.
  Do poznámky je nutné uvést velikost.

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  32,30 €
  (800 Kč)
 • zostáva 16 z 20
  Balíček NADOTEK - pánské tričko, var. 1 s odznakem

  Buďte ještě o kousek víc NADOTEK. K tričku můžete přidat také odznaky a být tak úplně NADOTEK a nikoho nenechat na pochybách, že pomáháte lidem s nemocí motýlích křídel. 

  Var. 1 - figura otočená zády

  "odvracím svou tvář, 
  kvůli sobě 
  kvůli Tobě 
  a přesto,
  ve své samotě vím, 
  že někde mimo mne, 
  touha být NADOTEK (z obou stran) 
  není jen prázdnou iluzí"

  (autor Lukáš Musil)

  Fotky s čísly u jednotlivých motivů najdete v galerii.
  Trička jsou dostupná ve vel. S - 2XL.
  Do poznámky je nutné uvést velikost. 

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  36,34 €
  (900 Kč)
 • zostáva 14 z 20
  Balíček NADOTEK - pánské tričko 2, s odznakem

  Buďte ještě o kousek víc NADOTEK. K tričku můžete přidat také odznaky a být tak úplně NADOTEK a nikoho nenechat na pochybách, že pomáháte lidem s nemocí motýlích křídel. 

  Var. 2 - čelní figura

  "ve své síle, nitru, 
  v bodu původu, jež udává směr a kde mohu být
  NADOTEK jen sám se sebou"

  (autor Lukáš Musil)

  Fotky s čísly u jednotlivých motivů najdete v galerii.
  Trička jsou dostupná ve vel. S - 2XL.
  Do poznámky je nutné uvést velikost.

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  36,34 €
  (900 Kč)
 • zostáva 10 z 10
  Balíček NADOTEK - pánské tričko 3, s odznakem

  Buďte ještě o kousek víc NADOTEK. K tričku můžete přidat také odznaky a být tak úplně NADOTEK a nikoho nenechat na pochybách, že pomáháte lidem s nemocí motýlích křídel. 

  Var. 3 - dvě figury - kruh

  "jsme spolu, 
  jsme NADOTEK,
  jsme poutem, které nelze narušit, 
  jsme silou, 
  bodem mezi námi"  
  (autor Lukáš Musil)

  Fotky s čísly u jednotlivých motivů najdete v galerii.
  Trička jsou dostupná ve vel. M - 2XL.
  Do poznámky je nutné uvést velikost. 

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  36,34 €
  (900 Kč)
 • zostáva 10 z 20
  Balíček NADOTEK - dámské tričko 1, s odznakem

  Buďte ještě o kousek víc NADOTEK. K tričku můžete přidat také odznaky a být tak úplně NADOTEK a nikoho nenechat na pochybách, že pomáháte lidem s nemocí motýlích křídel. 

  Var. 1 - figura otočená zády

  "odvracím svou tvář, 
  kvůli sobě 
  kvůli Tobě 
  a přesto,
  ve své samotě vím, 
  že někde mimo mne, 
  touha být NADOTEK (z obou stran) 
  není jen prázdnou iluzí"

  (autor Lukáš Musil)

  Fotky s čísly u jednotlivých motivů najdete v galerii.
  Trička jsou dostupná ve vel. XS - XL.
  Do poznámky je nutné uvést velikost. 

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  36,34 €
  (900 Kč)
 • zostáva 15 z 20
  Balíček NADOTEK - dámské tričko 2, s odznakem

  Buďte ještě o kousek víc NADOTEK. K tričku můžete přidat také odznaky a být tak úplně NADOTEK a nikoho nenechat na pochybách, že pomáháte lidem s nemocí motýlích křídel. 

  Var. 2 - čelní figura

  "ve své síle, nitru, 
  v bodu původu, jež udává směr a kde mohu být
  NADOTEK jen sám se sebou"

  (autor Lukáš Musil)

  Fotky s čísly u jednotlivých motivů najdete v galerii.
  Trička jsou dostupná ve vel. XS - XL.
  Do poznámky je nutné uvést velikost.

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  36,34 €
  (900 Kč)
 • zostáva 10 z 10
  Balíček NADOTEK - dámské tričko 3, s odznakem

  Buďte ještě o kousek víc NADOTEK. K tričku můžete přidat také odznaky a být tak úplně NADOTEK a nikoho nenechat na pochybách, že pomáháte lidem s nemocí motýlích křídel. 

  Var. 3 - dvě figury - kruh

  "jsme spolu, 
  jsme NADOTEK,
  jsme poutem, které nelze narušit, 
  jsme silou, 
  bodem mezi námi"  

  (autor Lukáš Musil)

  Fotky s čísly u jednotlivých motivů najdete v galerii.
  Trička jsou dostupná ve vel. S - L.
  Do poznámky je nutné uvést velikost. 

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  36,34 €
  (900 Kč)
 • zostáva 3 z 5
  Barevný dotek II.

  Vaši laskavou podporu s radostí odměníme originálním obrázkem od našeho malého “Motýlka”, který vám připravíme rovnou k zavěšení. Naši milí pacienti si vaší podpory moc váží a chtějí se vám také odvděčit.

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  60,57 €
  (1 500 Kč)
 • zostáva 8 z 10
  Tričko NADOTEK s 3 podpisy (pánské) se vrací!!

  Získejte úplný unikát - tričko NADOTEK s podpisem tvůrců projektu - Jitky Čvančarové, Liběny Rochové a Lukáše Musila. Jen několik málo lidí se bude moci pyšnit osobním poděkováním od těchto skvělých osobností za jejich laskavou podporu lidem s nemocí motýlích křídel.

  Varianta 2, vel. S - XXL - uveďte do poznámky.

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,76 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 7 z 10
  Tričko NADOTEK s 3 podpisy (dámské) se vrací!!!

  Získejte úplný unikát - tričko NADOTEK s podpisem tvůrců projektu - Jitky Čvančarové, Liběny Rochové a Lukáše Musila. Jen několik málo lidí se bude moci pyšnit osobním poděkováním od těchto skvělých osobností za jejich laskavou podporu lidem s nemocí motýlích křídel.

  Varianta 2, vel. XS - XL - uveďte do poznámky.

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,76 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 2 z 5
  3x NADOTEK - dámské

  Máte jedinečnou možnost a ta se nebude opakovat :-) 
  Můžete získat kolekci triček NADOTEK ze všech uplynulých ročníků.

  3 doteky v jednom balení. 

  K letošnímu dámskému tričku 2 Vám přidáme po jednom tričku z minulých let.   

  Pouze velikost L

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  121,14 €
  (3 000 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  3x NADOTEK - pánské

  Máte jedinečnou možnost a ta se nebude opakovat :-) 
  Můžete získat kolekci triček NADOTEK ze všech uplynulých ročníků. 

  3 doteky v jednom balení. 

  K letošnímu pánskému tričku 2 Vám přidáme po jednom tričku z minulých let.   

  Pouze velikost L

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  121,14 €
  (3 000 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Skutečně NADOTEK

  Buďte skutečně NADOTEK.
  Teď nemůžeme, ale jakmile to půjde uspořádáme focení v tričkách NADOTEK a budeme rádi, když se stanete jeho součástí.
  Odměnou vám bude setkání a fotografie s našimi milými pacienty i spolupracujícími osobnostmi.

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  242,28 €
  (6 000 Kč)
 • zostáva 2 z 2
  Na jedné lodi s Debrou

  Privátní plavba na luxusních ručně vyráběných mahagonových elektrolodích historickým centrem Prahy s výkladem o pamětihodnostech na březích Vltavy. 

  Se sklenkou sektu být s Debrou NADOTEK

  Zažijte s námi výlet po Vltavě, povídejme si s tvůrci projektu o tom, jaké je to být NADOTEK, jak vzniká NADOTEK a proč to všechno děláme...  

  Odměna platí pro 1 osobu s doprovodem. 

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  363,42 €
  (9 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Barbora Strýcová je NADOTEK

  Skvělá česká tenistka, wimbledonská vítězka, olympijská medailistka Bára Strýcová, která už dlouho podporuje Debru a naše milé pacienty, pro Vás připravila naprosto exkluzivní kousek.
  Tenisky, s nimiž odehrála řadu turnajů, s jejím podpisem můžete získat teď a tady!!

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  403,80 €
  (10 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Dotek krásy

  Pouze pro vás připraví Petra, která žije s nemocí motýlích křídel, krásné šperky z pryskyřice. Jsou o to cennější, když si uvědomíte, že je tvoří i přesto, že její ruce dávno srostly v pěstičky.

  Děkujeme za vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,19 €
  (500 Kč)
 • Vypredané!!
  Dotek krásy podruhé

  Pro velký zájem přidáváme ještě několik šperků, které vyrábí mladá žena s nemocí motýlích křídel Petra. 
  Petra vyrábí krásné šperky z pryskyřice. Jsou o to cennější, když si uvědomíte, že je tvoří i přesto, že její ruce dávno srostly v pěstičky.

  Děkujeme za vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,19 €
  (500 Kč)
 • Vypredané!!
  Křehký dotek

  Náš motýlí keramik David pro vás vyrobí speciální hrníček NADOTEK. Z něj pak každý nápoj zavoní pomocí.

  Děkujeme za vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  24,23 €
  (600 Kč)
 • Vypredané!!
  TRIČKO NADOTEK - dámské 2

  Mít tričko NADOTEK znamená podpořit pacienty s nemocí motýlích křídel finančně a zároveň šířit osvětu o nemoci motýlích křídel, o zranitelnosti, o křehkosti bytí… 

  Var. 2 - čelní figura

  "ve své síle, nitru, 
  v bodu původu, jež udává směr a kde mohu být
  NADOTEK jen sám se sebou"
  (autor Lukáš Musil)

  Fotky s čísly u jednotlivých motivů najdete v galerii.
  Trička jsou dostupná ve vel. XS - XL.
  Do poznámky je nutné uvést velikost.

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  32,30 €
  (800 Kč)
 • Vypredané!!
  Motýlí kniha s dotekem

  Motýlí kniha je úplně nový počin nakladatelství Paseka, které vydalo knihu povídek inspirovaných texty pacientky s nemocí motýlích křídel, Olgy Joklové.
  Knihu ilustroval Lukáš Musil a pro vás do ní vepíše i věnování.

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,38 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Tričko na 3 doteky - dámské

  Získejte úplný unikát - tričko NADOTEK s podpisem tvůrců projektu - Jitky Čvančarové, Liběny Rochové a Lukáše Musila. Jen několik málo lidí se bude moci pyšnit osobním poděkováním od těchto skvělých osobností za jejich laskavou podporu lidem s nemocí motýlích křídel.

  Varianta 2, vel. XS - XL - uveďte do poznámky.

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,76 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Tričko na 3 doteky - pánské

  Získejte úplný unikát - tričko NADOTEK s podpisem tvůrců projektu - Jitky Čvančarové, Liběny Rochové a Lukáše Musila. Jen několik málo lidí se bude moci pyšnit osobním poděkováním od těchto skvělých osobností za jejich laskavou podporu lidem s nemocí motýlích křídel.

  Varianta 2, vel. S - XXL - uveďte do poznámky.

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,76 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  NADOTEK s Martinem Šonkou

  Set trika a bundy Martina Šonky s jeho podpisem z kolekce Red Bull Air Race může být Vaše. 

  Martin Šonka, mistr světa elitní letecké série Red Bull Air Race, mistr Evropy a vicemistr světa v letecké akrobacii kategorie unlimited - freestyle, člen reprezentace České republiky v letecké akrobacii kategorie unlimited, věnoval a pro Vás podepsal svoji oblíbenou bundu s trikem, aby tak pomohl lidem s nemocí motýlích křídel. 

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  282,66 €
  (7 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Originál NADOTEK

  3 originály perokreseb, podle kterých se dělaly tisky na trička NADOTEK. Jejich autorem je Lukáš Musil a vy je můžete získat právě teď.

  3 trička ze 3 motivů = 3 originály!!!

  Děkujeme za Vaši podporu!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  605,69 €
  (15 000 Kč)