Milion pro Kambodžu s .pepper..field

Doba covidová během pár měsíců téměř zastavila kambodžskou ekonomiku a země trpí hladomorem. Už 2 roky pomáháme farmářům s férovým výkupem Kampotského pepře, ale situace je vážná. Náš cíl je jasný - potravinová banka za 1 mil pro 400 rodin malých farmářů.

Máme přes půl milionu! Děkujeme Vám! ...a postupně přidáváme nové odměny

5.11.2020

Děkujeme Vám, jste skvělí! ❤️ Včera se nám díky Vám podařilo přehoupnout přes polovinu a překročili jsme hranici 500 000 Kč!!!🥳

V této nelehké době si toho velmi vážíme a stále přidáváme nové odměny u kterých věříme, že Vás nebo Vaše blízké potěší.

Nové odměny:

Božská kuchařka & dárková sada velkých zkumavek (3x 75g) & 1x triko .pepper..woman/ .pepper..man


Božská kuchařka od Aleny Kolaříkové obsahující také recepty s Kampotským pepřem. Alena sepsala skvělé a rychlé recepty pro všechny, kteří nestíhají.  

V kuchařce najdete 88 receptů na snídaně, svačiny, polévky, hlavní jídla, moučníky, domácí pečivo a v drtivé většině receptů použijete náš Kampotský pepř :)

VIP povídání o Kambodži s khmerskou kuchyní & naplánování cesty do Kambodži na míru & limitovaná farmářská edice Kampotského pepře pro 2 osoby

Cestovatelský večer plný promítání videí a fotek z Kambodži & naplánování cesty do Kambodži na míru plus pár dalších tipů pro cestovatele obohacené o osobní historky Kláry & Davida. 

Součástí večera bude ochutnávka autentické khmerské kuchyně (3 chodové menu pro 2 osoby) & welcome drink .pepper..gin & .pepper..tonic 

Termín určíme společně, jakmile nám to doba covidová povolí. 

Místo: Bistro na Křivce, Praha 10
Maximální počet hostů na tomto večeru je 10 lidí.

Autentická Kambodža plná zážitků, barev a chutí!

Zažijte s námi týden mezi Kambodžany a poznejte opravdovost této země - neuvěřitelnou pohostinnost a dobrou náladu Khmerů. 

Během týdne s námi navštívíte jednu z farem, kde budete sbírat Kampotský pepř s rodinou, navštívíte školu, kterou podporujeme a pojedete do panenské džungle objevovat všechny její krásy. Také si s Vámi s místním průvodcem projdeme nádherný Angkor Wat a navštívíme další místa, která jsou spjata s kambodžskou historií. Budete s námi spát v rodinách khmerů, pomáhat v horách udržitelným komunitám a navštívíte s námi místní etnické menšiny. 
Je nám jasné, že se rozhodnete zůstat déle a nabízíme Vám k tomu veškeré naše poradenství - po celou dobu Vašeho pobytu Vám vytvoříme program na míru a také pomůžeme najít ubytování, dopravu,… 

Zahrnuje ubytování a stravu na 7 dnů pro 2 osoby.

Děkujeme Vám také za to, že nás šíříte dál, aby se o nás dozvědělo co nejvíce lidí, zbývá nám posledních 10 dní 🙏🙏.

Team .pepper..field ❤️

P.S. U všech odměn GARANTUJEME doručení do VÁNOC! :)

Fotky odměn znovu..a lépe :)

29.10.2020

Něco se nám v předchozím emailu pokazilo a znovu dodáváme fotografie nově vložených odměn:

.pepper..chocolate

.pepper..nuts - pepřová másla

.pepper..gin

Dárková sada s ručně vyráběným mlýnkem z českého jasanu s možností personalizovaného gravírování.

Dárková sada s ručně vyráběným mlýnkem z zmerického ořechu s možností personalizovaného gravírování.

Snídaně s Novou :)

Lenka - ta, která ten předchozí email pokazila :)

Snídaně s Novou...a přidali jsme nové odměny! P.S. Podařilo se vybrat přes 300 000 Kč!

29.10.2020

Děkujeme Vám, jste skvělí! ❤️ Podařilo se nám překročit hranici 300 000 Kč!!!🥳

Přidali jsme nové odměny:

1. Dárková sada: limitovaná farmářská edice Kampotského pepře & 3x .pepper..chocolate

Sada limitované farmářské edice Kampotského pepře (3x 20g) a tří čokolád s pepřem, které vznikly ve spolupráci s firmou HERŮFEK  (bílá, mléčná, tmavá, 3x 50g) v ručně vyráběné dřevěné krabičce.

news_image_1603976407236.jpg


2. Dárková sada zkumavek/nebo limitované farmářské edice s Kampotským pepřem & dvou veganských oříškových másel s pepřem

Sada limitované farmářské edice Kampotského pepře (3x 20g) nebo zkumavek s Kampotským pepře (3x12g) a dvou veganských oříškových másel BARENUTS (2x 150g, možnost vybrání příchutí) v ručně vyráběné dřevěné krabičce.

Příchutě na výběr: 

 • Mandle – Tmavá čokoláda – Jahody – Kampotský pepř 
 • Kešu – Kokos – Tmavá čokoláda – Kampotský pepř 
 • Kešu – Kokos – Bílá čokoláda – Kampotský pepř 
 • Pistácie – Bílá čokoláda – Maliny – Kampotský pepř 
 • Mandle – Bílá čokoláda – Mango – Kampotský pepř 

3. Limitovaná edice .pepper..ginu & 6x .pepper..tonic & limitovaná edice Kampotského pepře

Na počest Kampotského pepře jsme pro vás vyrobili jedinečný gin, ve speciální limitované edici, která má v jednom doušku barevnost Asie tak, jak ji známe. Pouze 999 lahví, každá se svým unikátním číslem.

Na začátku ucítíte sladké šťavnaté mango, v jádru se začnou rozeznívat vůně a chutě jihovýchodní Asie - koriandr, zázvor, kůra citrusů, lemongrass a ženšen. Autenticitu této kombinace jsme ladili tak dlouho, dokud jsme se necítili jako v Kambodži. 

Poslední a nejtrvalejší chutí je čerstvý zelený Kampotský pepř, který doposud nikdo jiný na světe nepoužil jako základ do ginu.

news_image_1603962261502.jpg


4. Dárková sada s mlýnkem z jasanu s možností gravírování a zkumavkami s Kampotským pepřem (3x75g)

Dárková sada ručně vyráběného mlýnku z českého masivního jasanu S MOŽNOSTÍ PERSONALIZOVANÉHO GRAVÍROVÁNÍ se zkumavkami s Kampotským pepřem (3x 75g) v ručně vyrobené dřevěné krabičce.

Obdivuhodná pečlivá práce se dřevem, které vždy vytvoří originální kus s jinou barvou, patinou a letokruhy - jaký bude ten váš?  

Mlýnek o velikosti 20 cm má kvalitní povrchovou úpravu a je připraven na nejnáročnější použití v kuchyni. Patentovaný mlecí mechanismus CrushGrind® z Dánska se 14 stupni nastavení hrubosti je ten nejlepší, se kterým jsme kdy pracovali. 

news_image_1603964063920.jpg


5. Dárková sada s mlýnkem z ořechu s možností gravírování a zkumavkami s Kampotským pepřem (3x75g)

Dárková sada ručně vyráběného mlýnku z amerického ořechu S MOŽNOSTÍ PERSONALIZOVANÉHO GRAVÍROVÁNÍ se zkumavkami s Kampotským pepřem (3x 75g) v ručně vyrobené dřevěné krabičce.

Náš největší a nejpropracovanější mlýnek - vyráběný u nás, ručně, na soustruhu. Nádherná pečlivá pomalá práce činí z každého kousku jedinečný originál.  

Mlýnek měří 25 cm a jeho tělo ukrývá patentovaný mlecí mechanismus CrushGrind® z Dánska, který je dodnes považován za nejlepší keramický mechanismus na světě. Letokruhy těla a hlavy mlýnku dokonale navazují na sebe. Každý mlýnek má jinou kresbu dřeva, odstín a vrásky - nikdy tak u nikoho nenajdete stejný kus.

news_image_1603964097833.jpg

U všech odměn GARANTUJEME doručení do VÁNOC! :)

Ještě jednou Vám všem děkujeme ❤️

Tým .pepper..field

P.S. Dnes ráno jsme byli ve Snídani s Novou. 3 vstupy plné pepře, chutí, lásky ke Kambodži a také pomoci našim farmářským rodinám prostřednictvím této kampaně na Hithit.

Odkaz zde: https://novaplus.nova.cz/porad/snidane-s-novou/epizoda/63741-29-10-2020

news_image_1603978808644.jpg

Přidali jsme nové odměny - ručně vyráběné mlýnky s možností personalizovaného gravírování a 20 lahví našich .pepper..ginů!

13.10.2020

Přesáhli jsme hranici 100 000 Kč!!! 🎉 ...a představujeme Vám nově přidané odměny!

Máme vlastní ČESKÉ MLÝNKY - ručně vyráběné, z masivního dřeva. A nyní máte poprvé jedinečnou možnost je získat s osobním personalizovaným gravírováním! 

Ani nevíte, jak dlouho jsme hledali člověka, jakým je náš soustruhář Jirka, který si nás nakonec našel sám. Vyrábí nám nově mlýnky tak kvalitní, že zatím překonaly vše, co od nás doposud znáte a dokonce nám jich 10 pro tutu kampaň DAROVAL, za což mu neskutečně děkujeme ❤️

 

Na první fotce vidíte mlýnek z jasanu o velikosti 20 cm a na druhé je mlýnek z amerického ořechu o velikosti 25 cm. Oba mlýnky mají kvalitní povrchovou úpravu a jsou připraveny na nejnáročnější použití v kuchyni. Patentovaný mlecí mechanismus CrushGrind® z Dánska se 14 stupni nastavení hrubosti je ten nejlepší, se kterým jsme kdy pracovali.
 


Také jsme pustili do oběhu prvních 20 lahví z naší limitované edice .pepper..ginů s mangem a zeleným Kampotským pepřem. Dohromady pouze 999 lahví - každá se svým unikátním číslem a dotekem nás všech. Na začátku ucítíte sladké šťavnaté mango, v jádru se začnou rozeznívat vůně a chutě jihovýchodní Asie - koriandr, zázvor, kůra citrusů, citronová tráva a ženšen. Autenticitu této kombinace jsme ladili tak dlouho, dokud jsme se necítili jako v Kambodži. Poslední a nejtrvalejší chutí je čerstvý zelený Kampotský pepř, který Vám naši farmáři poslali jen pro tento účel, a který doposud nikdo jiný na světě nepoužil jako základ do ginu.
Při zakoupení této odměny nám do poznámky napište Vámi preferované pořadové číslo lahve - pokud bude číslo volné, tak Vám jej zarezervujeme, případně se domluvíme na alternativě. 

U všech našich odměn garantujeme dodání do Vánoc ❤️

Ještě jednou Vám děkujeme!

tým .pepper..field

Přidali jsme novou odměnu! ...P.S. ...a pomohli jsme mezitím s existenční krizí jedné rodině

12.10.2020

Už 83 z Vás přispělo na náš projekt! Jste skvělí! Děkujeme! 

Přidali jsme novou odměnu! Naši oblíbenou sadu malých zkumavek s Kampotským pepřem v limitované edici s označením kampaně "Milion pro Kambodžu" a možností personalizovaného gravírování s garancí doručení do Vánoc, takže si u nás můžete vyřešit vánoční dárky :)

Zároveň bychom Vás rádi informovali o tom, že jsme poslali prvních 200 USD na nakoupení základních potravin pro jednu konkrétní rodinu v existenční nouzi.

Ještě jednou děkujeme! :)

tým .pepper..field

40 433 €
vybrané z 39 308 €

102%

102% splnené

552 ľudí prispelo

Komunita, Jedlo

Všetko alebo nič. Projekt skončil 16.11.2020 v 11:34.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 104
  Chci přispět a nic za to nechci

  Zašleme Vám e-mail s poděkováním a fotkami realizované potravinové banky.

  10% sleva
  na e-shop kampotskypepr.cz 
  (Zašleme Vám na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021.
  *platí na 5ks zboží)

  *částku můžete libovolně navýšit

  GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC.

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  3,93 €
  (100 Kč)
 • predané 195
  Limitovaná farmářská edice pepře

  Limitovaná farmářská edice Kampotského pepře (3x 20g), brožura „Příběh nejlepšího pepře na světě“

  + 10% sleva
  na e-shop kampotskypepr.cz  
  (Zašleme Vám na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021.
  *platí na 5ks zboží)

  GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,65 €
  (500 Kč)
 • predané 17
  Triko .pepper..woman / .pepper..man

  1x triko .pepper..woman/.pepper..man (XS,S,M,L,XL,XXL), barva černá
  (Ohledně možnosti výběru velikosti budete kontaktováni.)   

  + 10% sleva
  na e-shop kampotskypepr.cz  
  (Zašleme Vám na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021.
  *platí na 5ks zboží)

  GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  29,48 €
  (750 Kč)
 • zostáva 73 z 100
  Kampotský pepř – sada malých zkumavek v dárkové krabičce

  Sada malých zkumavek s Kampotským pepřem v limitované edici s gravírováním kampaně "Milion pro Kambodžu" a možností personalizovaného gravírování s garancí doručení do Vánoc.

  Otevřete krabičku a kochejte se pohledem na jednotlivé kuličky, jejichž sběr podléhá precizní selekci již v Kambodži. 100% organický fair trade produkt, s láskou sbíraný, sluncem sušený a ručně kontrolovaný – kuličku po kuličce. Perfektní dárek pro gurmány, kteří s Kampotským pepřem začínají.
  (Fotky produktu přidány v aktualitách.)

  + 10% sleva 
  na e-shop kampotskypepr.cz  
  (Zašleme Vám na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021. 
  *platí na 5ks zboží)

  *personalizované gravírování - limitovaný počet 5 slov
  * 3x12g Kampotského pepře

  GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,27 €
  (999 Kč)
 • zostáva 27 z 100
  Dárková sada: limitovaná farmářská edice Kampotského pepře & 3x .pepper..chocolate

  PRO VELKÝ ÚSPĚCH ZNOVU! :) Sada limitované farmářské edice Kampotského pepře (3x 20g) a tří čokolád s pepřem, které vznikly spoluprací s firmou HERŮFEK  (bílá, mléčná, tmavá, 3x 50g) v ručně vyráběné dřevěné krabičce s možností personalizovaného gravírování s garancí doručení do Vánoc.  

  + 10% sleva   
  na e-shop kampotskypepr.cz    

  (Zašleme na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021. *platí na 5ks zboží) 
  *Limit gravírování 40 znaků.  

  GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC :)

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  39,27 €
  (999 Kč)
 • predané 15
  Triko .pepper..woman / .pepper..man plus limitovaná farmářská edice pepře

  1x Triko .pepper..woman/.pepper..man (XS,S,M,L,XL,XXL), barva černá
  (Ohledně možnosti výběru velikosti budete kontaktováni.)

  Limitovaná farmářská edice Kampotského pepře (3x 20g)

  + 10% sleva
  na e-shop kampotskypepr.cz 
  (Zašleme Vám na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021.
  *platí na 5ks zboží)

  GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  49,14 €
  (1 250 Kč)
 • zostáva 8 z 12
  Dárková sada zkumavek s Kampotským pepřem & veganských oříškových másel s pepřem

  Sada malých zkumavek (3x 12g)
  s Kampotským pepřem a dvou veganských oříškových másel BARENUTS (2x 150g, možnost vybrání příchutí) v ručně vyráběné dřevěné krabičce v limitované edici s gravírováním kampaně "Milion pro Kambodžu" a možností personalizovaného gravírování s garancí doručení do Vánoc.

  Příchutě na výběr: 
  • Mandle – Tmavá čokoláda – Jahody – Kampotský pepř 
  • Kešu – Kokos – Tmavá čokoláda – Kampotský pepř 
  • Kešu – Kokos – Bílá čokoláda – Kampotský pepř 
  • Pistácie – Bílá čokoláda – Maliny – Kampotský pepř 
  • Mandle – Bílá čokoláda – Mango – Kampotský pepř 
  + 10% sleva  
  na e-shop kampotskypepr.cz   
  (Zašleme na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021. *platí na 5ks zboží) 
  *Limit gravírování 40 znaků.

  GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC :)

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  68,79 €
  (1 750 Kč)
 • predané 13
  2x triko .pepper..woman / .pepper..man plus limitovaná farmářská edice pepře

  2x Triko .pepper..woman/.pepper..man (XS,S,M,L,XL,XXL), barva černá
  (Ohledně možnosti výběru velikostí budete kontaktováni.)

  Limitovaná farmářská edice Kampotského pepře (3x 20g)

  + 10% sleva
  na e-shop kampotskypepr.cz 
  (Zašleme Vám na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021.
  *platí na 5ks zboží)

  GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  78,62 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 4 z 5
  Božská kuchařka & dárková sada velkých zkumavek (3x 75g) & 1x triko .pepper..woman/ .pepper..man

  Božská kuchařka od Aleny Kolaříkové obsahující také recepty s Kampotským pepřem. Alena sepsala skvělé a rychlé recepty pro všechny, kteří nestíhají. 

  V kuchařce najdete 88 receptů na snídaně, svačiny, polévky, hlavní jídla, moučníky, domácí pečivo a v drtivé většině receptů použijete náš Kampotský pepř :)

  Velká dárková sada zkumavek 3x 75g s ručně vyráběné dřevěné krabičce s možností personalizovaného gravírování.

  Triko .pepper..man/pepper..woman 
  - dle vlastního výběru
  (XS,S,M,L,XL,XXL), barva černá 
  (Ohledně možnosti výběru velikostí budete kontaktováni.)

  +  10% sleva 
  na e-shop kampotskypepr.cz 
  (Zašleme Vám na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021. 
  *platí na 5ks zboží)

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  137,58 €
  (3 500 Kč)
 • predané 0
  Trika pro celou rodinu 🙂 plus limitovaná farmářská edice pepře

  5x Triko .pepper..woman/.pepper..man (XS,S,M,L,XL,XXL), barva černá
  (Ohledně možnosti výběru velikostí budete kontaktováni.)

  Limitovaná farmářská edice Kampotského pepře (3x 20g)

  + 20% sleva
  na e-shop kampotskypepr.cz 
  (Zašleme Vám na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021.
  *platí na 5ks zboží)

  GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  196,54 €
  (5 000 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  VIP povídání o Kambodži s khmerskou kuchyní & naplánování cesty na míru & pepř pro 2 osoby

  Cestovatelský večer plný promítání videí a fotek z Kambodži & naplánování cesty do Kambodži na míru plus pár dalších tipů pro cestovatele obohacené o osobní historky Kláry & Davida.

  Součástí večera bude ochutnávka autentické khmerské kuchyně (3 chodové menu pro 2 osoby) & welcome drink .pepper..gin & .pepper..tonic

  Limitovaná farmářská edice Kampotského pepře (3x 20g)

  Termín určíme společně, jakmile nám to doba covidová povolí.

  Místo: Bistro na Křivce, Praha 10 - Bohdalec

  DO VÁNOC MŮŽEME DORUČIT DÁRKOVÝ POUKAZ NA TENTO VEČER :)
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  294,81 €
  (7 500 Kč)
 • zostáva 94 z 100
  Exkluzivní večeře - speciální menu s Kampotským pepřem pro 2 osoby v Casa de Carli

  Speciální 4chodové menu s Kampotským pepřem a welcome drinkem pro 2 osoby v Casa de Carli s naším ambasadorem Matteo de Carli

  2x triko .pepper..woman/.pepper..man (XS,S,M,L,XL,XXL), barva černá
  (Ohledně možnosti výběru velikostí budete kontaktováni.)

  Limitovaná farmářská edice Kampotského pepře (3x 20g)

   +  25% sleva
  na e-shop kampotskypepr.cz
  (Zašleme Vám na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021.
  *platí na 5ks zboží)

  GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  393,08 €
  (10 000 Kč)
 • zostáva 1 z 5
  Autentická Kambodža plná zážitků, barev a chutí!

  Zažijte s námi týden mezi Kambodžany a poznejte opravdovost této země - neuvěřitelnou pohostinnost a dobrou náladu Khmerů.

  Během týdne s námi navštívíte jednu z farem, kde budete sbírat Kampotský pepř s rodinou, navštívíte školu, kterou podporujeme a pojedete do panenské džungle objevovat všechny její krásy. Také si s Vámi s místním průvodcem projdeme nádherný Angkor Wat a navštívíme další místa, která jsou spjata s kambodžskou historií. Budete s námi spát v rodinách khmerů, pomáhat v horách udržitelným komunitám a navštívíte s námi místní etnické menšiny.
  Je nám jasné, že se rozhodnete zůstat déle a nabízíme Vám k tomu veškeré naše poradenství - po celou dobu Vašeho pobytu Vám vytvoříme program na míru a také pomůžeme najít ubytování, dopravu,…

  Zahrnuje ubytování a stravu na 7 dnů pro 2 osoby
  Délka pobytu: 7 dnů budete s námi a pak je na Vás, jak dlouho se rozhodnete zůstat.
  Termín dle dohody 
  *Nabídka neobsahuje letenky, ale pomůžeme s jejich výběrem a nákupem. 

  DO VÁNOC VÁM MŮŽEME DORUČIT TIŠTĚNÝ DÁRKOVÝ POUKAZ :)

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  2 948,11 €
  (75 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Dárková sada: limitovaná farmářská edice Kampotského pepře & 3x .pepper..chocolate

  Sada limitované farmářské edice Kampotského pepře (3x 20g) a tří čokolád s pepřem, které vznikly spoluprací s firmou HERŮFEK  (bílá, mléčná, tmavá, 3x 50g) v ručně vyráběné dřevěné krabičce s možností personalizovaného gravírování s garancí doručení do Vánoc. 

  + 10% sleva  
  na e-shop kampotskypepr.cz   

  (Zašleme na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021. *platí na 5ks zboží)
  *Limit gravírování 40 znaků. 

  GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC :)

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  39,27 €
  (999 Kč)
 • Vypredané!!
  Dárková sada limitované farmářské edice Kampotského pepře & veganských oříškových másel s pepřem

  Sada limitované farmářské edice Kampotského pepře (3x 20g) a dvou veganských oříškových másel BARENUTS (2x 150g, možnost vybrání příchutí) v ručně vyráběné dřevěné krabičce v limitované edici s gravírováním kampaně "Milion pro Kambodžu" a možností personalizovaného gravírování s garancí doručení do Vánoc.

  Příchutě na výběr: 
  • Mandle – Tmavá čokoláda – Jahody – Kampotský pepř 
  • Kešu – Kokos – Tmavá čokoláda – Kampotský pepř 
  • Kešu – Kokos – Bílá čokoláda – Kampotský pepř 
  • Pistácie – Bílá čokoláda – Maliny – Kampotský pepř 
  • Mandle – Bílá čokoláda – Mango – Kampotský pepř 
  + 10% sleva  
  na e-shop kampotskypepr.cz   
  (Zašleme na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021. *platí na 5ks zboží)
   
  *Limit gravírování 40 znaků.

  GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC :)

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  58,96 €
  (1 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Jasanový mlýnek POPRVÉ s gravírováním & limitovaná edice Kampotského pepře

  Ručně vyráběný mlýnek z českého masivního jasanu POPRVÉ S MOŽNOSTÍ PERSONALIZOVANÉHO GRAVÍROVÁNÍ a garancí dodání do Vánoc!

  Obdivuhodná pečlivá práce se dřevem, které vždy vytvoří originální kus s jinou barvou, patinou a letokruhy - jaký bude ten váš?

  Mlýnek o velikosti 20 cm má kvalitní povrchovou úpravu a je připraven na nejnáročnější použití v kuchyni. Patentovaný mlecí mechanismus CrushGrind® z Dánska se 14 stupni nastavení hrubosti je ten nejlepší, se kterým jsme kdy pracovali.
  (Fotka mlýnku v aktualitách.)

  Limitovaná farmářská edice Kampotského pepře (3x 20g)


  10% sleva 
  na e-shop kampotskypepr.cz  
  (Zašleme Vám na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021. 
  *platí na 5ks zboží)

  *personalizované gravírování - 2-3 slova, umístění na mlýnku záleží na domluvě

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  86,48 €
  (2 200 Kč)
 • Vypredané!!
  Mlýnek z amerického ořechu POPRVÉ s gravírováním & limitovaná edice Kampotského pepře

  Ručně vyráběný mlýnek z amerického ořechu POPRVÉ S MOŽNOSTÍ PERSONALIZOVANÉHO GRAVÍROVÁNÍ a garancí dodání do Vánoc!

  Náš největší a nejpropracovanější mlýnek - vyráběný u nás, ručně, na soustruhu. Nádherná pečlivá pomalá práce činí z každého kousku jedinečný originál.

  Mlýnek měří 25 cm a jeho tělo ukrývá patentovaný mlecí mechanismus CrushGrind® z Dánska, který je dodnes považován za nejlepší keramický mechanismus na světě. Letokruhy těla a hlavy mlýnku dokonale navazují na sebe. Každý mlýnek má jinou kresbu dřeva, odstín a vrásky - nikdy tak u nikoho nenajdete stejný kus.
  (Fotka mlýnku v aktualitách.)

  Limitovaná farmářská edice Kampotského pepře (3x 20g)

  + 10% sleva 
  na e-shop kampotskypepr.cz  
  (Zašleme Vám na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021. 
  *platí na 5ks zboží)

  *personalizované gravírování - 2-3 slova, umístění na mlýnku záleží na domluvě

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  98,27 €
  (2 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Limitovaná edice .pepper..ginu & limitovaná edice Kampotského pepře

  Na počest Kampotského pepře jsme pro vás vyrobili jedinečný gin, ve speciální limitované edici, která má v jednom doušku barevnost Asie tak, jak ji známe. Pouze 999 lahví, každá se svým unikátním čáslem a dotekem nás všech.

  Na začátku ucítíte sladké šťavnaté mango, v jádru se začnou rozeznívat vůně a chutě jihovýchodní Asie - koriandr, zázvor, kůra citrusů, lemongrass a ženšen. Autenticitu této kombinace jsme ladili tak dlouho, dokud jsme se necítili jako v Kambodži.

  Poslední a nejtrvalejší chutí je čerstvý zelený Kampotský pepř, který vám naši farmáři poslali jen pro tento účel, a který doposud nikdo jiný na světe nepoužil jako základ do ginu.
  GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC!

  * Alhohol: 48
  * Obsah: 500ml
  * Ve spolupráci s Land Craft Spirits s.r.o.

  Limitovaná farmářská edice Kampotského pepře (3x 20g)

  + 10% sleva 
  na e-shop kampotskypepr.cz  
  (Zašleme na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021. *platí na 5ks zboží)

  DORUČENÍ DO VÁNOC.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  98,27 €
  (2 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Limitovaná edice .pepper..ginu & 6x .pepper..tonic & limitovaná edice Kampotského pepře

  Pro velký úspěch přidáváme další lahve ginů a obohacujeme je o 6 ks .pepper..toniců. Speciální limitovaná edice, která má v jednom doušku barevnost Asie tak, jak ji známe. Pouze 999 lahví, každá se svým unikátním číslem!

  Na začátku ucítíte sladké šťavnaté mango, v jádru se začnou rozeznívat vůně a chutě jihovýchodní Asie - koriandr, zázvor, kůra citrusů, lemongrass a ženšen. Autenticitu této kombinace jsme ladili tak dlouho, dokud jsme se necítili jako v Kambodži. 

  Poslední a nejtrvalejší chutí je čerstvý zelený Kampotský pepř, který vám naši farmáři poslali jen pro tento účel, a který doposud nikdo jiný na světě nepoužil jako základ do ginu. 

  * Alkohol: 48% 
  * Obsah: 500ml
  * Obsah toniku:  6x330ml

  * Ve spolupráci s Land Craft Spirits s.r.o. 

  Limitovaná farmářská edice Kampotského pepře (3x 20g) 

  + 10% sleva  
  na e-shop kampotskypepr.cz   

  (Zašleme na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021. *platí na 5ks zboží) 

  GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC :)

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  117,89 €
  (2 999 Kč)
 • Vypredané!!
  Dárková sada s mlýnkem z jasanu s možností gravírování a zkumavkami s Kampotským pepřem (3x75g)

  Dárková sada ručně vyráběného mlýnku z českého masivního jasanu S MOŽNOSTÍ PERSONALIZOVANÉHO GRAVÍROVÁNÍ se zkumavkami s Kampotským pepřem (3x 75g) v ručně vyrobené dřevěné krabičce s garancí dodání do Vánoc! 

  Obdivuhodná pečlivá práce se dřevem, které vždy vytvoří originální kus s jinou barvou, patinou a letokruhy - jaký bude ten váš? 

  Mlýnek o velikosti 20 cm má kvalitní povrchovou úpravu a je připraven na nejnáročnější použití v kuchyni. Patentovaný mlecí mechanismus CrushGrind® z Dánska se 14 stupni nastavení hrubosti je ten nejlepší, se kterým jsme kdy pracovali. 
  (Fotka sady v aktualitách.)

  +  10% sleva  
  na e-shop kampotskypepr.cz   
  (Zašleme Vám na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021.  
  *platí na 5ks zboží)

  *personalizované gravírování - 2-3 slova, umístění na mlýnku záleží na domluvě 

  GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC :)

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  157,19 €
  (3 999 Kč)
 • Vypredané!!
  Dárková sada s mlýnkem z ořechu s možností gravírování a zkumavkami s Kampotským pepřem (3x75g)

  Dárková sada ručně vyráběného mlýnku z amerického ořechu S MOŽNOSTÍ PERSONALIZOVANÉHO GRAVÍROVÁNÍ se zkumavkami s Kampotským pepřem (3x 75g) v ručně vyrobené dřevěné krabičce s garancí dodání do Vánoc! 

  Náš největší a nejpropracovanější mlýnek - vyráběný u nás, ručně, na soustruhu. Nádherná pečlivá pomalá práce činí z každého kousku jedinečný originál. 

  Mlýnek měří 25 cm a jeho tělo ukrývá patentovaný mlecí mechanismus CrushGrind® z Dánska, který je dodnes považován za nejlepší keramický mechanismus na světě. Letokruhy těla a hlavy mlýnku dokonale navazují na sebe. Každý mlýnek má jinou kresbu dřeva, odstín a vrásky - nikdy tak u nikoho nenajdete stejný kus. 
  (Fotka sady v aktualitách.)

  + 10% sleva  
  na e-shop kampotskypepr.cz   
  (Zašleme Vám na Váš e-mail kód s platností do 28.2.2021.  
  *platí na 5ks zboží) 

  *personalizované gravírování - 2-3 slova, umístění na mlýnku záleží na domluvě 

  GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC :)

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  176,85 €
  (4 499 Kč)
 • Vypredané!!
  Autentický zájezd do Kambodži

  Zažijte 2 týdny mezi Kambodžany tak, jako byste byli místní. Poznejte opravdovost země třetího světa a neuvěřitelnou pohostinnost a dobrou náladu Khmerů. Třeba Vám to změní pohled na život jako nám před několika lety.

  Sestavte si svůj balíček tak, abyste na něj do konce života nezapomněli. Zažijte život na jedné z farem, sbírejte Kampotský pepř s rodinou, staňte se dobrovolníkem na naší škole nebo s námi pojeďte do panenské džungle objevovat všechny její krásy. Spěte s námi v rodinách khmerů, pomáhejte v horách udržitelným komunitám, navštivte s námi místní etnické menšiny. A možná bude i pravá kambodžská svatba!

  Délka pobytu: 14 dní
  Zahrnuje ubytování a stravu
  Termín dle dohody
  *Nabídka neobsahuje letenky, ale pomůžeme s jejich výběrem a nákupem.

  *Pokud se rozhodnete zůstat v Kambodži ještě déle, rádi Vám ukážeme i druhou, přepychovou stránku Kambodži, kterou málokdo zná.
  Můžete také objevovat historii v nádherném Angkor Watu a poradíme vám další místa, která jsou tak spjata s kambodžskou historií.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  3 930,82 €
  (100 000 Kč)