Kuchařka: Houby na talíři

Hledáte nejlepší dárek pro svého milého houbaře? Tady je! Díky Hithitu můžete mít naši kuchařku formou předplatného jako první a se slevou! Kromě super receptů na úpravu hub najdete samozřejmě maso, ale i maliny, ostružiny, brusinky a sem tam jehličí.

 • První ochutnávka: rychlá pomazánka z kozáků

 • Dršťková z václavek

 • Bedlové chipsy

 • Kuřátka s houbovou nádivkou

 • Houbové noky se šafránovou omáčkou

 • Houbový dort

 • Houby na talíři

 • Madlenka sbírá jen fotogenické houby

 • Saša a Pája s dětmi na lovu

 • Petr na trampu

 • Pavlína v jednom ze svých rajónů

 • Dobré ráno!

 • Dobrou noc:)

 • Sametový dortík, a ano, je tam houba:)

 • Čokoládové řezy s malinami. Tady není žádná houba!

1 056 €
vybrané z 13 243 €

7%

7% splnené

53 ľudí prispelo

Jedlo, Literatúra

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

Začalo to tím, že jsme při přípravě houbového speciálu v časopisu Krásný rok zjistili, že na našem trhu není žádná krásná houbová kuchařka. Díra na trhu a výzva pro nás! Co kdybychom zkusili něco jiného než časopis, když přece recepty umíme nejen uvařit, ale
i krásně nafotit a houby milujeme? Osobně jsme nasbírali všechny houby, jídla uvařili, nazdobili, vyfotili i snědli a přežili! Vznikla knížka jak pro ty, kdo houby milují a už je omrzely ty čtyři rodinné klasiky, ale i pro ty, kdo si myslí, že jim houby nechutnají. To nemůže být pravda! 

Co je náš cíl?

Naše vysněná houbová kuchařka je téměř hotová. Zbývá ji pouze vytisknout. A s tím nám můžete pomoci právě vy. Protože sami občas na Hithitu nějaký projekt podpoříme, napadlo nás, že bychom to mohli zkusit i my a peníze na tiskárnu vybrat formou předplatného.

Detaily

V naší kuchařce Houby na talíři jsou recepty rozdělené do šesti kategorii: Polévky, Jídla pro děti, Babiččiny recepty, Slavnostně prostřeno, Trampské vychytávky a Jedlé dárky. Recepty jsme psali tak, aby podle nich dokázali vařit i úplní začátečníci. A jídla jsme fotili tak, abyste na ně okamžitě dostali chuť.

... a ještě něco navíc

Při vaření receptů nám šel osud naproti – když jsme potřebovali čerstvé hříbky, rostly hříbky. Stroček, podle kterého se jmenuje černý kuba, byl v lese přesně v den, kdy jsme ho potřebovali sklidit. Rádi bychom pochválili i vzorné křemenáče, které rostly jako na objednávku.

Kdo jsme?

Časopis Krásný rok je lifestylový měsíčník pro celou rodinu a my tvoříme jeho redakci, kde vznikl nápad na houbovou kuchařku. Krásné fotografie vytvořil Pavel Bílek, fotograf slavných českých kuchařek, recepty uvařily: Pavlína Blahotová, šéfredaktorka a autorka konceptu, Saša Roztočilová, obrazová redaktorka a fenomenální kuchařka, Denisa Bartošová, kreativní designérka, která všechny fotky i naaranžovala. Všimli jste si, že se houby na našich fotografiích trochu usmívají? To má totiž ráda Madlenka Paříková, artdirektorka. A pozor, všechno pečlivě přečetla naše editorka Šárka Drbohlavová, která vaří zásadně jen podle receptů. Trampskými recepty přispěl Petr Šlejmar a rodinné kyselo uvařila Pája Burešová. Další časopisy, které vydáváme, se jmenují Krásný domov a Nové proměny bydlení. I ty si v rámci odměn můžete u nás objednat.

Aktuality

9.10.2020 Děkujeme za podporu!

Milí přátelé, děkujeme za vaši podporu a i když se nám přes Hithit nepodařilo cílovou částku vybrat, ještě stále doufáme, že se nám Houbovou kuchařku podaří co nejdříve vydat. Vám, kteří jste nás podpořili, bychom rádi garantovali zlevněnou cenu knihy. Pokud budete mít zájem, napište nám na info…

Viacej

23.9.2020 Od václavek k ostružinám

Přejeme vám krásný podzimní den:) Děkujeme za podporu, jsme polovině a za vydání naší kuchařky bojujeme dál!  Kuchařka Houby na talíři vás provede těmi nejlahodnějšími chutěmi, které les nabízí. No ano, bez václavek a kozáků  by to nešlo, ale nezapomeňte si domů přinést i ostružiny, maliny a…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 3 Recept jako poděkování za podporu

  Děkujeme, že nás chcete podpořit. Jen tak, pro vlastní potěšení. Částku můžete libovolně navýšit! Na oplátku vám pošleme malou ochutnávku z naší knihy.
  Vyberte si jeden ze tří nabízených receptů, který vám po ukončení sbírky pošleme v elektronické podobě:
  Houbové koření
  Houbová paštika
  Polévka ramen s bedlami

  Do poznámky nám napište, který recept jste si vybrali.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  3,68 €
  (100 Kč)
 • 0 E-kniha Houby na talíři s výhodnou cenou

  Nechcete čekat? Rádi byste si podle naší kuchařky uvařili něco hned? Tímto příspěvkem získáte elektronickou variantu knihy. E-knihu Houby na talíři je možné zobrazit na všech elektronických zařízeních. Dárek vám pošleme do týdne od úspěšného ukončení HITHIT projektu. Dobrou chuť!

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  7,32 €
  (199 Kč)
 • 25 Tištěná kniha Houby na talíři za zvýhodněnou cenu

  Zaujala vás naše kniha Houby na talíři a rádi byste ji koupili? Tímto příspěvkem si ji můžete předplatit
  za výhodnou cenu. Věříme, že udělá radost vám i vašim blízkým. Může to totiž být skvělý vánoční dárek!

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,00 €
  (299 Kč)
 • 3 Tištěná kniha Houby na talíři + časopis Krásný domov

  Tímto příspěvkem získáte tištěnou knihu Houby na talíři
  a k tomu jeden výtisk podzimního vydání časopisu Krásný domov, plného stylových interiérů a podzimních dekorací.
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  13,17 €
  (358 Kč)
 • 4 Tištěná i elektronická verze knihy Houby na talíři za zvýhodněnou cenu

  Chtěli byste mít tíštěnou knihu a zároveň její recepty kdykoliv po ruce, třeba i v mobilu? Tímto příspěvkem si můžete předplatit vytištěnou knihu a zároveň vám po úspěšném ukončení sbírky pošleme elektronickou variantu. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  16,15 €
  (439 Kč)
 • 13 1 + 1 tištěná kniha Houby na talíři s výhodnou cenou

  Touto částkou získáte  výhodné předplatné dvou tištěných knih. Jednu pro vás a jednu můžete věnovat jako krásný vánoční dárek.
    

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  19,83 €
  (539 Kč)
 • 0 1 + 1 tištěná kniha Houby na talíři + elektronická verze za zvýhodněnou cenu

  Touto částkou získáte  výhodné předplatné dvou tištěných knih. Jednu pro vás a jednu můžete věnovat jako krásný vánoční dárek.
  Zároveň vám okamžitě po ukončení této sbírky pošleme Houby na talíři v elektronické podobě
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  27,18 €
  (739 Kč)
 • 1 1 + 2 tištěné knihy Houby na talíři s výhodnou cenou


   
  O dárky máte letos postaráno! Touto částkou získáte  výhodné předplatné tří tištěných knih. Jednu pro vás a dvě můžete věnovat jako krásný vánoční dárek. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  30,86 €
  (839 Kč)
 • 0 Kniha Houby na talíři a roční předplatné časopisu Nové proměny bydlení

  Mimo báječných receptů v tištěné knize Houby na talíři se můžete těšit ještě na lifestylový časopis Nové proměny bydlení. Získáte roční předplatné časopisu plného hezkých bytů, interiérových proměn a dobrých nápadů. Věříme, že vám bude přinášet radost po celý rok.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  32,70 €
  (889 Kč)
 • 1 Tištěná kniha Houby na talíři a roční předplatné časopisu Krásný rok

  Mimo báječných receptů v knize Houby na talíři se můžete těšit ještě na lifestylový časopis Krásný rok. Získáte roční předplatné – 12 čísel magazínu, který slouží jako inspirativní průvodce životem nejen na venkově. Věříme, že vám bude přinášet radost po celý rok.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  36,38 €
  (989 Kč)
 • 1 1 + 3 tištěné knihy Houby na talíři s výhodnou cenou  A vaše Vánoce jsou letos vyřešené! Touto částkou získáte  výhodné předplatné čtyř tištěných knih. Jednu pro vás a další tři rozdáte přátelům jako krásné vánoční dárky!

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  36,78 €
  (1 000 Kč)
 • 18 z 20 Pozvánka na slavnostní křest a osobní předání knihy Houby na talíři

  Zúčastněte se osobně slavnostního křtu naší báječné knihy Houby na talíři na zahradě  (nebo u krbu) v našem vydavatelství. Čeká vás jedinečný houbový catering! Mimo příjemného zážitku budete mít možnost poznat všechny autory osobně a oni vám knihu také rádi podepíšou.  

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  55,18 €
  (1 500 Kč)