1,5 metru pro cyklisty. Respektujme se, jde o život

Chceme bezpečnější silnice pro všechny! Chceme, aby motoristé předjížděli cyklisty s odstupem 1,5 metru. Pomáhají nám Peter Sagan, Palo Habera, Roman Kreuziger a další hvězdy. Přidej se taky a podpoř ohleduplnost a vzájemný respekt v sedle i za volantem.

 • Samolepka 1,5 metru

44 089 €
vybrané z 39 620 €

111%

111% splnené

1 571 ľudí prispelo

Komunita, Šport

Všetko alebo nič. Projekt skončil 7.8.2020 v 17:13.

Zobraziť všetky odmeny

Proč 1,5 metru?

Jde o život a je to průšvih. Cyklisté a motoristé se nemají rádi. Přitom většina z nás jezdí na kole i autem. Jde nám o osvětu, vzájemný respekt, porozumění a oboustranné dodržování pravidel. Chceme dosáhnout toho, aby řidiči předjížděli cyklisty s bočním odstupem 1,5 metru. Funguje to ve světě, proč by to nešlo u nás. 

Koronavirus změnil chování lidí. Na kolo jich v evropských městech sedá dvakrát víc než dřív. A Češi mají cyklistiku nejraději ze všech sportů. Cyklisté jsou ale v Česku součástí 4 tisíc nehod ročně. Desítky z nich jsou smrtelné! Malá vzdálenost při předjíždění je jednou z hlavních příčin kolizí. Výzkumy dokazují, že bezpečný boční odstup je právě 1,5 metru. Nemáme ale nic společného se zákonnou iniciativou politiků, zákon nás nenaučí chovat se k sobě slušně.

Jsou s námi hvězdy prvního formátu, co stráví tisíce kilometrů v sedle i za volantem. Profíci, co jezdí Tour de France: Peter SaganRoman Kreuziger a Petr Vakoč. Taky biker a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý, zpěvák Palo Habera či motocyklový závodník Filip Salač

Na co potřebujeme peníze?

Všichni ambasadoři podporují 1,5 metru zadarmo. Ale ostatní aktivity stojí peníze. Natáčíme videa, která uvidí miliony lidí. Potřebujeme zaplatit reklamu na internetu a v novinách. Vytisknout samolepky, vyrobit reflexní vesty nebo trika 1,5 metru. Vyrazíme za vámi taky na sportovní i kulturní akce.

Klíčové je, abyste se zapojili vy! Potřebujeme, aby se o 1,5 metru mluvilo. V autech, na kolech, doma, v práci, v médiích. Aby byl projekt vidět. Hodně a všude. Protože tím dosáhneme změny. Jinak to bude jen plácnutí do vody.

Co je náš cíl?

Zjistili jsme zajímavou věc - největším problémem není nedodržování bezpečného odstupu při předjíždění. Ale to, že motoristé o bezpečném odstupu vůbec nevědí. Na tom chceme zapracovat. Naším cílem je, abychom se na kolech i za volantem respektovali, byli k sobě ohleduplní a dodržovali 1,5 metru. A samozřejmě předpisy a psaná i nepsaná pravidla - oboustranně. Zodpovědní musí být i cyklisté.

Kdy to uděláme?

Už jsme začali. Naši ambasadoři nám pomáhají na sociálních sítích (například Peter Sagan, Roman Kreuziger a Palo Habera). Máme webové stránky www.jedenapulmetru.cz, vyrobili jsme několik tisíc samolepek, v rozhlase běží spotová kampaň. Natáčíme videa a v létě s nimi půjdeme ven. V průběhu roku 2020 budete moci potkat i naše promo týmy.

Videa!

Palo Habera, Peter Sagan, Roman Kreuziger a další jména. Dohromady mluví k milionům fanoušků. Proto s našimi ambasadory vyrábíme spoty, které vysvětlí, proč 1,5 metru a proč chceme více respektu z obou stran. Před dvěma roky jsme si to už vyzkoušeli, kdy s námi natáčeli Palo Habera a Jirka Langmajer. A videa vidělo půl milionu lidí. Teď máme navíc Petra Sagana, sportovní superstar.

Milník 

Když vybereme cílovou částku, tedy 980.000,- korun, v roce 2020 oslovíme miliony řidičů i cyklistů. Věříme, že tak můžeme změnit jejich chování a udělat silnice pro všechny bezpečnější.

Už ale dáváme dohromady plány na příští rok. Chceme pořídit trenažér předjíždění cyklistů. Není to levná věc, ale kdo si vyzkouší tlakovou vlnu na vlastní kůži, pochopí hned. Když se nám povede vybrat 2 miliony, trenažér máme a můžeme s ním mezi lidi.

Kdo jsme?

S kampaní 1,5 metru přišli Roman a Míša Kreuzigerovi. Ví, jak se k sobě chovají řidiči i cyklisté po celé Evropě. A s osvětovými akcemi  se mnohokrát setkali v zahraničí. O hladký běh projektu se starají Zdeněk Rak, který šéfoval závodům Red Bull Air Race, a Saša Kliment, někdejší ředitel komunikace Českého olympijského výboru.

Aktuality

11.8.2020 Díky. A teď je to na nás. Rozesíláme odměny a chystáme další aktivity

Přátelé. Jsme vděční a máme radost. Díky vám všem jsme dosáhli na cílovou částku v našem projektu. Budeme tak moci realizovat další aktivity 1,5 metru. A pokusit se udělat ze silnic bezpečnější místo. Naším mottem je vzájemný respekt - všech lidí, co se potkávají v provozu. A je jedno, jestli sedí…

Viacej

4.8.2020 Zbývají hodiny! Finální spurt! Dotáhněte s námi projekt do úspěšného konce. A koukněte na další videa, proč 1,5 metru

Přátelé, naše zpráva je stručná: zbývají už jen dva dny. Jsme blízko úspěchu, ale ještě kousek zbývá.  Podpořte nás v cílové rovince. Stojí to za to: www.ukazrespekt.cz. Ještě na přelomu zimy a jara jsme si všichni mysleli, že tahle sezóna bude vypadat úplně jinak. Ale svět se změnil, skoro…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 170
  Dobrý pocit. S poděkováním

  Někdy je nejvíc jen dobrý pocit z podpory dobré věci. Pořídit lze i u nás. Každému z vás poděkujeme e-mailem.
  A pozor: Výši odměny lze libovolně navýšit.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  4,00 €
  (99 Kč)
 • zostáva 255 z 480
  Samolepka 1,5 metru - do zahraničí

  Potřebujeme být na očích! Pomozte nám rozšířit téma 1,5 metru. Samolepka je ten nejlepší způsob. Na auto, na počítač, na dveře, jako dárek. Prostě kdekoliv, kde ji uvidí co nejvíc lidí. Stickerka je z kvalitního materiálu, který odolá slunci i vodě.  Vypadá takhle. Poštovné po celém světě v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  8,09 €
  (200 Kč)
 • zostáva 52 z 98
  Fotka Romana Kreuzigera s podpisem

  Fotografie nejúspěšnějšího českého silničního cyklisty všech dob. S podpisem. Pořiďte si ji a ozdobte svůj pracovní stůl nebo udělejte radost kamarádovi.  Takhle vypadá. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  14,15 €
  (350 Kč)
 • zostáva 269 z 300
  Pexeso 1,5 metru

  Vaše děti ho budou milovat! A vy taky! Pexeso 1,5 metru, s pečlivě vybranými obrázky slavných cyklistů a vůbec s cyklistickou tematikou. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  16,13 €
  (399 Kč)
 • zostáva 156 z 200
  Dětská reflexní vesta s motivem 1,5 metru

  Ať jsou vaše děti vidět! Pořiďte jim reflexní vestu s motivem 1,5 metru.  Vyberte ze dvou velikostí: 3–6 let, 7–12 let. (Připište do poznámky.) Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  18,19 €
  (450 Kč)
 • zostáva 5 z 15
  Svinovací metr 1,5 metru + samolepka jako bonus

  Je cool i praktický zároveň! Originální metr v designu 1,5 metru. A budete vědět, o čem je vlastně v kampani řeč. Přidáme i samolepku.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,81 €
  (490 Kč)
 • zostáva 51 z 60
  Cyklistická lahev 1,5 metru - černá nebo žlutá JE ZPĚT

  Už dvakrát se vyprodala, ale je zpět. Originální cyklistická lahev 1,5 metru v limitované edici. Stylová a funkční. Vypadá takto a poštovné je v ceně. Do poznámky připište, zda volíte žlutou nebo černou variantu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,05 €
  (496 Kč)
 • zostáva 389 z 400
  Social Media Pack: Vy a 1,5 metru. Buď jak Sagan!

  Tohle chce každý! Chcete nám pomoct na sociálních sítích? Vyrobíme vám na míru balíček infografik 1,5 metru s vaší fotkou - pro Facebook a Instagram. Budete jak Peter Sagan nebo Palo Habera. A ještě pomůžete šířit osvětu o 1,5 metru. Stačí, když nám pošlete vás snímek, o zbytek se postaráme.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  20,21 €
  (500 Kč)
 • zostáva 180 z 250
  Pijte stylově. Hrnek 1,5 metru

  Kávu je potřeba pít stylově. To ví každý cyklista. Tenhle hrnek vám bude každý závidět. Navíc se stanete našimi  každodenními ambasadory. Stylový kus porcelánu s motivem 1,5 metru. (A můžete z něj pít i čaj.)  Omezené zásoby! Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  24,22 €
  (599 Kč)
 • zostáva 45 z 50
  NOVINKA: Balíček 4 reflexních náramků 1,5 metru

  Vidět a být viděn! Pořiďte si balíček čtyř vysoce reflexních náramků - pro vás, vaše děti nebo blízké. Vypadají takhle a poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  26,68 €
  (660 Kč)
 • zostáva 20 z 50
  JEŠTĚ JEDNU A NAPOSLEDY: Balíček 7 samolepek 1,5 metru

  Je zpět! Balíček sedmi samolepek. Potřebujeme být na očích! Pomozte nám rozšířit téma 1,5 metru. Samolepka je ten nejlepší způsob. Na auto, na počítač, na dveře, jako dárek. Prostě kdekoliv, kde ji uvidí co nejvíc lidí. Stickerka je z kvalitního materiálu, který odolá slunci i vodě. Vypadá takhle. Poštovné po celém světě v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  27,45 €
  (679 Kč)
 • zostáva 13 z 20
  Triko s motivem 1,5 metru (dámské)

  Člověk by měl dobře vypadat na kole i v civilu! Pořiďte si černé polo triko s decentně umístěným logem 1,5 metru. Budete hvězdou porady, večírku i procházky. Do poznámky připište vaši konfekční velikost.  Triko vypadá takto. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  32,30 €
  (799 Kč)
 • zostáva 12 z 20
  Triko s motivem 1,5 metru (pánské) je zpět!

  Člověk by měl dobře vypadat na kole i v civilu! Pořiďte si černé polo triko s decentně umístěným logem 1,5 metru. Budete hvězdou porady, večírku i procházky. Do poznámky připište vaši konfekční velikost.  Triko vypadá takto. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  32,30 €
  (799 Kč)
 • zostáva 85 z 100
  Cyklolahev NTT Pro Cycling s podpisem Romana Kreuzigera

  Jezdíte na kole? Nezapomínejte na pitný režim! A doplňovat tekutiny z bidonu stáje World Tour a ještě s podpisem Romana Kreuzigera, nejúspěšnějšího českého závodníka všech dob, to nemůže jen tak někdo. Vy ano! A takhle lahev vypadá. Poštovné v ceně. 

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  32,34 €
  (800 Kč)
 • zostáva 12 z 20
  Cyklolahev Specialized s podpisem Jaroslava Kulhavého

  Pořiďte si stylový bidon Specialized s logem SBCR Radotín. A s podpisem olympijského vítěze, bikera Jaroslava Kulhavého. Vysoký průtok a snadné osvěžení pouhým zmáčknutím při zachování těsnosti uzávěru Purist Watergate. Viz zde. Poštovné v ceně. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  32,34 €
  (800 Kč)
 • zostáva 137 z 150
  Vaše jméno v titulcích videa

  Stopa v historii! Natáčíme osvětová videa s našimi ambasadory. Uvidí je mraky lidí. V jednom z videí může být i vaše jméno, s poděkováním za podporu projektu 1,5 metru. 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,39 €
  (999 Kč)
 • zostáva 21 z 25
  10+1: Samolepky 1,5 metru: ZNOVU A NAPOSLEDY

  Pro velký zájem znovu! Pořiďte si výhodný balíček 11 samolepek. A obdarujte rodinu, vybavte kamarády, polepte svá auta a počítače. Potřebujeme být na očích a samolepka je ten nejlepší způsob. Stickerka je z kvalitního materiálu, který odolá slunci i vodě.  Vypadá takhle a poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  40,39 €
  (999 Kč)
 • zostáva 3 z 5
  Škola servisu kola: PRO VELKÝ ZÁJEM ZNOVU

  Defekt? Není to konec světa. Neškodí vědět, jak servisovat vlastní bicykl. Aspoň trochu. Jak sundat přední / zadní kolo, jak mýt a mazat řetěz, jak vyměnit duši. Nechte se zaškolit odborníkem. 60 minut znalostí, co jsou k nezaplacení. Kurz proběhne v Praze.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  44,43 €
  (1 099 Kč)
 • zostáva 2 z 12
  Triko s motivem 1,5 metru (pánské) + 5 samolepek

  Člověk by měl vypadat dobře na kole i v civilu! Pořiďte si černé polo triko s decentně umístěným logem 1,5 metru. Budete hvězdou porady, večírku i procházky. Do poznámky připište vaši konfekční velikost.  Triko vypadá takto. Přidáme balíček pěti samolepek. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  46,49 €
  (1 150 Kč)
 • zostáva 16 z 20
  13+2: Samolepka 1,5 metru

  Pořiďte si výhodný balíček 15 samolepek. A obdarujte rodinu, vybavte kamarády, polepte svá auta a počítače. Potřebujeme být na očích a samolepka je ten nejlepší způsob. Stickerka je z kvalitního materiálu, který odolá slunci i vodě.  Vypadá takhle a poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  52,56 €
  (1 300 Kč)
 • zostáva 6 z 10
  Osobní videopoděkování od Romana Kreuzigera

  Adresně je to vždy lepší. Roman natočí pro deset z vás video s osobním poděkováním za podporu kampaně 1,5 metru.
  Roman je iniciátorem projektu. Čtyřikrát se umístil v Top Ten na Tour de France.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  60,64 €
  (1 500 Kč)
 • zostáva 8 z 10
  Osobní videopoděkování od Jardy Kulhavého

  Adresně je to vždy lepší. Jarda natočí pro deset z vás video s osobním poděkováním za podporu kampaně 1,5 metru.
  Jaroslav je ambasadorem projektu. V roce 2012 vyhrál na horském kole olympijské hry v Londýně.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  60,64 €
  (1 500 Kč)
 • zostáva 10 z 10
  Osobní videopoděkování od Petra Vakoče

  Adresně je to vždy lepší. Petr natočí pro deset z vás video s osobním poděkováním za podporu projektu 1,5 metru.
  Petr je ambasadorem projektu. Jezdí za tým Alpecin Fenix. Startoval na olympiádě v Riu, na Evropských hrách v Baku získal bronz, vyhrál Valonský šíp. Porazil ho náklaďák. Peťa se dal do kupy a zase závodí.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  60,64 €
  (1 500 Kč)
 • zostáva 2 z 10
  Kniha Kolo je tu znovu! Od Markéty Navrátilové s podpisy autorky a Romana Kreuzigera

  Vyprodala se, ale máme ji znovu. Nádherná kniha od Markéty Navrátilové, fotografky, která absolvovala 25 ročníků Tour de France. Tohle je cyklistika! Knihu podepsali autorka a český reprezentant Roman Kreuziger. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  64,65 €
  (1 599 Kč)
 • zostáva 49 z 50
  Cyklistický dres 1,5 metru (pánský) - JEŠTĚ JEDNOU A NAPOSLEDY

  Vyprodal se už dvakrát, ale máme ho znovu! Dres 1,5 metru! Designový kousek od českého Studia Najbrt, které je partnerem našeho projektu. Nikde jinde ho teď neseženete, jen tady na HitHitu. Dres pro vás ušije český výrobce KALAS z vysoce funkčního materiálu Spinn. Vypadá takhle. Do poznámky při nákupu uveďte konfekční velikost (XS, S, M, L, XL, XXL). Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  90,84 €
  (2 247 Kč)
 • zostáva 7 z 10
  Cyklistický dres 1,5 metru (pánský, dámský), žlutá varianta. JE ZPĚT!

  Vyprodal se, ale je zpět. Chtěli jste žlutou variantu, máme žlutou variantu! Designový kousek od českého Studia Najbrt, které je partnerem našeho projektu. Nikde jinde ho teď neseženete, jen tady na HitHitu. Dres pro vás ušije český výrobce KALAS z vysoce funkčního materiálu Spinn. Vypadá takhle. Do poznámky při nákupu uveďte, zda kupujete dámskou či  pánskou variantu a požadovanou konfekční velikost (XS, S, M, L, XL, XXL). Poštovné v ceně, celosvětově.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  90,88 €
  (2 248 Kč)
 • zostáva 2 z 15
  PRO VELKÝ ZÁJEM ZNOVU: Cyklistický dres 1,5 metru (pánský)

  Vyprodal se za dva dny, ale máme ho znovu! Dres 1,5 metru! Designový kousek od českého Studia Najbrt, které je partnerem našeho projektu. Nikde jinde ho teď neseženete, jen tady na HitHitu. Dres pro vás ušije český výrobce KALAS z vysoce funkčního materiálu Spinn.  Vypadá takhle. Do poznámky při nákupu uveďte konfekční velikost (XS, S, M, L, XL, XXL). Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  90,92 €
  (2 249 Kč)
 • zostáva 5 z 10
  NOVINKA! Cyklistický dres 1,5 metru (dámský)

  Chtěli jste dres? Chtěli. A tady je! Designový kousek od českého Studia Najbrt, které je partnerem našeho projektu. Nikde jinde ho teď neseženete, jen tady na HitHitu. Dres pro vás ušije český výrobce KALAS z vysoce funkčního materiálu Spinn. Vypadá takhle. Do poznámky při nákupu uveďte konfekční velikost (XS, S, M, L, XL, XXL). Poštovné po celém světě v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  90,96 €
  (2 250 Kč)
 • zostáva 10 z 10
  NOVINKA! Cyklistický dres 1,5 metru (dětský)

  Chtěli jste dres? Chtěli. A tady je! Designový kousek od českého Studia Najbrt, které je partnerem našeho projektu. Nikde jinde ho teď neseženete, jen tady na HitHitu. Dres pro vás ušije český výrobce KALAS z vysoce funkčního materiálu Spinn. Vypadá takhle. Do poznámky při nákupu uveďte konfekční velikost (110, 122, 134, 146, 158, 164). Poštovné po celém světě v ceně.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  90,96 €
  (2 250 Kč)
 • zostáva 20 z 25
  Cyklistický dres 1,5 metru (pánský, dámský), žlutá varianta + samolepka

  Chtěli jste žlutou variantu, máme žlutou variantu! Designový kousek od českého Studia Najbrt, které je partnerem našeho projektu. Nikde jinde ho teď neseženete, jen tady na HitHitu. Dres pro vás ušije český výrobce KALAS z vysoce funkčního materiálu Spinn.  Vypadá takhle. Do poznámky při nákupu uveďte, zda kupujete dámskou či  pánskou variantu a požadovanou konfekční velikost (XS, S, M, L, XL, XXL). Přidáme samolepku 1,5 metru. Poštovné v ceně, celosvětově.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  92,95 €
  (2 299 Kč)
 • zostáva 6 z 15
  NOVINKA! Cyklistický dres 1,5 metru (pánský) + reflexní náramek

  Chtěli jste dres? Chtěli. A tady je! Designový kousek od českého Studia Najbrt, které je partnerem našeho projektu. Nikde jinde ho teď neseženete, jen tady na HitHitu. Dres pro vás ušije český výrobce KALAS z vysoce funkčního materiálu Spinn.  Vypadá takhle. Do poznámky při nákupu uveďte konfekční velikost (XS, S, M, L, XL, XXL). Přidáme reflexní náramek s motivem 1,5 metru. Poštovné po celém světě v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  96,02 €
  (2 375 Kč)
 • zostáva 6 z 10
  Fotoportrét od Markéty Navrátilové

  Nechte se zvěčnit jednou z nejlepších českých fotografek!  Markéta fotila 25 ročníků Tour de France.  Je autorkou řady skvělých snímků, nejen ze sportu. Umí i skvělé ateliérové fotografie. 
  Fotíme v ateliéru ve Ski a Bike Centru Radotín (Praha 5). Počítejte s tím, že i s kávou vám to zabere hodinu času.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  117,24 €
  (2 900 Kč)
 • zostáva 4 z 6
  Jen pro ženy: pokec u večeře s Míšou Kreuzigerovou

  Témat je hodně, nejen cyklistických. A dobrého jídla není nikdy dost. Dejte si skvělou večeři v klidném prostředí restaurace Musa v Radotíně. A proberte, co hýbe světem cyklisticky i mimo něj s Michaelou Kreuzigerovou, jednou z iniciátorek projektu 1,5 metru. Součástí je i malý dárek.
  Tato odměna je určena pouze pro ženy.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  117,24 €
  (2 900 Kč)
 • zostáva 3 z 10
  Kurz fotografování s Markétou Navrátilovou

  Expozice, kompozice, vyvážená bílé, ohnisková vzdálenost. Kdo se v tom má vyznat? Markéta Navrátilová! Navíc to umí vysvětlit lidským jazykem a předat vám základy svého řemesla. Nechte se zaškolit jednou z nejlepších českých fotografek, autorkou snímků z 25 ročníků Tour de France. Čeká vás tříhodinnový praktický kurz v Radotíně (Praha 5), s certifikátem a dobrou kávou na konec.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  121,29 €
  (3 000 Kč)
 • zostáva 10 z 10
  Exkluzivně: Předpremiéra spotů 1,5 metru

  Natáčíme videa s Petrem Saganem, Romanem Kreuzigerem a dalšími hvězdami. Uvidí je statisíce lidí. A vy můžete kráčet po pomyslném červeném koberci a vidět je jako úplně první! Pošleme pouze vám videa dřív, než je zveřejníme. Přidáme exkluzivní "behind the scenes" z natáčení. A osobní děkovný dopis od Romana Kreuzigera.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  181,93 €
  (4 500 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Startovní číslo Romana Kreuzigera z Tour, s podpisem

  Pamatujete, jak si Roman dával na Tour de France minulý rok? Skončil celkově šestnáctý a ujel tisíce kilometrů. Na startovním čísle nosil českou vlajku. Číslo teď můžete vozit na tréninky i vy. Vypadá takto a je jenom jedno jediné. Vy koupíte, my zařídíme podpis. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  198,10 €
  (4 900 Kč)
 • zostáva 1 z 3
  Exkluzivně: Účast na tiskové konferenci 1,5 metru

  To jinde neseženete. Budete mít prst na tepu doby! Vezmeme vás na tiskovku s našimi slavnými ambasadory. Vyfotí se s vámi. Předají podepsanou samolepku 1,5 metru. A hlavně, osobně vám poděkují za podporu v projektu.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  262,79 €
  (6 500 Kč)
 • zostáva 8 z 10
  Cyklistický trénink s profesionálem. Na míru

  Sen. Ne, realita! Ráno lehká snídaně a silné espresso, pak briefing a tři hodiny na kole s Romanem Kreuzigerem či s jiným současným či bývalým jezdcem World Tour. Skupina maximálně patnácti  lidí, doprovodné vozidlo, mechanici, zdravotník. Zkrátka jako v profipelotonu. Start z Radotína a pak všechny krásy světa v Poberouní. Nebojte se tempa - Nechceme spálit plíce a svaly, rychlost přizpůsobíme Vašim možnostem. Představte si to takhle.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  404,29 €
  (10 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Road Book Tour de France s podpisem Egana Bernala

  Unikát. Jediný. Road Book s popisem všech etap Tour de France 2019, 240 stran cyklistiky. Tu nikde nekoupíte. Protože je na ní podpis vítěze TdF Egana Bernala! Ukořistili jsme po poslední etapě v Paříži. Jak vypadá? Takhle. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  1 415,00 €
  (35 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  NOVINKA: Kolo Scott Addict 10, model 2019

  Špičkové karbonové kolo Scott Addict, ze zásob Roman Kreuziger Cycling Academy. Specifikace zde, velikost S. Dodání po konci letošní sezóny. Používané rok, ve špičkovém stavu. Původní cena 60 tis. Kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 535,88 €
  (37 990 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  NOVINKA: Kolo Scott Addict 10, model 2019

  Špičkové karbonové kolo Scott Addict, ze zásob Roman Kreuziger Cycling Academy. Specifikace zde, velikost L. Dodání po konci letošní sezóny. Používané rok, ve špičkovém stavu. Původní cena 60 tis. Kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 535,88 €
  (37 990 Kč)
 • zostáva 2 z 2
  Cyklistický trénink s profesionálem jen pro vás nebo váš tým. Na míru

  Sen? Ne, realita! Postavte si vlastní tým až deseti kamarádů. Nebo vyrazte jen vy. My dodáme profíka. Pojede s vámi Roman Kreuziger nebo jiný současný či bývalý jezdec World Tour.
  Ráno lehká snídaně a silné espresso, pak briefing a tři hodiny na kole s profijezdcem. Zajistíme i domestika, doprovodné vozidlo, mechaniky a zdravotníka. Start z Radotína a pak všechny krásy světa v Poberouní. Nechceme spálit plíce a svaly, tempo přizpůsobíme vašim možnostem.  Představte si to takhle.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  4 042,85 €
  (100 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Samolepka 1,5 metru

  Potřebujeme být na očích! Pomozte nám rozšířit téma 1,5 metru. Samolepka je ten nejlepší způsob. Na auto, na počítač, na dveře, jako dárek. Prostě kdekoliv, kde ji uvidí co nejvíc lidí. Stickerka je z kvalitního materiálu, který odolá slunci i vodě.  Vypadá takhle. Poštovné v ČR ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  4,04 €
  (100 Kč)
 • Vypredané!!
  Samolepka 1,5 metru - balíček 5 ks: pro velký zájem znovu

  Potřebujeme být na očích! Pomozte nám rozšířit téma 1,5 metru. Samolepka je ten nejlepší způsob. Na auto, na počítač, na dveře, jako dárek. Prostě kdekoliv, kde ji uvidí co nejvíc lidí. Stickerka je z kvalitního materiálu, který odolá slunci i vodě.  Vypadá takhle. Poštovné po celém světě v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  19,77 €
  (489 Kč)
 • Vypredané!!
  Samolepka 1,5 metru - balíček 5 ks

  Potřebujeme být na očích! Pomozte nám rozšířit téma 1,5 metru. Samolepka je ten nejlepší způsob. Na auto, na počítač, na dveře, jako dárek. Prostě kdekoliv, kde ji uvidí co nejvíc lidí. Stickerka je z kvalitního materiálu, který odolá slunci i vodě.   Vypadá takhle. Poštovné po celém světě v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  19,81 €
  (490 Kč)
 • Vypredané!!
  Samolepka 1,5 metru - balíček 5 ks je zpět!

  Potřebujeme být na očích! Pomozte nám rozšířit téma 1,5 metru. Samolepka je ten nejlepší způsob. Na auto, na počítač, na dveře, jako dárek. Prostě kdekoliv, kde ji uvidí co nejvíc lidí. Stickerka je z kvalitního materiálu, který odolá slunci i vodě. Vypadá takhle. Poštovné po celém světě v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  19,81 €
  (490 Kč)
 • Vypredané!!
  JE ZPĚT! Cyklistická lahev 1,5 metru - černá nebo žlutá

  Pro velký zájem znovu. Originální cyklistická lahev 1,5 metru v limitované edici. Stylová a funkční.  Vypadá takto a poštovné je v ceně. Do poznámky připište, zda volíte žlutou nebo černou variantu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,13 €
  (498 Kč)
 • Vypredané!!
  ​Profesionální umytí kola v mycím centru REDBOX PARK v Brně

  Mytí celého rámu a kol včetně demontáže (vidlice u horských kol), čištění řetězu pračkou, detailní vyleštění rámu a kol s použitím značkové kosmetiky a namazání řetězu. Pozor! Nejedná se o využití samoobslužného mycího boxu, ale o pečlivé ruční mytí zaškolenými profesionály.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  20,17 €
  (499 Kč)
 • Vypredané!!
  Originální cyklistická lahev 1,5 metru - černá nebo žlutá

  Chtěli jste bidony a tady jsou! Originální cyklistická lahev v limitované edici. Stylová a funkční. Vypadá takto a poštovné je v ceně. Do poznámky připište, zda volíte žlutou nebo černou variantu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,17 €
  (499 Kč)
 • Vypredané!!
  Fotka Petra Sagana s podpisem

  Tourminator. Trojnásobný mistr světa. Ano. Peter Sagan! Podepsal pro vás několik svých fotografií. Pořiďte si ji a ozdobte svůj pracovní stůl nebo udělejte radost kamarádovi.  Takhle vypadá. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  20,21 €
  (500 Kč)
 • Vypredané!!
  Samolepka 1,5 metru - balíček 6 ks

  Potřebujeme být na očích! Pomozte nám rozšířit téma 1,5 metru. Samolepka je ten nejlepší způsob. Na auto, na počítač, na dveře, jako dárek. Prostě kdekoliv, kde ji uvidí co nejvíc lidí. Stickerka je z kvalitního materiálu, který odolá slunci i vodě.  Vypadá takhle. Poštovné po celém světě v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  23,85 €
  (590 Kč)
 • Vypredané!!
  Samolepka 1,5 metru, s podpisem Marka Cavendishe!

  Mark Cavendish. Legenda legend. Potkali jsme ho na cyklistickém soustředění. Podepsal nám deset samolepek. Víc jich fakt nemáme. A teď je můžete mít vy. Mrkněte. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  26,28 €
  (650 Kč)
 • Vypredané!!
  Samolepka 1,5 metru - balíček 7 ks

  Potřebujeme být na očích! Pomozte nám rozšířit téma 1,5 metru. Samolepka je ten nejlepší způsob. Na auto, na počítač, na dveře, jako dárek. Prostě kdekoliv, kde ji uvidí co nejvíc lidí. Stickerka je z kvalitního materiálu, který odolá slunci i vodě.   Vypadá takhle. Poštovné po celém světě v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  27,49 €
  (680 Kč)
 • Vypredané!!
  Cyklistické ponožky Deceuninck–Quick-Step

  Jezdí v nich Zdeněk Štybar (ne konkrétně v těchto, ty jsou nové). A teď můžou být vaše. Originální cyklistické ponožky vlčí smečky Deceuninck–Quick-Step, nejúspěšnějšího týmu World Tour roku 2019. Vypadají takto. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  30,32 €
  (750 Kč)
 • Vypredané!!
  NOVINKA: Podepsaná fotka Petra Sagana s týmem + samolepka jako bonus

  Volali jste po dalších fotkách. Jsou tu! Tourminator. Trojnásobný mistr světa. Ano. Peter Sagan! Podepsal pro vás šest týmových fotografií. Pořiďte si jednu z nich a ozdobte svůj pracovní stůl nebo udělejte radost kamarádovi. Takhle vypadají a víc jich už fakt nemáme. Přidáme samolepku 1,5 metru jako bonus. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  30,32 €
  (750 Kč)
 • Vypredané!!
  Triko s motivem 1,5 metru (pánské)

  Člověk by měl dobře vypadat na kole i v civilu! Pořiďte si černé polo triko s decentně umístěným logem 1,5 metru. Budete hvězdou porady, večírku i procházky. Do poznámky připište vaši konfekční velikost. Triko vypadá takto. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  32,30 €
  (799 Kč)
 • Vypredané!!
  Nákrčník Petra Sagana

  Neprochladněte! Pořiďte si nákrčník z unikátní kolekce Petra Sagana. Značkový, posh a fancy, jako Peter Sám. Od Sportful.  Posuďte sami. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  32,34 €
  (800 Kč)
 • Vypredané!!
  Triko s motivem 1,5 metru (pánské) + 3 samolepky

  Člověk by měl dobře vypadat na kole i v civilu! Pořiďte si černé polo triko s decentně umístěným logem 1,5 metru. Budete hvězdou porady, večírku i procházky. Do poznámky připište vaši konfekční velikost. Triko vypadá takto. Přidáme balíček tří samolepek. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  40,02 €
  (990 Kč)
 • Vypredané!!
  10+1: Samolepky 1,5 metru

  Pořiďte si výhodný balíček 11 samolepek. A obdarujte rodinu, vybavte kamarády, polepte svá auta a počítače. Potřebujeme být na očích a samolepka je ten nejlepší způsob. Stickerka je z kvalitního materiálu, který odolá slunci i vodě. Vypadá takhle a poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  40,43 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!!
  10+1: Samolepky 1,5 metru jsou zpět!

  Pořiďte si výhodný balíček 11 samolepek. A obdarujte rodinu, vybavte kamarády, polepte svá auta a počítače. Potřebujeme být na očích a samolepka je ten nejlepší způsob. Stickerka je z kvalitního materiálu, který odolá slunci i vodě.  Vypadá takhle a poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  40,43 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Škola servisu kola

  Defekt? Není to konec světa. Neškodí vědět, jak servisovat vlastní bicykl. Aspoň trochu. Jak sundat přední / zadní kolo, jak mýt a mazat řetěz, jak vyměnit duši. Nechte se zaškolit odborníkem. 60 minut znalostí, co jsou k nezaplacení. Kurz proběhne v Praze.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  44,47 €
  (1 100 Kč)
 • Vypredané!!
  ​Kniha Příběhy Corsa Rosa s podpisem Romana Kreuzigera

  Víte, který Čech dosáhl historicky nejlepšího výsledku na Giro d'Italia? Ano, byl to Roman Kreuziger, v roce 2011 dojel celkově pátý. Nejen o tom napsal nádhernou knihu novinář Tomáš Macek.  Vypadá takhle, my seženeme podpis závodníka. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  48,51 €
  (1 200 Kč)
 • Vypredané!!
  Bidon s podpisem Petra Sagana + samolepka 1,5 metru

  Originální bidon BORA - hanshgrohe s podpisem Petra Sagana, nejslavnějšího cyklisty na světě. Ukořistili jsme dva kousky na Tour de France v roce 2019. Přidáme samolepku 1,5 metru. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  60,64 €
  (1 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Originální bidon Team INEOS + samolepka 1,5 metru

  Sběratelská perla. Máme dva originální bidony INEOSu, týmu, za který jezdí legendy Egan Bernal, Geraint Thomas nebo Chris Froome. Sehnali jsme je v roce 2019 z týmového busu na Tour de France. Vypadají takhle a poštovné je v ceně. Přidáme i samolepku.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  60,64 €
  (1 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha Kolo od Markéty Navrátilové s podpisy autorky a R. Kreuzigera a P. Vakoče

  Nádherná kniha od Markéty Navrátilové, fotografky, která absolvovala 25 ročníků Tour de France. Tohle je cyklistika! Knihu podepsali autorka, Roman Kreuziger a Petr Vakoč.  Koukněte. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  64,69 €
  (1 600 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha Kolo je zpět! Od Markéty Navrátilové s podpisy autorky a Romana Kreuzigera

  Nádherná kniha od Markéty Navrátilové, fotografky, která absolvovala 25 ročníků Tour de France. Tohle je cyklistika! Knihu podepsali autorka a český reprezentant Roman Kreuziger. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  64,69 €
  (1 600 Kč)
 • Vypredané!!
  ​Kniha Kolo od Markéty Navrátilové s podpisy autorky a Romana Kreuzigera. S balíčkem 3 samolepek.

  Nádherná kniha od Markéty Navrátilové, fotografky, která absolvovala 25 ročníků Tour de France. Tohle je cyklistika! Knihu podepsali autorka a český reprezentant Roman Kreuziger. Přidáme balíček tří samolepek 1,5 metru. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  76,41 €
  (1 890 Kč)
 • Vypredané!!
  Rukavice Orica-Scott s podpisem Romana Kreuzigera

  Originální rukavice Romana s podpisem, značkové Giordana. Velikost L. Vypadají takto. Poštovné v ceně. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  88,94 €
  (2 200 Kč)
 • Vypredané!!
  Cyklistický dres 1,5 metru (pánský, dámský), žlutá varianta

  Chtěli jste žlutou variantu, máme žlutou variantu! Designový kousek od českého Studia Najbrt, které je partnerem našeho projektu. Nikde jinde ho teď neseženete, jen tady na HitHitu. Dres pro vás ušije český výrobce KALAS z vysoce funkčního materiálu Spinn. Vypadá takhle. Do poznámky při nákupu uveďte, zda kupujete dámskou či  pánskou variantu a požadovanou konfekční velikost (XS, S, M, L, XL, XXL). Poštovné v ceně, celosvětově.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  90,92 €
  (2 249 Kč)
 • Vypredané!!
  NOVINKA! Cyklistický dres 1,5 metru (pánský)

  Chtěli jste dres? Chtěli. A tady je! Designový kousek od českého Studia Najbrt, které je partnerem našeho projektu. Nikde jinde ho teď neseženete, jen tady na HitHitu. Dres pro vás ušije český výrobce KALAS z vysoce funkčního materiálu Spinn. Vypadá takhle. Do poznámky při nákupu uveďte konfekční velikost (XS, S, M, L, XL, XXL). Poštovné po celém světě v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  90,96 €
  (2 250 Kč)
 • Vypredané!!
  Cena mimo mísu: Album Exciter od DM s podpisem Dave Gahana

  Na kole hudbu neposlouchejte! Ale na trenažéru, to zase jo. Tuhle cenu jsme našli, když jsme vyklízeli šuplíky a hledali cyklistický vintage. Je to trochu mimo mísu, ale podle nás jezdí na kole i Dave Gahan! (Jednu fotku jsme fakt našli.) Takže až polezete na trenažér, pusťte si k tomu album Exciter od DM s podpisem Dava Gahana. Mistr podepsal stříbrný disk při svém sólo koncertě v Praze v roce 2003. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  101,07 €
  (2 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Cyklistická čapka Dimension Data Romana Kreuzigera

  Tahle čapka byla na Tour de France v roce 2019. My zařídíme podpis Romana Kreuzigera a vy s ní můžete dělat parádu. Máme jen jednu, takže je to originál, tudíž unikát. Koukněte. Poštovné v ceně. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  121,29 €
  (3 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Cyklistická čapka Dimension Data Romana Kreuzigera + balíček 3 samolepek

  Tahle čapka byla s Romanem v sezóně v roce 2019. My zařídíme podpis závodníka a vy s ní můžete dělat parádu. Koukněte. Přidáme 3 samolepky. Poštovné v ceně. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  131,39 €
  (3 250 Kč)
 • Vypredané!!
  Značkový dres Qhubeka (Assos), růžový. S podpisem Romana Kreuzigera

  Krásný dres Assos, s motivem charitativního projektu Qhubeka týmu NTT Pro Cycling. Díky Qhubece mají africké děti kola a můžou do školy, za příbuznými, k lékaři. Velikost S. Prohlédněte si ho zde. Poštovné v ceně. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  202,14 €
  (5 000 Kč)
 • Vypredané!!
  NOVINKA: Závodní dres olympijského vítěze Jardy Kulhavého s podpisem

  Tohle chcete mít doma. Nebo na sobě při tréninku v lesích. Peckový dres nejlepšího českého bikera všech dob Jardy Kulhavého. Jarda je náš ambasador, dres podepsal a věnoval ho do kampaně 1,5 metru. Vypadá takhle. Poštovné v ceně. Přidáme i samolepku 1,5 metru.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  202,14 €
  (5 000 Kč)
 • Vypredané!!
  NOVINKA: Repre dres olympijského vítěze Jardy Kulhavého s podpisem

  Kdo vyhrál olympijské hry v roce 2012 na horském kole? Jarda Kulhavý! My od něj máme dres. Pro vás. S podpisem. Můžete v něm jezdit nebo si ho nechat zarámovat.  Vypadá takhle. A přidáme i samolepku 1,5 metru. Poštovné v ceně. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  242,57 €
  (6 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Zadní kamera se světlem Fly6, 3. generace

  Jako James Bond! A hlavně bezpečně. Pořiďte si zbrusu nový model špičkové zadní kamery na kolo Fly6 CE GEN3. Lehká, s výrazným světlem. Zbrusu nový model. Koukněte na video. Používá například  Caleb Ewan z World Tour týmu Mitchelton Scott. Za odměnu děkujeme SARIS Cycling. Přidáme i samolepku 1,5 metru. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  250,66 €
  (6 200 Kč)
 • Vypredané!!
  Mistrovský dres Romana Kreuzigera s podpisem

  Roman vyhrál v roce 2016 mistrovství republiky. A pak nosil 12 měsíců nádherný dres s českou vlajkou na závodech World Tour. Teď můžete mít tenhle dres i vy. Vypadá takhle. My seženeme podpis Romana. Poštovné v ceně, velikost M.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  400,24 €
  (9 900 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha 365 days on the road s podpisy hvězd týmu Deceuninck - Quick-Step

  Sběratelská lahůdka. Nádherná fotokniha o Vlčí smečce s podpisy všech hvězd týmu. Autogram přidali Julian Alaphilippe, Zdeněk Štybar, Petr Vakoč, Remco Evenepoel, Bob Jungels, Yves Lampaert a další. Snímky pořídil dvorní fotograf belgické sestavy Sigfrid Eggers. Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  687,29 €
  (17 000 Kč)
 • Vypredané!!
  NOVINKA: Kolo Scott Addict 10, model 2019

  Špičkové karbonové kolo Scott Addict, ze zásob Roman Kreuziger Cycling Academy. Specifikace zde, velikost M. Dodání po konci letošní sezóny. Používané rok, ve špičkovém stavu. Původní cena 60 tis. Kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 535,88 €
  (37 990 Kč)