Paměť národa pro 21. století

Rozšířená realita, podcasty, videa a ty nejlepší články z webu v nové aplikaci. Pomozte nám vyprávět příběhy ze sbírky Paměť národa s využitím nových médií.

 • Výstava s rozšířenou realitou Střípky revoluce

 • MP3/CD Příběhy 20. století

 • Publikace Paměť národa ’68

 • Běh pro Paměť národa

 • Klub přátel na výletě v Krkonoších

 • Klub přátel Paměti národa

 • Koncert pro Paměť národa

 • Udílení Cen Paměti národa v Národním divadle

 • Výstava Paměť národa na Letné

 • Velkoformátové projekce 17. 11. na Národní třídě

 • M. Kroupa a A. Drda, autoři Příběhů 20. století

 • Kniha Normalizované životy

 • Diář Paměť národa 2021

 • Komiksová kniha Totální nasazení

 • Komiksová kniha Ještě jsme ve válce

48 838 €
vybrané z 27 739 €

176%

176% splnené

1 888 ľudí prispelo

Média, Vzdelávanie

Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 6.8.2020 v 15:42.

Zobraziť všetky odmeny

Vytvořte s námi Paměť národa pro 21. století

Nedovolme, aby se zapomnělo na dobu nesvobody. Pomozte nám připomínat příběhy malých či velkých hrdinství, bezpráví i naděje,  které dokumentujeme pro sbírku vzpomínek Paměť národa. Vzpomínky pamětníků na 20. století vyprávíme dál na našich výstavách, v Českém rozhlasev České televizi, v našem online Magazínu Paměti národa i v dalších seriózních médiích.  Nyní Vám chceme příběhy ze sbírky Paměť národa nabízet v nové mobilní aplikaci, která také oživí i naše výstavy na principu "rozšířené reality". Chceme z ohromné sbírky příběhů vytvořit Paměť národa pro 21. století.

Co je náš cíl?

Být Vám blíž! Uvědomujeme si, že bez digitálních moderních technologií to nelze. Chceme k Vám a k Vašim dětem promlouvat skrze nástroje, které používáte nejčastěji. I o minulosti se dá vyprávět poutavě, přehledně a srozumitelně. Díky Vaší podpoře budeme moci mobilní aplikaci vytvořit a dlouhodobě ji naplňovat kvalitním obsahem. Tak, abyste si mohli zvolit personalizovaný obsah podle témat, která Vás zajímají. Nová aplikace rozpohybuje a rozmluví naše výstavy na principu "rozšířené reality", přinese do Vašeho telefonu podcasty rozhlasového pořadu Příběhy 20. století, videa, fotky a články z Magazínu Paměti národa i kalendárium významných výročí.

Kdo jsme?

Jsme tým novinářů, dokumentaristů a historiků, kteří si uvědomují sílu přímých svědectví a důležitost uchovávání osobních vzpomínek na dobu nesvobody. Zaznamenané příběhy ukládáme do jedné z největších sbírek vzpomínek na 20. století v Evropě - dnes obsahuje již více než 10 tisíc pamětníků. Na tomto unikátním projektu spolupracujeme s desítkami partnerů z celého světa. Kromě dokumentování a vyprávění příběhů také vzděláváme žáky a studenty v projektu Příběhy našich sousedů. Pořádáme slavnostní udílení Cen Paměti národa (vždy 17. listopadu v Národním divadle), sbírku ke Dni válečných veteránů, Běh pro Paměť národa, koncerty, filmové projekce. Během koronavirové krize jsme založili Centrum pomoci Paměti národa, a nabídli tak pomoc téměř 5 tisícům pamětníků, kteří nám svěřili své příběhy.

Vaší podpory si vážíme a velmi nás motivuje, když vidíme, jak neustále roste. 

Proč nás podpořit?

Protože Paměť národa je jedinečná investice do budoucnosti našich dětí. Protože je podstatné, aby společnost nezapomínala na to, co prožila ve 20. století. Vyprávějme si příběhy našich babiček a dědů. Za Vaše peníze naprogramujeme zajímavou mobilní aplikaci dobře použitelnou nejen dospělými, ale i dětmi ve škole. Poznáváním historie a lidských příběhů se učíme poznávat sami sebe, rozumět přítomnosti a předpokládat budoucnost. Příběhy nás učí, co je v životě důležité a za co stojí bojovat. Chceme soustavnou, odpovědnou a soustředěnou prací připomínat období totalitních režimů. Svědectví nám umožňují nahlédnout na historické události vždycky z trochu jiného úhlu, nově. A to je opravdu důležité. Nad minulostí se tak učíme přemýšlet a klást si otázky. Vyprávěním příběhů se nejenže učíme dějepis, ale přirozeně stavíme hráz proti populismu, autoritářským tendencím a útokům na svobodu a lidská práva, jež zažíváme dnes nejsilněji za posledních třicet let. Svobodu jsme před třiceti lety nezískali "jednou pro vždy". Je třeba o ni pečovat, aktivně ji chránit a být připraven o ni i bojovat. Svoboda není happy end...

Děkujeme, že nám pomáháte uchovávat a rozvíjet Paměť národa, bez Vás by to nešlo!

Kde nás najdete? 

Post Bellum, o. p. s.
Palác Lucerna, Vodičkova 704/36, Praha 1

Aktuality

25.8.2020 Moc vám děkujeme! Přijďte k nám už teď pro některé z odměn!

Milí přátelé, děkujeme vám! Jsme dojatí, vděční a zavázaní!   Těšíme se na vás u nás v kanceláři a žhavíme náš kávovar. Odměny ve formě placek, knížek a tašky si už teď můžete osobně vyzvednout u nás v kanceláři v Praze, a to každé úterý a čtvrtek od 9:30 do 17:30 na adrese: Post Bellum, …

Viacej

29.7.2020 Jdeme do finále! Darujte Divadelní kroužky dětem z dětských domovů!

Milí podporovatelé, zbývá už jen týden do konce naší sbírky, blížíme se k našemu vysněnému milníku 1 milion Kč a nesmírně vám děkujeme!  Máme pro vás nové odměny - krásné komiksové knihy Ještě jsme ve válce a Roll out the Barrels! Nově také můžete skrze naší odměnu darovat Divadelní kroužek Pamět…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 410
  Podpořím vás a třeba si přijdu i pro upomínkovou placku

  Moc děkujeme!

  Přijďte se k nám podívat do pražské kanceláře, věnujeme Vám upomínkovou placku a osobně poděkujeme. 

  Ve druhém kroku platby lze přispěnou částku navýšit.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  7,89 €
  (199 Kč)
 • zostáva 61 z 300
  Nová mobilní aplikace + upomínková placka + uvaříme Vám v Praze kávu

  Chcete si zkusit naši novou mobilní aplikaci jako první? Tak to je odměna přímo pro Vás!  Přijďte se k nám podívat do kanceláře v Praze, věnujeme Vám upomínkovou placku, osobně poděkujeme a uvaříme dobrou kávu.


  ​Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,85 €
  (299 Kč)
 • zostáva 132 z 150
  Startovné na Běh pro Paměť národa

  Běhu pro Paměť národa, naší největší sportovní akce s profesionální časomírou, se každoročně účastní tisíce lidí po celé republice, budete mezi nimi a poběžíte s námi!
  Poběžíme v září 2020 na 13 místech po celé republice. Profesionální časomíra na 5 km nebo 10 km je samozřejmostí. Můžete běžet i symbolicky 2 km. 

  Běžím za... Zvolíte si osobnost, které si vážíte a za kterou byste rádi běželi (např. sportovce, Sokola, válečného veterána, politickou vězeňkyni nebo svou babičku).

  Vyberte si místo na  Běh pro Pamět národa zde.

  Do poznámky uveďte místo a zvolenou trasu 5 km nebo 10 km.

  Pro registraci na konkrétní závod Vás budeme kontaktovat po skončení sbírky.

  Odměna je nastavena na 499 Kč, ale výše startovného je na Vás, ve druhém kroku platby je možné i navýšit. 


  Děkujeme Vám! 

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,77 €
  (499 Kč)
 • zostáva 2 z 30
  Komiksová kniha Totální nasazení + nová mobilní aplikace

  Pro velký zájem přidáváme!

  Dostanete od nás komiksovou knihu Totální nasazení - tři příběhy podle skutečných událostí.
  Tři příběhy žen, které se nikdy nesetkaly, a přece jejich životy spojuje podobná zkušenost – pracovní lágr.

  Helena skončila za ostnatým drátem jako česká Židovka z Volyně. Podařilo se jí uprchnout a poté byla spojkou partyzánů.

  kresba: Karel Osoha, scénář: Ondřej Nezbeda

  Jarmila se k práci pro nacisty přihlásila dobrovolně. Spolupracovala s odbojem, a tak doufala, že se tam ukryje před gestapem.
  kresba: Tomáš Kučerovský, scénář: Tomáš Hodan
  Franciska se narodila polské matce a českému otci, kteří se do sebe zamilovali během nuceného nasazení v továrně Schlutup na letecké součástky.
  kresba: Petra Josefina Stibitzová, scénář: Petra Soukupová
  A k tomu si zkusíte naší novou aplikaci.

  Knihu si můžete vyzvednout osobně nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  27,70 €
  (699 Kč)
 • zostáva 5 z 30
  Komiksová kniha Roll Out the Barrels + nová mobilní aplikace

  Dostanete od nás komiksovou knihu Roll Out  the Barrels! 

  Jedenáct vzpomínek na konec války v západních Čechách, jak je zachytili studenti Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity.


  Komiksy vytvořili studenti ateliéru Komiks a ilustrace pro děti Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara ZČU v Plzni pod vedením Marie Kohoutové: Kateřina Buriánková, Lucie Dynterová,  Katsiaryna Karolik, Lenka Košutová, Lachasso Nguyen, OndřejMalina, Tomáš Pánek, Katarína Rybárová, Karolína Vilímovská, Tomáš Vrba, PhilipWard.

  A k tomu si zkusíte naší novou aplikaci.

  Knihu si můžete vyzvednout osobně nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  27,70 €
  (699 Kč)
 • zostáva 87 z 100
  Startovné na Běh pro Paměť národa + půlroční členství v Klubu přátel

  Běhu pro Paměť národa, naší největší sportovní charitativní akce s profesionální časomírou se každoročně účastní tisíce lidí po celé republice, budete mezi nimi a poběžíte s námi!
  Poběžíme v září 2020 na 13 místech po celé republice. Profesionální časomíra na 5 km nebo 10 km je samozřejmostí. Můžete běžet i symbolicky 2 km. 
  Běžím za... Zvolíte si osobnost, které si vážíte a za kterou byste rádi běželi (např. sportovce, Sokola, válečného veterána, politickou vězeňkyni nebo svou babičku).

  Vyberte si místo na Běh pro Pamět národa zde.
  Do poznámky uveďte místo a zvolenou trasu 5 km nebo 10 km.

  K tomu Vám věnujeme půlroční členství v Klubu přátel Paměti národa!


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,66 €
  (799 Kč)
 • zostáva 26 z 100
  Nová mobilní aplikace + stylový Diář Paměti národa 2021

  Zkusíte si naši novou mobilní aplikaci jako první a k tomu od nás dostanete stylový diář Paměti národa na rok 2021, díky kterému nezapomenete na žádnou schůzku a navíc si připomenete důležité okamžiky naší historie.

  Diář si můžete vyzvednout osobně od konce listopadu 2020 nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,66 €
  (799 Kč)
 • predané 5
  Roční členství v Klubu přátel Paměti národa + nová mobilní aplikace

  Pro velký zájem přidáváme!


  Získáte roční členství v Klubu přátel Paměti národa a zkusíte si jako první novou mobilní aplikaci.
  Stanete se součástí komunity lidí, kterým není lhostejná naše minulost a pomáhají tomu, abychom  ji uchovali pro příští generace. Pravidelně budete zván/a na společenské akce, komentované prohlídky i výlety do míst, kde se příběhy odehrály.


  Děkujeme Vám! 

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,59 €
  (999 Kč)
 • zostáva 6 z 10
  Divadelní kroužek Paměti národa pro Vaše děti - Praha

  Darujte Vašim dětem Divadelní kroužek Paměti národa na podzimní semestr!

  Kurzy probíhají pod vedením zkušených lektorů 1× týdně v odpoledních hodinách. Kroužky jsou určeny pro žáky druhého stupně a středoškoláky (skupiny jsou přibližně rozdělené podle věku).
  Společně vyprávíme divadelními prostředky příběhy a události 20. století zaznamenané v Paměti národa a účastníkům dáváme prostor pro společnou tvorbu a reflexi nedávné historie. Na pozadí konkrétního příběhu děti porozumí historickému kontextu 20. století a seznámí se s podstatou totalitních režimů.

  Délka kroužku: 1 semestr
  Podzimní semestr začíná koncem září 2020.
  Místo konání: Praha


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  99,03 €
  (2 499 Kč)
 • predané 16
  Divadelní kroužek Paměti národa pro děti z dětských domovů

  Darujete účast v jednom z Divadelních kroužků Paměti národa dítěti z dětského domova.

  Kroužky jsou určeny všem dětem a mladým lidem ve věku 12 - 18 let a od září se otevírají v různých regionech naší republiky. 


  Společně vyprávíme divadelními prostředky příběhy a události 20. století zaznamenané v Paměti národa a účastníkům dáváme prostor pro společnou tvorbu a reflexi nedávné historie. Na pozadí konkrétního příběhu děti porozumí historickému kontextu 20. století a seznámí se s podstatou totalitních režimů.

  Délka kroužku: 1 semestr
  Podzimní semestr začíná koncem září 2020.


  Děkujeme Vám!
   

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  99,03 €
  (2 499 Kč)
 • zostáva 2 z 5
  Návštěva nahrávacího studia Paměti národa - zkuste si sednout před kameru!

  Navštívíte nahrávací studio Paměti národa, naši kameramani a režisér Vás vyzpovídají jako pamětníka a vyzkoušíte si, jaké je sedět před kamerou. Můžete se ptát na všechno, co Vás zajímá a třeba se i na chvíli vyměníte s kameramanem.

  Délka: 1 hodina
  Místo: Praha


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  515,12 €
  (12 999 Kč)
 • zostáva 29 z 30
  Týmový závod pro 5 osob - Běh pro Paměť národa

  Zažijete s námi skvělý teambuilding – poměříte své síly s dalšími týmy nebo se utkáte se svými kolegy a kolegyněmi na Běhu pro Paměť národa v Praze.

  Co je zahrnuto: 
  *startovné pro 5 lidí na 5 km nebo 10 km
  *5 speciálních triček (Vaše logo na rukávu dle domluvy)
  *vlastní uvítací stánek s chill out zónou na místě s možností prezentace Vaší firmy
  *logo nebo jméno firmy na webu vč. za koho poběžíte
  *logo nebo jméno firmy na místě 
  *certifikát Paměti národa
  *speciální ceny pro tým s nejlepším průměrným časem

  Individuálně se s Vámi domluvíme na všech možnostech včetně triček.


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  594,37 €
  (14 999 Kč)
 • zostáva 2 z 5
  Celodenní procházka s průvodcem Paměti národa až pro 10 osob

  Zažijete poučnou procházku s průvodcem Paměti národa na místo dle Vašeho výběru včetně vstupů + roční členství v Klubu přátel pro všechny zúčastněné.

  *Javoříčko+Litovel  - Výlet k Olomouci na místo, kde stávala osada Javoříčko. Komando SS ji na konci války vypálilo a zavraždilo 38 místních mužů. + Javoříčské jeskyně a město Litovel. 
   
  *Pardubice - Návštěva muzea a památníku v Ležákách v rámci výletu do Pardubic, který bude pokračovat do Zámečku - Larischovi vily a Winternitzových mlýnů. 

  *Jáchymov - Jáchymovská výprava spojená s návštěvou expozice III. odboje v muzeu Jáchymov, s prohlídkou Štoly č. 1. a procházkou po obnovené naučné stezce Jáchymovské peklo + Rudá věž smrti a město Ostrov. 

  *Terezín - Návštěva běžně nepřístupného terezínského podzemí, trasa, kterou přicházely tisíce Židů z Bohušovického nádraží a prohlídka terezínského ghetta. 

  *Procházka Bubny - Procházka po pražských Holešovicích s vyprávěním vzpomínek pamětníků a návštěvou Památníku ticha Nádraží Bubny, odkud byli lidé odváženi do koncentračních táborů.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  792,51 €
  (19 999 Kč)
 • zostáva 4 z 5
  Zážitkový workshop pro 6 až 25 osob

  Zkusíte si nevšední teambuilding nebo jen zažijete s přáteli něco neobyčejného. Zážitkový workshop Lidi to tak nenechaj je skvělá volba!
   
  Délka: cca 3,5 hodiny
  Počet účastníků: pro 6 až 25 osob
  2 koordinátoři
  Místo konání si určíte Vy.

  Jaké je rozhodovat se v době, kdy se lámou dějiny? Zažijte mrazení v zádech i tíhu zodpovědnosti na workshopu inspirovaném skutečnými historickými událostmi z konce 40. let.

  Je léto roku 1949. Komunisté utahují oprátku. Společnost je pod tlakem, represe se stupňuje. Poválečné nadšení ochladlo. Najde se člověk, který má odvahu se režimu postavit? Jaké je ochotný převzít riziko? Co všechno je nyní v sázce? Workshop pracuje se vzpomínkami pamětníků publikovanými v archivu Paměť národa.


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  792,51 €
  (19 999 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Poznejte se s šéfredaktorkou Magazínu Paměti národa při luxusní večeři

  Povečeříte a vyzpovídáte šéfredaktorku Magazínu Paměti národa Markét Bernatt-Reszczyńskou v  Café a Bistro Styl & Interier ve Vodičkově ulici v Praze. 

  Dostanete knížku Příběhy 20. století a roční členství v Klubu přátel Paměti národa.
  Stanete se součástí komunity lidí, kterým není lhostejná naše minulost a pomáhají tomu, abychom  ji uchovali pro příští generace. Pravidelně budete zván/a na společenské akce, komentované prohlídky i výlety do míst, kde se příběhy odehrály. 

  Pro max. 3 osoby


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 188,79 €
  (29 999 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  S Mikulášem Kroupou v Café a Bistro Styl & Interier + kniha s věnováním

  Povečeříte a vyzpovídáte zakladatele Paměti národa Mikuláše Kroupu při luxusní večeři v  Café a Bistro Styl & Interier ve Vodičkově ulici v Praze. 

  Dostanete knížku Příběhy 20. století s věnováním a roční členství v Klubu přátel Paměti národa.
  Stanete se součástí komunity lidí, kterým není lhostejná naše minulost a pomáhají tomu, abychom  ji uchovali pro příští generace. Pravidelně budete zván/a na společenské akce, komentované prohlídky i výlety do míst, kde se příběhy odehrály. 

  Pro max. 3 osoby


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 981,34 €
  (49 999 Kč)
 • zostáva 1 z 2
  VIP lóže pro 4 osoby v Národním divadle - Ceny Paměti národa

  Každý rok oceňujeme pamětníky, kteří se v dobách nesvobody zachovali statečně.
  Vy od nás dostanete exkluzivní místa ve VIP lóži na slavnostním předávání Cen Paměti národa, které se budou konat v Národním divadle dne 17. listopadu 2020 v přímém přenosu na ČT2.

  Zároveň Vás pozveme na setkání Kolegia Paměti národa s občerstvením, které se koná před zahájením večera.

  VIP lóže je pro čtyři osoby.


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 981,34 €
  (49 999 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Partnerství pro Vaši firmu - Běh pro PN

  Stanete se partnerem naší velké sportovní akce Běh pro Paměť národa, které se každoročně účastní tisíce lidí po celé republice a budeme si Vás hýčkat!

  Co získáte:
  bannery podél startu a cíle, loga na výstavních panelech, poděkování moderátorem akce,
  1 x teambuildingový balíček až pro 5 osob, který obsahuje startovné, trička, možnosti prezentace na akci.
  VIP vstupenky pro 2 osoby na slavnostní udílení Cen Paměti národa v Národním divadle

   
  Pozveme Vás také na luxusní večeři  v   Café a Bistro Styl & Interier ve Vodičkově ulici v Praze. 
  Ještě k tomu dostanete 5leté členství v Klubu  přátel Paměti národa a samozřejmostí jsou i 4 knížky dle Vašeho výběru.


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  3 962,71 €
  (99 999 Kč)
 • Vypredané!!
  Podpořím vás + CD/MP3 Příběhy 20. století + osobní poděkování

  Moc děkujeme!

  Přijďte se k nám podívat do pražské kanceláře, věnujeme Vám CD/MP3 Příběhy 20. století a osobně poděkujeme.
   
  CD/MP3 obsahuje pět dílů populárního rozhlasového dokumentu Příběhy 20. století autorské dvojice Adam Drda a Mikuláš Kroupa: Pivovarov, Špaček, Navrátil, Steblová, Erbenová-Löwidtová.

  Pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  7,89 €
  (199 Kč)
 • Vypredané!!
  Podpořím vás + CD/MP3 Příběhy 20. století + osobní poděkování

  Moc děkujeme!

  Přijďte se k nám podívat do pražské kanceláře, věnujeme Vám CD/MP3 Příběhy 20. století a osobně poděkujeme.
   
  CD/MP3 obsahuje pět dílů populárního rozhlasového dokumentu Příběhy 20. století autorské dvojice Adam Drda a Mikuláš Kroupa: Pivovarov, Špaček, Navrátil, Steblová, Erbenová-Löwidtová.

  Pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  7,89 €
  (199 Kč)
 • Vypredané!!
  Podpořím vás + CD/MP3 Příběhy 20. století + osobní poděkování

  Pro velký zájem přidáváme!

  Moc děkujeme!

  Přijďte se k nám podívat do pražské kanceláře, věnujeme Vám CD/MP3 Příběhy 20. století a osobně poděkujeme.
   
  CD/MP3 obsahuje pět dílů populárního rozhlasového dokumentu Příběhy 20. století autorské dvojice Adam Drda a Mikuláš Kroupa: Pivovarov, Špaček, Navrátil, Steblová, Erbenová-Löwidtová.

  Pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  7,89 €
  (199 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha Paměť národa 68´ + osobní poděkování

  Přijďte k nám do pražské kanceláře pro knížku a osobně Vám poděkujeme!
  Dostanete knihu Paměť národa 68´. V této publikaci najdete patnáct různých témat ilustrovaných vždy alespoň jedním konkrétním příběhem. Jakkoli jde o velmi odlišná svědectví, jedno mají naši pamětníci společné – sovětská okupace a události s ní spojené zásadně ovlivnily jejich další život. 

  Pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.


  Děkujeme Vám!

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  11,85 €
  (299 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha Paměť národa 68´ + osobní poděkování

  Přijďte k nám do pražské kanceláře pro knížku a osobně Vám poděkujeme!

  Dostanete knihu Paměť národa 68´. V této publikaci najdete patnáct různých témat ilustrovaných vždy alespoň jedním konkrétním příběhem. Jakkoli jde o velmi odlišná svědectví, jedno mají naši pamětníci společné – sovětská okupace a události s ní spojené zásadně ovlivnily jejich další život. 

  Pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  11,85 €
  (299 Kč)
 • Vypredané!!
  Podpořím vás + plátěná taška s vlčím mákem + osobní poděkování

  Moc děkujeme!

  Přijďte se k nám podívat do pražské kanceláře, osobně Vám poděkujeme a věnujeme Vám černou plátěnou tašku s vlčím mákem, která je nejen stylová, ale hlavně dáte symbolicky najevo, že si vážíte válečných veteránů!
   
  Vlčí mák je symbolem veteránů už od konce první světové války, kdy vlčí máky pokrývaly hroby padlých na západní frontě. Dnem válečných veteránů je 11. listopadu.

  Pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,85 €
  (299 Kč)
 • Vypredané!!
  Přednáška o Miladě Horákové s historikem Janem Synkem + nová mobilní aplikace

  V návaznosti k výročí 70 let od justiční vraždy Milady Horákové se zúčastníte komorní přednášky a besedy s historikem z Ústavu pro studium totalitních režimů Janem Synkem, autorem knihy o Miladě Horákové Mám klid ve svém svědomí. 
  Přednáška se uskuteční v Praze do konce roku 2020.

  A k tomu si zkusíte naši novou aplikaci jako první.

  Děkujeme Vám!

   

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,85 €
  (299 Kč)
 • Vypredané!!
  Podpořím vás + plátěná taška s vlčím mákem + osobní poděkování

  Pro velký zájem přidáváme!

  Moc děkujeme!

  Přijďte se k nám podívat do pražské kanceláře, osobně Vám poděkujeme a věnujeme Vám černou plátěnou tašku s vlčím mákem, která je nejen stylová, ale hlavně dáte symbolicky najevo, že si vážíte válečných veteránů!
   
  Vlčí mák je symbolem veteránů už od konce první světové války, kdy vlčí máky pokrývaly hroby padlých na západní frontě. Dnem válečných veteránů je 11. listopadu.

  Pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,85 €
  (299 Kč)
 • Vypredané!!
  Nová mobilní aplikace + CD/MP3 Příběhy 20. století + osobní poděkování

  Moc děkujeme!

  Zkusíte si naši novou mobilní aplikaci jako první a k tomu od nás dostanete CD/MP3 Příběhy 20. století.

  Přijďte se k nám podívat do pražské kanceláře, věnujeme Vám CD/MP3 Příběhy 20. století a osobně poděkujeme.
   
  CD/MP3 obsahuje pět dílů populárního rozhlasového dokumentu Příběhy 20. století autorské dvojice Adam Drda a Mikuláš Kroupa: Pivovarov, Špaček, Navrátil, Steblová, Erbenová-Löwidtová.

  Pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,85 €
  (299 Kč)
 • Vypredané!!
  Přednáška o Miladě Horákové s historikem Janem Synkem + nová mobilní aplikace

  Pro velký zájem jsme přidali ještě několik míst!


  V návaznosti k výročí 70 let od justiční vraždy Milady Horákové se zúčastníte komorní přednášky a besedy s historikem z Ústavu pro studium totalitních režimů Janem Synkem, autorem knihy o Miladě Horákové Mám klid ve svém svědomí. 
  Přednáška se uskuteční v Praze do konce roku 2020.

  A k tomu si zkusíte naši novou aplikaci jako první.

  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,85 €
  (299 Kč)
 • Vypredané!!
  Upomínková fotka na polaroid s Mikulášem Kroupou + malý dárek jako překvapení + osobní poděkování

  Setkáte se v naší pražské kanceláři s Mikulášem Kroupou a pořídíte si společnou upomínkovou fotku na polaroid s pozadím Paměti národa, kterou si hned odnesete.

  A ještě od nás dostanete malý dárek jako překvapení, který v jiných odměnách není!


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  15,81 €
  (399 Kč)
 • Vypredané!!
  Nová mobilní aplikace + CD/MP3 Příběhy 20. stol. + knížka Paměť národa 68´

  Zkusíte si naši novou mobilní aplikaci jako první, k tomu od nás dostanete CD/MP3 s Příběhy 20. století, které můžete poslouchat v autě nebo v pohodlí domova, a ještě dostanete krásnou knížku Paměť národa 68´ - v této publikaci najdete patnáct různých témat ilustrovaných vždy alespoň jedním konkrétním příběhem.Jakkoli jde o velmi odlišná svědectví, jedno mají naši pamětníci společné – sovětská okupace a události s ní spojené zásadně ovlivnily jejich další život.

  CD a knížku můžete vyzvednout osobně nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.


  ​Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,77 €
  (499 Kč)
 • Vypredané!!
  Startovné na Běh pro Paměť národa

  Běhu pro Paměť národa, naší největší sportovní akce s profesionální časomírou, se každoročně účastní tisíce lidí po celé republice, budete mezi nimi a poběžíte s námi!
  Poběžíme v září 2020 na 13 místech po celé republice. Profesionální časomíra na 5 km nebo 10 km je samozřejmostí. Můžete běžet i symbolicky 2 km. 
  Běžím za... Zvolíte si osobnost, které si vážíte a za kterou byste rádi běželi (např. sportovce, Sokola, válečného veterána, politickou vězeňkyni nebo svou babičku).

  Vyberte si místo na  Běh pro Pamět národa zde.

  Do poznámky uveďte místo a zvolenou trasu 5 km nebo 10 km.

  Odměna je nastavena na 499 Kč, ale výše startovného je na Vás, ve druhém kroku platby je možné i navýšit. 


  Děkujeme Vám! 

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,77 €
  (499 Kč)
 • Vypredané!!
  Nová mobilní aplikace + CD/MP3 Příběhy 20. stol. + knížka Paměť národa 68´

  Pro velký zájem přidáváme!

  Zkusíte si naši novou mobilní aplikaci jako první, k tomu od nás dostanete CD/MP3 s Příběhy 20. století, které můžete poslouchat v autě nebo v pohodlí domova, a ještě dostanete krásnou knížku Paměť národa 68´ - v této publikaci najdete patnáct různých témat ilustrovaných vždy alespoň jedním konkrétním příběhem.Jakkoli jde o velmi odlišná svědectví, jedno mají naši pamětníci společné – sovětská okupace a události s ní spojené zásadně ovlivnily jejich další život.

  CD a knížku můžete vyzvednout osobně nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.


  ​Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,77 €
  (499 Kč)
 • Vypredané!!
  Nová mobilní aplikace + CD/MP3 Příběhy 20. stol. + knížka Paměť národa 68´

  Pro velký zájem přidáváme!

  Zkusíte si naši novou mobilní aplikaci jako první, k tomu od nás dostanete CD/MP3 s Příběhy 20. století, které můžete poslouchat v autě nebo v pohodlí domova, a ještě dostanete krásnou knížku Paměť národa 68´ - v této publikaci najdete patnáct různých témat ilustrovaných vždy alespoň jedním konkrétním příběhem.Jakkoli jde o velmi odlišná svědectví, jedno mají naši pamětníci společné – sovětská okupace a události s ní spojené zásadně ovlivnily jejich další život.

  CD a knížku můžete vyzvednout osobně nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.


  ​Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,77 €
  (499 Kč)
 • Vypredané!!
  Nová mobilní aplikace + Kniha Normalizované životy s podpisem Mikuláše Kroupy

  Zkusíte si naši novou mobilní aplikaci jako první a k tomu od nás dostanete krásnou knihu Normalizované životy s podpisem Mikuláše Kroupy. 
  I husákovská normalizace má své hrdiny a zbabělce!

  Jak snadno se člověk mohl stát spolupracovníkem komunistické Státní bezpečnosti? Jakými prostředky vydíral bývalý estébák věřící a církevní představitele? Jak se žilo v 70. a 80. letech homosexuálům? Co způsobila tzv. anticharta české společnosti? A jak se bývalí členové KSČ dívají na svou minulost? Kniha podle dokumentárního cyklu České televize, jenž vznikl ve spolupráci se obecně prospěšnou společností Post Bellum, pojednává nejen dramatické, ale i docela běžné osudy čs. občanů v době husákovské normalizace.

  Knihu si můžete vyzvednout osobně nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,74 €
  (599 Kč)
 • Vypredané!!
  Nová mobilní aplikace + Kniha Normalizované životy II. s podpisem Mikuláše Kroupy

  Zkusíte si naši novou mobilní aplikaci jako první a k tomu od nás dostanete krásnou knihu Normalizované životy II. s podpisem Mikuláše Kroupy. 

  2. díl řady Normalizované životy.

  Příběhy vojáků, veksláků, sportovců, ekologů i učitelů a studentů, na které se zapomnělo či zapomenout mělo.

  Život za normalizace nebyl idylický. A idylické nebyly ani životní příběhy těch, kdo se normalizování bránili, a dokonce ani oněch aktivních normalizátorů. Režim usiloval především o to, aby každý pocítil sociální jistoty, ale zároveň aby ani na chvíli nezakusil pocit svobodného občanství. Druhá kniha, která vznikla podle cyklu ČT Příběhy 20. století, opět popisuje mnohdy dramatický život v době husákovské normalizace.

  Knihu si můžete vyzvednout osobně nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,74 €
  (599 Kč)
 • Vypredané!!
  Nová mobilní aplikace + Kniha Normalizované životy s podpisem Mikuláše Kroupy

  Pro velký zájem přidáváme!

  Zkusíte si naši novou mobilní aplikaci jako první a k tomu od nás dostanete krásnou knihu Normalizované životy s podpisem Mikuláše Kroupy. 

  I husákovská normalizace má své hrdiny a zbabělce!
  Jak snadno se člověk mohl stát spolupracovníkem komunistické Státní bezpečnosti? Jakými prostředky vydíral bývalý estébák věřící a církevní představitele? Jak se žilo v 70. a 80. letech homosexuálům? Co způsobila tzv. anticharta české společnosti? A jak se bývalí členové KSČ dívají na svou minulost? Kniha podle dokumentárního cyklu České televize, jenž vznikl ve spolupráci se obecně prospěšnou společností Post Bellum, pojednává nejen dramatické, ale i docela běžné osudy čs. občanů v době husákovské normalizace.

  Knihu si můžete vyzvednout osobně nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,74 €
  (599 Kč)
 • Vypredané!!
  Nová mobilní aplikace + Kniha Normalizované životy II. s podpisem Adama Drdy

  Zkusíte si naši novou mobilní aplikaci jako první a k tomu od nás dostanete krásnou knihu Normalizované životy II. s podpisem Adama Drdy.

  2. díl řady Normalizované životy.

  Příběhy vojáků, veksláků, sportovců, ekologů i učitelů a studentů, na které se zapomnělo či zapomenout mělo.

  Život za normalizace nebyl idylický. A idylické nebyly ani životní příběhy těch, kdo se normalizování bránili, a dokonce ani oněch aktivních normalizátorů. Režim usiloval především o to, aby každý pocítil sociální jistoty, ale zároveň aby ani na chvíli nezakusil pocit svobodného občanství. Druhá kniha, která vznikla podle cyklu ČT Příběhy 20. století, opět popisuje mnohdy dramatický život v době husákovské normalizace.

  Knihu si můžete vyzvednout osobně nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,74 €
  (599 Kč)
 • Vypredané!!
  Nová mobilní aplikace + Kniha Normalizované životy II. s podpisem Adama Drdy

  Pro velký úspěch přidáváme!

  Zkusíte si naši novou mobilní aplikaci jako první a k tomu od nás dostanete krásnou knihu Normalizované životy II. s podpisem Adama Drdy.

  2. díl řady Normalizované životy.

  Příběhy vojáků, veksláků, sportovců, ekologů i učitelů a studentů, na které se zapomnělo či zapomenout mělo.

  Život za normalizace nebyl idylický. A idylické nebyly ani životní příběhy těch, kdo se normalizování bránili, a dokonce ani oněch aktivních normalizátorů. Režim usiloval především o to, aby každý pocítil sociální jistoty, ale zároveň aby ani na chvíli nezakusil pocit svobodného občanství. Druhá kniha, která vznikla podle cyklu ČT Příběhy 20. století, opět popisuje mnohdy dramatický život v době husákovské normalizace.

  Knihu si můžete vyzvednout osobně nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,74 €
  (599 Kč)
 • Vypredané!!
  Nová mobilní aplikace + Kniha Normalizované životy s podpisem Mikuláše Kroupy

  Pro velký zájem přidáváme!

  Zkusíte si naši novou mobilní aplikaci jako první a k tomu od nás dostanete krásnou knihu Normalizované životy s podpisem Mikuláše Kroupy. 

  I husákovská normalizace má své hrdiny a zbabělce!
  Jak snadno se člověk mohl stát spolupracovníkem komunistické Státní bezpečnosti? Jakými prostředky vydíral bývalý estébák věřící a církevní představitele? Jak se žilo v 70. a 80. letech homosexuálům? Co způsobila tzv. anticharta české společnosti? A jak se bývalí členové KSČ dívají na svou minulost? Kniha podle dokumentárního cyklu České televize, jenž vznikl ve spolupráci se obecně prospěšnou společností Post Bellum, pojednává nejen dramatické, ale i docela běžné osudy čs. občanů v době husákovské normalizace.

  Knihu si můžete vyzvednout osobně nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,74 €
  (599 Kč)
 • Vypredané!!
  Nová mobilní aplikace + Kniha Normalizované životy II. s podpisem Adama Drdy

  Pro velký úspěch přidáváme!

  Zkusíte si naši novou mobilní aplikaci jako první a k tomu od nás dostanete krásnou knihu Normalizované životy II. s podpisem Adama Drdy.

  2. díl řady Normalizované životy.

  Příběhy vojáků, veksláků, sportovců, ekologů i učitelů a studentů, na které se zapomnělo či zapomenout mělo.

  Život za normalizace nebyl idylický. A idylické nebyly ani životní příběhy těch, kdo se normalizování bránili, a dokonce ani oněch aktivních normalizátorů. Režim usiloval především o to, aby každý pocítil sociální jistoty, ale zároveň aby ani na chvíli nezakusil pocit svobodného občanství. Druhá kniha, která vznikla podle cyklu ČT Příběhy 20. století, opět popisuje mnohdy dramatický život v době husákovské normalizace.

  Knihu si můžete vyzvednout osobně nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,74 €
  (599 Kč)
 • Vypredané!!
  Komiksová kniha Totální nasazení + nová mobilní aplikace

  Dostanete od nás komiksovou knihu Totální nasazení - tři komiksové příběhy podle skutečných událostí.

  Tři příběhy žen, které se nikdy nesetkaly, a přece jejich životy spojuje podobná zkušenost – pracovní lágr.

  Helena skončila za ostnatým drátem jako česká Židovka z Volyně. Podařilo se jí uprchnout a poté byla spojkou partyzánů.

  kresba: Karel Osoha, scénář: Ondřej Nezbeda

  Jarmila se k práci pro nacisty přihlásila dobrovolně. Spolupracovala s odbojem, a tak doufala, že se tam ukryje před gestapem.

  kresba: Tomáš Kučerovský, scénář: Tomáš Hodan

  Franciska se narodila polské matce a českému otci, kteří se do sebe zamilovali během nuceného nasazení v továrně Schlutup na letecké součástky.

  kresba: Petra Josefina Stibitzová, scénář: Petra Soukupová

  A k tomu si zkusíte naší novou aplikaci.

  Knihu si můžete vyzvednout osobně nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.

  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  27,70 €
  (699 Kč)
 • Vypredané!!
  Komiksová kniha Totální nasazení + nová mobilní aplikace

  Dostanete od nás komiksovou knihu Totální nasazení - tři příběhy podle skutečných událostí.

  Tři příběhy žen, které se nikdy nesetkaly, a přece jejich životy spojuje podobná zkušenost – pracovní lágr.

  Helena skončila za ostnatým drátem jako česká Židovka z Volyně. Podařilo se jí uprchnout a poté byla spojkou partyzánů.

  kresba: Karel Osoha, scénář: Ondřej Nezbeda

  Jarmila se k práci pro nacisty přihlásila dobrovolně. Spolupracovala s odbojem, a tak doufala, že se tam ukryje před gestapem.

  kresba: Tomáš Kučerovský, scénář: Tomáš Hodan

  Franciska se narodila polské matce a českému otci, kteří se do sebe zamilovali během nuceného nasazení v továrně Schlutup na letecké součástky.

  kresba: Petra Josefina Stibitzová, scénář: Petra Soukupová

  A k tomu si zkusíte naší novou aplikaci.

  Knihu si můžete vyzvednout osobně nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.

  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  27,70 €
  (699 Kč)
 • Vypredané!!
  Nová mobilní aplikace + Kniha Normalizované životy II. s podpisem Mikuláše Kroupy

  Pro velký zájem přidáváme!

  Zkusíte si naši novou mobilní aplikaci jako první a k tomu od nás dostanete krásnou knihu Normalizované životy s podpisem Mikuláše Kroupy. 

  I husákovská normalizace má své hrdiny a zbabělce!
  Jak snadno se člověk mohl stát spolupracovníkem komunistické Státní bezpečnosti? Jakými prostředky vydíral bývalý estébák věřící a církevní představitele? Jak se žilo v 70. a 80. letech homosexuálům? Co způsobila tzv. anticharta české společnosti? A jak se bývalí členové KSČ dívají na svou minulost? Kniha podle dokumentárního cyklu České televize, jenž vznikl ve spolupráci se obecně prospěšnou společností Post Bellum, pojednává nejen dramatické, ale i docela běžné osudy čs. občanů v době husákovské normalizace.

  Knihu si můžete vyzvednout osobně nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  27,70 €
  (699 Kč)
 • Vypredané!!
  Komiksová kniha Ještě jsme ve válce + nová mobilní aplikace

  Dostanete od nás komiksovou knihu Ještě jsme ve válce - 13 komiksů podle skutečných příběhů, které mapují československé dějiny od druhé světové války až po sametovou revoluci.

  Komiksové příběhy pojednávají o konfliktu konkrétních lidí s totalitní mocí. Jsou pestré jako život sám – přinášejí vítězství i prohry, velké heroické činy i lidské slabosti a vyrovnání se s nimi. 

  Kniha obdržela prestižní cenu Muriel pro nejlepší český komiks roku 2012.


  A k tomu si zkusíte naší novou aplikaci.

  Knihu si můžete vyzvednout osobně nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.

  Děkujeme Vám!
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  27,70 €
  (699 Kč)
 • Vypredané!!
  Komiksová kniha Ještě jsme ve válce + nová mobilní aplikace

  Pro velký zájem přidáváme!

  Dostanete od nás komiksovou knihu Ještě jsme ve válce - 13 komiksů podle skutečných příběhů, které mapují československé dějiny od druhé světové války až po sametovou revoluci.

  Komiksové příběhy pojednávají o konfliktu konkrétních lidí s totalitní mocí. Jsou pestré jako život sám – přinášejí vítězství i prohry, velké heroické činy i lidské slabosti a vyrovnání se s nimi. 

  Kniha obdržela prestižní cenu Muriel pro nejlepší český komiks roku 2012.


  A k tomu si zkusíte naší novou aplikaci.

  Knihu si můžete vyzvednout osobně nebo pokud budete chtít zaslat na Vaši adresu, vyplňte ji prosím v dalším kroku, poštovné je v ceně.

  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  27,70 €
  (699 Kč)
 • Vypredané!!
  Roční členství v Klubu přátel Paměti národa + nová mobilní aplikace

  Získáte roční členství v Klubu přátel Paměti národa a zkusíte si jako první novou mobilní aplikaci.
  Stanete se součástí komunity lidí, kterým není lhostejná naše minulost a pomáhají tomu, abychom  ji uchovali pro příští generace. Pravidelně budete zván/a na společenské akce, komentované prohlídky i výlety do míst, kde se příběhy odehrály.


  Děkujeme Vám! 

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,59 €
  (999 Kč)
 • Vypredané!!
  Procházka s výkladem Mikuláše Kroupy - zakladatele Paměti národa

  Zakladatel Paměti národa Vás provede svým oblíbeným místem Paměti národa a poví Vám příběh, který zpracoval pro svůj pořad Příběhy 20. století na Českém rozhlase.

  Délka: max 2 hodiny
  Počet osob: max. 6
  Místo konání: Praha


  Děkujeme Vám!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  237,73 €
  (5 999 Kč)