Malý orel - Studentský film

Příběh astronauta, který nešťastně ztroskotá na dosud neznámé planetě, odkud se pokouší o návrat domů. Cesta je však trnitá, a proto prosíme Vás o pomoc, bez který se neobejdeme. Buďte součástí tvorby filmu s námi!

Autor: Rado & Adam

1 170 €
vybrané z 757 €

154%

154% splnené

29 ľudí prispelo

Film

Písek, Jihočeský kraj, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Co je náš cíl?

Náš cíl je jednoduchý. Vytvořit co nejlepší studentský krátkometrážní film, díky kterému nejen úspěšně ukončíme druhý ročník školy FAMO v Písku, ale také obohatíme diváky o skutečně jedinečným způsobem zpracované dílo. Rádi bychom prostřednictvím filmu řekli příběh, avšak je to ambiciózní projekt, na který sami zcela nestačíme, a proto VÁS prosíme o pomoc.

O filmu

Jde o hraný studentský film se stopáží v rozmezí 12 - 15 minut, jehož finální vizuál bude založen na unikátní barevné škále, odlišné od té, jakou známe z každodenního života. Obrazu bude sekundovat přímo pro tento projekt komponovaná hudba. V hlavní roli se představí David Kraus jako astronaut, který se na své neúspěšné výpravě setká s různými nástrahami, ba až existenciálním vnitřním konfliktem, založeným na jeho vztahu k planetě, na níž nešťastně ztroskotal. Neznámá planeta je však plná těch nejrůznějších nástrah a tajemství, které se postupně vyplavují na povrch.

Režisér filmu nese svůj osobitý styl, který se vyznačuje především obrazovou a zvukovou hravostí. Pro každého člena štábu bude toto natáčení výzvou, jejíž výsledek však nemůže být nic jiného, ​​než unikát.

Něco málo o nás

Základní štáb a vůbec drtivá většina lidí podílejících se na výrobě tohoto filmu je zložená ze studentů školy FAMO v Písku, se snahou povznést filmovou tvorbu a přinést na stůl něco nového, dosud nepoznaného. 

Proč sháníme peníze?

Do velké míry si zakladáme na kvalitě zpracování filmu v každém směru. Proto je nesmírně důležité, abychom vám, divákům, zvládli podat příbeh v té pravé podobě. V podobě, v jaké byl od samého začátku zamýšlen. Bez omezení a kompromisů... Čistý.

A jelikož film financujeme z vlastní kapsy, ne vždy to stačí na pokrytí veškerých nákladů. Ať už na rekvizity, kostýmy, lokace, samotné přesuny po lokacích a mnoho dalšího. 

Proto prosíme VÁS, všech filmových nadšenců, kamarádů, známých a vůbec všechny duše, které natrefili na náš projekt, aby nám pomohli získat potřebné finance na vytvoření filmu Malý orel a staly se tak významnou součástí tohoto projektu... Protože i malá částka pro nás znamená skutečně mnoho. 

Kdo stojí za vznikem filmu?

Mezi scénáristou, režisérem, vedoucím produkce, střihačem a zvukařem se jedná již o čtvrtou spolupráci, co se školských projektů týče. O vizuální stránku filmu se postará z našeho pohledu nová kameramanská posila, díky které jsme schopni dosáhnout potřebnou obrazovou hodnotu snímku.

Členové základního štábu:

Herecké obsazení:

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 2 Poděkování

  Srdečné poděkování od tvůrců filmu prostřednictvím e-mailu. 

  Vašeho příspěvku si nesmírně vážíme!

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  5,68 €
  (150 Kč)
 • 4 Osobní dopis

  Karta s podpisy základních členů štábu a poděkováním + samolepky s motivem filmu. 

  Nechť Vám tyto samolepky slouží alespoň tak dobře, jako Vaše štědrost.

  (poštovné v ceně)

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  7,57 €
  (200 Kč)
 • 2 Dopis a čestné místo v titulcích

  Karta s podpisy základních členů štábu a poděkováním + Vaše ctěné jméno uvedené na úctyhodném místě v titulcích filmu.

  Náš nehynoucí vděk patří právě Vám, štědrý mecenáši!

  (poštovné v ceně)

   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  11,36 €
  (300 Kč)
 • 4 z 15 Film s osobním listem

  Limitovaná DVD edice filmu Malý orel (+ link na stáhnutí filmu) s podpisy a poděkováním tvůrců + Vaše ctěné jméno uvedené na úctyhodném místě v titulcích filmu.

  Vychutnejte si svěží grafický design obalu DVD a ponořte se nejen do světa filmu, ale také našeho bezmezného respektu a uznání.

  (poštovné v ceně)

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  18,93 €
  (500 Kč)
 • 9 z 10 DVD a plakát

  Limitovaná DVD edice filmu Malý orel (+ link na stáhnutí filmu) a unikátní plakát s podpisy tvůrců + Vaše ctěné jméno uvedené na úctyhodném místě v titulcích filmu.

  Naplno si vychutnejte film a vyvěste si vzpomínku na svou štědrost, ať všichni vědí, jak moc si Vás nutno vážit.

  (poštovné v ceně)

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  26,50 €
  (700 Kč)
 • 6 z 10 DVD a osobní složka člena vesmírného programu

  Limitovaná DVD edice filmu Malý orel (+ link na stáhnutí filmu) s podpisy a poděkováním tvůrců + kompletní dokumenty člena vesmírné posádky + Vaše ctěné jméno uvedené na úctyhodném místě v titulcích filmu.

  Naplno si vychutnejte film a pochlubte se známým osobním pilotním průkazem, vysvědčením z vesmírné akademie, nebo členstvím v interplanetárním těžebním programu N0-Y3R.

  (poštovné v ceně)

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  37,85 €
  (1 000 Kč)
 • 8 z 8 DVD a povídka Malý orel

  Limitovaná DVD edice filmu Malý orel (+ link na stáhnutí filmu) s podpisy a poděkováním tvůrců + tištěné vydání autorské povídky Malý orel, která je nedílnou součástí stejnojmenného filmu + Vaše ctěné jméno uvedené na úctyhodném místě v titulcích filmu.

  Právě vy se můžete kromě filmu samotného pustit i do čtení povídky o malém orlovi a modré slunečnici. Příběh zdánlivě odlišný má se sci-fi dramatem společného víc, než by se zdálo... Poznejte sami!

  (poštovné v ceně)

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  56,78 €
  (1 500 Kč)
 • Vypredané!! DVD a autentická rekvizita přímo z filmu

  Limitovaná DVD edice filmu Malý orel (+ link na stáhnutí filmu) s podpisy a poděkováním tvůrců + skutečná rekvizita, která je nepostradatelnou součástí astronautské výstroje hrdiny filmu + Vaše ctěné jméno uvedené na úctyhodném místě v titulcích filmu.

  Prožijte příběh filmu nejen očima diváka, ale vžijte se přímo do role hlavního hrdiny s autentickou rekvizitou (přímo z placu). 

  (poštovné v ceně)
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  75,70 €
  (2 000 Kč)
 • 1 z 2 Patron natáčení

  Limitovaná DVD edice filmu Malý orel (+ link na stáhnutí filmu) a unikátní plakát s podpisy tvůrců + pozvánka přímo na plac natáčení filmu (natáčení proběhne 7. - 11. srpna 2020) a možnost osobního setkání s tvůrci filmu a herci + Vaše ctěné jméno uvedené na úctyhodném místě v titulcích filmu.

  Staňte se patronem natáčení a nahlédněte do zákulisí továrny na zázraky!

  (poštovné v ceně)

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  189,25 €
  (5 000 Kč)
 • Vypredané!! Vlastní jméno nebo logo ve filmu

  Limitovaná DVD edice filmu Malý orel (+ link na stáhnutí filmu) a unikátní plakát s podpisy tvůrců + Vaše ctěné jméno i logo uvedené na úctyhodném místě ve filmu.

  Unikátní šance uvést své jméno / logo nejen na filmové plátno, ale také na plakát a obal DVD jakožto hlavního spoznora snímku.

  (poštovné v ceně)

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  302,80 €
  (8 000 Kč)