Podpořte oblíbenou restauraci Na Vyhlídce

Jedinečná restaurace sídlištní povahy. Poskytuje kulturní vyžití obyvatelům čtvrti Krásné Březno - Vyhlídka, Ústí nad Labem.

 • Bar před rekonstrukcí

 • Výčep před rekonstrukcí

 • Sportovní místnost pře rekonstrukcí

 • Sportovní místnost před rekostrukcí

 • Zahrádka před rekostrukcí

 • WC před rekonstrukcí

 • Výčep před rekostrukcí

 • Bar po rekonstrukci

 • Sportovní místnost po rekonstrukci

 • WC po rekonstrukci

 • Zahrádka s pergolou

 • Restaurace po rekonstrukci

0 €
vybrané z 3 715 €

0%

0% splnené

14 dní do konca

0 ľudí prispelo

Antivir

Česko

Prispieť
Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo?

Koncem roku 2019 jsme od stávajícího provozovatele odkoupily restauraci Na Vyhlídce. Tato restaurace je jedinou restaurací v této oblasti, kdy si zakládáme na spokojenosti koncových zákazníků. Hospoda je zaměřena na všechny věkové kategorie. Disponuje velkým prostorem letní zahrádky s pergolou. Svůj čas pro odpočinek zde naleznou i maminky s dětmi, jelikož na zahrádce mají k dispozici venkovní pískoviště a prostor pro zábavu dětí. V restauraci se konají pravidelné taneční zábavy a hosté mají možnost sledovat sportovní přenosy na velkém projekčním plátně. Do uzavření dne 14.3.2020 si restaurace vedla dobře. Po uzavření však od státu nepřišla žádná pomoc a tak jsme musely využít půjček od blízkých. I přes tuto svízelnou situaci se nám podařilo restauraci přeměnit dle přání zákazníků a dne 11.5.2020 opět otevřit zahrádku. Bohužel pomoc od státu není žádná.

Co je náš cíl?

Našim cílem je provozovat místní restuaraci dále, aby zákazníci nepřišli o jedinou možnost společných setkání a kulturního vyžití v této oblasti. Chceme dále hostům plnit jejich přání, aby se v naší hospodě cítili stále dobře.

Detaily

Restaurace Na vyhlídce je jedinou restarací v této lokalitě. Do doby uzavření dne 14.3.2020 byla zákazníky oblíbena a hojně navštěvována. Po uzavření došlo v restauraci ke spoustě změn. Vyslyšeli jsme přání zákazníků a změnili sortiment točeného piva, zvýhodnily ceny vybraného sortimentu a provedly určité rekonstrukce. Hospoda se pyšní táké jménem DC SHARKS, kdy se jedná o ústecký šipkový klub. Tento klub naši restauraci reprezentuje a má zde své domovské sídlo.

... a ještě něco navíc

V létě se na zahrádce chystá živá produkce místních kapel. Zákazníci si tak budou moci u konzumace zatancovat, pobavit se s přáteli a dát si něco na zub z grilu.

Kdo jsme?

Jsme společnost Wonderland Studio s.r.o.. Zabýváme se provozem restaurace na Vyhlídce a Music clubu Enjoy v Ústí nad Labem. Dále chystáme nové projekty v oblasti služeb. Úzce spolupracujeme s produkčními agenturami, nejen z Ústí nad Labem a podílíme se na realizaci kultůrních akcí v Ústí nad Labem a okolí.

Proč to děláme?

Naší cílem je opět oživit kulturní dění v Ústí nad Labem. Toto krajské město za posledních pár let utrpělo velké ztráty ve společenském životě. Spousta hospod, restaurací, klubů bylo nucena uzavřít své provozy. Jsme lidé, kteří jsou stejní jako všichni ostatní a proto víme, že hudba, setkávání lidí, zábava, dobré pivo a atmosféra dokáže lidem vnést usměv do tváře.

Aktuality

13.5.2020 Zahrádka restaurace opět otevřena !!

Po řadě chmurných období se opět dostavilo sluníčko a nám se podařilo pro vás otevřít zahrádku :-)

Viacej

Odkazy projektu

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 100 z 100 Láhev sektu

  Láhev sektu 0,33l jako dárek za pomoc restauraci v této situaci, tuto odměnu si zákazník bude moci vyzvednout v restauraci.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 2,97 €
  (80 Kč)
 • 50 z 50 Poukaz na konzumaci

  Poukaz na konzumaci v restauraci. Poukaz se vztahuje na konzumaci nápojů. Po domluvě je možné jej zaslat na e-mail zákazníka.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 7,43 €
  (200 Kč)
 • 35 z 35 Vstupné na Silvestr 2020

  Obsahuje vstup a brambůrky pro jednu osobu. Poukaz bude doručen zákazníkovi na e-mail.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 7,43 €
  (200 Kč)
 • 0 Páté pivo zdrarma

  Každé páté pivo pro držitele poukazu do 31.12.2020 zdarma. Poukaz je nepřenosný a vystaven na jméno zákazníka, kdy tímto se zákazník prokáže při placení u obsluhy. Odměnu je možné zaslat na e - mail zákazníka. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 18,58 €
  (500 Kč)