Objevte papír, který rozkvete!

Díky vám vznikne v ČR první centrum ekologického tisku na rostoucí papír. Rostoucí papír je plný semínek, které vykvetou nebo z nich vyroste třeba mrkev či salát. Odhalte neomezené možnosti tiskovin na rostoucím papíru. Zaručeně zaujmete!

Autor: Green Cat

 • PŘÁNÍ K NAROZENÍ MRŇOUSE odměna

 • PŘÁNÍ K NAROZENÍ PRINCEZNY odměna

 • PYTLÍKY NA BYLINKY NEBO DOBROTY odměna

 • BYLINKOVÁ KOUPEL Z MEDUŇKY odměna

 • ČAJE PRO ZDRAVÍ odměna

 • SEEDHEART odměna

 • PODLOŽKA NA PŘESAZOVÁNÍ odměna

 • PŘÁNÍ K NAROZENÍ odměna (universální, 3 kusy)

 • KNIHA ​Zahradničení s dětmi odměna

 • SVATEBNÍ OZNÁMENÍ odměna

 • ŠUMIVÉ MÝDLOVÉ BOMBY odměna, sada voňavých koulí

 • ŠUMIVÉ MÝDLOVÉ BOMBY odměna, detail sady (4 kusy)

 • FOTOALBUM v dokonalém ručním provedení

 • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM odměna

 • VSTUPENKA NA SWAP NA ROSTOUCÍM PAPÍRU odměna

 • ZÁPICHY Z BŘIDLICE odměna

 • rCUP odměna

 • SADA DOKONALÝCH ČOKOLÁD odměna

 • PŘÁNÍ KE SVATBĚ odměna

 • POVOSKOVANÝ UBROUSEK odměna

5 431 €
vybrané z 5 310 €

102%

102% splnené

284 ľudí prispelo

Ekológia, Dizajn

Zobraziť všetky odmeny

Příběh rostoucího papíru

80 % reklamních předmětů končí v koši nebo alespoň v nejspodnějším šuflíku. To je obrovské plýtvání nejen penězi, ale hlavně energií, materiály a nejhorší je hromada vzniklého odpadu. Změnit to může každý, kdo tyto krámy z tramtárie pořizuje. Nabízíme lákavé ekologické reklamní předměty. Největším hitem z nabídky ekologických dárků je ROSTOUCÍ PAPÍR. To je papír plný různých semínek, která po zasazení vyrostou. Milujeme ho nejen my, ale hlavně zákazníci.

Cesta od nápadu mít semínka v papíru po fungující výrobu papíru byla hodna středověkých alchymistů. A rozhodně jsme neposlušná semínka po celou dobu nemilovali, mnohdy jsme je spíš upřímně nenáviděli. Nakonec jsme semínka do papíru dostali. Dokonce semínka nejrůznějších druhů. Můžete vybrat třeba pomněnku, vlčí mák, divoké květiny, nebo chutnou mrkev či salát.Další výzvou bylo papír potisknout nejen kvalitně, ale hlavně tak, abychom nezničili život v semínkách. Musí se na něj tisknout na speciální tiskárně, která semínka nezničí teplem nebo tlakem. Díky našim holandským partnerům se vše nakonec podařilo šťastně vyřešit. A nyní už pro vás z rostoucího papíru vyrábíme vizitky, novoročenky, letáky a moře další tiskovin, které překvapí a potěší. Na všem, co vypěstujete si můžete bez obav pochutnat, tiskneme zcela nezávadnými barvami s  přírodními pigmenty.

Lokální šetrnější produkce

Rostoucí papír je 100% přírodní produkt a ekologie je na prvním místě. Semínka vyrostou, papír se rozloží a tisk je přírodními pigmenty, takže půdě neublíží. Doteď jsme ale dokázali tisknout pouze v Holandsku. Na ekologii nám upřímně záleží. Proto nyní budujeme tiskárnu v Čechách, co nejblíže k našim zákazníkům. Snížíme tak dopady na životní prostředí z dopravy. Důležité ale také je, že díky tomu snížíme ceny a navíc už nebudeme muset kvůli vysokým nákladům na dopravu odmítat menší zakázky. Vytiskneme vám i mini zakázku od 30 kusů.

Za málo peněz, hodně muziky

To se hodilo vždycky, ale v současné situaci se to hodí tuplem. Nechceme přehánět, ale máme zkušenost, že rostoucí papír každého zaujme až ohromí. Udělejte tedy ze své vizitky, pozvánky nebo přáníčka opravdovou událost.

Jak rostoucí papír zasadit

Papír je plný semínek — zacházejte s ním tedy stejně jako s klasickými semínky.
Zasaďte papír ven do vhodné půdy a ve vhodném vegetačním období. Papír vložte do záhonu a překryjte pár centimetry půdy, zalijte a dále pečujte jako o běžná semínka a následně rostlinky. 

Čísla mluví jasně

Tiskárna + základní sada přírodních inkoustů | 92 000 Kč
Vybavení: řezačky, výsekovky, balení |18 000 Kč
Úpravy prostor | 12 000 Kč
Odměna HitHit, poštovné a všemožné poplatky |15 000 Kč
Celkem 137 000 Kč 

Tím to nekončí...

Kdyby se nám podařilo vybrat více, máme další plány:

1. Vytvoříme výstavní expozici, se kterou budeme na nejrůznějších designových akcích šířit slávu rostoucího papíru. A motivovat lidi k ekologické propagaci bez zbytečných tretek, které nikoho nezaujmou.

Za kolik to bude?
Návrh, tvorba, instalace a deinstalace + kustódské služby na jednu výstavu jsme propočítali na 30 - 50 tisíc korun.

Expozice na vás dýchne atmosférou zabydlených a letitých zimních zahrad, ve kterých se kytkám daří, pečuje se o ně a člověk tam i rád pobyde. Ideová inspirace pro expozici rostoucího papíru (zdroj Pinterest):

2. Rozšíříme nabídku o další semínka. Aktuálně máme zálusk na jahody. Cesta k novém druhu papíru trvá: vybereme vhodná semínka, která jsou dostatečně pevná a malá, aby přežila bez úhony výrobu a tisk | vyrobíme zkušební papír | papír opakovaně otestujeme, zda semínka klíčí a zda je dostatečná úroda, a pak teprve můžeme nabídnout nové rostliny zákazníkům. Propočítali jsme, že jeden nový druh papíru nás vyjde na 10 - 15 tisíc korun. 

... on to vlastně papír není

Říkáme papír, ale ve skutečnosti tento „papír“ tvoří bramborový škrob.
Ale je to fešák, který působí a funguje jako pololesklý papír v gramáži 70 g/m².

Kdo je Green Cat?

Před pěti lety jsem rozběhli ekologickou reklamní agenturu Green Cat. Vytváříme ekologickou reklamu s maximálním dopadem na vaši cílovku a s minimálním negativním vlivem na životní prostředí. Pro ekologické projekty vymýšlíme a realizujeme kampaně, které zaujmou a přesně ti praví jim uvěří. I složitá environmenální témata poutavě a srozumitelně vysvětlíme a prodáme. V neposlední řadě nabízíme lákavé ekologické reklamní předměty.

Aktuality

6.7.2020 Děkujeme!

Milí přispěvatelé a přátelé, velmi Vám děkuji za smršť příspěvků, sdílení a všemožné podpory v posledních dnech kampaně. Tolik podpory jsme v Green Cat snad ještě nezažili a opravdu si jí vážíme. Jsme rádi, že se Vám rostoucí papír a celá naše činnost líbí, je to pro nás povzbuzením. Jakmile…

Viacej

3.7.2020 Zbývá 1 hodin a 26 185 Kč!

Vážení přátelé a podporovatelé, ještě před nedávnem to s naší kampaní vypadalo bledě, nevěřila jsem v úspěch. Ale ejhle! Neuvěřitelně jste nás podpořili nejen nákupem odměn, ale i sdílením a povzbuzováním. Už to je fakt nadějné.  Tuze Vám děkuji za Vaši podporu, milé zprávy, sdílení, příspěvky a…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 12 Přihodím na semínka

  a nic za to nechci. Projekt lokálního tisku na rostoucí papír se mi líbí a podpořím ho. Třeba mi za to nějaká kytka zamává.

  Vaše nezištná podpora nás tuze povzbudí a děkujeme za ni. Nezapomeňte, že může vyrůst = máte-li chuť, navyšte ji dle přání.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  5,81 €
  (150 Kč)
 • Vypredané!! Přání k nezapomenutelné svatbě

  Tuto odměnu přidáváme na vaše častá přání. Přejete si popřát novomanželům opravdu originálně? Kupte si ji. Ze semínek v rostoucím papíru vykvetou drobné modré kvítky, které jim vždy mile připomenou jejich výjimečný den. Ideálně zasadit ven, nejlépe do polostínu a do vlhčí půdy. 

  Přání ve formátu A6 doplňuje přírodní obálka z recyklovaného papíru.

  Koukněte se do galerie fotek na přání k nezapomenutelné svatbě.

  Přání si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám ho rádi zašleme, poštovné je v ceně.
   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  5,81 €
  (150 Kč)
 • Vypredané!! Přání k narozeninám

  Abyste na narozeniny zaručeně nezapomněli zařídí pomněnky, které vykvetou z tohoto přáníčka. Přání stačí zasadit do země, ideálně někam do polostínu a na vlhčí stanoviště a ze semínek v něm vykvetou drobné modré kvítka, která mile připomenou oslavu i gratulanta. 

  Přání ve formátu A6 doplňuje pěkná obálka.
  Koukněte se do galerie fotek, jak jim to sluší.

  Přání si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám ho rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  5,81 €
  (150 Kč)
 • 10 z 20 Přání k narození mrňouse

  Pogratulujte k narození kluka poutavě na papíru plném pomněnek. Nejen, že zaručeně nezapomenete, ale ještě porostou s ním. Přání doplňuje pěkná obálka od kamarádů z Papírny, precizní manufaktury na Letné.

  V galerii fotek omrkněte, jak přání vypadá.

  Přání si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám ho rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  6,20 €
  (160 Kč)
 • 9 z 20 Přání k narození princezny

  Květina je ideální i pro maminku. Pogratulujte jí k narození dcery poutavě na papíru plném divokých květin.  Když ho zasadí, vyrostou jemné květiny, které milují včely a motýli. Přání doplňuje pěkná obálka od kamarádů z Papírny, precizní manufaktury na Letné.

  Koukněte se do galerie fotek, jak přání pěkně vypadá.

  Přání si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám ho rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  6,20 €
  (160 Kč)
 • 8 z 20 Přání ke svatbě plné lásky

  Tuto odměnu jsme přidali, jelikož první variantu jste už vykoupili. Tak druhá verze s lučními květinami!
  Přejete si popřát novomanželům opravdu originálně? Kupte si ji. Ze semínek v rostoucím papíru vykvetou pestré kvítky divokých květin, které milují včely a motýli. Láska se tak šíří světem. Ideálně zasadit ven.

  Přání ve formátu A6 doplňuje přírodní obálka z recyklovaného papíru.

  Koukněte se do galerie fotek na přání k nezapomenutelné svatbě.

  Přání si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám ho rádi zašleme, poštovné je v ceně.
   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  6,20 €
  (160 Kč)
 • Vypredané!! Přání k narozeninám, které potěší i včely

  Toto něžné přání je plné semínek lučních květin, které milují včely, motýli a další mrňouskové. Stačí přání zasadit do půdy, sem tam zalít (pokud občas nezaprší) a za čas místo rozkvete. Přání je dvoustranné, takže máte dost místa pro dopsání vašeho osobního vzkazu.

  Přání ve formátu A6 doplňuje pěkná obálka z recyklovaného papíru.

  V galerie fotek za videem uvidíte, jak přání vypadá. 

  Přání si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám ho rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  6,20 €
  (160 Kč)
 • 16 z 20 Zdravé přání k narozeninám

  Popřejte k narozeninám netradičně a zaručeně zdravě: z tohoto přání vyrostou chutné mrkvičky. Stačí přání zasadit do půdy, zalévat a za čas bude úroda. Třeba vás oslavenec pozve na oběd… Přání je dvoustranné, takže máte dost místa pro dopsání vašeho osobního vzkazu.

  Přání ve formátu A6 doplňuje pěkná obálka z recyklovaného papíru.

  V galerie fotek za videem uvidíte, jak přání s mrkví vypadá. 

  Přání si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám ho rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  6,59 €
  (170 Kč)
 • 7 z 13 Vstupenka na týdenní SWAP + prohlídka swapu se zakladatelkami

  V Praze v Holešovicích se od 5. do 11. října 2020 koná SWAP, který poprvé trvá celý týden. 

  Nepromeškejte podzimní událost pro všechny milovníky udržitelného života, výměny originálního oblečení, obohacujících workshopů a přednášek a dobrého jídla. Zaručeně tam ulovíte nejen zajímavé kousky, ale i podnětné informace a seznámíte s inspirujícími lidmi. Navíc díky této VIP vstupence osobně poznáte organizátorky SWAPU, které vás celou akcí provedou. Ani pak vstupenku nevyhazujte, zasaďte ji a vykvetou z ní luční kvítka.

  Vstupenku okoukněte ve fotogalerii.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  7,36 €
  (190 Kč)
 • Vypredané!! Vstupenka na týdenní SWAP + káva

  V Praze v Holešovicích se od 5. do 11. října 2020 koná SWAP, který poprvé trvá celý týden. 

  Nepromeškejte podzimní událost pro všechny milovníky udržitelného života, výměny originálního oblečení, obohacujících workshopů a přednášek a dobrého jídla. Zaručeně tam ulovíte nejen zajímavé kousky, ale i podnětné informace a seznámíte s inspirujícími lidmi. Tato speciální vstupenka je na rostoucím papíru. Takže nejen že vykvete, ale navíc vám zaručí lahodnou kávu, která je v její ceně.

  Vstupenku uvidíte ve fotogalerii.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  7,36 €
  (190 Kč)
 • 4 z 10 ​Voskový ubrousek s rostoucím papírem

  Každý z nás ročně spotřebuje přes 300 jednorázových sáčků. Ty tvoří obrovskou ekologickou zátěž. Mikrotenové sáčky většinou končí ve spalovnách nebo na skládkách. Největší hrozbu představuje plastový odpad pro život ve světových oceánech, ale je prekérní i pro zvířata a přírodu u nás.
  Nahraďte je voňavou alternativou: ubrouskem se včelým voskem. Poslouží vám perfektně pro zabalení svačiny, při nákupu vážených dobrot a pečiva, nebo při výpravě do bezobalového obchodu. Užívejte ho opakovaně a snižujte tak množství plastového odpadu. Odměnou vám bude nejen dobrý pocit, ale i příjemná vůně včelího vosku. Ubrousek je velký 45x45 cm, takže s přehledem zabalí i bochník chleba. Na design mrkněte v galerii fotek (za videem).

  Odvděčíte se i včelám, že jste jim vyfoukli trochu vosku. Ubrousek je přepásán proužkem z rostoucího papíru plném lučních květin. Zasaďte ho a včely budou mít hostinu.

  Ubrousek si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám ho rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  7,71 €
  (199 Kč)
 • 15 z 20 Pytlíky na bylinky nebo dobroty

  Sbohem, pane igeliťáku.

  Vypěstované bylinky i svačina se mnohem lépe hodí do látkového pytlíku. Dostanete rovnou 3 pytlíky ze 100% viskózové střiže, kterou, až sáček doslouží, zkompostujete. Je to hygienicky nezávadný materiál, který vyhovuje nařízení ES a Vyhlášce MZ ČR. Velikost sáčků je 28 x 32 cm.

  Jak pytlíky vypadají? Koukněte do galerie fotek. 

  Pytlíky si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám je rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  9,69 €
  (250 Kč)
 • 27 z 30 Bylinková koupel z meduňky

  sada tří kusů koupelí pro klid duše

  Uvolněte se a ponořte se do čistě přírodní koupele s meduňkou lékařskou. Skvěle se hodí pro přípravu relaxační voňavé koupele, která uvolní organismus a navodí pozitivní náladu. Citlivě pečuje o každý typ pokožky. Koupele jsou v pěkných samostatných baleních, takže je můžete také použít jako malé dárky. Každý balíček doplníme o visačku z rostoucího papíru zase se semínky meduňky. Další léčivou meduňku už si vypěstujete sami a i to vám zaručeně zvedne náladu.

  Jak balíčky koupelí vypadají? Zjistíte v galerii fotek.

  Sadu si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám ji rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  9,69 €
  (250 Kč)
 • 21 z 30 ​rCUP z jednorázových kelímků

  Vše vám spokojeně roste a kvete, je tedy čas na pauzu s lahodnou kávou. Pokud se chcete i na cestě pro kávu držet svých ekologických ideálů, je tato odměna dokonalou volbou.

  Jednorázový kelímek slouží pouhých 30 minut. Pak je konec. Vy učiňte naopak konec tomuto plýtvání a navíc stylově! S jedinečným opakovaně použitelným kelímkem, který je vyroben z recyklovaných jednorázových kelímků na kávu. Vyrábí se ve Velké Británii, takže toho moc nenacestuje. Nejen že je krásný, ale má i moře dalších předností: 100% těsní, je odolný a s dlouhou životností, udržuje nápoj teplý nebo studený a pohodlně se drží i s horkým obsahem.
  objem 227 ml

  Mrkněte do fotogalerie, jak rCUP vypadá.

  Kelímek si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám jej rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  9,88 €
  (255 Kč)
 • 12 z 20 Čaje pro zdraví

  sada tří čajů plných zdravých bylinek v originálním balení s etiketou z rostoucího papíru

  První balíček je plný lipového květu, vyhání horečku, pomáhá při nachlazení, chrapotu, únavě, zánětech a je dobrý pro žaludek. Váš žaludek přímo pohladí i další bylinka z druhého balíčku: máta. Pomůže rozbouřenému žaludku v kocovině, nebo v těhotenství. A třetí meduňka uklidní nervy a přinese spokojený spánek.

  Jak jsou bylinky zabalené, zjistíte v galerii fotek.

  Sadu si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám ji rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  10,47 €
  (270 Kč)
 • 8 z 20 ​Pravá čokoláda

  sada 3 čokolád s pořádnou náloží kakaa: 65% | 70 % | 85%

  Vše vám spokojeně roste a kvete, zasloužíte si odměnu! Kupte si ji a ještě tím podpořte náš projekt, za což děkujeme.

  Rozbalte, ulomte kousek a rozpusťte ho na jazyku … vychutnejte skutečnou ČOKOLÁDU! Tohle není žádná nezdravá cukrovinka, ale opravdová dobrota připravená jen z výběrových kakaových bobů a třtinové šťávy. Sympatičtí čeští výrobci spolupracují přímo s farmáři a vytvářejí udržitelný vztah s nimi i s přírodou.
  3 ks po 45 g

  I obal těchto čokolád je náramný, přesvědčte se ve fotogalerii.

  Čokoládu si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám ji rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  11,20 €
  (289 Kč)
 • 5 z 30 ​SEEDHEART

  Pět srdíček, která vykvetou.

  Papírová srdíčka v sobě ukrývají semínka. Stačí je zasadit a vykvetou. Co vám vyroste? Půvabná lichořeřišnice. Je to krásná a nenáročná rostlinka a navíc i na jejích pestrých květech si dobře pochutnáte.

  Podobu srdíček uvidíte v galerii fotek.

  Sadu si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám ji rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,24 €
  (290 Kč)
 • 6 z 10 Sada břidlicových zápichů

  Pořiďte si tuto sadu 6 kusů ručně vyráběných zapichovacích tabulek od Kokozy. V záhonu výborně vypadají a nejen to, už se vám nikdy nestane obvyklá nepříjemnost: něco vysejete a než rostlinky stihnout vyrašit, zapomentete to a už zase na tomto místě kutáte a je po úrodě. Fajn je také vědět najisto, co vám kde roste. 

  Tabulky můžete používat opakovaně. Pište na ně křídou, tři vám do sady přidáváme, a kdykoliv smažte a popište znovu. Břidlice vydrží věčně, jen pozor na úder nebo pád, to by se mohla rozlomit. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  11,59 €
  (299 Kč)
 • 11 z 20 Poukázka na rostoucí papír

  Chcete popřát k narozeninám, pozvat na oslvavu narozenim, pár vizitek nebo cokoliv jiného?
  Pak je tato odměna přesně pro vás. Pořiďte si ji a připravíme vám tiskovinu na rostoucím papíru přesně dle vašeho přání. Zvolíte si druh semínek, formát a množství. Grafiku si můžete dodat, nebo vám ji rádi navrhneme.

  Na malou zakázku bude tato poukázka stačit (odhadem tak na 2 přáníčka včetně grafiky). U většího projektu odečteme cenu této poukázky od skutečné ceny zakázky. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,63 €
  (300 Kč)
 • 12 z 20 Šumivé mýdlové bomby

  Rozvibrujte své smysly.

  Vyberte ze sady čtyř voňavých bomb jednu a hoďte ji do vany. Užijte si luxusní relaxační koupel. Přírodní oleje krásně opečují vaši pokožku a bylinky s esenciálními oleji vykouzlí úplnou aromaterapii. V sadě najdete šumivky s léčivým měsíčkem, čerstvou mátou, sladkou čokoládou a kozím mlékem. Bomby jsou hezky zabaleny v hedvábném papíru a sadu doplňuje přání na rostoucím papíru.

  Sadu si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám ji rádi zašleme, poštovné je v ceně.
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  12,79 €
  (330 Kč)
 • Vypredané!! ​Podložka na přesazování

  Všechny vaše domácí zelené krasavice volají po přesazení a balkón si přímo říká o nové nájemníky. Jen kdyby z toho nebylo tolik nepořádku… Tomu udělá utrum geniálně jednoduchá a praktická podložka na přesazování, která zachraňuje vyhozené reklamní poutače. Snadno na ní vše přesadíte a zasadíte, vysypete a uložíte na příští akci. Vyrobili jsme ji pro vás v chráněné dílně.

  Jak podložka vypadá, posuďte v galerii fotek.

  Podložku si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám ji rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  13,95 €
  (360 Kč)
 • 1 z 10 ​Přání k narození miminka

  3 přání s obálkami v universální barevnosti 

  Těší se více vašich přátel na příchod miminka? Vybavte se a pořiďte si tuto sadu přání. Budete připraveni na kluky i holky díku universální barevnosti obálek z Papírny, precizní manufaktury na Letné. Gratulace na rostoucím papíru plném semínek pomněnek zaručeně nadchne. 

  Visuál přáníček si prohlédněte v galerii fotek.

  Přáníčka si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám je rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  14,73 €
  (380 Kč)
 • 18 z 20 ​Sada tří přání k svátku

  Že se přeje k svátku nás napadlo až nyní, ale zase díky tomu nabízíme tuto zbrusu novou odměnu! Sadu tří půvabných přání k svátku. Jedno je na papíru se semínky lučních květin, na které nadchnou i včely. Z druhého přání vyroste úroda zdravé mrkve a díky třetímu na žádný svátek nezapomenete, jelikož obsahuje semínka něžných pomněnek.

  Přání jsou přeložena do formátu A6 a na zadní stranu můžete dopsat svůj vzkaz. Každé přání doplňuje pěkná obálka z recyklovaného papíru.

  Přání si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám ho rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  16,28 €
  (420 Kč)
 • Vypredané!! Kniha ​Zahradničení s dětmi

  kniha + obrázek pro děti na rostoucím papíru

  Chcete, aby vaše děti poznávaly přírodu a trávily více času venku? Vytvořte pro ně místo, kde si budou moci hrát a kde budete společně pěstovat, tvořit a žít. Kniha ukazuje, proč je zahrada tak úžasné místo k hraní i objevování a jak si ji co nejvíce užít společně s dětmi a celou rodinou.
  Děti jistě potěší, až jim vyroste mrkvička z obrázku, který v knize najdou.

  V galerii fotek uvidíte, jak je kniha krásná. Alespoň virtuálně zalistujte knihou ZDE,  najdete tam i rostoucí obrázek. 

  Knihu si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám ji rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  17,44 €
  (450 Kč)
 • 4 Rostoucí papír, jak si přejete

  Chcete pár pozvánek na vernisáž, osbní novoročenky nebo cokoliv jiného?
  Pak je tato odměna přesně pro vás. Pořiďte si ji a připravíme vám tiskovinu na rostoucím papíru přesně dle vašeho přání. Zvolíte si druh semínek, formát a množství. Grafiku si můžete dodat, nebo vám ji rádi navrhneme.

  Na malou zakázku bude tato poukázka stačit (odhadem tak na 20 vizitek včetně grafiky, nebo pozvánky na menší party...). U většího projektu odečteme cenu této poukázky od skutečné ceny zakázky. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  19,38 €
  (500 Kč)
 • 3 z 5 Samozavlažovací truhlík Plastia

  Vsaďte na samozavlažování!

  A vsaďte na něj s šampiónem v tomto oboru: truhlíkem Berberies 60 od české firmy Plastia.

  Jen se samozavlažováním dokážete venku i  doma udržet půdu stabilně vlahou. Jinak je buď vysušená nebo přelitá a to snese jen minimum rostlin. Navíc získáte svobodu od každodenního zalévání a zabráníte nevhodnému přehřívání kořenů. Vaše oko potěší i vydařený truhlík, který doplňuje osobní přání na rostoucím papíru.

  Truhlík posuďte v galerii fotek.

  Truhlík vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám ho rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  20,93 €
  (540 Kč)
 • 7 z 10 Rostoucí papír přesně, jak potřebuje

  Uděláme vám tiskovinu přesně na míru.

  Zvolte si druh semínek, formát a množství. Grafiku si můžete dodat, nebo vám ji rádi navrhneme. Cenu této odměny odečteme od skutečné ceny zakázky.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  38,76 €
  (1 000 Kč)
 • 9 z 10 ​Novoročenky na míru

  Potěšte své přátele a rodinu originálním přáním k novému roku.

  Pokud máte okolo sebe netrpělivé lidi, doporučujeme zvolit semínka meduňky, kterou mohou zasadit hned doma do květináče. U ostatních rostlinek se musí čekat na jaro, až mohou ven. Ale to spolu doladíme, stejně jako grafiku. Čas přece jen je. Rozhodně od nás získáte 20 krásných novoročenek na rostoucím papíru ve formátu DL nebo A6.

  Novoročenky si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám je rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  50,39 €
  (1 300 Kč)
 • 1 Ruční stylové fotoalbum

  Rostoucí obrázky patří do hlídy a obrázky vzpomínek skvěle padnou do tohoto retro alba. Vraťte se ke klasickým fotografiím s láskou založených do rodinného alba. A už nikdy o fotky nejpřijdete kvůli výměně či zrátě počítače a mobilu. 

  Dokonalá knihařina a precisní ruční práce. Desky jsou potažené elegantním lehce stříbrným plátnem vyrobeném v ČR. Listy jsou z tradičního černého papíru a svázané třemi knihařskými šrouby, přesně jako fotoalba našich babiček. Součástí fotoalba jsou klasické růžky pro upevnění fotografií a bílý popisovač.

  Formát: 30 x 30 centimetrů | 40 černých listů | součástí fotoalba je balení samolepících fotorůžků a bílý popisovač

  Krásu fotoalba oceníte v galerii fotek. 

  Oznámení si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám je rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  52,33 €
  (1 350 Kč)
 • 13 z 20 ​Vizitky na rostoucím papíru

  Nedáváte pouhou vizitku, ale rovnou květinu nebo oběd.

  Zaručujeme vám, že kdykoliv předáte svoji vizitku, uslyšíte „WOW!“. Stačí vysvětlit, že až si obdarovaný kontakty přepíše, vizitku si může zasadit a ona mu vyroste. Kupte si tuto odměnu, společně pak vybereme semínka, doladíme grafiku a vaše vizitky vytiskneme.
  V ceně je 100 kusů vizitek na rostoucím papíru. Cena nezahrnuje grafické práce.

  Vizitky si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám je rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  58,14 €
  (1 500 Kč)
 • 30 z 30 ​Pro svatbu v komorním rozměru

  Oznamte tuto významnou událost neobyčejně = na rostoucím papíru.

  Kupte si tuto odměnu, společně pak vybereme semínka, doladíme grafiku a vaše vizitky vytiskneme. Každopádně u nás máte 30 oznámení ve formátu DL nebo A6. Visuál si můžete dodat nebo ho pro vás rádi navrhneme, jen prosím vězte, že cena za grafické práce není v ceně.

  Oznámení si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám je rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  65,89 €
  (1 700 Kč)
 • 5 z 5 ​Svatební oznámení

  V již hotovém visuálu, stačí dopsat jména a čas.

  Budeme moci svatbu udělat, nebo ne? Hurá, můžeme! Bylo to do konce napínavé, takže teď možná potřebujete oznámení dost narychlo. To vyřešíme. Máme hotový visuál, jen do něj doplníme vaše ctěná jména a termín obřadu a už můžete rozdávat. K dispozici budete mít 50 kusů oznámení ve formátu A6.

  Jemný visuál oznámení můžete vidět v galerii fotek. 

  Oznámení si vyzvednete u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám je rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  87,21 €
  (2 250 Kč)
 • 10 z 10 ​Pro svatbu pro větší rodinu

  Oznamte tuto významnou událost neobyčejně = na rostoucím papíru.

  Kupte si tuto odměnu, společně pak vybereme semínka, doladíme grafiku a vaše vizitky vytiskneme. Každopádně u nás máte 60 oznámení ve formátu DL nebo A6. Visuál si můžete dodat nebo ho pro vás rádi navrhneme, jen prosím vězte, že cena za grafické práce není v ceně.

  Až budou oznámení hotová, vyzvednete si je u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám je rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  89,15 €
  (2 300 Kč)
 • 10 z 10 ​Rostoucí papír přesně, jak potřebujete

  Uděláme vám tiskovinu přesně na míru.

  Zvolte si druh semínek, formát a množství. Grafiku si můžete dodat, nebo vám ji rádi navrhneme. Cenu této odměny odečteme od skutečné ceny zakázky.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  116,28 €
  (3 000 Kč)
 • 5 z 5 ​Pro pořádně velkou veselku

  Chystáte se oslavit svatbu velkolepou hostinou pro hromadu přátel a příbuzných? Tak tahle nabídka je přesně pro vás.

  Rozešlete svatební oznámení na rostoucím papíru. Co třeba na pomněnce, aby na termín nikdo nezapomněl? Výběr semínek je na vás. Na míru vám připravíme i visuál oznámení. Grafiku si můžete dodat nebo ji pro vás rádi navrhneme, jen prosím vězte, že cena za grafické práce není v ceně. Každopádně u nás máte 120 oznámení ve formátu DL nebo A6.

  Až budou oznámení hotová, vyzvednete si je u nás v Salvátorské 8 v Praze 1, nebo vám je rádi zašleme, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  162,79 €
  (4 200 Kč)
 • 3 z 5 ​Firemní novoročenky

  S vánočními dárky to letos možná tak velkolepé nebude. Ale potěšit obchodní partnery malou/velkou drobností se zaručeně hodí. Výběr semínek je na vás. Na míru vám připravíme i visuál novoročenek. Grafiku si můžete dodat nebo ji pro vás rádi navrhneme, jen prosím vězte, že cena za grafické práce není v ceně. Každopádně u nás máte 120 novoročenek ve formátu DL nebo A6.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  166,67 €
  (4 300 Kč)